Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 147 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vestel Manisaspor'un Baþarýsý Geçici mi?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Þampiyonluk için Manisayla çekiþmeyi çok isterim..Biz olamasak en azýndan onlar olur ve diðer Anadolu takýmlarýna da gelecek yýllar için cesaret gelir..
    Ayrýca kadrolarýný çok ta küçümsemeyin derim; Hakan Balta Türkiye'nin en istikrarlý sol kanat oyuncularýndan birisi (Caner bu takýmda genelde yedek kalýyor,gerisini siz düþünün), Türkiye'nin hem ofans hem defans yapabilen nadir çift yönlü ortasaha oyuncusu Selçuk Ýnan bu takýmda(ismini çok duyacaksýnýz), Zelenka bu takýmda.. say say bitmez.. Oyuncularý tek tek Trabzonspor ve Ýstanbul takýmlarýyla karþýlaþtýrdýðýnýzda hafif kaldýklarýný düþünebilirsiniz ama Manisaspor'un bizden ve istanbul takýmlarýndan çok çok önemli bir farklarý var ve bu farklarý sayesinde þu an liderller..Manisaspor bir takým..

Ayrýca Manisa þehrinden edindiðim izlenim de þu; olasý bir þampiyonlukta, Manisa þehrinin çok büyük kýsmý Manisasporlu olur ve Manisa'da bir maç günü geçirirseniz, ciddi anlamda deplasman seyircisi psikolojisine bürünüyorusunuz, þehrin genel durumu size bunu hissettiriyor..

V.Manisa tribün liderlerinin en büyük temennileri de Ersun Yanal'ý kaybetmeden alýnacak bir þampiyonluk ve büyük takým olma ylunda ciddi adýmlar atmýþ duruma gelmek, Manisasporu tüm þehirin desteðini arkasýnda hissedn tam bir þehir takýmý haline getirmek..

Umarým baþarýlý olurlar..
    Güçlülerin Ýktidarýna Karþý; Trabzonspor!

ts_fan
    Ziyaretçi

Valla kim ne yazmýþ pek bakmadým ama Vestel devam eylesin aynen bu þekilde, olan diðer üçüne olsun.Her halükârda biz Vestel'le kafa kafaya kalýrsak þampiyonluðu alýrýz.Yürüyedursun Vestel, korkmaya gerek yok Vestel'den, elbet bir yerde duracaklar

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sevgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Vestel'in baþarýlý olmasýný istiyorum.Ýnþallah ligi istanbul takýmlaýnýn üstünde bizim altýmýzda bitirirler
    Aslýnda benimde Manisadan bir çekingem yoktu takii dün 90+3 te attýkalrý gole kadar.Adamalr inamýþ ne yapýp edip kazanýyorlar(özetleri izliyorum futbol sýfýr ite kaka alýyorlar maçlarý) Birde ne yapýp edip maç kazanmaya kimsenin onalrý ciddiye almayýþý eklenince týrmaya baþladým.Son üç sezona bu sene kesin þampiyonuz diye baþlýyorum.Ýlk yýl fb-papila A.Þ (en az onlarkadar Atay Aktuðun suçu vardý) ikinci yýl Atay Aktuð hayallerimi yýktý bu yýlda bunu manisa yaparsa kalbim dayanamayabilir
    Ýstanbul basýný Ersun Yanal fb de yaygarasýna ne kadar geç baþlarsa Manisa o kadar baþarýlý olur.

ts_fan
    Ziyaretçi

Bu arada Ersun bu tempo ile Vestel'de devam edebilirse, kötü giden Fenerbahçe'nin muhtemel baþýna geçecek isimlerden biri olacaðý için ve muhtemel teklife zannýmca hayýr demeyeceði için Vestel otomatikman ekarte olacaktýr.Diðer yandan Fenerbahçe medyasýna karþý baskýyý kaldýramayacak olan Ersun Yanal, en fazla 2 ay Fenerbahçe'de görev yapabilip ordan da istifa etmek zorunda kalacaktýr, sonuçta Fenerbahçe'de saf dýþý kalacaktýr.Ne yazdým, ne oynattým bea?
    Konu ts_fan tarafýndan (16.10.2006 Saat 23:53 ) deðiþtirilmiþtir.

Vegas
    Ziyaretçi

Alýntý Kaya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þampiyon Vestel mi? Manisa mý? olacak...
    Ucuncu secenek yani Ersun Yanal

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    62

Daha cok Manisalar insallah olurda , Türkiye Liginin temposu artar.

Manisa sampiyon olurmu olmazmi bilmem, olsada o Bölgeye fazla bir sey getirecegini düsünmüyorum.
    Yani o Sehrin o dinamizmi yok gibi geliyor bana.
    Türkiyedeki kulüplerin elbette Vestel gibi sirketlere ihtiyaci var, ama kulübün ve sehirinde potansiyali olmasi gerekiyor..
    Su anda aklima Bursa ve Eskisehir geliyor....

Iyi bir manisapor sampiyon olunca tabiki kimse kizmyacak....
    Bakacagiz, görecegiz

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

17. hafta sonunda görecegiz Manisa'yi...
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Tansu Onur Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    39

ikinci olsun ama sampiyon olmasýný istemem
    hemen kendilerini 4 büyükten sayarlar anadoluda bu cekememezlik war

Analyzer
    Ziyaretçi

Manisaspor'un tek olayý Ersun Yanal'dýr. Ersun Yanal gider Manisa biter. Bu kadar basit. Vestel sponsor olmuþmuþ v.s. bunlar geri planda kalýr.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakýroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ýstanbul takýmlarýnýn þampiyon olmasýndansa V. Manisa'nýn þampiyon olmasýný tercih ederim. Bir zamanlar Trabzonsporumuzun çýkýþýnýn da tesadüfi olduðu ve baþarýnýn gelmeyeceði idda edilmiþti ama Trabzonspor Türkiye'yi hatta Avrupayý kasýp kavurdu. neden 2. bir Trabzonspor gelmesin?
    Bazýlarý gibi þýmarýp saçma sapan açýklamalar yapsalar da (umarým öyle olmaz) en iyi kendileri bilecek ki Trabzonspordan daha büyük deðiller.

bana da öyle geliyor ki ilerki haftalarda düþüþ yaþayacaklar. Sevgi 90+3'de gol atmalarýndan týrstýðýný söylemiþ ben tam tersini düþünüyorum bu maçta 3 puaný son saniyede kaptýlar haftaya bu þanslarý olmayabilir
    yazýmýn baþýnda da söylediðim gibi istanbul takýmlarýnýn yerine Vestel Manisaspor'un þampiyon olmasýný tercih ederim
    Ancaaakk onlar için üzgünüm çünkü bu yýl Þampiyon TRABZONSPOR
    Fanatik Pacci

Tansu Onur Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    39

size biþe diyim trabzonspor olmadýktan sonra kimin sampiyon oldugu hiç önemli deðil

hak eden olsun yeter

Nereden
    Hakkari

Trabzon olmadýktan sonra da bu anadoludan baþka þampiyon çýkmaz... gerçeke bu... kýsasa kýssas..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

ersun hocanýn motivasyonu bozulmazsa takýmýnda motivasyonu bozulmaz.. ama antalyaspor maçýndada zorlandýlar..
    3 eziklere karþý döktürürler ama bir anadolu takýmý gelir yener onlarý
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

vestelin daha çok önemli maçlarý var. her maçý 90+3 deki attýklarý goller gib i kazanamayacaklar ki. daha toy lar þuanda. hele bu þekilde iddaalý olarak yollarýna devam etsinler neler görecekler neler. mesela bi bakacaklar ki 90+3 de aleyhlerine penaltý çalýnmýþ, önemli bi maç öncesinde en iyi adamlarý kart cezalýsý olmuþ, vb..

bunlarýda geçtim eðer ligin son haftalarýna kadar bu çýkýþý sürerse budefa istanbulun busene kurallara dahil ettiði diðer savunma mekanizmalarý devreye girecek . ne mi bunlar? hani küfüre 3 puan siliniyorya! bi þekilde bunu ayarlayýp puan bile silerler vestelde neye uðradýðýný þaþýrýr. ne yazýkki izin vermezler bazýlarý.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayþe Aygün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Ezikler yerine vestel þampiyon olamsýýný tercih ederim. Ama buna ulaþýrlarmý orasý þüpheli. Olamaz diyemem bir zamanlar bizde þans vermiyolardý ama bizdeki tek fark þehrin ve taraftarýnýn buna inanmýþ olup takýmla beraber yatýp onunla kalkýp deplasmanda bile yalnýz býrakmamasýydý. vesteld ebu yok. taraftarýda o kadar inançlý deðil. iyi bir yerde bitirisnler ama bizm altýmýzda bitrsinler.
    Ýçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

ersun yanal ýn ayný taktiði. sürekli hücum ileride savunma. gençlerbirliði ile de böyle çok maç kazandý. ama bu taktik dikkat çekip çözüldüðü anda balon sönüyor. dikkat ediyorum manisa kolay gol atýyor ama kolay da yiyor. yani kýsaca birileri manisaya gol attýrmayacak ve kontra atakla hücuma çýkcak bir þekilde sahaya çýkarsa manisanýn olayý çözülür yani

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Açýkçasý istanbul takýmlarýný istemediðim kadar da bir anadolu takýmýnýn þampiyon olmasýný istemem, Trabzon dýþýnda herhangi bir anadolu takýmý þampiyon olduðunda medya tarafýndan takýmýzýn büyüklüðü ve yayýn gelirlerinden aldýðý pay sorgulanmaya baþlanýr. Kýsaca ben Trabzonsporumuzun bu hegomonyayý yýkmayý baþarabilmiþ tek anadolu takýmý olarak kalmasýný istiyorum.

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Vestel ciddi bir rakip. Belki kadro geniþliði yok ama Türkiye ligleri için yeterli ve doðru bir sistemle oynuyorlar. Ýleriki haftalarda daha ciddiye alýnacaklarýný umuyorum
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

firidin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

bu adamlarýn ilk 5 te olabilmesi bile bir mucize!!!34 hafta sonunda umarým uefa ya gidebilecek bir yerde olurlar....bu bir havadýr ilk malubiyetten sonra bu havada kaybolur...üstelik inanýlmaz kötüde bir kadro yapýsý var hele hele kalecileri....!!!!

vestel kadro kalitesi itibariyle kayserinin bile çok çok gerisinde....

son sakarya ve antalya maçlarýný izleyenler sanýrým dediklerimi anlamýslardýr....

vestelin su an itibariyle yapabilicegi en iyi iþ en azýndan ezikbahçeyle berabere kalarak TRABZONSPORun önünü açmaktýr...vestelin bundan fazlasýný yapabilicegini düsünenler varsa lig sonunda çok yanýlacaklar!!!!

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence ilk yarýyý lider bitirebililer ama en fazla 1 puan farkla

degok - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    49

Sevgili arkadaþlar ben manisada yaþýyorum. Kentteki havayý anlatmak istiyorum.

Ýlk olarak þunu söyleyeyim Manisa taraftarý ve Manisalýlar anadoludaki diðer iller gibi(Trabzon hariç) çoðunluk fener ve gsli az olarakda bjk lý. Ancak diðer illerden bir farklarý var. Manisaspor 1. lige çýktýktan sonra geneli manisasporlu. Tuttuklarý istanbul takýmýyla manisaspor maç yaptýðýnda da manisasporu destekliyorlar. Etrafýmda bulunan bir sürü istanbul takýmý fanatiðinden biliyorum bu durumu. Açýkcasý helal olsun diyorum. Kentteki insanlarýn sadece bir serzeniþi var oda Vestele karþý. Biz manisasporuz. Vestelspor deðil diyorlar. Manisasporun asýl renkleri siyah beyazdýr arkadaþlar. Vestelin renkleri ise kýrmýzý beyaz. Takým vestel manisa spor olduktan sonra forma rengi olarak kýrmýzý beyaz giyiniyor. Halk bu duruma tepkili. Ama destekleri devam ediyor. Herkes takýmýn þampiyon olmasýný istemekle beraber burada hepimizin telaffuz ettiði gibi sonuna kadar götüremeyeceklerini düþünüyor.

Gelelim takýma. Bence çok kaliteli oyunculardan kuruluy bir takým. Fazla bir futbol geçmiþi ve tecrübesi olmayan manisa ilinin böyle bir kadroyu kurabilmiþ olmasý gerçekten ilginç. Açýkcasý bu durumu görünce bizim yöneticilere kýzýyorum her sene transferi ellerine yüzlerine bulaþtýrdýklarý için. Ayrýca Ersun yanalýn da manisasporun bu durumda olmasýnda büyük katkýsý var.

Vestelin sponsorluðuna gelince Zorlu çok akýllý bir adam. Verdiðinin karþýlýðýný aldýðý sürece desteðe devam edecektir. Zaten bu sponsorluðu Türkiye için yaptýðýný düþünmüyorum. Asýl amacý Avrupada Vestelin adýný duyurmak. Manisaspor böyle devam ederse seneye avrupa kupalarýnda top oynar. Bu nedenle daha uzun süreler vestel sponsorluða devam eder.

Benim görüþüm bu sene olmazsa seneye yada daha sonraki yýllarda Manisaspor þampiyon olur.

HAYDE HAYDE.ISTANBULU BIRDAHA GETIR DIZE TRABZON.EZE EZE KUPA KARADENIZE TRABZON HAYDE HAYDE VUR HAYDE TRABZON

Þentürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

bence en fazla uefa ya giderler.
    "Trabzonspor taraftarý rüzgara uymaz, rüzgarý yaratýr" Þenol GÜNEÞ

oskayb - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdað
    Yaþ
    52

böyle bir konu açýldýðý iyi olmuþ(geç bile kalýnmýþtý)
    vestel gerçekten mütevazi kadrosu ile çok iyi iþler yapýyor .2 hafta sonra feneri yenerlerse ki muhtemelen yenerler ,ligin ilk yarýsýný lider tamamlayacaklardýr.
    2. yarýnýn baþlangýcý ise vestelin ve ligin kaderini belirler. bjk-ts ve gs maçlarýndan iyi sonuçlar çýkararak bu haftalarý geçerse vestel zor tutulur diye düþünüyorum. tabii lig maraton ilk 9 haftaya bakarak sonucu öngörmek için erken ama ne olursa olsun ortada bir baþarý ve farklý olan bir þey var.

vestel manisa baþkanýnýn bir röportajýný okumuþtum orada þöyle diyordu;geçen seneden kadromuzun eksik mevkilerini belirleyerek nokta transferler yaptýk.
    bu yaklaþýmdan takýmýmýz adýna çýkarýlacak bazý sonuçlar da mevcut.

sonuç ne olursa olsun vestel manisayý takdirle izliyorum.
    TERKETMEDI SEVDAN BENI

Nereden
    Hakkari

Alýntý degok Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sevgili arkadaþlar ben manisada yaþýyorum. Kentteki havayý anlatmak istiyorum.

Benim görüþüm bu sene olmazsa seneye yada daha sonraki yýllarda Manisaspor þampiyon olur.
    Bence bunun ihtimalinin bile ihtimali yok.. vestelin bu ligde þampiyon olmasý ütopya... Ayrýca þampiyon olmak Vestel için sadece sözde kalacaktýr. Özde þampiyon bizizi bu sene.....

irfanköse276 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

söylenenlere ek olarak, devre arasý transfer dönemi de önemli. Takým þampiyonluk potasýnda giderse takviyede yaparlar takýma. geçen sene ligde ilk seneleri ve hedefsiz olmalarýna raðmen ocakta zelenkayý getirebildiler...
    Somali'de insanlar ekmek bulamayýp açlýktan ölürken, Bilbao taraftarlarýnýn bana ekmek atmasýný hayretle karþýladým.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)