Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 96 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 96 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu yönetim ve hoca ile buraya kadar mi?

yapma etme kutoz geçen sene kaç kere sahamizi kapatmadi geçen seneki olay yani diyarbakir maçinda yasananlar simdi olsun bak kaç hafta sahamizi kapatirlar adam sampiyonluk maçi var diye galatasarayla sahamizi kapatmadi ve elazig maçindada sahaya taraftar girip futbolcuyu ittiler gine hiç bir ceza vermedi ulusoy bence trabzonun hakkini yemedi

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Imza

yeter artik bu hasretin sonu ölmeden görelim seni türkiyenin sampiyonun

Nereden
    Ankara

nerdeyse 2 yildir forumu takip ediyorum.hala tartismayi beceremiyoruz.(sözüm herkese degil,bi gözden geçirin yazilanlari)fikirlerimizi çarpistiracagimiza gereksiz ithamlarla konudansapip,birbirimizle ugrasiyoruz hala.

ne demek haluk ulusoy zirvalari ya...

fikrini beyan et ve çek git kardesim.insanlarin düsüncelerine saygi göster biraz.Begenmiyosan elle tutulur mantikliizahlar yap da bi seyler anlatmis ol.zaten burda hepimiz trabzonspor için daha iyisine olabilirin cevabini ariyoruz burda.Baska bi amacimiz yok.Farkli düsünceler bizi zenginlestirir.

biraz dha ölçülü olalim lütfen...

Vallaha arakadaslar hocayi bilememde yonetimle burayakadar.. derbi macinda bir baskan 300kisi stada sokturtamiyorise ceksin gitsin.

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı
    Seviyorum bu çok sesliligi. Herkes kendince dogru bildigi isimleri telefuz ediyor. Ne için? Tabi ki, Trabzonspor'un gelecegi için.

Ulusoy gelirse ne olur? Açikcasi kestiremiyorum. Federasyon baskaniyda, haklarimiz yenirken neredeydi.

M.Ali Yilmaz gelirse ne olur? Geldigi dönemlerde 1 kez sampiyon olduk.

Atay Aktug devam ederse ne olur? Kadro sikintisi yasariz.

Peki ne yapacagiz arkadaslar. Hiçbirsey. Çünkü Futbol pazari öyle büyüdü ki, dilimin dönmedigi rakamlar uçuyor havada.

Sanirim su an izledigimiz yol iyi. Atay Aktug kalmali ve takimin eksikliklerine göre takviye yapip sampiyonluga oynatmali. Olabiliriz de olamayiz da. Futbol bu, her türlü sonuca açik olmak gerek. Ama en azindan Sampiyonlar Ligi'ne katilmamiz gerek. Çünkü orasi bizim için ekonomik anlamda kurtulus olacaktir. Sicak para girisinden sonra da, Trabzonspor'da bir seylerin degistigini herkes görecektir. Eminim ki, Avrupa'da da basa oynayacak bir takim çikacaktir ortaya.

Ama sabir. Diyeceksiniz ki, onca yildir sabrediyoruz daha ne kadar. Onca yildir uygulanan sistemsizlik zaden bizi bu hallere getirdi. Suan bir yol manifestosu yapip uygulama vaktidir.

Yönetime, futbolculara; Tam destek, her zaman destek...

Eskiden beri tekrarladigim önemli bir ismi unuttun kutoz : AGAOGLU

Alıntı umraniye Nickli Üyeden Alıntı
    yapma etme kutoz geçen sene kaç kere sahamizi kapatmadi geçen seneki olay yani diyarbakir maçinda yasananlar simdi olsun bak kaç hafta sahamizi kapatirlar adam sampiyonluk maçi var diye galatasarayla sahamizi kapatmadi ve elazig maçindada sahaya taraftar girip futbolcuyu ittiler gine hiç bir ceza vermedi ulusoy bence trabzonun hakkini yemedi

Arkadas sen heralde 2001-2002 sezonunu hatirlamiyorsun. Her maçta hakemler tarafindan katledilisimizi unuttun galiba. O günlerde Trabzonspor,Ulusoy ailesinin talip oldugu limani alacak diye katlediliyor yazan haberleri de okumadin heralde. Mutlu Çelik tarafindan bitirildigimiz maçi da unuttun galiba! Haluk Ulusoy hasta GS'li biridir. GS'li birinin bu takima baskan olamsini kim nasil hazmediyor anlamis degilim.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Golge_Oyunu Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı TORUN Nickli Üyeden Alıntı

Yazilanlardan en çok beni üzen sayin Sümer hakkinda yazilanlar. Ona haksizlik ediliyor. Tarih onun yapitiklarini yazacak, hemde Trabzonsporun makus talihini degistiren ikinci adam diye.

Aynen katiliyorum TORUN. Hala Özkan SÜMER' in neler yaptiini anlamayanlar var.

Evet hala Özkan Sümerin yaptiklarini anlamayanlar var geldi takimi Siradan anadolu takimine çavirdi Tarihi rekorlar kirdirdi ligde 14.lük eksi 14 averaj,Küme düsmekten son anda kurtulmak,Bize gelen oyuncularin bizleri begenmeyerek küme düsmeye oynayan takimlara kosarak gitmesi Dasilva-Burhan-Kaleci mUrat,

50.000 USD IÇIN BIZDEN kaçanlar Sergen Aurello FB de su anda ALEX felan hikaye ayakta duram tek oyuncu geçen sezon fb yi sampiyonluga tasiyan isim Aurelleo elden kaçiran Özkan ya Allah askina su adami burlarda özellikle bu baslikta yazmayin ona özel olarak Özkan seni seviyoruz diye baslik açin orda tartisin.

Özkan Sümer Trabzonspor için kabustu geldi geçti Allah bir daha onun gibi kabuslari bize göstermesin.

Lütfen bu adami methedeceklerde varsa ona ayri bir baslik açip orda tartissin ben onun Trabzonsporlulugundan bile süphe ediyorum.

Cafer Abi düsüncelerine saygi duyuyorum ama Özkan SÜMER' in kulübün basina gelisini hatirlamaya çalis. Kulüp büyük bir kaos ve borç bataanin içindeydi. Trabzonspor ismiyle diil M.A.YILMAZ adiyla anilmaya baslanmisti. Abdullah, Tolunay, Archil, Sota, Hami, Fatih, Hüseyin vs... vs... gibi çok kaliteli vede gelecekte bu takimin iskeleti olabilecek adamlar satilmis tamamen Istanbul takimlarinin yaptii gibi parayla adam almaya çalisaraktan bizim özümüze aykiri olaylar oluyordu. Ve kimse buna dur diyemiyordu ama herkes bunun yanlis olduunu ve bunun sonunun felaket olduunu baara baara söylüyordu. O zaman kimse cesaret edipte bu olaylara dur diyemiyordu. Çünkü karsilarinda M.A.YILMAZ vardi. Ki M.A.YILMAZ Ali SEN gibi biri ileri geri konusurken tv kanalina baalanip Ali beni üzüyorsun kendine dikkat et dediinde dut yemis bülbül gibi sus pus olup kipkirmizi kesiliyordu. Ha belki parasi yoktu ama parasi olanlarin yapamadii seyleri yapti. Belkide yaninda ki adamalarini ii seçemedi. Üstelik Özkan SÜMER baskan olduktan sonra M.A.YILMAZ sürekli Özkan SÜMER' le urasti durdu. Ortaya çikan tartismali çekler, gelirlerine el konulmus bir kulüp, M.A.YILMAZ' in temlikleri, daha parasi ödenmemis futbolcular. Uçan kusa borcumuz vardi.Ben senin düsündüünün aksineÖzkan SÜMER' eçok büyük saygi duyuyor vede onun gerçekten çok çok ii bir Trabzonspor' lu olduuna inaniyorum...

Nereden
    İstanbul

adam ,top toplayicilik ve malzemecilk disinda(belkide onlarida yapmistir)TRABZONSPOR'da görev yapti.TURK futbolunun tum kademelerinde çalisti.Hakkini yiyemeyiz. Bana göre bir yanlisi oldu HALUK ULUSOY'UN TFF Baskani olmasi yolunu o verdi.Cebinide dusundu ,ama A.S.ÖZYAZICI TRABZONSPOR uzerinden ondan daha çok para kazandi.Parasi yok ama bilgisi var adamin.Marco yu çok ucuz aldi,ucuza tutmak istedi blöf yapti,menejerler bu sefer yemedi. ne yapsin ,adam maas aliyordu nasil TS ye para aktaracakti mutaahhit veya tuccar degilki avantadan ihale alip, birazini komisyon için takima aktarsaydi. Kafasini kizdirmayin.Hemen esofmanlarini giyip sahaya çikar ve takimi SAMPIYON yapar. deliligi tutmasin.TRABZONSPOR onun öz evladidir.Bazilarinin dedigi gibi (MAY ? nasil evladi olduksa ?)

CAFER fazla kafana takma ÖZKAN ,bazen yara verir bazen yarar saglar delidir ne yapsa yeridir.Ama unutulmaz isimlerimizin en ön sirasindadir. Takim için dayak bile yemistir.

Saygilarimla

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu yönetim ve bu hoca ile buraya kadar zihniyetiyle kimse bisey elde edemedi!!!

noluyor ya!

aslinda söyle bir düsünüyorum da, bir çok trabzonsporluya sampiyonluk sevincini haketmiyorlar.

takim malesef bir önemli maçtan maglup ayrilmis. ne güzel elestirilmeye açik bir ortama sürüklenmisler. aman kaçirmayi bu sansi. vurun abaliya!!

size fatih ve gökdenizi satan, takimi orta siraya mahkum eden bir baskan, elimdeki malzeme bu kadar isinize geliyorsa diyen bir hoca lazim.

siz bunlara layiksiniz. bizim neyimize sampiyonluga oynayan takim..

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı puyol Nickli Üyeden Alıntı

bu yönetim ve bu hoca ile buraya kadar zihniyetiyle kimse bisey elde edemedi!!!noluyor ya!aslinda söyle bir düsünüyorum da, bir çok trabzonsporluya sampiyonluk sevincini haketmiyorlar.

takim malesef bir önemli maçtan maglup ayrilmis. ne güzel elestirilmeye açik bir ortama sürüklenmisler. aman kaçirmayi bu sansi. vurun abaliya!!size fatih ve gökdenizi satan, takimi orta siraya mahkum eden bir baskan, elimdeki malzeme bu kadar isinize geliyorsa diyen bir hoca lazim.siz bunlara layiksiniz. bizim neyimize sampiyonluga oynayan takim..

tamam ZIYA DOGAN[img]smileys/smiley32.gif[/img]sonuna kadar arkasindayiz tama yönetim basarili ama sampiyonluk için yeterlimi

IKI MAÇ ts. 0 gays 1 ts 0 feybe 2 ve kaybedilen 6 puan

ikiside kendi sahamizda ya skorlar bizim istedigimiz gini olsaydi
    1. TRABZONSPOR 35

2. FENERBAHÇE 32

3. galatasaray26&nbsp ; OLUCAKTI

Simdi bidaha yorumlarinizi alayim isterseniz

Nereden
    Uzak Doğu

*Bu yaziyi baska bir topictre yazmistim ama buraya uygun düstügü için tekrar yaziyorum

Ben bu paramizi çarçur edemeyiz laflarina takiliyorum.Maxim ile somers'i yolluyorsunuz üstüne 2-2,5 milyon dolar bonservis parasi ödeyip verip onlar daha iyi olmayan thijs ile lee'yi aliyorsunuz.Bu mu ekonomik transfer madem iyisini almayacaksiniz takima uyum saglayan adamlari niye gönderirsiniz be adamlar?Biz kimseye on tane falan adam alin demiyoruz ama bu heba edilen 2-2,5 milyonun üstüne 1 milyon dolar koyun en kral topçuyu alirsiniz.Begeniriz begenmeyiz ama brezilya milli takiminda forma sansi bulan,geçen sene brezilya liginin mvp'si seçilen alex bütün yaygaralara ragmen 5 milyon dolara alindi.3-3,5 milyon dolara kral topçular bulunur avrupa da yada hele hele brezilyada(mesela ben spartali zelenka'yi begeniyorum).

Artik bu transfer saçmaliklarina son verilsin türkiyenin en iyi yerlileri bizdeyken sampiyon olamaz isek yönetim bunun hesabini ödemeli.Zamaninda da 40,000 dolar yüzünden kinkladze'yi almadilar adam yildiz oldu biz ise pisi pisine sampiyonlugu kaybettik.Aurellio meselesi de ayni sekilde.Atay baskani seviyorum ama o da çingene hesabi yapacaksa LÜTFEN BU ISI BIRAKSIN.

Son olarak her ne olursa olsun takimizi sampiyonluk yarisinda sonuna kadar desteklemeliyiz.Hele hele fenerli eziklergibi yok hoca gitsin senol gelsin falan çok yanlis.Bunlarin zamani simdi degil.

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Senol Günes Trabzon?un basina gelebilir !
    Atay Aktug, Ahmet Agaoglu, Bahri Köse ve Eyüp Asik seçimi kazanirsa, Senol Günes Trabzonspor'un teknik direktörü olacak.
    Trabzonspor'da yapilacak kongrede baskan adaylarinin en büyük seçim kozunun Milli takimlar eski teknik direktörü Senol Günes'in olacagi belirtildi. Karadeniz ekibinin, 19 Aralik'ta gerçeklestirecegi olagan kongrede Atay Aktug'un baskanliga tekrar aday olacagini açiklamasinin ardindan, muhalefet harekete geçti. Atay Aktug'un baskan seçilmesinde büyük katkilari olan asbaskan Nevzat Sakar, Futbol Subesi Sorumlusu Süleyman Atal, Genel Sekreter Yusuf Ziya Yilmaz ve Erda Aygün gibi yöneticilerin aday olmayacagini açiklamalari Trabzonspor'da baska bir cephenin açilacaginin isareti olarak degerlendiriliyor.

Ulusoy aday olmuyor
    Trabzonspor'da baskan adayligi için isimleri ön plana çikan Onursal Baskan Mehmet Ali Yilmaz, eski baskan yardimcilarindan Bahri Köse, Ahmet Agaoglu ve eski milletvekili Eyüp Asik'in yakin çevresine nabiz yoklatiyor. Bu arada, Trabzonspor genel kurul üyeleri tarafindan Trabzonspor'a baskan adayligi koymasi istenen Futbol Federasyonu eski baskani Haluk Ulusoy ise simdilik bu konuda böyle düsüncesi olmadigini söyledi.

tamam ZIYA DOGAN[img]smileys/smiley32.gif[/img]sonuna kadar arkasindayiz tama yönetim basarili ama sampiyonluk için yeterlimi

IKI MAÇ ts. 0 gays 1 ts 0 feybe 2 ve kaybedilen 6 puan

ikiside kendi sahamizda ya skorlar bizim istedigimiz gini olsaydi
    1. TRABZONSPOR 35
    2. FENERBAHÇE 32
    3. galatasaray26&nbsp ; ; OLUCAKTI

Simdi bidaha yorumlarinizi alayim isterseniz

bu böyle olsaydi, su da söyle olsaydi sonuç baska olurdu zihniyeti karsisinda yorum yapmayi uygun görmüyorum.

[/QUOTE]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kimse bana Baskanin büyüklügünden sabirdan bahsetmesin.

Trabzonsporda ATAY AKTUG a artik taransfer yapmadan sampiyon olunmayacagini birileri ögretmeli.

Ziya Dogana artik yeni taktikler gelistirmesini bir Fatih ve Gökdenizle maçlarin kazanilmayacagini birileri ögretmeli

Ruhsuz futbolculara bu beyin özürlülere habire geri pas yapmanin Orta sahadan geri pas yapmanin kaleceiye pas atmanin ne kadar tehlikeli oldugunu birileri ögretmeli.Ruhsuz futbolculara Simarmamalarini birileri ögretmeli.

Gökdeniz artik Transfer pazarligi yapip trilyonlari cebe indirdigi günlerdeki gibi oynamanin zamani geldigini birileri ögretmeli,Fatihe ögretmeli Tolgaya nerde oldugu sorulmali

SERBEST VURUS oldugunda Fatihin Gökdenizin topun 20 metre yakinindan geçmemleri ögretilmeli.

Traftarada artik sampiyonluk hayalalerinden vazgeçilmesi ögretilmeli onuda ben hatirlayatim EY TRABZONSPORUN CEFAKAR TARAFTARLARI bOSU BOSUNA bu ATAY AKTUG baskanken,ZIYA DOGAN in kafasinda BJK aski varken,FUTBOLCULARDA bu ruh varken sampiyonluk hayali kurmayin bosu bosuna kendinizi yormayin

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sezon basinda Yönetimi elestiren bir baslik açmistim. Çogu kisiden tepki gelmisti. Hatta bir arkadasimiz yönetimi baslik olarak elestirmemizin dogru olmayacagini söylemisti. Simdi görüyorumki benim düsüncemde olan arkadaslarimin sayisi artti. ve yönetimi çok daha rahat elestirebiliyoruz.

Ama testi kirildiktan sonra ???

Bu yönetimin Trabzonspor'a verecegi bir misyon kalmamistir. ve kongrede aday olmamasi gerekmektedir.

Guests
    Ziyaretçi

hoca ve yönetimdeki parasiz insanlarla evet buraya kadar.

bu yönetimle bu hocayla bu kadar ellerinden gelen sadece bu kadar yinede bizleri heyacanlandirdiklari için minnettarim

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Malesef Bu yönetimle Aziz Yildirimzevkten dötköse gülerken orda sessizsedasiz oturan BiziSmapiyonlar liginden eden U efadan eden Sampiyonluk yolundan alikoyan yönetimle bu kadar Kimse kendini kandirmasin.ATAY AKTUGseniistemiyorum çünküseninle buis olmayacak sen sokakaga atmadigin paralarla uyu.sen kaçan basarilarla degilde sokga atilmayan paralarla övün.madem sokaga atilacak paran yoktuda neden THINS midir nedir ona bir sürü parayi sokaga attin sayi Aktug.AZIZ YILDIRim BILE 2-0 olunca inamadi sevincinden kahkaha atarken sen utanmadinmi Yaziklar olsun ya bize ADAM GIBI bir baskan gelmeyecekmi ya.

G.s maçinda yenil FB ye yenil kazanman gereken maçlarda kaybet Ziya hoca senden de ancak bu kadar olur.Bence sen bizleri daha fazla üzmeden O bjk sana gurur verenteklifinidüsün ve artikdüs yakamizdan Biz derbi maç kazanamadiktan sonra bunu Senol Güneslede beceriyorduk.10 KISIkalmis takimi yenemeyen birtakimdan kimse sampiyonluk bekleyip bosu bosuna hayalkurmasin .Geçen ANKARA ya gittik gördük iste o maçta bilene kadar zorlandigimizi

Gökdeniz efendi ANKARA B.S Beldiyeli oyunvular bize karsi oynadiklarini FB ye karsi oynasinlar diyecegine sen oynasaydin ya aldin Tirlyonlari son haftalarda tik yok ne zaman oynayacaksiniz.Fatih efendi sampiyonluk gittikten sonra yazin hazirlik maçlarindami kosacaksiniz.

Ne oldu size ne oldu nedir bu paçavralik nedir bu saçmaliklar ya adam gibi oynasaniz sahada dik dursaniz bu FB yi yenesiniz.

Yeminle Konusuyorum FB oynayarak bizi yense zerre kadar züülmeyecegim bu takima yenilen oyunculara teknik ekibe Yönetime yaziklar olsun.Insallah kogrede ATAY AKTUGUN defteri dülür artik ATAY AKTUGU ISTEMIYORUM.Ziya doganida BJK nin teklifi bana gurur verdi dediginden beridir ve GS -FB maçlarindan beridir istemiyorum.

Bu yönetim Bu hoca ve Bu futbolcularla ancak buraya kadar

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

SU YONETIME NE DIYEYIM HAYRET BISEY ARKADAS VALLAHI HAYRET BISEY SIKTIR GITSIN 2 SIDE MEHMET ALI YILMAZZZZZ BURAYAAAAAA

MEHMET ALI YILMAZ GELSIN

BASKANLIGA YANINADA KOYARIZ SENOLU TAMAM YA ADAM SEN EVINDE 2 TANE DERBI KAYBEDIYORSUN DAHA SENDEN 1 BOK OLMAZ

HEP TAKIMI KORKAK OYNATIYORSUN...

SONRA BJK DEN TEKLIF AL SANA GURUR VERSIN VALLAHA HELAL

NE ZAMAN BITECEK BU ÇILE YETER ARTIK YETER............

BIZ YAGMUR ÇAMUR DEMEDEN IST.DAKI HER MAÇA GITTIK BIZ BU TAKIM IÇIN HAPISLERDE YATTIK

AMA SU ISE BAK BOKTAN BI 10 KISILIK FENERE BILE YENILIYORUZ VALLAHI BRAVOO SIZE1!!

Alıntı O_F_L_U_61 Nickli Üyeden Alıntı

SU YONETIME NE DIYEYIM HAYRET BISEY ARKADAS VALLAHI HAYRET BISEY SIKTIR GITSIN 2 SIDE MEHMET ALI YILMAZZZZZ BURAYAAAAAA

MEHMET ALI YILMAZ GELSIN

BASKANLIGA YANINADA KOYARIZ SENOLU TAMAM YA ADAM SEN EVINDE 2 TANE DERBI KAYBEDIYORSUN DAHA SENDEN 1 BOK OLMAZ

HEP TAKIMI KORKAK OYNATIYORSUN...

SONRA BJK DEN TEKLIF AL SANA GURUR VERSIN VALLAHA HELAL

NE ZAMAN BITECEK BU ÇILE YETER ARTIK YETER............

BIZ YAGMUR ÇAMUR DEMEDEN IST.DAKI HER MAÇA GITTIK BIZ BU TAKIM IÇIN HAPISLERDE YATTIK

AMA SU ISE BAK BOKTAN BI 10 KISILIK FENERE BILE YENILIYORUZ VALLAHI BRAVOO SIZE1!!

iki temenninin birisi gerçeklesti. digerininde akibeti sanirim ayni sekilde olur. ondan sonra mehmet ali yilmaz baskan olur, senol günes de takimin basina gelir. ondan sonra önce fatih, gökdeniz, yattara gibi isimler satilir. sonra konyaspordan, antepten, samsundan, sakaryadan, denizliden birer oyuncu aliriz. son haftaya girerken denizlinin kayseri deplasmaninda puan kaybetmesini bekleriz, eger antep de gençleri yenerse ve bizde istanbulsporu en az 3 farkli yenersek uefa kupasina katilma hakkini elde ederiz. bir hafta boyunca bu ihtimaller üzerine burada hesaplar yapariz, herkes yorumlarini yazar. sonra heyecan içinde bu maçlarin sonucunu bekleriz. istediklerimiz gerçeklesmez, uefa kupasina biz degil gençlerbirligi gider. ardindan bir topic daha açariz. mehmet ali yilmaz lobi yapamiyor mu? nüfuzunu kullanip da antepin gençleri yenmesini saglayamadi mi diye sorariz birbirimize.

bizim neyimize 15 puan geriden gelip son haftaya kadar sampiyonlugu kovalamak. böylesi daha heyecan verici. simdi 3 rakibimiz var. o zaman 14 rakibimiz olur. daha zevkli olur maçlar. biz de gögsümüzü gere gere yazariz burda: bütün spor gazeteleri yarim sayfa haber veriyor bizim için. gençlerin, antepim, samsunun haberleri çok az çikiyor. demekki biz daha büyügüz.

güzel günler bizi bekliyor. iyi ki istifa ettin ziya hoca. hadi yönetim sira sende. açin önümüzü artik. çekilin trabzonsporun önünden. durduramazsiniz bizi. tarabzonspor geliyor!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)