Sayfa 41 Toplam 41 Sayfadan BirinciBirinci ... 31 39 40 41
Toplam 1011 adet sonuctan sayfa basi 1,001 ile 1,011 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gençlerbirliği - Trabzonspor'umuz

SZYMEK55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı immortal_TS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet gelmedi de zaten yapmaya çalıştığımız tezahüratların içinde Trabzonla alakasız bişey yoktu, tabi bu tv ye yansımaz çünkü sesi ben duymuyorum ki tv ye yansısın.
    tebrik ediorum düşüncelerinden dolayı ve aynen katılıorum. trabzonsporu bakkal zihniyetiyle yöneten bu yönetim artık gitmeli. zaten bir dahaki kongreye kdr AKP de gitmiş olur, nuriciğimi de kovalarlar trabzonsporumuzdan
    Samsun, Trabzon, Rize elele Istanbula yok vize

chaTs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı zafercalikoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu takımda simkovyak acilen gönderilmeli "kendisine ve bize zararı dokunuyor" ve diğerleride eli belinde top oynanmaz topçu kazanacagız diye gelene gidenede madara olamayız,ziya hoca da umut veya ö.rızada ,
    2 tane sol oyuncun var,ikiside yok ,nedir sezonu yeniacan celo ,gülddürmeyin adamı hoca...
    bu yenilginin m,mari mücadeleden yoksun topçu ve en baştada hocasıdır,dersine çalışamamış
    olay budur fazla soze gerek yok,
    szymek ın Ts u istediğini zannetmiyorum,bunu oyunundan (?) anlıyoruz.gönderilmesi gerektiği bir aşikâr zaten..evt bu yenilginin sebebi ziya hocanın yanlış kadro çıkarması.belki de farklı bir stil deniycekti hoca ama bu maçta olmazdı bu ve kötü bir tecrübe oldu ziya hoca için..bir daha tekrarlanmaamı temennisiyle..
    Ölümüne bir sevda bu Duysun tüm dünya bunu Ne feneri ne cimbomu Sevdik biz TRABZONU
    Ne zaman gelecek Bu büyük hasretin sonu Görelim seni Türkiyenin Şampiyonu!

chaTs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SZYMEK55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tebrik ediorum düşüncelerinden dolayı ve aynen katılıorum. trabzonsporu bakkal zihniyetiyle yöneten bu yönetim artık gitmeli. zaten bir dahaki kongreye kdr AKP de gitmiş olur, nuriciğimi de kovalarlar trabzonsporumuzdan
    başta bu kadar peşin hükümlü olmayalım arkadaşlar..yönetimin gitmesi şu anda düşünülecek bir konu olmaması lazım.hem TS a hem de biz taraftarlara pek yaramaz bu durum.şayet bu yönetim giderse yerine daha iyisi gelmesi gerekir doğal olarak..adaylar kimler olacak peki? daha iyisi kim acaba?
    Ölümüne bir sevda bu Duysun tüm dünya bunu Ne feneri ne cimbomu Sevdik biz TRABZONU
    Ne zaman gelecek Bu büyük hasretin sonu Görelim seni Türkiyenin Şampiyonu!

Nereden
    Ankara

kale arkasındakiler maratona laf atıyo ne tesadüf kale arkasındanda bize ses gelmiyodu maratonda ayakta 100 kişi vardı diğerleri oturarak izledi. ayaktaki 100 kişiden toplasan 20-25i eşlik ediyodu tezaruhatlara, ben bağrıyorum önümde bi arkadaş dur çekme felan diyodu :P

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yorumların hepsini okuma fırsatım olmadı.

Siteye de giremedim uzun zamandır.

Celalettin, Ömer Rıza yorumları yapılmıştır zannedersem.

3-0'ın Ziya Doğan eseri olduğu da.

Maçta başımdan geçen bir olayı anlatayım en iyisi.

İstiklal Marşımız okunurken girdim stada. Hemen grubun yanına gittim.

Malumunuz 20. saniyede golü yedik ve yanımda ki arkadaş "GOOOOLLLLL" diye bağırdı.

Tabi benim bakışlar hemen kendisine yöneldi.

Ne oluyor filan muhabbetine girecekken arkadaşı: "Olum bizim takım mavi olanlar" dedi.

Bende " Ne iş" diye sordum. Meğerse gol diye bağıran arkadaş Kazakistan'lıymış.

Takımları karıştırmış yani. Anlattık mavi takımın Trabzonspor olduğunu.

Trabzonspor'lu arkadaşları, bizim takımdan yapmış.

Affettirdi kendisini daha sonra ama. Maç boyunca bağıran nadir insanlardandı.

Hele küfretmesi yok mu? Neye küfrettiğini de tam olarak bilmiyordu galiba.

Millet basınca kalayı, O da arkasından.

İlk defa bir maç bitmeden de stadtan çıktım. O derece rezildik anlayacağınız.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı SZYMEK55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AKP yle ne alakası var siyaset bulaştırma lütfen o zaman hiçbir chp li yöneticilik yapmasın atay aktuğ dahil..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı selcjK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kale arkasındakiler maratona laf atıyo ne tesadüf kale arkasındanda bize ses gelmiyodu maratonda ayakta 100 kişi vardı diğerleri oturarak izledi. ayaktaki 100 kişiden toplasan 20-25i eşlik ediyodu tezaruhatlara, ben bağrıyorum önümde bi arkadaş dur çekme felan diyodu :P
    özellikle maratona kimsenin bişey dediği yok..ankardaki seyirciye söyleniyor laf..

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı karayamayman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer aksi olur da puan kaybedersek, sezon boyunca iki ileri bir geri devam ederiz. Ne kokarız, ne bulaşırız. Sürpriz galibiyetler alır, sürpriz puanlar kaybederiz. 4. ila 6. sıra arasında oynarız.
    İşte yorum budur.

Daha önce de öylediğim gibi garip bir takım olduk.

İstanbul takımlarını yenen ama Anadolu da puan kaybeden.

Bjk ve Gs'yi yendikte ne oldu. İkiside üstümüzde.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Rezil bir maç ! Ziya Doğan ilk 11'e Ömer Rıza gibi bir adamı nasıl koyar ? Top tekniği 'sıfır' bile değil; ''Sıfırın altında''

Bu maçta defansta Milan maç boyunca, Hüseyin'de ilk yarıda çok güzel oynadılar. Gerisi için yazacak pek fazla olumlu şey yok. 2. Kaptan' ımız geçmişte yaptığı asist vari paslarına bir yenisini daha ekledi. Kalecimiz elini kullanamıyor nerde kaldı ayağını kullanması... Sağ taraftan hemen her maç onlarca pozisyon vermemize rağmen Musa hala ilk 11'de inanılır gibi değil. Görmüyor musun Hoca ? Hadi Szymek kötü oynatılmıyor, yahu Hasan'ın her hali Ferhat'tan iyidir. Dünya Yıldızı (!) Marce '' 4 maç üst üste kötü oynadığım zaman yoktu'' demişti bir defasında. Burada 2 maç üst üste iyi oynadığını görmedik. Ersen'im de o boyuyla top indirecek. Kime indirecek, top tekniği sıfırın altında olan Ömer'e mi ? Hoş 10 top geliyor adam 7sinde belki faul yapıyor. Ellerini değil kafanı kullan Ersen'im. Futbolda devamlılık esastır.

Umut'a gerçekten acıyorum. Top tekniği, hız, kafa toplarındaki iyi performansı... Bunların hiç birini Ziya Hoca göremiyor mu ? Kaleye en isabetli kafa şutunu Umut attı hatırladığım kadarıyla. Yazıktır, günahtır bu adamın yedekte oturması...

Musampa oyuna girdikten sonra ancak kaleye şut çekmeyi akıl edebildik. Dünya Yıldızı (!) mızın kaleye şutu yok ! Nedir bu ya, Musampa hala hazır değil mi ? 1 ay geçti 45 dk'yı çıkaramıyor mu ?

Şampiyonluk bu senede çok zor...
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Abi Cok Kotu Oynadik Ama Olsun Toparlandik Yine Efsane Bitmedi Bu Sene Sampiyonuz

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı tamug yamtar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumların hepsini okuma fırsatım olmadı.

Siteye de giremedim uzun zamandır.

Celalettin, Ömer Rıza yorumları yapılmıştır zannedersem.

3-0'ın Ziya Doğan eseri olduğu da.

Maçta başımdan geçen bir olayı anlatayım en iyisi.

İstiklal Marşımız okunurken girdim stada. Hemen grubun yanına gittim.

Malumunuz 20. saniyede golü yedik ve yanımda ki arkadaş "GOOOOLLLLL" diye bağırdı.

Tabi benim bakışlar hemen kendisine yöneldi.

Ne oluyor filan muhabbetine girecekken arkadaşı: "Olum bizim takım mavi olanlar" dedi.

Bende " Ne iş" diye sordum. Meğerse gol diye bağıran arkadaş Kazakistan'lıymış.

Takımları karıştırmış yani. Anlattık mavi takımın Trabzonspor olduğunu.

Trabzonspor'lu arkadaşları, bizim takımdan yapmış.

Affettirdi kendisini daha sonra ama. Maç boyunca bağıran nadir insanlardandı.

Hele küfretmesi yok mu? Neye küfrettiğini de tam olarak bilmiyordu galiba.

Millet basınca kalayı, O da arkasından.

İlk defa bir maç bitmeden de stadtan çıktım. O derece rezildik anlayacağınız.
    İnan yazını yeni okudum bu maçla ilgili güzerl bişeyler duymak istiyodum ve sen beni güldürdün ama kazakistanlı Trabzonspor taraftarlarına ayıp etti takım bende ankaraya maça gidemediğim için kahroluyodum ama bu sonucu görünce benim maça geldiğim için skoru bana yüklemeye çalışan ağabeyimin dırdırındanda kurtulmuş oldum diye kendimi avuttum sadece..
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)