Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 56 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Geleceğimizi Emanet Ettiğimiz Oyuncumuz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Serhat ŞAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Geleceğimizi Emanet Ettiğimiz Oyuncumuz...

iste size ispatı. hem trabzonlu hemde pafta hemde febe li olmaz. benim kanıma dokundu sizinle paylasmak istedim...

uyesıyım yonja.com'un bakarım trabzonlulara arada da bunu gorunce harbi dokundu bana...

asagidaki resme goz atin da bakin...
    Konu Serhat ŞAHİN tarafından (16.10.2006 Saat 23:41 ) değiştirilmiştir.
    "Futbol basittir zor olan futbolu basit oynamaktır" demiş Johan Cruyff
    Trabzonspor da Türkiye gibidir. İkisi de bağımsız değil malesef.
    Rabbim TÜRKÜ korusun!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar ses verin...
    Rabbim TÜRKÜ korusun!

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gerçek diilmiş gibi gelio bana, birilerinin hinliği gibi. bile bile lades dicek kadar akılsız da değildir bence.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

egerki kac sendir ben yonjada takiliyorsam odur derim listesinde paftan baska usaklar da var...

msjlari pek tutmam. trabzonlumusun? diye baslik atip paftami oynuyorsun dedim ilk msjda. evet dedi ondan sonra

t®ß-§З®ΗДŧ wrote:
    -------------------------------------
    ve fenerlisin, dogrumudur?
    bunu yazdim....

gelen cvp:
    evet sakıncası varmı?

bana dokundu. bu msjdan sonra da yazmadim bisey...
    Rabbim TÜRKÜ korusun!

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

terbiyesiz adi insan işte bu çocuk TRABZONSPOR un alt yapısında oynuyor birde utanmadan
    "Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

PAF takımda en beğendiğim adamlardan birtanesiydi. Geçen yıl çok maçını izlememiştim ama izlediğim maçlarda bende çok olumlu izlenimler bırakmıştı..

Eğer doğruysa yazıklar olsun..Ve bu arkadaş eski yöneticimiz Nevzat Şakar'ın da yiğeni..
    Güçlülerin İktidarına Karşı; Trabzonspor!

Nereden
    İstanbul

Bu tip sitelerdeki profillere pek itibar etmemek gerekir diye düşünüyorum birçok kişi paf futbolcularımızın bu bilgilerine kolayca ulaşabilir, temkinli yaklaşmakta fayda var sonuçta futbolculuk popüler bir meslek ve kişinin kendisinin haberi olmadan bu bilgileri herkes istediği gibi kendi menfaatine göre kullanabilir. Ben somut bir sey görmeden yorum yapmanın yersiz olacagı düşüncesindeyim. Şöyle ki hemen bu isim de bir futbolcumuzun altyapımızda oynadıgını tespit ettim ne malum başkalarının da bu bilgileri kullanmaya çalışmadıgı.

http://www.trabzonspor.org.tr/altyapi/paf.asp

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

o takımda onyana hiçbir çocuğun trabzonspor a takım formasını giyme garantisi yok.bırakın garantiyi,öyle şansı bile yok..o çocuklara trabzonsporluluğu aşıladın da onlar mı almadı?

sorun ziyada olduğu kadar onlarla ilgilenenlerde,daha doğrusu ilgilenmeyi idmana çıkarmak zannedenlerde..

bu arada profil ziya'nın kendisine ait.kimse gidip de trabzonspor paftaki sıradan biri için yonjada profil açıp böyle bişey yapmaz.yapacaksa abileri için yaparlar

ts_fan
    Ziyaretçi

Admin bey, sövsek caiz midir?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Valla oraya Trabzonspor formalı resmini koyup caka yapacaksın sonra kızlara yalakalık olsun diye fenerliyim yazacaksın kimsin sen lan , o formayı söktürmüyen ne olsun biraz daha araştıralım bakalım mesaja cevap yazmış bide utanmadan mahsurumu var feneri tutmamın gibilerinden , eğer gerçekten fenerliyse o formayı söktürmezsek sırtından yazıklar olsun bize.
    DOZER CEMİL

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

tabikide fatihin dedğine bende katılıyorum kimse gidipde paf takımda oynıyan bir çocuga yonjada profil açmaz bence o çocuk kendisi terbiyesizlikten başka birşey değildir bu
    "Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Nereden
    İstanbul

...Büyük Trabzonspor...
    Konu Recep Çaltepe tarafından (17.10.2006 Saat 00:39 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adam fenerliyim demiş, sen sövmekten mi bahsediyorsun.

Sen değil miydin tribünde "oturan fenerli olsun" diyen. En ağır küfrü etmiş zaten kendisine.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

ben yalan ya da dogru ama biliyorum ki bu sitede bizim A Takiminde oynayan futbolcularimiz ki kimler oldugunu soyleyebilirim. bi kaciyla muhabbet ettim. takildiklari asikardir buraya. takilsinlar bisey demiyorum ama o febe yi gorunce icim ciz etti.

benim yillarim tayin gormekle gecti babadan dolayi ve ben trabzon benim herseyim diyorsam. bunu trabzonda buyuyen ve yetiseneler icin beklemem dogaldir diye dusunuyorum bu benim sahsi fikrim. feneri tutana da saygi gostermem trabzonlu olupta.

ben gordugum seyi paylasmak istedim aile olarak gordugum BMN ile...
    Rabbim TÜRKÜ korusun!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o takımda onyana hiçbir çocuğun trabzonspor a takım formasını giyme garantisi yok.bırakın garantiyi,öyle şansı bile yok..o çocuklara trabzonsporluluğu aşıladın da onlar mı almadı?

sorun ziyada olduğu kadar onlarla ilgilenenlerde,daha doğrusu ilgilenmeyi idmana çıkarmak zannedenlerde..

bu arada profil ziya'nın kendisine ait.kimse gidip de trabzonspor paftaki sıradan biri için yonjada profil açıp böyle bişey yapmaz.yapacaksa abileri için yaparlar

Trabzonlu ve Trabzonspor'da oynayan bi adama bi de Trabzonsporluluğu aşılmak mı gerekiyor Trabzonspor'u tutması için??

Altyapıdaki oyuncularla mutlaka ilgilnemk lazım, o konuda eksikliklerimiz de vardır,doğrudur,sen benden daha iyi bilirsin zaten ama hiç bir şey o vatandaşın fenerbahçeli olmasına mazaret OLAMAZ!...

Alıntı Berat Bulut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonlu ve Trabzonspor'da oynayan bi adama bi de Trabzonsporluluğu aşılmak mı gerekiyor Trabzonspor'u tutması için??

Altyapıdaki oyuncularla mutlaka ilgilnemk lazım, o konuda eksikliklerimiz de vardır,doğrudur,sen benden daha iyi bilirsin zaten ama hiç bir şey o vatandaşın fenerbahçeli olmasına mazaret OLAMAZ!...
    fatih akyel hangi takımı tutuyor?
    ya da çağdaş atan?ya da celalettin koçak?ya da vs vs vs

geleceğimizi değil bugünlerimizi emanet ettik bu insanlara..ee demek ki çok da sorun yok ortada.hem bu forumda bir çok kişinin trabzonlu futbolculara karşı tavırları gayet açık ve net..hal böyleyken ne diye trabzonlu paf takım oyuncularına gelecek gözüyle bakılıyor ki?

değilmi ki trabzonsporun kurtuluşunu trabzonlu değil de herhangi bir yerli futbolcularda görülmesi?

hiç bir mahsur görmüyorum bu arkadaşımızın fenerbahçeli olmasında..trabzonsporda iyi oynasın da gerisi traş

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

ergun gürsoy için ne hissediyorsam, ziya şakar için de aynısını hissediyorum.. Hatta arkadaşın durumu ergun gürsoy'dan da vahim..

fatih akyel,çağdaş atan,celalettin koçak.. Hangisi Trabzonlu, hangisi PAF takımdan çıktı??

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

trabzonlu ve paftan cikanlara lafim...
    Rabbim TÜRKÜ korusun!

ts_fan
    Ziyaretçi

Fatih sende hep aynı üslubu kullanıyorsun; o olsun, bu olsun gerisi traş...
    Efendim bence Trabzon'lu Trabzonspor'lu bir oyuncu Fenerbahçe'yi tutuyorsa orada sorun var demektir.Çoğunluk içinde bu böyledir, çoğunluk böyle bir oyuncuyu hazmedemez.Ha profesyonellik var dersen, dur bakalım bir amatör ruhlarını görelim de ondan sonra profesyonelliklerini görelim bu genç kardeşimizin.Son raddede, bu olay hiçte öyle boşlanıp, gerisi traş diyebileceğimiz bir olay değildir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fatih akyel hangi takımı tutuyor?
    ya da çağdaş atan?ya da celalettin koçak?ya da vs vs vs

geleceğimizi değil bugünlerimizi emanet ettik bu insanlara..ee demek ki çok da sorun yok ortada.hem bu forumda bir çok kişinin trabzonlu futbolculara karşı tavırları gayet açık ve net..hal böyleyken ne diye trabzonlu paf takım oyuncularına gelecek gözüyle bakılıyor ki?

değilmi ki trabzonsporun kurtuluşunu trabzonlu değil de herhangi bir yerli futbolcularda görülmesi?

hiç bir mahsur görmüyorum bu arkadaşımızın fenerbahçeli olmasında..trabzonsporda iyi oynasın da gerisi traş
    Fatih aynı şeymi Allah'ını seversen adam üste Trabzonspor formalı resmini koyuyo Fenerliyim diyo Fatih Akyel Trabzon'dan ekmek yerken fenerliyimmi cimbomluyummu diyo aksine öle bi ihanette bulunmuyo küçücük kızı bile En Büyük Trabzon diyo gs maçından sonra ama paftaki kansız kendi toprağına ihanet ediyo Trabzonspor'da oynarken Fenerliyim diyebilme cürretini kim vermiş buna onun sırtından o formayı çıkaracaz başka bişe demiyommm
    DOZER CEMİL

Alıntı Berat Bulut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ergun gürsoy için ne hissediyorsam, ziya şakar için de aynısını hissediyorum.. Hatta arkadaşın durumu ergun gürsoy'dan da vahim..

fatih akyel,çağdaş atan,celalettin koçak.. Hangisi Trabzonlu, hangisi PAF takımdan çıktı??
    demek ki geleceğimizi paf takım oyuncularımıza emanet etmiyoruz..

eğer ki bilbao gibi sadece şehrimizin oyuncularını oynatsaydık,real madrid'i tutan birisinin takımında forma giymesini istemezdim tabii ki..ama her tarafımız delik deşik olmuş,bırakın boş yere fantezi kurmayı..hiç bir şeyimiz trabzonsporu tutan insanlara emanet değilken geleceğimiz de emanet olamaz..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Ziya Şakar Manisa maçında bu lafları yiyiceksinnnn .
    DOZER CEMİL

Nereden
    İstanbul

...Büyük Trabzonspor...
    Konu Recep Çaltepe tarafından (17.10.2006 Saat 00:38 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Benim bu olayda asıl yadırgadığım şudur:

Kişinin gerçekten kendisi olduğu varsayımıyla:

- Sen Trabzonspor PAF Takımındasın
    - Herkesin seni ve profilini görebileceği bir ortamda (hatta görünmek istediğin bir ortamda) Fenerliyim diyorsun
    - Trabzonsporluların memleket takımı dışında takım tutanlara tepkisini biliyorsun
    - Trabzon'da yaşıyorsun...

Bunları alt alta, üst üste toplayınca büyük bir akılsızlık çıkıyor. Geleceği Trabzonspor'da olmayabilir; ama peki geleceği fener'de mi?

İki ihtimal görüyorum:
    1- Bu kişi gerçek değil ve muhtemelen bir arkadaşı (artık nasıl bir arkadaşlıksa) tarafından rencide etmek için yapılmış olabilir.
    2- Bu hadise gerçek ve biz içimizde hain barındırıyoruz. Bu cevaba ulaşmak aslında kolay, yarın kulübe bu yönde bir soru yöneltilir ve araştırılır. Profesyonellik varsa bile hiç kimse bir takımda oynarken, ben aslında öbür takımı tutuyorum diyecek kadar saf profesyonel olamaz. Bir de bu takımın Trabzonspor ve fener olduğu düşünülürse, artık saflığın mertebesini siz düşünün.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Nereden
    İstanbul

...Büyük Trabzonspor...
    Konu Recep Çaltepe tarafından (17.10.2006 Saat 00:38 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)