Sayfa 144 Toplam 146 Sayfadan BirinciBirinci ... 44 94 134 142 143 144 145 146 SonuncuSonuncu
Toplam 3634 adet sonuctan sayfa basi 3,576 ile 3,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Galatasaray 0-3 Trabzonspor | STSL 10. Hafta | Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Vahid Hoca olsaydı muhtemelen yine puan kaybedecek ve bir kaç oyuncuyu daha hain ilan etmiş olacaktık.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 6Şafak Aydın1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    :-) gs süper oynadi haklisin,ilk yarim saat cok iyi oynadik. hoca yeni ve mill maclar vardi dedik birsey demiyoruz. ersunu tek macla ölcen taraftar. bir derbi aldik abi 3 sene oldu sampiyonluk kutlamasimi yapalim simdi ne kadar kücülmüsüz. three-peat yapan TS nerden nereye.
    Galatasaray'ı yendik diye Trabzon meydanda sevinen taraftarları yadırgamıyorum. Özellikle biz Karadenizliler duygularımızı çok coşkulu yaşarız. Bırakalım insanlar mutlu oldukları maç sonucu coşkularını doya doya yaşasınlar. Bunda bir anormallik olmasın. Bu durum bizi küçük düşürmez. Bu Trabzon şehrinin, taraftarının futbola, takımına ne kadar çok sevdiğini, benimsediğini gösterir. Taşkınlık olmadığı sürece sıkıntı yok. Trabzon şehrinde taraftarlar bir şekilde deşarj olmalı. Kimisi horon oynar, kimisi kolbastı yapar v.s...

Ersun'u şahsen ben tek maçla ölçmüyorum. Onun futbolu bilimsel yöntemlerle sahada oynatmaya çalışmasını çok beğeniyorum. Trabzonspor'dan gittiğinde de çok üzülmüştüm. Geçmişe bakarsanız Denizlispor, Ankaragücü, Gençlerbirliği, Eskişehir v.s. kulüplerde çok başarılı maçlar oynattığını görürüsünüz. Bunların hiçbiri tesatüf olamaz. Ersun Yanal'a şehir sahip çıkarsa bu iş uzun vadede olur. Yok ama şimdilerde ayağını kaydırmak için çalışanlar kazanırsa, o zaman bize gene esmer günler...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mükemmel sonuç.
    Rezalet hakemler.
    Şike devam ediyor ! Uyan artık Trabzon !
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Trabzonda futbol öldüyse Türkiyede coktan ölmüstür. U21 ler ayni macta 4-0 maglup halbuki genc takimlarla gururlanirdim/k, sadri senere laf edenler bakalim bugün yarali aslan dediginiz takimin hallerine ne zaman düsecegiz seneyemi ondan sonrakindemi? baskan öze dönüs diye geliyor kupayi alacagim biliyorum nasil gelecegini diye 13. kutuda hile ile seciliyor gerci digeride ne olurdu oda muamma yani benim anladigim eski günler mazide kaldi, biz neydik simdi neyiz . eski halimden eser yok simdi misali
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vahid Hoca olsaydı muhtemelen yine puan kaybedecek ve bir kaç oyuncuyu daha hain ilan etmiş olacaktık.....
    Herhalde aradaki fark bundan güzel ve veciz özetlenemezdi.

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bugüne kadar almanlari filan domuz bilirdik biz bunlarin yaninda findiklara saldiran yiyen cinsteniz töbe est.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Erhan Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

4 sezondur beklediğimiz tablo... bir İstanbul takımını kendi seyircisi önünde madara etmek, bizden kaçar gibi giden kansızların bizim darbemizle yerle bir olduklarını yuhalandıklarını görmek,hakemi de çaresiz bırakmak... Allah hepsinden razı olsun oyuncularımızın, Cumartesi akşamından bu yana bizi dünyanın en mutlu insanları ettiler. Tarifi yok bu coşkunun
    Sonsuza dek hep sürecek, oğlum da seni sevecek

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tüm tv programlarını ve gazeteleri büyük bir şevk içinde okudum.....

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Haftasonu bütün spor programlarını büyük bir keyifle izledim.

Herkese teşekkür ederim. bu sevinci bize yaşattıkları için..
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Nihat Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir oyuncunun yaptiklari kadar yapamadiklarinin da ne kadar onemli oldugunu gorduk mu ... Olcan eger o golu atsaydi yine yenerdik belki ama yenilebilirdik de...Iste bu kazma gecen sene bize ne maclar kaybettirdi boyle, biraz da gs taraftari ceksin

Nereden
    İstanbul

Bu galibiyette emeği geçenlere teşekkur ediyorum..

Çok güzel iki gün geçirdim o kadar mutluyum ki

Sıra Gençler ve Bjk maçında alınacak 6 puan herkesi korkutur
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

Forum Yöneticisi Aydın Danış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı special one Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu galibiyette emeği geçenlere teşekkur ediyorum..

Çok güzel iki gün geçirdim o kadar mutluyum ki

Sıra Gençler ve Bjk maçında alınacak 6 puan herkesi korkutur
    Korkutmak ne kelime 3buçuk attırır..
    -JOSE ERNESTO SOSA-

Trabzonspor Kongre Üyesi

SEDER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu olcan düşmanlığını da anlamıyorum haa.. adam seneye bedava gidecekti.. bizdeyken elinden geleni fazlasıyla yaptı ve diğer kansızlardan farklı olarak yönetimle konuşarak ayrıldı ve bizede tam 4,5 milyon euro kazandırdı üstüne salih..selçuk inan gibi tek kuruş kazandırmayanının yanında olcan neden hedef tahtasında anlamak mümkün değil..
    Hemşeri: Trabzonlu Olan Değil, TRABZONSPOR'lu Olandır.

Nereden
    İstanbul

Standart Ynt: Galatasaray 0-3 Trabzonspor | STSL 10. Hafta | Maç Sonucu

Alıntı SEDER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu olcan düşmanlığını da anlamıyorum haa.. adam seneye bedava gidecekti.. bizdeyken elinden geleni fazlasıyla yaptı ve diğer kansızlardan farklı olarak yönetimle konuşarak ayrıldı ve bizede tam 4,5 milyon euro kazandırdı üstüne salih..selçuk inan gibi tek kuruş kazandırmayanının yanında olcan neden hedef tahtasında anlamak mümkün değil..
    Ne dusmanligi arkadasim futbolcuyu elestirmek neden dusmanlik olsun bana gore kazmadir sana gore degildir..Bunu vurguluyorum ben...Benim derdim futbolculuguyla karakteri beni ilgilendirmez tek yorum da yapmamisimdir bununla ilgili ayrica Namussuz mu dedik, serefsiz mi dedik anlamadim ki
    Dusmanlik senin algin kusura bakma.
    Konu Nihat Güneş tarafından (24.11.2014 Saat 12:59 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Avrupa Diğer

Standart Galatasaray 0-3 Trabzonspor | STSL 10. Hafta | Maç Sonucu

Olcan'da, diğerleri de hatta ve hatta selçuk'ta kansız falan değil. Oynadığı süre içerisinde parasının hakkını verdi ve bence öz evlat zekiden daha Trabzonspor'ludur. Bırakın artık bu romantizmi. Selçuk kansız ama ırkçıya tekme atan zoko kahraman. Yapmayın etmeyin Allah aşkına. En büyük Trabzonspor'lu sizsiniz, futbolcular değil. Olmak zorunda da değil. Aynı şey Onur içinde geçerli. Ha gitse üzülelim ama vatan haini ilan etmeyelim.

Nereden
    Kuzey Amerika

3 yemelerine rağmen bizi alkıslamaları 10 numaraydı, adamlar harbiden seviyormus bizi

birde olcan'a 4.5 m euro verdikleri icin cok tesekkür ediyorum. olcan su hali ile bizde ilk 18'e giremezdi.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Gurbetçi Gençler ‏@GGencler1980 16 sn.17 saniye önce
    İstanbul'dan 1200 Km uzaklığa Trabzon'a sesleniyoruz; Hafta sonu Avni Aker'i hınça hınç doldurma zamanı gelmiştir..

- Ateş Bizi Çağırıyor !

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sadece benmi gördüm ya da yanlış mı gördüm yoksa Salih Dursun'un pozisyonu direkt kırmızı olmalıydı gibime geliyor.....

konuştuğum arkadaşlar Salihin istemeden bastığını söylüyorlar ama bana göre kırmızıda olabilirdi....
    Bilerek basmadığı kesin.

Salih yapı olarak biraz savruk ve sert bir oyuncu. Orada topa müdahaleye geliyor ama rakip topu kurtarınca bileğe basıyor.

Pozisyon bence sarı karttı, kırmızı ağır olurdu ama verse bütün yorumcular doğru bir karar derdi eminim.

Ancak hakemin penaltı pozisyonunu gördüğü halde, bilerek çalmaması büyük bir skandal. Gs'yi 10 kişi bırakıp penaltı vermeye cesaret edemedi resmen ve kıçından devam kararı uydurdu. İnanılır bir şey değil. Hemen peşinden gol atmamız hem hakemin hem bizim şansımız oldu.

Yine tıpa tıp benzer pozisyonlarda Sabri'ye kart vermezken, Ekici'ye sarıyı çekmesi de büyük hata.

Yönetimin bu pozisyonun hesabını sorması lazım, tek soru; neden?
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

salih in pozisyonu direk kırmızıydı, bilerek yada bilmeyerek yapmış olması birşeyi değiştirmiyor. net kırmızıydı bana göre.
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Nereden
    Trabzon

Uzun yıllar sonra istanbul takımlarından birine karşı,istanbul da net bir skorla kazanmak ve bunu yaparken hakemi de yenmek en son 90'lı yıllarda yaşadığımız bir durumdu.O yüzden bu galibiyet ilaç gibi geldi.Galibiyette emeği geçen herkese teşekkürler.

Maça gelirsek Ersun Hoca doğru bir kadroyla sahaya çıktı.Vahid Hocanın yaptığı hataya düşmedi.Warisi oynatmak için defansta kullanmak zorunda kaldığımız Mustafa akbaş gibi zayıf halkayla başlamayarak doğru olanı yaptı.

İlk yarım saat bizim için sıkıntılı geçti sebebi orta sahada emre çolakın salihin üstüne oynaması ve bunda başarılı olmasaydı dakikalar ilerledikçe gsliler yorulmaya başladı.Bizde ise Mehmet-Bosingwa-Özer gibi futbolu bilen oyuncuların ön plana çıkmaya başlaması topu doğru şekilde kullanmaları özgüvenimizi her geçen dakika yukarıya çıkardı.Devre arasında da Ersun hocanın doğru bir hamleyle salihin yerine fatih atiki alması daha fazla pas yapan bir ekip ortaya çıkardı ve beklenen gol çok geçmeden geldi.Cardozo fırsatçılığını konuşturup arka direkte golü attı hakeme göre atamamış olsada bana göre maçta kilidi açan oyuncu Cardozo oldu,Medjani güzel bir vuruşla topu ağlara göndererek pozisyonu taçlandırarak hakeme gereken mesajı verdi.

İkinci gol ise güzel bir duran top organizasyonu oldu bir stoper ön direğe bir stoper arka direğe koşarak yıllardır avrupalılardan izlediğimiz sahneyi kendi takımımızda görmenin mutluluğunu yaşadık.

Üçüncü gol ise Yusufun yeteneklerini gösteren güzel bir an oldu.

Genel olarak herkes iyi görünse de Mehmet,Bosingwa,Constant,Özer,Yusuf ve Medjani sahada önemli işlere imza attılar.

Ersun Hoca zaten Şenol hocayla birlikte Trabzonsporluların futbol karakterine uyan iki hocadan biriydi yeniden bizimle beraber olması mutluluk verici.

Kazanırken eksiklerden de bahsetmek gerek bu ligde herkes her takımı yenebilecek güçte o yüzden gs yi farklı yenmemiz herşeyin üstünü örtmez.Hala takım olma sürecinin başlarındayız her geçen gün güzel sinyaller versek de hala eksiklerimiz var o yüzden değişik özelliklere sahip takımlar bu eksiklerimizden faydalanabilirler biz işimizi ciddiye alıp defolarımızın üstünü örtmeliyiz.Bu defoları kapatacak olan ilk şey ise koşmak,koşmak daha fazla koşmak...

Trabzonspor Kongre Üyesi

SEDER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Nihat Güneş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne dusmanligi arkadasim futbolcuyu elestirmek neden dusmanlik olsun bana gore kazmadir sana gore degildir..Bunu vurguluyorum ben...Benim derdim futbolculuguyla karakteri beni ilgilendirmez tek yorum da yapmamisimdir bununla ilgili ayrica Namussuz mu dedik, serefsiz mi dedik anlamadim ki
    Dusmanlik senin algin kusura bakma.
    Ben genel bir eleştiri yaptım neden üstüne alındın sen.seni eleştirecek olsaydım, mesajını alıntılar öyle yazardım..genel olarak olcana karşı bir tavır var bundan bahsediyorum.

Alıntı Hakan Genç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olcan'da, diğerleri de hatta ve hatta selçuk'ta kansız falan değil. Oynadığı süre içerisinde parasının hakkını verdi ve bence öz evlat zekiden daha Trabzonspor'ludur. Bırakın artık bu romantizmi. Selçuk kansız ama ırkçıya tekme atan zoko kahraman. Yapmayın etmeyin Allah aşkına. En büyük Trabzonspor'lu sizsiniz, futbolcular değil. Olmak zorunda da değil. Aynı şey Onur içinde geçerli. Ha gitse üzülelim ama vatan haini ilan etmeyelim.
    parasının hakkını vermiş olsa bile selçuk ikili oynadı. son dakkaya kadar trabzona imza atacağım dedi, bugün yarın derken 3 sene oyaladı..meğer el altından menejeriyle işler karıştırıp bonservissiz gitti.üstüne şampiyonluk primi istedi utanmadan. üstüne üstün gs den bonservissiz geldim diyerek 3 milyon eurodan fazla ekstra imza parası aldı..ama olcan bunu yapmadı adam akıllı yönetimle konuştu ve gitti. hepimiz olcanın satılacağını biliyoduk.12 trilyonda para getirdi kulübe.diğerleri konusunda haklısın ama selçuk kesinlikle çok büyük kazık atmıştır kulübe.
    Hemşeri: Trabzonlu Olan Değil, TRABZONSPOR'lu Olandır.

Nereden
    İstanbul

Standart Ynt: Galatasaray 0-3 Trabzonspor | STSL 10. Hafta | Maç Sonucu

Ben genel bir eleştiri yaptım neden üstüne alındın sen.seni eleştirecek olsaydım, mesajını alıntılar öyle yazardım..genel olarak olcana karşı bir tavır var bundan bahsediyorum.

parasının hakkını vermiş olsa bile selçuk ikili oynadı. son dakkaya kadar trabzona imza atacağım dedi, bugün yarın derken 3 sene oyaladı..meğer el altından menejeriyle işler karıştırıp bonservissiz gitti.üstüne şampiyonluk primi istedi utanmadan. üstüne üstün gs den bonservissiz geldim diyerek 3 milyon eurodan fazla ekstra imza parası aldı..ama olcan bunu yapmadı adam akıllı yönetimle konuştu ve gitti. hepimiz olcanın satılacağını biliyoduk.12 trilyonda para getirdi kulübe.diğerleri konusunda haklısın ama selçuk kesinlikle çok büyük kazık atmıştır kulübe.
    Onceki sayfalari okumadim Hocam dogrudur, benim mesajdan sonra gorunce oyle algiladim , kusura bakma hakkini helal et...

Nereden
    Avrupa Diğer

Standart Galatasaray 0-3 Trabzonspor | STSL 10. Hafta | Maç Sonucu

Selçuk'un öyle söylediği şehir efsanesi. Var mı kayıt? Hem o psikolojide herkesin öyle söyleme potansiyeli var.

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart AW: Galatasaray 0-3 Trabzonspor | STSL 10. Hafta | Maç Sonucu

Alıntı Hakan Genç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selçuk'un öyle söylediği şehir efsanesi. Var mı kayıt? Hem o psikolojide herkesin öyle söyleme potansiyeli var.
    Sadri baskan devam ederse anlasiriz dedi, kendi kulagimla duydum...
    Ama TS den Baska türk takiminda oynamam demedi...

Selcuk bitti artik..1-2 seneye anadolu da bir takima gider...
    Sevinelim diye sevmedik.....

duyurukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

Özer Hurmacı'nın Galatasaray maçının ardından yapmış olduğu açıklamalarda değindiği, "Pazartesi günü Trabzonsporlu ögrenciler bordo mavi formayla okula gitsin" sözü gerçekleşti. Mehmet Ekici ve Özer ziyaret ettikleri okulda formalarla karşılaştılar.

Trabzonsporlu futbolcular Öğretmenler günü dolayısıyla bugün Akçaabat Anadolu Lisesini ziyaret ettiler. Öğretmen ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği futbolulardan Özer Hurmacı'nın ''Pazartesi Trabzonsporlu ögrenciler bordo mavi formayla okula gitsin" sözü üzerine okuldaki bütün öğrencilerin bordo mavi formalarla futbolcuları karşılaması renli görüntüler oluşturdu.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)