Sayfa 53 Toplam 146 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 43 51 52 53 54 55 63 103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3634 adet sonuctan sayfa basi 1,301 ile 1,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Galatasaray 0-3 Trabzonspor | STSL 10. Hafta | Maç Sonucu

Nereden
    İstanbul

İskambil oyunlarında "ilk elin günahı olmaz" derler. Ersun Hoca da ilk maçında çıkıyor ve bence biraz çağdışı top oynatmasının hiçbir sakıncası yok. Burak ve Umut bildiğiniz üzere açık alanı ve defans arkasına kaçmayı seven adamlar. Arkalarında da ister solda, ister santrafor arkası oynasın, ciddi bir Sneijder faktörü var. Ancak galatasaray kapalı defansları açmakta çok zorlanıyor. Özellikle Salih, Sneijder'e 90'lardan kalma markaj uygularsa bence hiçbir sakıncası olmaz, hatta çok iyi olur. (Bkz. En iyi zamanında Inter-Trabzon maçında Zokora'nın Sneijder'i sahadan silmesi) Oyunu ceza sahamızın 10-15 mt. önünde, orta sahamızın da santra arkasında set yaptığı şekilde kurarsak az pozisyonlu maç olur ve Cimbom mutlaka hata yapar. Daha 1,5 ay evvel Balıkesir defansını aşamayan gs hücum hattını hatırlatırım. Ayrıca defansif oynarsak, bugün sorun gibi gözüken stoper ikilimizin de az hata yapacağını düşünüyorum. Bosingwa da mutlaka sağ bekte kalmalı...

İleride de bu maç özelinde santrafor olarak Cardozo ile başlayıp, ikinci devre Yatabare değişikliği ile yorulmuş gs defans ve orta sahasını çok zorlarız. Sıkışık oyunda iki depar sonrası top kaptıran, ancak açık alanda fb maçında olduğu gibi Gökhan ve Bekir'e yerleri temizleten Waris, bu maçta santrafor arkasında yardımcı forvet oynamalı. Açıkta Semih'in üstüne gidip hataya zorlasın (ki mutlaka hata yapar), Ekici veya Özer gibi adamların derin toplarında iki stoper arasına girip pozisyona girsin ve mutlaka dikine oynasın.
    Konu oflubektas tarafından (22.11.2014 Saat 13:43 ) değiştirilmiştir.
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

KemalisTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bosingwa'yı stopere çekmek cinayettir.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Nereden
    Uşak

Selam renktaşlar.Bugün inşallah güzel bir oyunla güzel bir galibiyet alırız.Bu maçta bir protesto yapsak keşke şike mücadelemiz adına,Gsyle ortaklaşa mesela.

Nihat Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

U21 Mertcan boy pos Willian mubarek gs nin 11 i de Engin Umut gundogan Yigit Sinan Gumus nasil u21 se ...

Oguzhan Acar da 11 de...

Edit ... oyun stili de Willian sanki, tuttum bu cocugu
    Konu Nihat Güneş tarafından (22.11.2014 Saat 13:53 ) değiştirilmiştir.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Burak ve Umut gibi defans arkasına koşu yapan adamların karşısında Papadopoulos Medjani Akbaş gibi ağır adamları kalede de zamanlama sıkıntısı yaşayan ve özgüvenini sağlayamamış Fatihi düşününce maç ile ilgili beklentiler ister istemez azalıyor...Belkalemi beğenmiyorum sezon sonuda inşallah gönderilir ama kapandığımız bu maçta iş yapabilirdi..'Hain Mustafa ve beğenmediğim Belkalem olsa maç için daha iddialı olabilirdim..

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı oflubektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İskambil oyunlarında "ilk elin günahı olmaz" derler. Ersun Hoca da ilk maçında çıkıyor ve bence biraz çağdışı top oynatmasının hiçbir sakıncası yok. .
    Olası bir kötü sonuçta bizim taraftar ve yerel basın Ersun Hoca'yı çiğ çiğ yer.
    Hocayı çiğ çiğ yemek için hazırda bekleyen o kadar çok taraftar varki, Hocamıza kolay gelsin diyorum ben.
    Burada da Hoca İstifa başlığı muhtemelen yılbaşından once açılmış olur.
    İnadına Trabzonspor !

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bu u21 in hocası kim acaba? topu şişirmekten başka birşey yapmıyorlar.iki pas yapın da izleyelim.

B.Yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Standart Ynt: Galatasaray - Trabzonspor | STSL 10. Hafta | 22.11.2014 - 19.00

Waris atom karinca gibi bence oynamali. Cok yorar Gs defansini.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eski maçlardan Onurun 186382639 tane top çıkardığı maça bakıyorum da sığır henriquer yine şov yapmış.
    ( ゚д゚)

atomantcum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İskambil oyunlarında "ilk elin günahı olmaz" derler. Ersun Hoca da ilk maçında çıkıyor ve bence biraz çağdışı top oynatmasının hiçbir sakıncası yok. Burak ve Umut bildiğiniz üzere açık alanı ve defans arkasına kaçmayı seven adamlar. Arkalarında da ister solda, ister santrafor arkası oynasın, ciddi bir Sneijder faktörü var. Ancak galatasaray kapalı defansları açmakta çok zorlanıyor. Özellikle Salih, Sneijder'e 90'lardan kalma markaj uygularsa bence hiçbir sakıncası olmaz, hatta çok iyi olur. (Bkz. En iyi zamanında Inter-Trabzon maçında Zokora'nın Sneijder'i sahadan silmesi) Oyunu ceza sahamızın 10-15 mt. önünde, orta sahamızın da santra arkasında set yaptığı şekilde kurarsak az pozisyonlu maç olur ve Cimbom mutlaka hata yapar. Daha 1,5 ay evvel Balıkesir defansını aşamayan gs hücum hattını hatırlatırım. Ayrıca defansif oynarsak, bugün sorun gibi gözüken stoper ikilimizin de az hata yapacağını düşünüyorum. Bosingwa da mutlaka sağ bekte kalmalı...

İleride de bu maç özelinde santrafor olarak Cardozo ile başlayıp, ikinci devre Yatabare değişikliği ile yorulmuş gs defans ve orta sahasını çok zorlarız. Sıkışık oyunda iki depar sonrası top kaptıran, ancak açık alanda fb maçında olduğu gibi Gökhan ve Bekir'e yerleri temizleten Waris, bu maçta santrafor arkasında yardımcı forvet oynamalı. Açıkta Semih'in üstüne gidip hataya zorlasın (ki mutlaka hata yapar), Ekici veya Özer gibi adamların derin toplarında iki stoper arasına girip pozisyona girsin ve mutlaka dikine oynasın.
    Güzel bir değerlendirme olmuş.

Furkan Tütüncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

rüyamda maçı 5-2 kazanıyorduk
    bmn istanbulun maç izleme etkinliği yok mu ya?

Samet GÜVEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İskambil oyunlarında "ilk elin günahı olmaz" derler.
    9, Koz ispati
    Oscar CARDOZO
    Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçek değeri gittikten sonra anlaşılacak olan bir sanatçı. Ortaçağ döneminde ''farklı'' olduğu için idam edilen insanlar gibi.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

son 3, 4 senedir derbilerde hem fizik, hem oyun , hem de mental olarak ezik bir trabzon vardı.ne mücadele ediyorlar, ne bir direnç gösteriyorlar... üstüne de çok kötü oynuyorlardı futbolcular.öncelikle bu görüntünün son bulmasını istiyorum. sonuç kısmet artık. ama rakibi tehdit eden, topu alınca kolay kaptırmayan ve rakibin üstüne kararlı bir şekilde giden bir takım istiyorum. az biraz ruh görelim, başka birşey değil.

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Trt'de eski mac ozetlerini gosterdi biraz.

Burak gercekten cok karaktersiz adamis. Eski takimina gol atan sevinmez normalde, bu normaldende fazla seviniyor. Birakacaktikki curusun Manisa'da
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Ehrimen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Galatasaray'da Sneijder yedek olacak ya da oynamayacak gibi dedikodular var, çok işimize gelir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Samet GÜVEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    9, Koz ispati
    5'e -9 başlarsa oyun 14 fark yapar, ilk mecbur 7'cinin elinde karşı tarafı batırırsan bişeycik olmaz.

Biliyruk da konişiyruk
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Samet GÜVEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

5'e -9 başlarsa oyun 14 fark yapar, ilk mecbur 7'cinin elinde karşı tarafı batırırsan bişeycik olmaz.

Biliyruk da konişiyruk
    Haşlak adama bunu anlatamassın. ''İlk el'' 8 e bile bırakılmaz, 9 u dener. Ya tutarsa ?
    Oscar CARDOZO
    Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçek değeri gittikten sonra anlaşılacak olan bir sanatçı. Ortaçağ döneminde ''farklı'' olduğu için idam edilen insanlar gibi.

Kazım Bostan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Ibrahim Gaygusuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trt'de eski mac ozetlerini gosterdi biraz.

Burak gercekten cok karaktersiz adamis. Eski takimina gol atan sevinmez normalde, bu normaldende fazla seviniyor. Birakacaktikki curusun Manisa'da
    adam nasıl sevineceğini şaşırıyor takla atıyor tokezliyor filan. Çok açık karakterinin ne olduğu belli oluyor ki bunu bizdeyken de biliyordum ben. Seni sen yapan takım bu ya yazıklar olsun. O yüzden aynısını Olcandan da bekliyorum aynı karakterler bunlar
    #

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Kaleci , Defans ikilisi , Sol bek çok fazla aksayacak olan mevkiler.

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Engin bizde kadro disi olsa u21 oynarmiydi acaba

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arena'da galip gelmek kolay değil. Gs, geçen sezon Kasımpaşa'ya oynadığı gibi oynamaz bize karşı.

Büyük takım gibi oynamak lazım bugün.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şimdi de Burak'ın bize gol atarken sevinmesini mi tartışıyorsunuz?

Pes.....

Niye sevinmeyecek anlayamadım?

Niye bu kadar gereksiz duygusallıklar yaşıyoruz anlamıyorum?
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

signal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son senelere baktığımda taraftarımızı istanbuldaki bir maç için bu kadar iddialı görmemiştim. Genel olarak galibiyet beklentisi yüksek olan taraftarlarımız fazla.

Bu da iyi bir noktada olduğumuzun göstergesidir. Başarı için önce inanmak ve büyük düşünmek gerek. Çünkü Trabzonspor her zaman büyük hedefleri olan bir takım ve taraftarımızın da büyük düşünmesi gerek.

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ilker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi de Burak'ın bize gol atarken sevinmesini mi tartışıyorsunuz?

Pes.....

Niye sevinmeyecek anlayamadım?

Niye bu kadar gereksiz duygusallıklar yaşıyoruz anlamıyorum?
    Ki o Burak taraftarı olduğu takımın tribününde coşkulu şekilde ''Bize her yer Trabzon'' diye bağırmış adamdır.

Bence çok haksızlık yapılıyor ona. Buna Olcan da dahil.

Bizim taraftar her futbolcu Onur gibi olsun istiyor ama bu mümkün değil. Onur gibisi çok nadir gelir

ffırtına - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maçta ha yenilmişiz ha berabere kalmışız hiç bir farkı yok .. Eğer hedefimiz şampiyonluksa mutlaka galip gelmemiz şart oğlu şart !!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)