Sayfa 2 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 236 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [2004.11.27] Süper Lig | Konyaspor 1-1 Trabzonspor

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

susiç le birlikte sürekli hücum oynamaya basladi konya.. çok zevkli bir maç olacagi kesin futbolsever gözüyle... ha taraftar olarak sorarsaniz 'umarim' diyorum.. açik oynayan takimlara karsi isimize geliyor da eger gol yemezsek yani.. maxim e katiliyorum.. tayfun türkmen e dikkat.. özellikle hava toplarinda..

Analyzer
    Ziyaretçi

Süper. Konya'dan korkan taraftarlara sahibiz. Barcelona'ya Kayserispor formasi giydirseniz, kimseye de haber vermeseniz eze eze yenecek takimi, ne hale getirdiler. Biz Trabzonspor'uz yaa. En güçlü kadro bizde. Sorunumuz psikolojik. Kendimize güvenelim yeter.

bencede sorun yalnizca psikolojik ama psikolojik problem de en büyük sorun zaten.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Deplasman maçlarindan korkmayin. Bu maçi da rahat aliriz.

Futbolcular bu maça büyük bir inanç ve istekli çikacak ve alacak.

Zaten bu maçi da kazanamazsak , yukarida bahsedilen psikolojik baski tüm takimi çökertir.

Alıntı Analyzer Nickli Üyeden Alıntı

Süper. Konya'dan korkan taraftarlara sahibiz. Barcelona'ya Kayserispor formasi giydirseniz, kimseye de haber vermeseniz eze eze yenecek takimi, ne hale getirdiler. Biz Trabzonspor'uz yaa. En güçlü kadro bizde. Sorunumuz psikolojik. Kendimize güvenelim yeter.
    sana katiliyorum arkadasim zaten güvenmemiz lazim

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu maç farkli bir skorla bitecektir. Kimsenin kuskusu olmasin...

Nereden
    Avrupa Diğer

Kolay mac yok ancak nasilki g.s ve f.b bize karsi fazla iyi oynamadan tecrubelerini kullanip maci kim vurduya getirip 3 puanlari aliyorsalar bizde ayni seyleri diyer anadolu takimlarina karsi yapiyoruz bir kere bunlarin altini cizmek lazim daha oncede yazmistim liglerimizde fenerin diyer takimlardan farki kotu oynarken paniklemiyorlar en azindan top dolastirma meziyetlerini kullanarak one gectikleri bir maci almasini biliyorlar. Trabzonspor bu sezon bir tek macta disarida kievde istekli arzulu gecen seneki coskulu havasinda top oynadi gecen sezon oynadigimiz son 15 mactaki havamizi ve kadromuzu bu sezon bulmus degiliz kaybedilen bir kiev maci kacan dolarlar bilbao yenilgisi ve onemli mevkilerde oynayanmillilerimizin iki cephede yasadigi zihinsel bedensel yorgunluklar kesinlikle takima yansimistir( bu sebepler f.b icinde gecerlidirama unutmamak lazim onlari kaliteli yabancilari tasirken trabzonda ogle bir lux yok!!!) son dort maci puan kaybetmeden gecebilirsek bu takim gecen sezondaki havasini yakalayabilir bu takim haftalardir gercek kapasitesinin altinda oynuyor ben sahsen ikinci devre daha arzulu istekli coskulu bir trabzonspor bekliyorum.konya maci hafife alinacak bir mac degiltakimda bunun bilincinde.saygilar

Bu ligde kolay maç yok.Tüm takimlar sürpriz yapabiliyor.Galatasaray'a yenilip Diyarbakirspor'u farkli skorla yeniyoruz.Diyarbakirspor'da Galatasaray'i yeniyor.Iste bunlar futbolun cilveleri...
    Insallah Konyaspor'u yenebiliriz.Evlerinde maç kaybetmiyorlar(mis).Bizimde deplasmanda maglubiyetimiz yok.Hadi Hayirlisi...

FATIH ve GÖKDENIZ transfer mevsiminde TRABZON gündemini 2 Ay ugrastirdilar....

Bu sezon sadece 2 maç oynadilar....Büyük futbolcüler Temmuz-Agustos ayinda degil, Eylül-Haziran döneminde belli olur...

KONYA maçi bütün takim için dönüm maçi....Eger korkak oynarsak adamlar zaten hücumda iyiler, FeBe'den kötü olur...

ADAM GIBI ADAM'IN artik adamligini göstermesi gerek...KORKAK OLMA.......(LEE'yi oynatma...)

TAKIMI ADAM GIBI OYNAT.....

PANKART'INI DEGIL HEYKELINI DIKELIM....

Alıntı SKY-GUARD Nickli Üyeden Alıntı

TAKIMI ADAM GIBI OYNAT.....

PANKART'INI DEGIL HEYKELINI DIKELIM....

Arkadasim senin problemin nedir tam olarak?
    Nedir bu sabahtan beri ayni karamsarlikla yazip duruyorsun.En az senin kadar bizde üzüldük.Bizde kahrolduk.Peki bu yazdiklarinla nereye varacagiz söyle bakalim?
    Biz Fenerbahçe maçini unutup , Konya maçina bakalim diyoruz.Pat geliyorsun bu topictede içimizi karartma ve ümidimizi yikma pankartlarina devam ediyorsun...
    Bak arkadasim hepimiz duygusaliz,hepimiz sampiyonluk istiyoruz.Ümitsiz bir bekleyisle hiçbiryere varamayiz.Sende önce sakinles , sonra yorum yaz istersen.Geçen iki gün bile sinirini alamamis belli!

Magnolia

Zaten yazmak için 2 gün bilerek bekledik ama yine tam atamamisiz herhalde.....

Kusura bakma...

arkadaslar hepinize katiliyorum.galip gelince nasil destekliyorsak malup oldugumuz zaman daha fazla desteklemeliyiz

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı BesinciMevsim Nickli Üyeden Alıntı
    konyaspor un teknik drektörü saffet susiç su an tr de çalisan en kaliteli bir kaç hocadan biri.. konyaspor a hücum futbolu oynatiyor.. zaten o geleli beri konya her maç en az 2 gol atiyor.. bize de atacaklarini saniyorum 2 tane.. biz 3 atabilirsek maçi aliriz.. aksi taktirde çok çok zor galibiyet.. forvetlerine dikkat diyorum.. zafer ve tayfun 1.85 lik adamlar ve hava toplarina müthis hakimler.. bu maç kafayla gol yiyecegimizi düsünüyorum.. özellikle tayfunu izleyin.. ve eger oynarsa bizim mehmet yilmaz i.. ikisi de ayni boyda ve fizikteler.. hangisi daha çok hava topu alacak dikkat edin... son vuruslara da dikkat.. kisaca 2 sini de tarafsiz bir gözle degerlendirin forvet olarak.. o kadar diyorum... fb maçini kaybettik diye umutsuz yazmiyorum.. konyaspor gerçekten su an tr de en iyi hücum oynayan takim.. maçi izleyince hak vereceksiniz bana diye düsünüyorum... umarim defansimiz ve kalecimiz özellikle hav toplarindah hata yapmazlar da gol yemeyiz.. gol yemezsek de kesin glaip geliriz zira onlarin da defansi o kadar iyi degil..

Susiç geldikten sonra Konyaspor benimde dikkatimi çekti. Çok iyi futbol oynamaya basladilar. Fb maçindan daha zor olacak. Bu maçta Gökdeniz gerçek yerine sag kanada, sola Volkan forvette Agustin ve Mehmet Yilmaz olmali Fatih orta saha hucuma dönük oynamali. Yeteneklerini sirti kaleye dönük harcamamali.

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı BesinciMevsim Nickli Üyeden Alıntı
    konyaspor un teknik drektörü saffet susiç su an tr de çalisan en kaliteli bir kaç hocadan biri.. konyaspor a hücum futbolu oynatiyor.. zaten o geleli beri konya her maç en az 2 gol atiyor.. bize de atacaklarini saniyorum 2 tane.. biz 3 atabilirsek maçi aliriz.. aksi taktirde çok çok zor galibiyet.. forvetlerine dikkat diyorum.. zafer ve tayfun 1.85 lik adamlar ve hava toplarina müthis hakimler.. bu maç kafayla gol yiyecegimizi düsünüyorum.. özellikle tayfunu izleyin.. ve eger oynarsa bizim mehmet yilmaz i.. ikisi de ayni boyda ve fizikteler.. hangisi daha çok hava topu alacak dikkat edin... son vuruslara da dikkat.. kisaca 2 sini de tarafsiz bir gözle degerlendirin forvet olarak.. o kadar diyorum... fb maçini kaybettik diye umutsuz yazmiyorum.. konyaspor gerçekten su an tr de en iyi hücum oynayan takim.. maçi izleyince hak vereceksiniz bana diye düsünüyorum... umarim defansimiz ve kalecimiz özellikle hav toplarindah hata yapmazlar da gol yemeyiz.. gol yemezsek de kesin glaip geliriz zira onlarin da defansi o kadar iyi degil..

Susiç geldikten sonra Konyaspor benimde dikkatimi çekti. Çok iyi futbol oynamaya basladilar. Fb maçindan daha zor olacak. Bu maçta Gökdeniz gerçek yerine sag kanada, sola Volkan forvette Agustin ve Mehmet Yilmaz olmali Fatih orta saha hucuma dönük oynamali. Yeteneklerini sirti kaleye dönük harcamamali.

evet iset abi bu ya.. gökdenizi fatih tekkeyi mahvediyoruz forvette..

ortasahada pres gücü olmayan ama ceza sahasi etrafinda bitirici olan son vuruslari takimin en iyisi olan yattarayi çekelim forvete gerekirse yerine bindirmeleri iyi olan emrahi monte edelim gökdeniz ve fatih orta saha oyuncusudur israr ediyorum çekelim bu adamlari orta sahaya hüseyinin sagina soluna her maç mehmet yilmazla baslayalim ofansif oynayalim nedir yani çokmu zor çokmu karmasiktir trabzonsporun defansif oynadiginda daha rahat gol yedigini anlamak. degistirelim artik hocam bazi seyleri allah rizasi için yahu..yok yinede degismeyecekse benim için hiçbirsey trabzonspordan önemli degildir senol hoca gelsin diyorum..

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Kimse kafasini yormasin bu hafta konyaya patliyoruz,Ziya hoca geldigi gunden beri 15 deplasman macindan 13 unu kazandi 2 sinde berabere kaldi yani hic kaybetmedi,takim duzelecek merak etmeyin,futbolculara kizmayin,gokdeniz ve fatihin tam bir internet hastasi oldugunu unutmayin,kendilerini belli etmeden onlar da okuyorlar bizim yazdiklarimizi

TRABZONSPOR A HER ZAMAN TAM DESTEK !!!

Oğuzhan Turhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

insallah galip gelecegiz

Nereden
    Almanya

Arkadaslar ben 81 dogumluyum sampiyonlugu yasayamadim. ve benim gibi cok arkadas yasayamadi. diger kulublere bi bakin ben kendimle ve Genc Trabzonsporlu Arkadaslarla gurur duyuyorum. Cunki yilmadik hep Destek olduk takimimiza. farkimiz ve güzelligimiz bu. O yuzden kimse basini öne egmesin. bu Ülkenin en büyük takimlarindan biríde biziz. VE INS KONYA MACIYLA kaldigimiz yerrden devam edecegizz.YILMAK Yok. YILMAK KARADENIZLIYE HELE HELE TRABZONLUYA HIC YAKISMAZ.... BIZ FARKLIYIZ UNUTMAYIN. BIZI CEKEMIYOLAR. ALLAHIN IZNIYLE SAMPIYON OLDUGUMUZ GÜNLERIDE GÖRECEGIZ.... SEVGILERIMLE....

Benimde dusuncem bu takim boyle korkak oynuyor, hocanin bunun bir izahini yapmasi. Eger bu takim hucum oynayamaz diyor ve defansif oynamak lazimsa, sorum Sommers niye gonderildi ondan daha iyi orta sahada savasan yabancimiz var mi? yada alindi mi?

Biri Allahaskina bana trabzonspor'un oyun sistemini aciklasin, kim nerede ne gorevle oynuyor? Artik kadroyu gorunce korkmaya basladim, 8 defans-9 defans nereye kadar. Benimde gorusum artik Hocam kendisine seref veren teklifi yapan yere yelken acsin, Hakan kulacoglunun dedigi gibi 2ligA kategoriside olur, bir takimi sampiyon yapacak ya!

Ve sozlesmesi bitincede Senol Hocay'la devam edelim, Giray Bulak Denizlide sozlesmesi suruyor.Unutmayin 96da fbye kaybettigimiz macta elestiri cok fazla hucum yapmamiz, defansi unutmamizdi, korkakligimiz degil. Ziya hocanin korkaligi ancak ezik sevindiriyor, bir girin bakin angut.com'da Lazlar hakkinda, Atay aktug hakkinda ne yaziyorlar. En azindan Senol Hocayla kaybettigimizde basimiz dik geziyorduk, Ziyayla ezik gorunce moralim bozuluyor. Herifler hemen siritmaya basliyor. Dedigim gibi ya mantilica izahda bulunsun yada sozlesmesi bitince daha fazla zarar vermeden cekip gitsin. Ha kisiligine birsey soylemiyorum, iyi , mutevazi adam, Turgay semerciogluda oyleydi onuruyla birakti gitti.

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Alıntı Analyzer Nickli Üyeden Alıntı

savas su yazina alindim dogrusu.. özellikle hemen benim yorumumdan sonra olunca.. efendim her büyük maç öncesi -hem de kendi sahamizda oynadigimiz- maglubiyet her seyin sonu degil diye mesajlar verince t. drektörümüz bir sey demiyoruz ama.. o da bizim gibi korkuyor herhalde.. üstelik ben konyaspor un iyi futbol oynadigi için çok zor bir maç olacagini belirtiyorum.. gayer mükemmel bir hücum futbolu oynuyorlar.. bizim 10 kisi zor yendigimiz bjk yi 2 hafta önce onlar 10 kisi oynayarak yeniyorlardi son dk penaltisi olmasa.. pek takip etmiyorsunuz galiba diger takimlari.. küçük takim kategorisine koyabilirsiniz konyaspor u ama oynadiklari futbolu yabana atamayiz... ha istersen bir baska sebep de söyleyim sana.. konya lige çikali yenemedik konyayi.. kupa maçinda o da uzatmada ancak yenebildik...öyle ya istatistiklere bakinca da banko galibiyet yazamayiz yani.. hem iyi yönlerini yazarken defanslarinin zayifligini da yazdim... ama ortasahada çok iyi top çeviriyorlar ve forvetleri çok etkili.. bence 3 ihtimalli maç kim ne derse desin...

Semih58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaslar unutmayin ki 1 yenilgi ile sampiyonluk elimizden gitmedi gitmeyecek.Önümüzde Konya var yenmeliyiz.Yolumuza devam daha ligin devre arasi bile gelmedi.Ben güveniyorum.Sampiyon olacagimiza.

EN BÜYÜK TRABZONSPOR

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

cok onemli bir mac kaybettik ancak gorunen o ki nbu kaybedilen macin hasari dusundugumuzden daha fazla oldu taraftarda! bilmiyorum takima nasil yansiyacak bu etki! eger takimda taraftar gibi karamsarliga dusup nasil olsa feneri yenemedik biz sampiyon olamayiz diyorsa ki sanmiyorum o zaman bir seyler yolunda degil demektir! ancak inanmiyorum ki takim boyle bir dusuncede olsun! bakin arkadaslar bir lig maratonundayiz ve kaybettigimiz bir mac ortada! bu macin en buyuk ozelligi sampiyonluktaki en buyuk rakibimize yenilmis olmamiz! cok buyutmeye felaket tellalligi yapmaya gerek yok! takimin sistemi yokmus hocasi yokmus yildizi yokmus gibi sacma sapan seyler yaziliyor buraya! daha dune kadar adam gibi adam ziya dogan diye bagirip cagirip haykiranlar simdi nelerdne bahsediyorlar! yildiz yok diyorsunuz peki fatihi gokdenizi yattarayi tolgayi huseyini nereye koyuyorsunuz! mehmet yilmazida yanlarina katin! sanki diger takimlarda ilk onbirde 11 tane yildiz oyuncu varda bizde yokmus gibi davraniyorsunuz! alin fenerbahceye bakin yenildik diye onlari ornek veriyorum! iki bilemedin uc yildizlari var! alex nobre ve tuncay! baska kimi yildiz olarak goruyorsunuz bu takimda? yada galatasarayi inceleyin bakin bakalim onlarin yildizlari bizden daha mi fazla yada iyi! ne cabuk dolodurusa geliyorsunuz! sanki son haftda sampiyonlugu kacirmisiz gibi! bu psikolojiyi yikmazsak basimiz daha cok agrir bizim! gercek su ki bu takimda psikolojik olarak buyuk mac sendromu var! onemli donum noktalarinda konsantrasyon eksikligi ve dussunceyi yasama gecirmede aksakliklar sozkonusu!

takim maca gaziantep macindaki bir problemle karsilasmamak icin onceden hazirlanip cikmis bunu gorebiliyorduk macta! topu yanlara tasima gayreti verkac denemeleri hepsini gerceklestirmeye calisti takim ama olmadi iste! simdi yara sarmak yerine hala mirin kirin ediyoruz! elestirinin bir dozu olmali olmak zorunda! bunun iicn iki gun yeterli bir sure ! sanirim her uye burda kendini mactan sonra bir sekilde ifade etti simdi onumuze bakmaliyiz!

kagit üstünde bu macin kesin favorisiyiz ama su anda moralimiz bozuk.

eger bu mactada maglup olursak hocayi yada baskani

belkide her ikisinide kaybedebiliriz.

insallah futbolcularimiz bunun bilinciyle oynarlar

Bora Sönmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yer atesten,gök geceden olsada

Rakip Konya diil Barcelon'da olsa

Biz bu maci alacagiz Konya'da

Arkadaslar hadi Konya maçina gidelim Ankaradaki arkadaslar hadi bu organizasyonu gerçeklestirelim... Sonra çok üzülecez ... Çünkü 2. yaridaki Gençler maçina kadar baska maça gitmemiz zor gözüküyor...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)