Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 85 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ersen Martin formasý Þafak için açýk artýrmada!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Çebi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

Standart Ersen Martin formasý Þafak için açýk artýrmada!

Amansýz bir hastalýða yakalanan GS Taraftarý Þafak Güzeller için baþlatýlan "Þafak yeniden doðacak" kampanyasýna ÇILGINLAR Grubu olarak biz de "Trabzonspor taraftarý da destek olacak, Þafak yeniden doðacak" sloganýyla destek verme çabasý içindeyiz...

BMN de bu duruma kayýtsýz kalmayacaktýr umuyorum ki...

Lafý uzatmadan detaylar için kalearkasi.net te manþet olarak duyurduðumuz kampanya haberini kopyalayým...

Ezeli rakibimiz Galatasaray`lý bir taraftarýn; Þafak Güzeller'in yakalandýðý amansýz hastalýk için baþlatýlan "Þafak Yeniden Doðacak" kampanyasýna verdiðimiz desteði açýklamýþtýk.

Bu kapsamda futbolcumuz Ersen Martin'in Galatasaray maçýnda giydiði formayý edinmiþ ve kampanya için açýk artýrmaya sunmuþ bulunmaktayýz...

ERSEN MARTÝN'ÝN GALATARAY MAÇINDA GÝYDÝÐÝ FORMA | TEKLÝF VERMEK ÝÇÝN TIKLAYIN!
    Konu Çebi tarafýndan (15.10.2006 Saat 22:59 ) deðiþtirilmiþtir.

Volkan Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Cok Güzel bir Fikir!
    Haciosmanoglu ISTIFA

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Lapina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

Yasatalim bu kardesimizi hakikaten..Dualarimizla su mubarek gunde yaninda olalim hic olmazsa..

Cabri61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

tebrik ediyoruz çok güzel fikir.Þafak ýn Allah Yardýmcýsý olsun.Allah þifa versin

Yaþ
    42

Sinirlari zorlayip alcam bu formayi insallah..

Yaþ
    42

Ne kadar kalacak acik artirmada..

Bilen var mi ?

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Çebi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

@Öztekin Bayrak

25 EKÝM Çarþamba saat 18:00'de sona erecek...

Berk Akçay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

çebi sizleri geçekten kutlarým çok güel bir davranýþ duyarlý arkadaþlar çýkacaktýr sanýyorum baþarýlar
    "Çalýþmadan, öðrenmeden, yorulmadan rahat yaþamanýn yollarýný aramayý alýþkanlýk haline getirmiþ milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Hocam teklifi yaptik diyelim ihale bize kalirsa parayi nasil size ulastiricaz ben yurtdisindayim..Ama illede gerekiyosa bi irtibata gecirriz turkiyeden...
    Teþekkürler ADMIN!!!

Yaþ
    42

Alýntý OFFLU Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hocam teklifi yaptik diyelim ihale bize kalirsa parayi nasil size ulastiricaz ben yurtdisindayim..Ama illede gerekiyosa bi irtibata gecirriz turkiyeden...
    Aciklama yapmislar orda topram..Bende okumadan sazan gibi daldim..

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý Öztekin Bayrak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aciklama yapmislar orda topram..Bende okumadan sazan gibi daldim..
    Eyvallah hallettik baba ...Forma benimm
    Teþekkürler ADMIN!!!

Emre7 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

çok doðru ve güzel bir organizasyon teprik ederim inþallah amacýna en iyi þekilde ulaþýr.
    [ille d' 7]

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr MrbLack - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    37

çok iyi düþünülmüþ.Bravo

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Söz konusu bir hayatsa ...Bravo
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

neden galatasaraylý bi taraftar bukadar taraftar buluyo ben anlamýyorum tamam bu çocuðun hastalýðý üzücü ama türkiyede daha bir çok amansýz hastalýk lý para bekleyen çocuk var bu çocuðun öbürlerinden ne farký var hiç mi trabzonsporlu para bekleyen amansýz hastalýklý çocuk yok ben bu çocuðun farkýný anlamýþ deilim 1 tane olsa tamam ama ben bu kampanyayý desteklemiorum çok mantýksýz öbür trabzonsporlu sebileri bulalým yoksa bu çocuða

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý husolee61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    neden galatasaraylý bi taraftar bukadar taraftar buluyo ben anlamýyorum tamam bu çocuðun hastalýðý üzücü ama türkiyede daha bir çok amansýz hastalýk lý para bekleyen çocuk var bu çocuðun öbürlerinden ne farký var hiç mi trabzonsporlu para bekleyen amansýz hastalýklý çocuk yok ben bu çocuðun farkýný anlamýþ deilim 1 tane olsa tamam ama ben bu kampanyayý desteklemiorum çok mantýksýz öbür trabzonsporlu sebileri bulalým yoksa bu çocuða
    talihsizce bi yorum olduðunu düþünüorum...

yanlýþ hatýrlamýorsam deniz analarýyla ilgili bi hikaye vardý...deniz kenarýnda kumsalda binlerce deniz anasý ve bunlarý tek tek denize taþýyan bi çocuk...''neden uðraþýorsunki binlerce var ne farkeder'' sözünü iþittiðinde çocuðun elindeki deniz anasýný gösterip verdiði cevap ''ama bunun için fakeder!!'' sanýrým bu özetlior...

þu anda bu çocuk için kampanya baþlatýlmýþ hastalýðý acil kampanya baþlatýlsýn habeimiz olsun hepsi için baþlatýrýz!sýrf ts li diye öncelik vermek ne kadar doðru kimin daha çok ihtiyacý varsa o!renk farketmez
    “Türk demek Türkçe demektir; ne mutlu Türküm diyene.” M.Kemal Atatürk

Berk Akçay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Alýntý GaMZe61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    talihsizce bi yorum olduðunu düþünüorum...

yanlýþ hatýrlamýorsam deniz analarýyla ilgili bi hikaye vardý...deniz kenarýnda kumsalda binlerce deniz anasý ve bunlarý tek tek denize taþýyan bi çocuk...''neden uðraþýorsunki binlerce var ne farkeder'' sözünü iþittiðinde çocuðun elindeki deniz anasýný gösterip verdiði cevap ''ama bunun için fakeder!!'' sanýrým bu özetlior...

gamze verdiðin örnek okadar iyiydiki gerçekten herleyi özetliyor bencede
    Konu Berk Akçay tarafýndan (16.10.2006 Saat 01:47 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Çalýþmadan, öðrenmeden, yorulmadan rahat yaþamanýn yollarýný aramayý alýþkanlýk haline getirmiþ milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Burda önemli olan ihtiyaç sahibi kiþinin hangi takýmlý oldugundan çok ona ne gibi faydamýzýn dokunacaðýdýr, yardým edip etmemek kiþinin kendisini baðlar ve kimse de baþkasýnýn zoruyla da yardým etmez, yardým ancak insanýn bu yardýmý içinden gelerek yapmasýyla anlamlý olur.Bugun bizler bu arkadaþýmýza elimizden geldiðince katký saðlayalým ki yarýn birgün ayný olay bizim bir arkadaþýmýzýn baþýna geldiðin de (ALLAH KORUSUN) yapacagýmýz kampanyaya, diðer takým taraftarlarý tarafýndanda istenilen katýlýmýn saðlanmasýnda güçlük çekmeyelim.

Ayrýca bu forumda herhangi bir Trabzonspor taraftarý benzer bir durumla karþý karþýya kaldýðýnda gereken duyarlýlýk üye arkadaþlarýmýz tarafýndan gösterilmektedir. Sizin bu konuda ki yazdýklarýnýzýn kesinlikle mantýklý bir izahý olamaz.
    Konu Mesut AKYILDIZ tarafýndan (16.10.2006 Saat 01:52 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

forumdan olmasý þart deðil zaten ben trabzonsporlu herhangi bi çocuðu bulurum ozman ona yardým toplarým bu olayda taraftarlýk önmli deðil dediniz de iþ tamamane taraftarlýða dönmüþ trabzonlularýn gese li bi çocuða yardým uzatabildiklerini gösterme çabasý var
    çocua gese formasý giydirilmiþ ersenin gese maçýnda ki formasý satýþa çýkmýþ olay tamamen taraftarlýk olarak sürüyor bende o uyüzden trabzonsporlu bi çocuk bulmak istiyorum herhangi bi þekilde gelmiþ birisi olsa bunlarý aklýmdan geçirmem demek istedðimi burda anlatmam biraz güç anlamasanýzda pek te önemi yok trabzonsporlu bi çocuðu genede tercih ederim

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

tSlu hasta bi çocuk vardý...syzmeki çok seviodu...paraya deðil sevgiye ilgiye ihtiyacý vardý ve yapýlan org.la szmek onun yanýn götürüldü...gayyet de güsel oldu..

bu çocuðunsa paraya ihtiyacý var...renklerin ne önemi varki...sokakta aç görsen üzerinde gs formasý var die baþýný çevirebilir misin??yapabileceðini sanmýorum...bence bu ayný þey!!mühim olan insan..mühim olan can!!

madem öyle bu çocupa yardým kampanyasý baþlatýlmadan önce neden arayýp bulmadýn???yardým etmiyceksen etme ama bize gölge de etme

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

neden o obje önplanda iþte galatasaray formalý olan çocuk bu önplana çýkartýlan bi durum var ortada bende önplana çýkýnca dikkat ediorum napiim bu spor haberlerinde geçiosa futbol sayfalarýnda tartýþýlýyosa demekki alakasý var can ama galatalý can bende ts li bi can ý kurtarmak isterim sen szymek i isteyen ts taraftarýna hakan þükür ü götürsen olcakmýydý ???

birinin sevgiye ilgiye ihtiyacý vardý diðerinin paraya kime ne þekilde yardým gerekiyorsa renk ayrýmý yapmadan yapýlýyor.can ama galatalý can da ne demek ikinci planda mý oluyor rengi farklý olunca??acilen ihtiyacý var ve biz de onu yaþatmaya çalýþýyoruz..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

forumdan olmasý þart deðil zaten ben trabzonsporlu herhangi bi çocuðu bulurum ozman ona yardým toplarým bu olayda taraftarlýk önmli deðil dediniz de iþ tamamane taraftarlýða dönmüþ trabzonlularýn gese li bi çocuða yardým uzatabildiklerini gösterme çabasý var
    çocua gese formasý giydirilmiþ ersenin gese maçýnda ki formasý satýþa çýkmýþ olay tamamen taraftarlýk olarak sürüyor bende o uyüzden trabzonsporlu bi çocuk bulmak istiyorum herhangi bi þekilde gelmiþ birisi olsa bunlarý aklýmdan geçirmem demek istedðimi burda anlatmam biraz güç anlamasanýzda pek te önemi yok trabzonsporlu bi çocuðu genede tercih ederim
    Ya arkadaþým amaç burda bu arkadaþýmýza yapabilecegimiz yardýmýn maksimumunu yapmak deðil mi? Sence 10 yýl sonra evimizde yendiðimiz GS ile yaptýgýmýz maçta Ersenin giydiði formamý daha deðerlidir yoksa K.Erciyes maçýn da giydiði formamý ? Kaldý ki senin düþüncen çerçevesinde Ersenin GS maçý formasý seçilmiþ olsun bunda ne gibi bir mahsur var ki?

Burda asýl önemli olan böylesine insani bir olay karþýsýnda birçok kulüp taraftarýnýn ezeli rakiplerinin ihtiyaç sahibi taraftarýna yardým etmek için ortak paydada buluþmasýdýr. Yanýldýgýn bir diðer nokta ise yardým edilecek kiþinin ne kadar ihtiyaç sahibi oldugu konusudur. Belki yardýma muhtaç bir Trabzonsporlu bulursun ama önemli olan hangisinin yardýma daha çok ihtiyacý oldugudur. Bu gibi konularda lütfen üzerimizde ki formamýzý çýkaralým ve elimizden geldiðince katký da bulunalým yardým etmiyorsak ta gölge etmeyelim yeter.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)