Sayfa 3 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 236 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [2004.11.27] Süper Lig | Konyaspor 1-1 Trabzonspor

Bora Sönmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Samsun deplasmani var ayrica ist.da bi maca gidebiliriz tabii içimden Fener maci geciyo sonucta ben gidicem ayarlariz ayrica gökmen ankaradan bi organizasyon olursa hacettepeyede duyurucaz..Bizde beklemedeyiz maca gidilecekmi diye ODTÜ'de organize olmaya basladi..Onlardanda böyle bi talep gelebilir..

kimse kusura bakmasin arkadaslar. ben kendi sahamda gs ve fb ye yenildikten
    sonra sampiyonluk hesabi yapamiyorum. konya diyoruz, deplasmanda iyiyiz
    diyoruz ama konya ligin bence en iyi hücum eden takimlarindan biri. bizim
    defansimiz belli, kalecimiz belli, konya n?n bize ters geldigi de belli.
    karamsarliksa bunun adi karamsarlik ama ben bu takimin sampiyon olucagina
    (ne kadar istesemde) inanmiyorum. cünkü o isik yok. ne futbolcularda, ne teknik
    direktörde, ne yönetimde, ne de o stada giden seyircide. 90 dk. iki tezahürat
    yapilmaz mi yaa. yazik bu kadar umutlanmistik... yine olmadi...

Nereden
    Trabzon

1 yenilgi ile sampiyonluk elimizden gitmez tabii ama derbi almayan bir takim da zor sampiyon olur, konyayi yenecegiz tabii.

tam bunu yazarken volkan konagi dinliyordum aysem sarkisi var ya hani orada o bile diyor ki' unutmadan bu sene de sampiyonluga oynuyoruz', degisen ne var???

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

konya maçi saat 16:00 da trt de naklen arkadaslar[img]smileys/smiley4.gif[/img]gidemeyen arkadaslar tvden izlerler bizi artik

http://www.trt.net.tr/wwwtrt/TvAkis....unler=6&kanal= 1&akistur=1&tdgun=5

büyük bir zevkle izleriz bilader

fener maçindan sonra moral için bu maç alinacak inaniyorum

aci olmazsa tatliyi

üzüntü omazsa mutlulugu

hayal olmzsa gerçegi

karanlik olmazsa aydinlig

yenilgi olmazsada yenmeyi anlayamazdik

o nedenle o da geçmem,z gereken yoldu buda daha çok hirslandiracaktr oyuncularimiza destek olmamiz iyi günde kötüm günde politikasini uygulayalim hep yanlarinda olalim asil vermemiz gereken maç bu çünkü digerleri daha sonra zaten gelecektir hadi bordo mavi karadeniz firtinasifirtinasi kim tutar seni

kimse tutamaz bizleri bu maç hakikatten çok önemli ya devam yada aci bi son

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

yok ya... fb-bjk-gs maçlari öncesi bir maç herseyin sonu degil diyoruz simdi konyada kaybedersek herseyin sonu öyle mi? eger o maçlar herseyin sonu degilse konya maçi da degildir bence...

not: petkoviç in son penaltiyi yaptirmasindan sonra artik ben de eskisi kadar savunmuyorum onu.. zira her önemli maçta ayni hatalari yapiyor.. fakat eger yazilanlar dogruysa haftasonu hasan oynayacak deniliyor.. bence bu çok kötü sonuç verir.. zira hasan ile bizim metin aktas arasinda pek fark görmüyorum ben.. ikisi de çizgi kalecisi.. hiç bir yan topa çikmiyorlar.. petko hiç degilse 10 topun 8 ine çikiyor ve bunlardan 6 sini aliyor.. ama elinden kaçirdigi ya da yanlis çiktiklari gol olunca bu kisma hiç birimiz dikkat etmiyoruz... defansin da yan toplarda çok hatalar yaptigini görünce özellikle bu maç hasan in oynamasi uygun degil gibime geliyor.. petko oynamazsa hiç degilse 1.91 lik boyu ile yan toplarda çok iyi oldugunu duydugumuz tolga oynasin bence..

Nereden
    İstanbul

Arkdaslar geçen sene KONYA bizi sahamizda yendi sampiyonlugumuz bay bay oldu unuttunuzmu. KONYA bize ters geliyor.Bu maçi futbolcular almali, yok taktik maktik hava, takimdaki adamlar çikacaklar bu maçi alacagiz diyecekler ve sahaya çikip zevklerine göre top oynayacaklar, eskiden Ahmet Suat Özyazici nin taktigi arifilboyu-faroz taktigiydi. Bu hafta takimdaki agbiler saha içinde taktigi belirlerse galip geliriz.Zaten hoca yine tribünde olacak, adamin teknisyenleride acemi, takima hirs verecek adam lagzim saha içinde buda kim olacak , tabiiki takimin agbileri , FATIH, HÜSEYIN, GÖKDENIZ .

Geçmis zamanda TS -bjk maçinda maglup durumdaydik OGÜN taktik maktik dinlemeden ileri çikti çakti , bir daha çakti maçi kurtardi..Iste böyle hirs ve yüregi olacak topçunun. ( OGÜN'ün daha sonraki yillarda yaptigida kendisinden degil yönetimden kaynaklanmistir) MAY'in sözde alacaklarini tahsilat hesaplari. )

Saygilarimla

Bu maçta Ziya hocanin inadindan vazgeçmesi gerekiyor. Konyaspor son haftalarin en iyi futbol oynayan takimi. Bu nedenle bu maç çok zor. Ziya hocanin takimda ufak-tefek degisikliklere gitmesi gerekiyor. Bunun yaninda hücum agirlikli bir kadro sahaya sürmesi gerekli. Son haftalardaki kadroyla çikarsak maglup olur döneriz. Edited by: Bordomavi08

ÖNCE KALECI PETKOVIÇ GITMELI, DINAMO KIEVDEN, BILBAODANVE FENERDEN YENEN 2. GOLE BAKIN HEPSI AYNI, YA PENALTIYA NE DEMELI NE ISI VARDO ORDA ONUN..

HOCA ZOR MAÇLARI KALDIRACAK TECRÜBEYE SAHIP DEGIL.

MAÇ SONUNDA FENERBAHÇEYI ALKISLAYANLARI KINIYORUM ONLARIN ISTANBULDA TRABZONLU OLMAK NE KADAR ZORMUS BUNU BILIP BU MAÇLARDAN SONRA YASADIGIMIZ ACIYI ÖGRENMELERI GEREKIR.

AYNI DURUM KADIKÖYDE OLSA FENER TARAFTARI SIZIN GIBIMI YAPARDI ?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır TameRHan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

4-1 yenecez içimde öyle his var

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

petkoviç son üç fener maçinda da hatali goller yedi 1-Van hodünk'ün frikigi 0-1 2-topla basketbol gibi oynayayim derken nobre (ki 1-2 idi durum ve oyunu dengelemeyi basarmistik) 3-son maçta iki golde de hataliydi.özkan sümer zamaninda petkonun bu huylarini bildigi içindir ki belçikali bir kalecenin pesine düsmüstü.bence devre arasinda takasta filan kullanilabilir.konya maçinda da hasan oynayacak zaten

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı

konya...trabzonum

cumartesi trr1

naklen

15:55 Süper Lig Futbol Karsilasmasi "Konyaspor - Trabzonspor"
    16:45 Devre Arasi
    17:00 Süper Lig Futbol Karsilasmasi "Konyaspor - Trabzonspor

biz niye maçlarimizi cumartesi oynuyoruz. geçen senede böyleydi. hep cumartesi oynuyoruz. cumartesi is var. maçi izleyemeyecegim.

PETKOVIÇ IYI BIR KALEÇI AMA NE ZAMAN BIR CORNER VEYA KALEYE DOGRU ORTA OLDUGU ZAMAN HEMEN GÖZLERIMI KAPATIYORUM EYVAHH DIYE geçensene onun yan otoplarda yaptigi hatalar yüzünden en az 10 puan kaybettik örnek FENERBAHÇE MAÇLARININ IKISINDEDE HATA YAPTI malatyamaçi konya maçi diyarbakir maçi daha aklima gelmiyen çok maç vardir HASANIN KONYA MAÇINDA OYNATMASI LAZIM

Nereden
    Trabzon

petkoviçe kadar elestirecek daha çook adam var, potansiyelinin oyun kalitesinin altinda oynayan. petko hatali goller yiyor tabii ama bi sekilde gol yiyecek yani. diger kalecilerde gol yiyor hatli yada hatasiz. petkonun yemesi gerekip kurtardigi bir çok gol de var,e biraz ters bi adam bu kadar acimasiz elestiriyi de haketmiyor bence.

yillar üzerine ilk defa bir kalcimiz oldu yani!

vallahi dogru diyonda,, yillardir bir kalecimiz olduda,, malatya maçinda hasan hakikatten çok iyiydi penaltida kurtardi bence biraz sans verse iyi olur trabzonun bir kalecisi daha olmus olur,, saygilarimla.

Nereden
    Trabzon

sen de haklisin ama hasan'i denerken petko'yu kaybetmek riski de var. eger hasan bu denli güven veriyorsa denensin diyecem ama bi ara pes pese maçlarda hep hasan vardi yeterli olmadigi düsünülüp yedege alindi. ama futbolcu bu formsuz oldugu zaman yedegi tabii ki denenmeli, isitilmali.

konya maçinda hasan oynasa gayet mantikli olur mesela ama sanmiyorum hocanin riske edebilecegini

trabzonspor1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

dün rüstü sakatlanip yerine volkan girdiginde ne güzel kurtarislar yapti.

bizimde yedek kalecimiz her zaman hazir olmali. bence hasani petko kadar oynatsaydik milli takima bile giderdi.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı kaze_ Nickli Üyeden Alıntı

konya maçinda hasan oynasa gayet mantikli olur mesela ama sanmiyorum hocanin riske edebilecegini

hoca neyi riske edebiliyor ki bunu riske etsin.

Bence Konya maçina kesinlikle Fatih ve Gökdenizle baslamamali.Bunu riske edebilirmi, edemez.Kendine bir sistem kurmus onunla öyle devam ediyor.Diger teknik adamlar çözemedi ya takimi !!!!

Nereden
    Trabzon

bence de gökdeniz yedek çiksin ama o da profesyonel mi bunu kaldirir mi bilemiyorum, bizim oyunculari kadroya alma küserler küçük usak gibi 1 sezon toparlanamazlar, gökdeniz nasil bilemiyorum tabii.

ama alternatifi olan genis bir kadroda herkesin her an forma savasi vermesi hayalim olacak hep, durum böyle olunca kimseni kaprisleri de çekilmez wala.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ziya hoca alisene bu macda sans versiiiin !!!!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı kaze_ Nickli Üyeden Alıntı

ama alternatifi olan genis bir kadroda herkesin her an forma savasi vermesi hayalim olacak hep, durum böyle olunca kimseni kaprisleri de çekilmez wala.

evet Arzu benimde en büyük hayalim kimsenin kaprislerini çekmeyecegimiz genis bir kadro.Zaten Atay Aktug a en çok kizmamin sebebi bu alamadi ki bir kaç futbolcu kimse tek olmadiginin farkinda olsun.Offfff offf[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kapris yapanlar kapristen sikayeçi [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Petkovic iyi kaleci diyoruz ama söyle bir bakiyorum sadece bu sezon yedigi
    gollere iyi bir kalecinin yemeyecegi goller hep.

isterseniz sayalim;

Gecen sene en barizleri

1. 0-1 Fenerbahce maci kalenin ortasina giden bir frikik gol...

2. 2-1 Galatasaray maci yine frikik yine gol...

3. 1-3 Fenerbahce maci elindeki topu Nobrenin önüne atisi ve yine gol...

4. 2-4 Galatasaray maci hangi golü anlatim ki

Bu seneki bariz hatalari...

1. 3-1 A.Sebat maci Orhan ceza sahas? disindan vuruyor gol...

2. 4-3 Malatya maci ceza sahasina Petko bosa cikiyor arkadan Mert kafa ile
    tamamliyor gol...

3. 3-1 Genclerbirligi maci klasik frikiklerden biri Ugur Boral vuruyor top kalenin
    ortasindan gol...

4. 3-1Sakarya maci rakip sag kanattan orta yapiyor Petkovic cizgiyi kimseye
    birakmiyor alti pasin icinde Burak vuruyor gol...

5. 1-1Ankaraspor maci alti pasin icinde yani kaleciye dokunsaniz faul verilen
    bir yerde jaba vuruyor gol...

6. 0-1Galatasaray maci sol taraftan atak Balic kendisi bile inanmiyor vurdugu
    topun gol olucagina ama oluyor...

7. 4-1Diyarbakir maci yine frikik, yine Petkovic, yine kalenin ortasina giden bir
    top degisik olan sadece golü atanin ismi Serdar gol...

8. 0-2Fenerbahce maci hepimizin bildigi gibi ne kadar sacma bir penalti ve
    yine 2. golde de cizginin üzerinde bekleyerek topun iceri girisini seyredis ve
    yine yine gol... (

Avrupa Maclari

1. 1-1 Skonto Riga maci adamlarin tek atagi ve golü gol vurusu yine ceza
    sahasinin icinde...

2. 2-1 Dinamo Kiev maci ceza sahasi disindan sut Petko sektiriyor
    Verpakovskis tamamliyor gol... 2 pozisyonda yine sektirdi ALLAH tan
    adamlar atamadi...

3. 0-2 Dinamo Kiev maci 2 yan orta Petko yine cizgide yine gol... Dinamo
    Kiev in mac boyunca kaleyi bulan sutu 4, bir tanesi uzatma dakikalarinda Tayfur
    cizgiden cikartmisti...

4. 3-2 Atletico Bilbao maci ceza sahasina orta Petko yine yine yine cizgide ve
    gol...

5. 0-2 Atletico Bilbao maci Balic in attigi golden bile kötü bir vurusla yenilen ilk
    gol...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)