Sayfa 10 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 9 10
Toplam 236 adet sonuctan sayfa basi 226 ile 236 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [2004.11.27] Süper Lig | Konyaspor 1-1 Trabzonspor

Nereden
    Hakkari

herkes sezon sonunda bu söylediklerinden utanacagi muktedirdir.

Bu takim sezon basin dan beri bir iki mac haric isik sacmiyor.

Burada hocanin yetersizliginin büyük rolu oldugu kanisindayim.

Bize siradan maclari kazandiran degil(bunuda yapamiyoruzya)final oynadan hoca lazim.

Takim tüm karekterini kaybetti,futbolcular teslimiyetci.ilahi bir güc den yardim diler gibi.

Eski dönemlerde yasanan basarilar da,futbolcular hic bir beklentileri olmadan (maddi) bu forma icin ter akitirlardi.

özellikle trabzon kökenli futbolcu arkadaslardan,daha iyi bir performans bekliyorum.

Trabzon'un stres dolu günü

27 Kasim 2004 23:01

Trabzonspor, bu sezonki en zor maçina çikti. Konya karsisinda ummadgi bir maglubiyet alan bordo - mavili ekip, stresli bir günün ardindan yuvaya döndü...

Trabzonspor Kulübü Asbaskani Nevzat Sakar, teknik direktör Ziya Dogan ile yarin son kez görüseceklerini söyledi.

Konyaspor maçinin ardindan bordo-mavili kafileyle birlikte Trabzon'a dönen Sakar, havaalaninda yaptigi açiklamada, teknik direktör Ziya Dogan'in istifa kararini maçin üzüntüsüyle aldigini tahmin ettiklerini belirterek, ''Hocamiza dinlenmesi için bir gün süre verdik. Kendisiyle yarin son kez görüsüp kararini degerlendirecegiz'' dedi.

Sakar, Ziya Dogan'in iyi bir antrenör oldugunu da vurgulayarak, ''Biz yönetim olarak henüz istifasini isleme koymus degiliz. Yarin hocamizla daha sakin bir sekilde, dinlenmis bir kafayla görüsecegiz'' diye konustu.

Basin mensuplarinin, yönetim kurulunun Ziya Dogan'in istifasini geri almamasi durumunda nasil bir karar alacagi yönündeki sorularina ise Sakar, ''Trabzonspor, antrenörsüz kalmaz. Ama Ziya hocamizi da birakmayi düsünmüyoruz. Bunun altini da çiziyoruz'' diye cevap verdi.

http://www.internetspor.com/v3/futbo...hp?haberID=570

Habere bakarmisiniz?...

Bu Istanbul BAsini kadar serefsizi varmi acaba dünyada...

yalnizefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

ya cok mutsu<zum boyle olamamaliydi

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Takimin yildiz olacak futbolculari haftalardir formsuzdu. Konya maçinda da degisen bir sey yoktu. Artik yedek kulübesinde dinlendirme zamanlari gelmistir. Umarim yeni gelen hoca bu gerçegi görebilir. Maradona nin bile yedek kulübesinde oturtuldugunu düsünürsek ayni seyin Fatih ve Gökdeniz içinde yapilmasi gerektigine hak vereceksiniz.

hocam yaaaa allahini seversen maclara forvetsiz cikmaaaa

Gokdenize biri ders vermesi lazim ben anlamiyorum

gokdeniz oynicagi tek yer orta saha

topu orta sahadan forvetlere ta$iyacak oyuncu

Semih58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaslar Takim kötü oynayabilir.Ama 1 puan'da basari.Bu fark kapanir.Sampiyonlar Ligine bu sene direk gideriz.

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kobra hayel gucu yuksek adam!Edited by: Creasy

Nereden
    İstanbul

fatih tekke'nin kendisine uzatilan her mikrofona yaptigi"geçmis yillarin acisi, yenen haklar, hep agladim" benzeri açiklamalari biraz yersiz olmaya baslamadi mi?

çok klise olacak ama "hak verilmez, alinir". kimbilir hangi bilinmez köselerde yetenekleri kesfedilmemis nice insan var?

fatih tekke yillarca gol krali oldu, takimini sampiyon yapti, avrupa'da taninan birisi oldu da kendisine hakki mi verilmedi?

kendisini çok seviyorum ama henüz insanlara "vay be, bu fatih'in hakkini yemisiz" dedirtemiyor.

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih Tekke büyük oyuncu yetenekli oyuncu. ama birazda hirs lazim. son dakikada frikik atiyoruz. öylesine vuruyor topa. diklemesine atilan paslari duvar gibi geri veriyor.

Mehmet Yilmaz ise ayri konu o kadar oyunda kaldi bir hareketi yok. takim olarak o kadarda kötü degildik. kazanabilecek durumdaydik. biraz daha dikkatli olmamiz gerekiyor. yine de takimin iyisi gökdenizdi.

bu arada hep gözden kaçiyor ama 2 tane ofsayt bayragi kalkti 2 si de ofsayt degil. hele gökdenizin ki gol olabilecek pozisyondu.

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Okan Koç gibi futbolculara niye kucak açiliyor anlamis degilim. adam sirf pislik yapiyor. besiktasta iken sakat oyuncu için taca atilan topu kapip gol attirmisti. yine ayni bizim futbolcu faul için özür dileyecek okanda hemen oyuna baslayip bir adam eksiltmeyi düsünüyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)