Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
Toplam 117 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 117 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Italya - Türkiye 14/11/06

Trabzonspor Kongre Üyesi
    bordobluex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rüştü adına kötü oldu. 5-6 ay oynamayacakmış. Bu süre sonunda formasını geri alırmı o da bilinmez. Kaleciler için sakatlık çok zor bir durum.

Nereden
    Kuzey Amerika

Arkadaslar bu Terim Trabzon'dan 1 kisiyi ilk 11 90 dk. oynatir da, 2-3 kisiyi oynatamaz. Adamin aldigi para belli. Eger oynatirsa o paralardan olacagi da belli. Ersun'un ve Senol Gunes'in basina gelenleri biliyorsunuz. Yani bu is sadece sempati isi degil. Bu iste cok paralar donuyor. Su 2 tane ....... Klup milli takimda kendi oyuncularinin oynamasini istiyor, ve gazetecilerle bu isi hallediyorlar. Trabzon Ersun'un kontrati iptal edildigi zaman milli takimdan, onuna anlasmaliydi. Orada buyuk hata yapildi.

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı bordobluex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rüştü adına kötü oldu. 5-6 ay oynamayacakmış. Bu süre sonunda formasını geri alırmı o da bilinmez. Kaleciler için sakatlık çok zor bir durum.
    Rüstü istikrar sahibi oldugunu herkese gösterdi. Senelerce ben cok elestirirdim . Elestirmemek de mümkün degildi.

Bu istikrariyla milli takim kalesini kimseye birakmaz. Hele Macaristan maci bi kurtarisi vardi. Sanki yeni bir Rüstü doguyordu.

cocukken türkiyede kaleci olmak isteyen cok az. Eh az olunca kaleci sikinktisi cekiliyor. Kaleci olupta büyük takimda oynayip tutunabilenler ( emvai cesit nedenlerden dolayi ) bi o kadarda az oluyor. Cogu zaman lig maclari izlerken "Su zenci kaleci yi de nerden bulmuslar kardesim" dedirtiyorlar.

Volkan da iyi kaleci ( hatalari malum) ama Rüstünun Yunanistan macina yetisecegini arzu etmemek mümkün degil.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Hakan Şükür İtalya'ya attığı 4 golle ne kadar büyük futbolcu olduğunu bir kez daha gösterdi.

Arda çalım atmaktan başka bişey yapmıyor ama 'mükemmel' diye nitelendiriliyor. Daha fazlasını bizim Yattara yapınca 'kendine oynuyor' deniliyor.

Sabri kendi takımında yok Milli Takımda 11'de...

Gökdeniz 10 tane asist yapmış ama yedekte...

Halil Almanya'da gol atıyor yedekte...

Geseliler de sahada...

Pivot forvet ve Hakan Şükür aşkı dinmedikçe Fatih'e Milli Takım haram. Bu Kadar Basit !
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Mellih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Milli takıma bu maç öncesinde çok kızıyodum ama iyi mücadele ettiler... Sevindim... HERŞEY DAHA GÜZEL OLACAK...

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O kadar karamsar olmayın.Türkiye o kadroya rağmen üstün oynadı.Ardaya hasta oldum.Oçocuk resmen gs da harcanıyo.Aslında bizimkiler marcelinho+szmeki verip o çocuğu alsalar bizde baya iş yapar.
    Özkan SÜMER

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ben takımı begendim sadec şu isimlerin takımda olmaması gerekir
    1: (hakan şükür) ya yeter artık adamda güç yok 10dk yatıyo 2 dk pres yapıyo bu adamın burda hiç bir işi yok artık.
    2: (ibrahim üzülme ) bu adam bu takımda oynayacak kapestesi yok bence
    GÖZLERİNDEKİ KARADENİZDE BOGULMAK İSTİYODUM AMA OLMADI BİZE DÜŞEN GÖZLERİNDE DEGİL YOKLUGUNDA KAYBOLMAK MIŞ

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

sabri sahada hakan şükür sahada gökdeniz-fatih ikilisi kenarda oturuyoryani rakibin teknik direktörü kursa bu takımı ancak o kurardı böle bi takım.Bu arada sakatlanan rüştü ye geçmiş olsun.Milli takıma emekleri tartışılmaz
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Trabzonlular

Milli takımdaki Trabzon düşmanlığını anlamış değilim. Çok acil ihtiyaç duymadıkça Hüseyin, Gökdeniz Fatih sahaya sürülmüyor. Maç içinde bile pas alamadıklarını görüyoruz.Milli takım aynı zamanda avrupa ve dünya vitrini. Murat Ocak nasıl unutuldu görüyoruz.

Bu arada italya milli takımının puma formaları teknik heyetinin esofmanları gelecek seneki modellerimiz hakkında fikir sahibi olmamızı sağladı.

Nereden
    Trabzon

hakan şükür ilk onbirde oynuyorsa, fatih tekke kenarda bekliyorsa (trabzonlu olduğu için değil, aynı şey hamit , ümit karan vs. için de geçerli) burada bir sorun var demektir. o sorun da fatih terimin takıntılarıdır...

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fatih terim bence milli takımda mu kafasızlıkla başarılı olamaz

caykarali_erdal
    Ziyaretçi

Fatih terim ve yonetimi vede futbolculari direkman gitmeli turkiye dusmanlartiyla isimiz yok.

40 yasindaki bir futbolcu dahada bende is var diyorsa ne demeli evet VATAN Hayini Demeli.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bırakın Milli futbolcuları, insanları eleştirmek; saygı çerçevesinde abartmadan ve doğru bilgilerle olmalı. Hakan Şükür geçen ay 36 yaşına girdi, abartmaya lüzum yok. Hem bu çocuk Milli takım için ter akıtmıyor mu? Ne demek vatan haini? Çok ağır bir söz bu
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

caykarali_erdal
    Ziyaretçi

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bırakın Milli futbolcuları, insanları eleştirmek; saygı çerçevesinde abartmadan ve doğru bilgilerle olmalı. Hakan Şükür geçen ay 36 yaşına girdi, abartmaya lüzum yok. Hem bu çocuk Milli takım için ter akıtmıyor mu? Ne demek vatan haini? Çok ağır bir söz bu
    3 sene 3 gol atan bir kisi hakkinda her seyi konusurum.

adam gibi adam olupda kendisi ayrilmadikca her seyi derim yaptigi turkiyemize zarar vermekden baska bir sey degil kim ne derse desin insan olsunda ayrildigini aciklasin tugay'dan insanligi ogrensin ahh tugay sen olsaydinda bu hakanlar olmasaydi bu takimda.

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tamam Erdal Abi... Milli Takım'da görev alan Trabzonspor dışındaki diğer bütün kulüplerin topçuları vatan hainidir... zaten "vatan hainliği" tabiri de çok kötü bir itham değil... ne var ki "vatan haini" lafında bu kadar abartılacak?...
    "7 tepeli şehir... bekle... son tepene de dikeceğiz bayrağımızı..."

subay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Vatan haini benim gözümde avrupa da Trabzon haric baska bir Türk takimin basarisini istemeyen kisidir. Bordeaux GS ye gol atiyor bizim bazi Türkler ne yazikki buna seviniyor, ve ne yazikki üzülerek söylüyorum burada aramiz da öyle olanlarda var. Fransa degilmi Ermeni soykirimi vardir diyen?? Birak Fransiz takimini, ben Almanya/Berlin de yasiyorum, dogma büyüme buraliyim, Hertha Berlini tutarim, ama Hertha - FB maci olsa yinede FB nin yenmesini isterim, FB yi hic mi hic sevmedigim halde.

caykarali_erdal
    Ziyaretçi

Alıntı subay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vatan haini benim gözümde avrupa da Trabzon haric baska bir Türk takimin basarisini istemeyen kisidir. Bordeaux GS ye gol atiyor bizim bazi Türkler ne yazikki buna seviniyor, ve ne yazikki üzülerek söylüyorum burada aramiz da öyle olanlarda var. Fransa degilmi Ermeni soykirimi vardir diyen?? Birak Fransiz takimini, ben Almanya/Berlin de yasiyorum, dogma büyüme buraliyim, Hertha Berlini tutarim, ama Hertha - FB maci olsa yinede FB nin yenmesini isterim, FB yi hic mi hic sevmedigim halde.
    Turkiyemizde oynanan oyunlari gormiyenler vede duymayanlara duyurum olsun vatan hayini denilecek kisileri dahada goremediyseniz ne demeli.

Milli takim formasi tasiyanlar parada aliyorlarmi almiyorlarmi !!!!!!
    Neden heb istanbul takimlarindan seciliyorlar dikkatinizi hic cekmedimi !!!!!
    Dunyanin neresinde gorunmuski 3 senede gol atamayan bir dedeyi ilk 11 aldiklarini ve atdigi 3 goluda mahale takimina karsi atiyor.
    Dunyanin neresinde gorunduki milli takimina vaydasi olmayan bir vatandas Evet ben goreve hazirim diyen ve sayre.
    Arkadaslar birakalim polimikleride gercekci olalim.
    ve renginizi gosterin derim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)