Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 115 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şampiyonluk Herşey mi?

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Standart Şampiyonluk Herşey mi?

Biraz önce arsivlediğim trabzonspor maclarını tek tek izledim en büyük zevkimdir vaktimin oldugu eski macları izlemek

insanın tüğleri diken diken oluyo bazen o eski macları izlerken duygusallasıveriyo insan

eski maclar barcelona,liverpool zaferi aston villa ve llyon macları(teskkürler şimal yıldızı ) evet 70 li ve 80 li yılların sonuna kadar fırtına gibi estiğimiz yıllar.türk futbolunda bi devrim gercekleştiren ufak bi ilden büyük bi takım cıktı bi devrim gercekleşti istanbulun tekelinde olan sampiyonluga ortak olan bir takım

taraflı tarafsız her kesimin beğenisini kazanan bir takım ve bu takım daha edirne dısına cıkamayan cıksada basarılı olamayan 3 eziklerin yapamadıklarını yapıp lyonu barcelonayı kendi sahasında yıllardır yenilmeyen takımı liverpool u yendi bsarıysa basarı zamanında gani gani yasadık biz bunları eskilere sorun milli takımın avrupalarda fark yedikten sonra insanların işte direkten döndü bi pozisyon falan die kendilerini tatmin ederken ufacık bi kenten cıkan bi takım dünya devlerini ezdi geçti

milli takıma en cok futbolcu veren takım oldu kısacık ömrüne bir sürü kupa sığdırdı bunları yapan ufacık bi kennteki bi avuc futbol severin futbol tutkusunun sahaya yansımasıydı kuskusuz

ve 96 yılından sonraki dönem cökmüs yıpranmıs bi trabzonspor sampiyon olamayan zamanla gecmişini arayan gecmişindekilerle avunan bi takım görüntüsündeydi bazıları icin trabzonspor

biz o kdar sanslıyızki trabzonluyuz memleketimizin takımıyla gurur duyuyoruz aynı şansa aynı gurura bi izmir bi antep bi ankara sahipmi değil nedenide basit cünkü trabzon halkı milliyetcilik göstergesiydi belkide
    hiç bi zaman istanbul takımlarına özenen bi topluluga sahip olmadı

demem o ki şampiyonluk dediğin ne dirki?bu takımın bu haksız arenada vermiş oldugu mücadele bile yetmezmi?

forumlarda mac oynanırken yenik duruma düstüğümüzde küfürlere köpürmelere gerek war mı?belki hiç sampiyon bile olmasak bizim icin ne farkeder sadece sampiyon olursak cok mutlu oluruz değilmi bundan baska ne olur?

bence sampiyon olmasak sadece değerlerimize sahip cıksak bu bu bile yeter

saygılar sevgiler

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence Şampiyonluk kısa vadede evet herşey.Bizlerden sonra da bu takımın taraftar saysının aynı veya daha fazla olmasını istiyorsak kısa vadede Şampiyon olmalıyız.Mazi yaşanmış bitmiş.Onlarla ne kadar gurur duysak azdır ama bizde görelim o günleri.

Şampiyon olduğumuz anda ne yapacağım acaba bunu bilmek istiyorum.

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

artik evet.bir sampiyonluk gormenin zamani geldi.ne kadar bu ozlem uzarsa etrafimizdaki it cakal surusu de o kadar artacak
    Konu Tahsin Armutcu tarafından (17.10.2006 Saat 02:47 ) değiştirilmiştir.
    HEPIMIZ MEHMETCIGIZ BIR ERMENI OLDU ONBINLER YURUDU HERYIL ONBINLERCE SEHIT VERIYORUZ HANGINIZ YURUDUNUZ!!!

Nereden
    İstanbul

şu an için şampiyonluk son derece önemli ve gerekli ve bu sezon ciddi bir şans var bu kaçırılmamalı ...40 yılda şampiyonluk çok da anlamlı olur hele ki bu fb nin 100. yılı ise ... çok fazla deger katar takıma şehire kısaca her şeye ..

Tüysüzoğlu Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

sevgili Esteban,

ben 21 yaşındayım daha ömrümde şampiyonluk duygusu tatmadım.şampiyonluk nasıl bişey bilmiyorum ama her hayalimde trabzonumu şampiyon görmek var.devamlı şampiyon olursak nasıl seviniriz die düşünüyorum.acaba diyorum izmirde cumhuriyet meydanındamı toplanırız.yok diyorum araba kiralar komvoy halinde trabzona gideriz diyorum.bunları düşünmek bile mutlu ediyor beni.sonra diyorum inşallah şampiyon oluruz.evet 21 senedir bekliyorum şampiyon olmayı.ama şampiyonluk herşey deil.eğer şampiyonluk herşey olsaydı benim gibi şampiyonluk görmemiş binlerce milyonlarca trabzonspor taraftarı şimdi o istanbul eziklerinin peşinde koşuyordu.ama bizim için önemli olan TRABZONSPOR.bu sevgi bizde anne baba sevgisinden sonra geliyo.bu sevginin yerini ne bi kız arkadaşın nede başka birirn sevgisi alabilir.benim gibi bir çok arkadaşımı tanıyorum trabzon uğruna kız arkadaşından vazgeçen dersini eken okula gitmeyen,cebindeki son parasını bile trabzona harcayan.hata cebinde para yokken kredi kartıyla forma alan.maksat trabzonspor kazansın.biz bunları karşılık beklemeden yapıyoruz.eğer şampiyonluk herşey olsaydı bu söylediklerimin yanından bile geçmezdik..

(NOT: en kısa zamanda şampiyon olmak dileğiyle...)
    fener'i tutacagima ''aklimdan bir sayi tutarim'' daha iyidir

Nereden
    İstanbul

deu-ts adlı arkadaşım çok içten yazmışsın ... umarım bu sene o duyguyu yaşayacaksın ...ben de en son 84 de yaşadım unuttuk yani ....

cableTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

hayli bile müthiş Trabzonda şampiyonluk kutlamaları...
    şehri düşenemiyorum 40 gün 40 gece horon kolbastı.
    Allahım İnşallah 2007 haziranında görecez o günleri..
    Muhabir : Hocam hiç bir şey yok içersin de !!! (Vuvuzela için)

Şenol GÜNEŞ : Olmaz mı... Bağımsızlık var, özgürlük var...Onun için çalıyorlar orada...

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

trabzonun şampiyon olması evet herşeydir okadar önemliki benim için bazen saçma sapan karşılaştırmalar yapabiliyorum acaba trbzonum şampiyon mu olsa sevinirim yoksa böle olsamı sevinirim die trabzon şampiyonluğu daha tatmin edici gelio bana
    bir tane şampiyonluk görmemiş olmak gerçekten çok üzücü onu görmek için yapmayacağım fedakarlık yoktur

Nereden
    Hakkari

Herşey herşey herşey... Yaş 21 ve bu yürek o çoşkuyu bir türlü yaşamadı.. nereye kadar acı çekeceğiz... gerekirse ölüme kadar beklerim ama yinede şampiyonluk umudumdan vazgeçmem...

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yurt disinda yasiyorum, iyi bir isim hayatim vs. var.. Trabzonspor sampiyonluk potasina girsin, iddiasini iyi bir sekilde devam ettirsin, subat mart'ta herseyi birakip Trabzon'a donecem.. O sevinci yasamak, hayattaki bir cok seyden daha onemli cunku..
    Insallah gorecegiz o gunu de..
    İnadına Trabzonspor !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Artık şart bu sene bu hasret bitecek

Nereden
    İstanbul

bugünkü şartlar altında evet bu sene şampiyon olalım önümüzdeki seneler çokda önemli değil benim için avrupada sürekli olalım trabzonspora yakışacak mücadeleyi ortaya koyalım yeter

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

şampiyonluk önemli tabi ama herşey demek de değil. ama başarı önemli. bu ne şekilde olursa olsun başarı bence önemli. başarı nedir şampiyonluk da olabilir ama türkiye kupası almak avrupa kupalarında bir yerlere gelebilmek de başarıdır. bunlardan en azından birinde başarı yakalanmalı biz sıradan bir anadolu takım değiliz 3 5 maç kazanmak bizim için başarı olamaz. o yüzden açıkçası takım kötü olduğunda tepki gösterilmesini de normal buluyorum. eskiden Trabzon yenildiğinde mahvolurdum yenilgiyi hazmedemezdim. açıkçası da takıma laf kondurmazdım. ama 96 da daha doğrusu fener maçında çok şey değişti. artık eleştiriyorum. çünkü artık koşullar da değişti. futbolcu kardeşlerimiz güzel paralar kazanıyorlar. ki bu paralar biz maçlara gitmezsek formaları satın almazsak takımımıza destek olmazsak digiturklere o kadar parayı verip izlemezsek onlara hiçbir zaman verilmez. o yüzden herkesin şapkayı önüne koyması lazım yöneticisinden oyuncusunu teknik kadroya kadar aldıklarını kuruşuna kadar haketmesi lazım. Trabzonlu ve Trabzon taraftarı her zaman doğruyu yanlışı görür . bizim istediğimiz iyi oyun. kötü sonuçlarda iyi oyun varsa zaten hiçkimse takıma bir şey demez buna eminim ben. zaten iyi oyun da bir süre sonra başarıyı getirir

Küçükalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Belki herşey değil ama çokşey.
    Trabzon'dan Çiktum Yola Vardum Geldum İstanbul'a
    Bu Ne Biçim Yermiş Ula Hiç Bir Şeye Benzemeyi..!
    WWW.BORDOMAVI.NET

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu bana Cennetin Krallığı filminde bir sahneyi hatırlattı... Selahattin Eyyubi aylarca kuşatmadan sonra Kudüs ü teslim almak üzere kale kumandanı ile konuşuyor. her konuda nalaşıyorlar. tami gidecekken kale konutanı:
    - ya bu kudüs unbu kadar önemli olmasının nedeni nedir diye soruyor.
    selahattin:
    - hiç bir şey deyip gitmeye başlıyor.... bir kaç adım attıktan sonra dönüyor. Ve :
    - her şey diyor

işte bizim içinde aşmpiyonluk hiç bir şey değil... her şey.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kaç nesil daha yıllar önce gelen şampiyonluklarla yetinecek,taraftarını kaybedersen büyüklüğünü kaybedersin-şuanda bile bununla karşı karşıyayız- tarihle yetinenlerin sayısı hergeçen gün azaldığına göre ŞAMPİYONLUK HERŞEY ..

Nereden
    İstanbul

Belki herşey değil ama Trabzonsporun taraftarı açısından çok şeyi ifade ediyor. Şampiyon olduğumuz takdir de iki elim kanda da olsa şampiyonluk kutlamaları için ne yapıp edip Trabzon'a giderim. Bu arada şampiyon olursak Trabzonda kalacak yeri olmayan arkadaşlarımız hiç sıkıntı etmesin ben bu arkadaşalarımıza evimizin kapısını ardına kadar açarım yeterki öyle bir durum da şampiyonlugumuzu Trabzonumuz da doyasıya kutlayalım. Hayaliyle bile gözlerim dolduğuna göre şampiyon olduğumuz takdir de yaşanabilecekleri tahmin edemiyorum..........

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Yukarıda esteban'ın saydığı anlattığı başarılar olmasaydı zaten Trabzonsporluluk kültürü v.b olacağını sanmazdım şimdi.. düşünseniz ya 67 de kurulmuş takım sene 2007 hiç şampiyonluk yok sıradan bir kulüp olurduk.. Gençlerbirliği bizim bile yapamadığımızı yapıp Uefa'da çeyrek final oynadı.. neyi var? hiç birşey..
    Ben de çok savundum Trabzonsporluluk kimliği, adaletsiz arenada onurlu mücadele veren takım v.b ama şu an için evet şampiyonluk olmazsa olmaz diyorum.. Bakın 20 küsür senedir gelemeyen şampiyonluk yeni nesil çocukları kaybetmemize sebep oluyor.. düşünseniz ya yahu kurulduğundan beri şampiyon olamamış olsa takım gerçekten kaçımız Trabzonspor'lu olurduk şimdi? ya da Trabzonspor'a duyduğumuz bağlılık hissi ne durumda olurdu? Ne bileyim yani Trabzonspor u bir 2. takım gibi tutma durumu oluşmaz mıydı? Bence büyük çoğunlukta,büyük ihtimal.. özellikle de son 20 senede küreselleşen dünya v.b durumlarında kesin

Evet, evet şampiyonluk olmazsa olmaz an için..

Bir de geçen gün Ts_Fan (Recep) imzasında gördüm ve üstüne Esteban'ın bu konusu geldi.. aklıma da 'İnsanoğlu hedefine doğru ilerlemeyi sever,varmayı değil' diyen düşünürün sözü... Telaş yapmayın yahu şampiyon olunca hiç birşey bitmeyecek ondan sonra şampiyonlar ligi var daha, sonra süper kupa.. en son da Gs liler konuşup durmasın diye bir sene Uefa'ya katılıp onu alacağız.. Ha ondan sonra tartışırız 'Yahu şampiyonluk herşey mi, elimize ne geçti ya da şampiyon olunca herşey bitecek sanmıştık' gibi düşünceleri..

Rahat olun.. Şampiyonluk herşey değil ama herşeyin başlangıcı...
    #7 King of Kings

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

muhalife katılıyor ve ekliyorum, gelinen noktada "evet herşey"...ama 1 şampiyonluktan sonra "hayır"...
    Rüyaları gerçeklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktır...

zeki gursoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

söylemesi bile güzel bea: "şampiyon trabzon"
    bence herşey artık...kendi akrabalarımızdan bile yeni yetmelere gücümüz yetmiyo gurbette, bi kansız giriyo akıllarına başka takımlara yönelme zaafiyetine giriyolar olayın hayat memat meselesi olduğunu anlayana kadar eşşekler...şampiyonluk cansuyu olmuş trabzon için, yok zamanı geldi geçti bile...olmalıyız...
    .... yok, sadece takım değil; bir yaşam biçimidir Trabzonspor!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

trabzonspor için şampiyonluk hedeftir.. ama bu hedeften yoksun kalsak bile maçlara gidiyoruz trabzonsporu seviyoruz.. şu anda trabzonsporumuzun çok ihtiyacı var bu şampiyonluğa...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şampiyonluk Kısa vadede bizim için HERŞEY dir. Şimdilerde alınacak bir şampiyonluğun Camiaya neler katabileceğini hepimiz hayal edebiliriz. yeni nesil de daha bi gür gelir.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

ÇaGaTaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Allah zico yu,gerets i başımızdan eksik etmesin... İnşallah bu sene biz şampiyonuz

Nereden
    Hakkari

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu bana Cennetin Krallığı filminde bir sahneyi hatırlattı... Selahattin Eyyubi aylarca kuşatmadan sonra Kudüs ü teslim almak üzere kale kumandanı ile konuşuyor. her konuda nalaşıyorlar. tami gidecekken kale konutanı:
    - ya bu kudüs unbu kadar önemli olmasının nedeni nedir diye soruyor.
    selahattin:
    - hiç bir şey deyip gitmeye başlıyor.... bir kaç adım attıktan sonra dönüyor. Ve :
    - her şey diyor

işte bizim içinde aşmpiyonluk hiç bir şey değil... her şey.....
    Tek bir anektod ne kadar çok şey anlatıyor tek bir kelime kadar... Trabzonsporumuzun şampiyonluğu ruh hastalığımız iyileştirecek ve bazılarını şizofa ve manik-depresife bağlayacaktır..

degok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Bizim takım için artık herşey demek.

HAYDE HAYDE.ISTANBULU BIRDAHA GETIR DIZE TRABZON.EZE EZE KUPA KARADENIZE TRABZON HAYDE HAYDE VUR HAYDE TRABZON

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)