Sayfa 3 Toplam 41 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1004 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yunanistan - TÜRKİYE: 1-4

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

yeneriz umarım ama içimden çok kötü bir maç çıkaracakmışız gibi geliyor...
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne yazıkki kaybedecez

61-POWER-2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2-0 kaybederiz.

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Cool

Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne yazıkki kaybedecez
    Alıntı 61-POWER-2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2-0 kaybederiz.

heyt bee ermişler çıkmaya başladı yine . ne oldu habermi geldi , şikemi var maçda önceden size habermi verdiler ?
    yapmayın Allah aşkına yaa kendi ülkeniz in maçı bu . sanki her maçımızı çok rezil oynuyoruz ve yeniliyoruz gibi konuşmuşsunuz .

BENCE en kötü yine beraberlik olur gibime geliyor . fatih terimin çağırdığı kadroda hatalar var ama çokda rezil sayılmaz .

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fanatik Ozi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    heyt bee ermişler çıkmaya başladı yine . ne oldu habermi geldi , şikemi var maçda önceden size habermi verdiler ?
    yapmayın Allah aşkına yaa kendi ülkeniz in maçı bu . sanki her maçımızı çok rezil oynuyoruz ve yeniliyoruz gibi konuşmuşsunuz .

BENCE en kötü yine beraberlik olur gibime geliyor . fatih terimin çağırdığı kadroda hatalar var ama çokda rezil sayılmaz .
    yorum yaparken sana mı soracam bu takım kaybeder diyorum sana neoluyo anlamadım

Nereden
    Ankara

yorum yaparken sana mı soracam bu takım kaybeder diyorum sana neoluyo anlamadım
    yorumun başına BENCE dersen bişey demem ama sanki milli takım kampına katıldında orda oyuncularla konuşdun ondan sonra gelip foruma yazıyorsun gibi bir hava katıyor direk konuşman .
    biraz daha sakin yazı yazarsan daha iyi olur (son yorumuna hitaben)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

sen rahat ol ben sakinim sadece dusunce mi yazdım hazırlık kampına dahi cagırmadıgı bekirli ,mehmet yıldızlı ,orkunlu kadromuzla yunanistan karsısında fırtına gibi esecegimizimi dusunyosunuz eksiklerimizi bi oku istersen ne yaptıgını bilmeyen tuncayla mı 35lik hakanla mı hucuma cıkacaz en buyuk kozlarımız yokken hele hki boyle bi mac oncesinde cok buyuk ve kesin konusmamamız lazım insallah yeneriz ama gorunen koy kılavuz istemez

nesta61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

MOSYE terimin banko adami SABAN SUKUR,

MOSYE TERIM KADROYU ACIKLADIKDAN SONRA UMIDIM KALMADIIII

YUNANLAR BIZI PARCALAR GORURSUNUZ TARIHI FARK OLUR IDDAAAA EDIYORUMMMM !!!
    14 eylul 2011 milano'nun fethi

subay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bence sol bekte bundan sonra Wederson oynatilmasi lazim. Türkiye de dogrudürüst bir sol bek yok. Wederson oynatilsin, rekabeti arttirir insallah, ve bizim öz Türk oyuncularimiz da kendi performansini arttirir.

Nereden
    Ankara

bence milli takımda hiçbir yabancı oyuncu oynamaması lazım . hernekadar o bölegede açığımız olsada oynamamalı . birde wederson çıkıyor başımıza .

kadro konusunada gelince. fatih terim in herzaman yaptığı şey bu ben artık alışdım . öyle fark olacağını düşünmüyorum ( hemde yunanistan gibi kapalı oynayan bir takıma karşı ) . yenileceğimizide sanmıyorum . yine berabere kalırız gibime geliyor dediğim gibi ...

Orhan_Gazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yahu insallah kaleye Volkan' i koymaz bu adam! ve ne diyelim, insallah yeneriz. Artik büyük bi turnuva' ya katilma zamani geldi...

Nereden
    Bursa

70 milyonluk ülkenin takımında yabancı futbolcu oynuyorsa... Fatih Tekke gibi Avrupa çapında çok kaliteli bir golcü ve bu kadar çok forvet varken halen 36 yaşındaki yetenek katili Hakan Şükür oynatılıyorsa... ve yine gencecik Nuri kenarda durup 37 yaşındaki Tugay oynatılıyorsa... Servet gibi bir kazmayla futbol ahlakından yoksun iki hafta önce forma giymeye başlayan Emre Aşık oynatılıyorsa...dibe vurmuş futbolumuzda halen İstanbul'un üç büyüklerinin futbolcuları oynatılıp diğerleri çerez niyetine çağrılıyorsa...ve de en önemlisi bu takımın başında kendini beğenmiş, burnundan kıl aldırmayan, Fiorentina'ya gittikten sonra giyim kuşamı bile değişen, takımı GS'li futbolcularla dolduran, Şenol Güneş ve Ersun Yanal gitse de ben gelsem diyerek avuçlarını ovuşturmuş Fatih Terim gibi bir hoca varken...BEN BU MİLLİ TAKIMI DESTEKLEMİYORUM arkadaşlar...

nesta61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı Turan Bebek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    70 milyonluk ülkenin takımında yabancı futbolcu oynuyorsa... Fatih Tekke gibi Avrupa çapında çok kaliteli bir golcü ve bu kadar çok forvet varken halen 36 yaşındaki yetenek katili Hakan Şükür oynatılıyorsa... ve yine gencecik Nuri kenarda durup 37 yaşındaki Tugay oynatılıyorsa... Servet gibi bir kazmayla futbol ahlakından yoksun iki hafta önce forma giymeye başlayan Emre Aşık oynatılıyorsa...dibe vurmuş futbolumuzda halen İstanbul'un üç büyüklerinin futbolcuları oynatılıp diğerleri çerez niyetine çağrılıyorsa...ve de en önemlisi bu takımın başında kendini beğenmiş, burnundan kıl aldırmayan, Fiorentina'ya gittikten sonra giyim kuşamı bile değişen, takımı GS'li futbolcularla dolduran, Şenol Güneş ve Ersun Yanal gitse de ben gelsem diyerek avuçlarını ovuşturmuş Fatih Terim gibi bir hoca varken...BEN BU MİLLİ TAKIMI DESTEKLEMİYORUM arkadaşlar...

70 MILYON NUSUFUN 40 MILYONU ERKEK BU ULKEDE SOL OYUNCU YOKSAAAAA gaymissss diyorummmm ,

15 milyon nufuslu hollanda nin nerelerde oldugu ORTADAA ADAMLAR ADETAAAA TOPCU FABRIKAAAAA SIII
    Konu nesta61 tarafından (18.03.2007 Saat 19:52 ) değiştirilmiştir.
    14 eylul 2011 milano'nun fethi

Alıntı Fanatik Ozi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

hayir futboldan haberimiz varda ondan.puan almamiz mucizedir.biz maglubiyete haziriz onun icin üzülmicez ama sen üzüleceksin fanatik ozi.ve dua edelimki maci 4 veya 5-0 kaybetmeyelim.

Nereden
    Almanya

Alıntı 61-POWER-2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayir futboldan haberimiz varda ondan.puan almamiz mucizedir.biz maglubiyete haziriz onun icin üzülmicez ama sen üzüleceksin fanatik ozi.ve dua edelimki maci 4 veya 5-0 kaybetmeyelim.
    yuh yani sende....... Milli takim ne durumda olursa olsun Yunanistana 5-0 kaybedecek kadar kötü oynayacagini sanmiyorum, takimimizda Yunanlar oynamadikca.

yavuss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cok Zor Maclar İnsallah Benje 2 Mactan 4 Puan Alirsak Şansimiz YÜksek Olur....tek Duam Şu Yunanlari Orda Yenİp Nasil G........olduklari İzlemek İsterİm.....
    tRaBz10SpOr

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

arkadşlar çok abartmış bazı arkadaşalr fark yeriz falan diye.
    biz yemeye kalksak onlar atamazlar.bu çok açık.maç için ümidim var mı var tabiki.kimse hakanın kesin 11de oynayacağını bilmiyormu.belki sultan oynar yerine.sahaya çıkınca görecez.
    ben yine de bu maçın skoru 0-0 ada 1-1 gibi olacak gibi geliyor.
    onların sahasında olması bişey katmaz.
    bizim galibiyet ihtimalimiz onlarınkinin yanında daha yüksek.ama beraberlik çok daha yüksek.bu kadar umutsuz olmak bize bişey katmaz.hele de ben fatih terime güveniyorum.en azından teknik adamlığı var.
    ben sahada futbol adına bişey koymamasına rağmen sahaya çıkarken ziyanın takımına bile az da olsa umut bağlayaibliyorum,taknik adamlığına çok güvendiğim fatih terimin sahaya çıkan mlli takıma mı güvenmeyecem?
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

eger berabere kalirsak coook mutlu olabiliriz.

Alıntı subay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yuh yani sende....... Milli takim ne durumda olursa olsun Yunanistana 5-0 kaybedecek kadar kötü oynayacagini sanmiyorum, takimimizda Yunanlar oynamadikca.

o belli olmaz.yunan itleri tahrikcidir.kendilerini yerlere atiyorlar,foul yapiyolar ve sayre.öyle avrupa sampiyonu oldular zaten.bir kötü hakem berbat bir oyun gol(ler) yiye biliriz.elbette insallah galip geliriz ama bu mucize.

Lancet_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kahramanmaraş

kesinlikle gollü bi maç olmayacak bu kesin...kazanan da 1 tane atar üstüne yatar gibime geliyo....ama yenemesek de kesinlikle kaybetmememiz lazım...norveç maçı da aynı şekilde

sen rahat ol ben sakinim sadece dusunce mi yazdım hazırlık kampına dahi cagırmadıgı bekirli ,mehmet yıldızlı ,orkunlu kadromuzla yunanistan karsısında fırtına gibi esecegimizimi dusunyosunuz eksiklerimizi bi oku istersen ne yaptıgını bilmeyen tuncayla mı 35lik hakanla mı hucuma cıkacaz en buyuk kozlarımız yokken hele hki boyle bi mac oncesinde cok buyuk ve kesin konusmamamız lazım insallah yeneriz ama gorunen koy kılavuz istemez
    görünen köy uzakta değildir rehber de istemez.doğru diyorsun ama her doğru her yerde her zaman ve her kişiye söylenmez.yorumlarına katılıyorum ama keskin bıçak gibi olayı kestirip atman ister istemez tepki görecektir(de mi gardaşum)
    ......mutedil dalgalı..
    fırtına ihtilal efsane

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 maçta alınacak 4 puan çok iyi olur ama bence alınacak 2 puanda çok kötü olmaz özellikle futbolcularımızın performansını gördükten sonra ben 2 puanada razıyım...
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

isaret parmagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu Milli takımın Yunanistan'a yenilmesi bence yüzyılın futbol mucizesi olur...Eğer o meşin yuvarlak biraz adil davranırsa yenilebileceğimizi düşünmüyorum...Rakip takım her ne kadar "Son Avrupa Şampiyonu" ünvanına sahip olsa da bu ünvana yakışır futbol oynamıyor,oynayamıyor...Çok üstün yetenekli oyunculara sahip değil..Milli takımımızla kıyaslamamız imkansız...

Ben şunu söylemek isterim..Heryerde olduğu gibi burda da Milli takımımızın yetersiz olduğunu düşünenler var...Evet Dünyanın en iyileri arasında değiliz belki ama grupdaki rakiplerimizin hepsinden daha iyiyiz...Ve bence müthiş bi futbol zekasına sahip teknik ekibimiz var...

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı frango Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 maçta alınacak 4 puan çok iyi olur ama bence alınacak 2 puanda çok kötü olmaz özellikle futbolcularımızın performansını gördükten sonra ben 2 puanada razıyım...
    bu 2 maçta 3 puan alacağımıza 2 puan alalım daha iyi.rakiplerimizinde puan kaybı önemli.
    Özkan SÜMER

Nereden
    Almanya

Tuncay haric hepsine katiliyorum. Tuncayin yerine Tuncay dan iyi top oynayacak oyuncu göremiyorum ama. Bence cok iyi bir futbolcu.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)