Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 96 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu yönetim ve hoca ile buraya kadar mi?

Analyzer
    Ziyaretçi

Bu arada bu konunun basligi kafama takildi. "Bu yönetim ve bu hoca ile bu kadar". Aslinda baslik altina yazilanlar genelde bu görüsü tekzip eder nitelikte. Forumda açilan basliklarin kisisel görüs içermemesi gerektigini düsünüyorum. Biraz ekstrem bir örnek verirsek, biri buraya gelip de "Trabzonspor siradan bir takimdir" diye baslik açsa. Basligin altina yazilan tüm yazilar, basliga zit olsa da baslik gene ayni baslik oluyor. Hiçbirimiz baslikta ifade edilen görüse katilmasak bile.Baslik tartisilan konunun tarafi olmak yerine, konunun kendisi olmalidir. Bu konunun basligi da "Bu yönetim ve bu hoca ile buraya kadar mi?" olsa örnegin, neyi tartistigimiz daha net olur.

Nereden
    Ankara

BANA GÖRE BASLIKlar BIR ÇERÇEVE ÇIZIYOR ama tartismanin tabii seyri konuyuderinlestiriyor bu bence olumlu yani konuya yapilan alternatif bakislar tartismamizi zenginlestiriyor, velev ki basliktan murat bu olmasa da.tartismanin mantigi da bu zaten.bu surette basta düsündüklerimizin yanina diger görüslerden elde ettigimiz kazanimlari da katarak daha dogru tespitler yapabiliyoruz.

özellikle bu baslik için konusursak,az önce yazdiklarim bütünüyle bu baslik altindayerlestirilemez belki ama bu basligin ifadeye çalistigimeramin benimzihnimde çagrisimlari bunlar...

sonuç olarak her zaman esas konusmak istedigikonuyu kategorize edemeyebiliriz.yani ona uygun bi baslik açamayabiliriz. çünkü hepimiz kafamizdakileri farkli kodlayarak ifade ediyoruz.Pragmatik düsünelim ve konu eger eksik bir bakis açisiyla açilmis olsa dahi ulasmak istedigimiz en mantikli çizgiye dogru sürekleyelim.

bence buradan devam edelimzira "Bu yönetim ve bu hoca ile buraya kadar mi?" basligini da içermeye basladi konu.bu sayede basa döndügümüzde bu tartismalarsayesinde düsünceleremizin olgunlastigini ve faydali bi hale geldigini de görebiliriz.

Guests
    Ziyaretçi

sezon basinda sampiyonuz demistim, yine aynisini diyorum.yine utanmadan sikilmadan diyorum iste SAMPIYONUZ..!

burada içimiz yanarakkenetlenip hep beraber astigimiz bütün yikimlarimiz gibi bunu da asacagiz... gs'ya yenildigimizde kenetlendigimiz gibi, sampiyonlar ligi ve uefa kupasi bozgunlarindan sonra takimimiza sahip çikip sarildigimiz gibi bu günde sarilacagiz...

dayanma gücü olup, sabirli olupta basarinin gelmedigibir örnek bilen varsa söylesin bana. arkadas,"su adam da sabir göstermis ama muradina erememis" desin biri..?

sabir ve istikrar bizim ilacimizdir...kaybedecek hiçbirseyimiz kalmadi.fb,gs vebjk "sampiyonluk" kelimesini agzina almadigindan beri biz buhedefe sarilmistik. su günlerde onlarin tek derdi, kamuoyunun beklentilerini yerine getirmek ve medya'nin kendilerine saldirmasini engellemek.sadece bunun için kazanmak istiyorlar.biz ise kilitlendigimiz hedef için,yani sampiyonluk için oynuyoruz.kaybedince "hedefimizden hiç bir sey kaybetmedik." diyoruz. onlar ise gazetelerde kendilerini yere göge sigdiramayan pompaci haberlerle mutlu oluyorlar.bu onlara yetiyor...

bu maçi kazansaydik, ben evimin balkonuna yillardir sakladigim o bordo-mavi bayragimi henüz asmayacaktim.hersey bitmemisti çünkü..! bunun bilinciydeydim... lig çok uzun süren bir maraton.bu derenin altindan daha çok sular akar...

herkese sabirdiliyorum.

HAAHAA

Senol Günes mi Hic gülecegim yoktu.

O Gidip Kumda Oynar Ancak Birakin bu ayaklari Bu Takima Hep zarar vermistir Unuttunuz Milli Takima Trabzondan Kac kisi ALIRDI ZATI MUHTEREM

Bu kadar da olmaz beyler düsündukce kahroluyorum en basta sahadaki futbolcularimiza yazik Ziya denen bi adam geli ne mantikla ve kurulmus hazir kadroya konuyo ben da ilk gelisinde dedim samet hoca gitmemeliydi gördünüz iste ne verdi trabzona allah askina bi tolgayi kazandirdi ve o da artik ne oynadigini bilmiyo adama bi shaktar donekts ilgilendi dünyasi sasirdi.Bu ziya ne yapiyo bakin adam lee almis takima ne mantik bu takimda hiç mi oyuncu yok inanin alt yapidan cikan genç oyuncu varya isim gelmiyo cok sinirliyim onu oynatsa 1000 kat daha iyi oynar sonra ibrahim ege davasi tamam cok sevdigimiz iyi niyetli biri ama kaç hafta oynamadi ne mantikla surdun sahaya orata trabzon evlati ve her zaman forma giyecek hasan var belki gulunc geliyo ama o hele fener macinda oynasa alex adim atamazdi onun bu fener hirsi bu maçta cok lazimdi tabi ziya ne kadar taniyo takimi siz bakmayin oyunculari ziya gelmidi havamiz degisti demelerine ne diyecekler keske gelmeseydimi .Ziya degilmiydi besiktasa takimla anlasin gelim neyse bu adam bu takimi basamak olarak kullaniyo ben diyorum trabznna trabzonludan baskasi yaramaz alin siz SENOL GÜNES i takima bu adam bu takimi %100 sambiyon yapar sehrin evlati ve o kadar yedigi laflara bi cevap verecek firsati olur bakmayin o çok iyi bi hocaydi medya harcamaya calisti ma biz trabzonlular oldukça her zaman en tepede olcak.Nedendir bizim cocuklarimiz hizmet etmiyoda elin besiktaslisindan minnet umuyoruz ve bize ne yasatti deyinki kupa bu kupayi samet hocada aldirdi.Deyinki lig ikincisi yapti ne yapim ben ikinciligi sizi kandiriyorlar hanginiz buna sevindi fener sampiyon trabzon ikinci olmaz olsun böyle ikincilik bize sadece sampiyonluk yakisir.

Su Ziya gelmis Yattara'ya çatiyo unutmasin skonto riga maçini o maçda yenilsek coktan köyünün cakilli yollarinda yuruyodu elindeki nimete ihanet ediyo.Yattara gibi bi yetenek daha önce trabzona geldimi ondan en iyi sekilde yararlanmak varken adami küstürdüler görün bi daha bizi neselendirecek mi insallah öyle olmazda.

Birde bu yönetimin bi acizligi varki Hami Mandirali adami matara ettiler hani trabzonnun eniyi topcusunun jübilesi anlamiyom suan birine sorsalar trabzonun kadrosunda kim var gene hami der(futbolla alakasi olmayan) .

Ziyanin en büyük hatalarindan biride romasenkoyu gönderdi ve lee yi aldi adam cok para laiyomus filan diye yolladi ama aldiginiz lee'ye sadece 450bin dolar bonservis ödediniz hemde Trabzondan kaçarcasina gitti ben diyorum bu isde bisi var biri bu olaydan klupu somuruyo.Bakalim kongre yaklasiyo bence olagan üstü durumdayiz .Niye derseniz bu kadar iyi bi kadro bu kadar kötü ellerde belkide bi 10 sene daha darbe alcak biri çikip bu ise el atmali bence buda ya ÖZKAN SÜMER yada MEHMET ALI YILMAZ olmali.

MEHMET ALI YILMAZ biraz size ters geliyo ama adama hirs basmis bunca ona yapilandan sonra bu ise 4 elle sarilir tabi yaninda o cabulcu HIkmet Onur olmazsa asil trabzonu bu hallere gediren kisiydi ama basta gözüken Mehmet ali baskana olan oldu.

En son kelimelerim isterse fener bize 10 atsin isterse küme düselim son maç sampiyonlugu kaciralim her zaman formamla gururla dolasirim asla ezilmem çünkü biz anadolunun öncü ,türkiyeniz ilklerini takimiyiz.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Arkadasim sen biraz olaylari karistirdin gibime geliyor. Yönetimin yaptii hatalarida Ziya Hoca' nin sirtina yükledin. Ayrica M.A.Yilmaz diyorsun hayretle okuyorum. Özkan Sümer ise bu takimi ayaa kaldiran kisidir benim gözümde ama oda misyonunu tamamlamistir... Edited by: Golge_Oyunu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

yahu arkadaslar asil sizin yorumlariniz beni deli ediyor. bir maç kaybettik herkes ziya hocayi yerden yere vuruyor. hani adam gibi adam hani laz ziyamizdi. bide elestirilerinize lütfen dikkat edin kisileri elestirecez diye hakarete varan sözler sarfetmeyelim.Ayrica her kes ne kadar da iyi biliyor bu isi bak. herkes onu asti bunu kesti. peki siz ne yaptiniz. evet bu kulüp için ne yaptiniz arkadasim. buralara yazi yazip iki maça gitmekle olmuyor taraftarlik. hele hele Trabzonspor taraftarligi. bu kulüp için ne yaptiniz. surada bordomavi netin binlerce üyesi oldugunu görüyorum peki kaçi kulübe üye oldu. kaçi 100 bin üye kampanyasina katildi. 30 larda geziyoruz. hadi ordan sizi samimiyetsiz sözde Trabzonsporlular. [img]smileys/smiley7.gif[/img]sizin bu kulübe her zaman zarariniz oluyor. saha ya tas atmak futbolcularimiza küfretmek Trabzonsporluluk ise ben sizlerden degilim. Buraya yorum yazmak ona buna saldirmak kolay. mertsen git önce kulübe üye ol. Gözter harbiligini. atip tutmakla olmaz bu is. her zaman igneyi önce kendine sonra çuvaldizi baskalarina batir. Allah Trabzonsporu sizin gibi sözde taraftarlardan kurtarsin.

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı kadirsa_2000 Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaslar biz buradaki ates püskürmelerimizle bizans yaltakçiklarina malzeme veriyoruz ancak, baska bir seye yaramiyor.

Çok muhterem(!) Kazim Karga Kanadi efendi dün çikmis diyorki "13. hafta ve lig bitti, sampiyon belli, bu ne rezil bir lig, fener açik ara sampiyon olur." Ya bu adamlar ne kadar rezil, ettigi lafi bilmez adamlar. Ya bu sahsin tuttugu takim geçen sene sezonun ilk yarisinilig ikincisinin9 puan önde kapamadi mi? Sonra uefa'ya bile zorla gitmedi mi? Ben mi yanlis hatirliyorum.

Sevgili renkdaslar, böyle rezil rüsva adamlarin laf ettigi, cirit attigi bu adaletsiz ortamda su temiz, seffaf veserefli yönetimimize kulübümüze futbolcularimiza sahip çilaklim derim ben.

Sonuna kadar, hep birlikte...

IMZA&n bsp; [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

TORUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

HERKEZE SELAM AKTUG VE ZIYA ILE YOLA DEVAM........

Arkadaslar yazilanlara baktim herkez kendine göre bir seyler yazmis. Saygim var. Ancak, bu filmi biz çok izledik. Sonu hep husranla bitti. Günlük asklarin, anlik zevklerin ve egolarimizi tatmin etmek için hep asip kestik.Galibiyetlerde kahraman, maglubiyetlerde "hain" aradik. Ali gitti Veligeldi. Degisin bir sey olmadi. Simdi daha mantikli düsünüp aydinlik yarinlar için yeri geldiginde, bagrimiza tas basmayi, tencerede su kaynatip içmeyi bilmemiz gerek.

Yazilanlardan en çok beni üzen sayin Sümer hakkinda yazilanlar. Ona haksizlik ediliyor. Tarih onun yapitiklarini yazacak, hemde Trabzonsporun makus talihini degistiren ikinci adam diye.

Burda elestiri yapmiyacagim. Sadece destek olmak için ne gerekiyorsa onu yazacagim. Elstiriyiyapan çok sayida insanvar. Hemde sizler gibi üzülerek degil. Ellerini ogusturarak.

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

beyler atay ile ziya hoca lalsin diyenler trabzonun su anki halinden memnun mudurlar acaba çünkü bu yönetim ve bu hoca bundan daha iyisini emin olun yapamazlar bakin bizim madalya kazanan esref apak vardi onun antrenörü çikti delikanli gibi söyledi esrefi ben buralara getirdim ama esref daha iyi olmak istiyorsa baska bi antronorle çalismasi lazim benim kapasitem bu kadar dedi helal olsun ona beyler bu takim saha sonuçlariyla ayakta duruyo atay aktugun baskanligiyla degil ziya dogan trabzona çok seyler verdi ama kimse küsmesin darilmasin bu oyun anlayisiyla trabzon bi 20 sene daha sampiyon olamaz

atay aktug için gökdeniz olayinin ne kadar uzatildigi aklima geliyo bi türlü basini susturamadi elin baskani tuncay için çikan haberleri bir basin toplantisiyla yok etti çünkü bi agirligi var bi karizmasi var artik sefil baskan ve pasif bir yönetim istemiyoruz

eger bu sene sampiyon olmak istiyorsak devre arasinda mutlaka yeni transfer yapmamiz lazim.

bence bütün yabancilari elden cikaralim.

yerine ayni büyüksehir ankara'nin yaptigi gibi brezilya'dan genc,
    UCUZ ve yetenekli oyunculari getirelim. eger hepside ayni ülkeden
    olursa fazla uyum sorunuda yasamazlar. bu genc oyuncularin milli takima
    gitme dertleride olmaz ayrica.

eger sampiyon olamazsak da dünyanin sonu degil tabii. hocayi kovmak en kolay is ama yerine kim gelecek ??

senol hoca gercekten tekrar bizde hocalik yapmak istiyor mu ??

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

ayrica biz senol günes i istiyor muyuz diger yandan bakarsak!

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adamlar hala ucuz adam pesinde ya,hayret dogrusu. Bu kadar olur. Monaco bi Morientesle S.L finali oynuyor-Olimpiakos bi Rivaldo ile ayni yolda biz koca TRABZON bi 5 milyon $ çikaramiyoruz. Hayret ya...

TSMareNero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ziya hoca bu zihniyetle, önce gol yememek, devam edecekse lütfen birakip gitsin. ama yönetim futbolcu almaz, ahengi bozmazsa, o da lütfen. gelir ben baskan olurum grekirse. son gömlegimi satmak bile gerekirse.......

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı TORUN Nickli Üyeden Alıntı

Yazilanlardan en çok beni üzen sayin Sümer hakkinda yazilanlar. Ona haksizlik ediliyor. Tarih onun yapitiklarini yazacak, hemde Trabzonsporun makus talihini degistiren ikinci adam diye.

Aynen katiliyorum TORUN. Hala Özkan SÜMER' in neler yaptiini anlamayanlar var.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Golge_Oyunu Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı TORUN Nickli Üyeden Alıntı

Aynen katiliyorum TORUN. Hala Özkan SÜMER' in neler yaptiini anlamayanlar var.

Evet hala Özkan Sümerin yaptiklarini anlamayanlar var geldi takimi Siradan anadolu takimine çavirdi Tarihi rekorlar kirdirdi ligde 14.lük eksi 14 averaj,Küme düsmekten son anda kurtulmak,Bize gelen oyuncularin bizleri begenmeyerek küme düsmeye oynayan takimlara kosarak gitmesi Dasilva-Burhan-Kaleci mUrat,

50.000 USD IÇIN BIZDEN kaçanlar Sergen Aurello FB de su anda ALEX felan hikaye ayakta duram tek oyuncu geçen sezon fb yi sampiyonluga tasiyan isim Aurelleo elden kaçiran Özkan ya Allah askina su adami burlarda özellikle bu baslikta yazmayin ona özel olarak Özkan seni seviyoruz diye baslik açin orda tartisin.

Özkan Sümer Trabzonspor için kabustu geldi geçti Allah bir daha onun gibi kabuslari bize göstermesin.

Lütfen bu adami methedeceklerde varsa ona ayri bir baslik açip orda tartissin ben onun Trabzonsporlulugundan bile süphe ediyorum.

Guests
    Ziyaretçi

özkan babaya agir konusuyon abi. onun tartisilmasini istemiyorsan sende tartisma konu uzayip gitmesin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

ya cafer kardes sen olaylara bana göre çok yanli bakiyorsun.

yoksa sendemi parali baskancilardansin. Birde sunu söylemeliyim ki Özkan hoca evet bazi yanlislari oldu. ama sen sergen örnegini vermissin sergen Trabzonda asla vede asla kalmayacakti. Sergen istanbul dan baska bir yerde yasamayi hapiste geçirmis oldugum yillar olarak degerlendirdi. Biz onu asla Trabzon da tutamzdik. Aurellio konusunda evet haklisin. Ama Özkan hocanin bu kulübün kurumsallasmasi yolunda atmis oldugu adimlar ve ürettigi projeleri yok saymak insafsizliktir. yazmis oldugun görüslerin hiçbirine katilmiyorum ve de bu konu basligini da gereksiz ve hizip nifak kokan bir baslik olarak degerlendiriyorum.

oskayb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

bir kere çökme ,çürüme , kokusma özkan sümerden önce may döneminde yillarca süreçte olusmustu.o dönem kim olsa sonuç kaçinilmaz olarak benzer olacakti.zaten kim olsa sözü bile yanlis ,kim olacakti ,var miydi bu dönemde böyle bir sorumlulugu alacak delikanli ortalikta.bakmayin simdiki aday adayi enflasyonuna ,parali baskan istiyoz çigliklarina ,haluk ulusoy zirvaliklarina.

ne çabuk unuttuk ,niye ders almiyoruz ? iddia ediyorum yasanan süreci anlayamamak en büyük tehlike trabzonspor için ve bugünlerde yeniden isitilip ortaliga sürülen parali baskan ,haluk ulusoy ,kodumu oturtan baskan söylemleri hakim hale geçer ve takimda mevzi kazanirsa o zaman trabzonsporu bir daha toplamak gerçekten çok çok zor olur ,bir 2 .özkan sümer de tekrer çikar mi bilmam.

HALUK ULUSOY kendisi trabzonludur ve TRABZONSPORUN BASINA GEÇMESI LAZIM HAKIKATTEN ÇOK IYI OLUR BENI YANLIS ANLAMAYIN BASKAN ATAY AKTUG ÇOK IYI BIR BASKAN AMA BU TAKIMIN SAMPIYON OLMASI IÇIN VE BUNU HERKEZ ISTIYO TRANSFER SART BUNUN IÇINDE EKONOMISI IYI BIR BASKAN GELMESI IYI OLUR AGAOGLU da olabilir

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gultekinsurul Nickli Üyeden Alıntı

ya cafer kardes sen olaylara bana göre çok yanli bakiyorsun.

yoksa sendemi parali baskancilardansin. Birde sunu söylemeliyim ki Özkan hoca evet bazi yanlislari oldu. ama sen sergen örnegini vermissin sergen Trabzonda asla vede asla kalmayacakti. Sergen istanbul dan baska bir yerde yasamayi hapiste geçirmis oldugum yillar olarak degerlendirdi. Biz onu asla Trabzon da tutamzdik. Aurellio konusunda evet haklisin. Ama Özkan hocanin bu kulübün kurumsallasmasi yolunda atmis oldugu adimlar ve ürettigi projeleri yok saymak insafsizliktir. yazmis oldugun görüslerin hiçbirine katilmiyorum ve de bu konu basligini da gereksiz ve hizip nifak kokan bir baslik olarak degerlendiriyorum.

Ben Trabzonsporu her zaman büyük hedef pesinde kosturacak baskandan yanayim,ben Trabzonsporun hakki yendiginde sesi çikmayan aciz kalan baskan istemiyorum.Ben eline geçmis imkanlari kokrkakça becesriksizce harcayarak 5-6 milyon usd gibi rakamlardan kaçarak takimi Sampiyonlar liginin disina atan,UEFA nin disina atan,Ligde Hedefsiz konuma getirmek isteyen Küçük düsünceli baskan Istemiyorum.Özkan için gene söyslüyorum Trabzonspora gelmis geçmis en büyük beladir ALLAH BIR DAHA GÖSTERMESIN. 37 yillik Trabzonspor tarihinde Tüm maçlarda TRABZON KÜMEYE tezahüratlari duymak istemiyroum

özkan sümer su anki takimin iskeletini olusturan bir baskan bu kadarda elestirme tamam belki trabzona baskan olcak bi adam degil ama sonuçta iskeleti yapan takimi toparlayan kisidir çok sevdigimiz yattara ve fatihi takima o kazandirdi

oskayb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

bana göre de gelmis geçmis en büyük bela m.ali yilmaz'dir .bu kulübün bütün degerlerini ,özelliklerini,basarilarini kisisel çikarlari ,siyasi çikarlari için yiyip bitirenlerdir.bu kulübü o nefret ettigimiz bizans takimlarindan farksiz hale getiripfenerbahçelilestirenlerdir.

ALLAH ESAS BI DAHA M.A.Y. VE BENZERI YÖNETICILERI VE YÖNETIMLERI GÖSTERMESIN.

aynen öyle mehmet ali yilmaz tam bir belaydi iyiki ondan kurtulduK ÖZKAN SÜMER SUÇLAMAMAK LAZIM SUÇLANACAK ADAM MEHMET ALI YILMAZDIR

kutoz
    Ziyaretçi

Seviyorum bu çok sesliligi. Herkes kendince dogru bildigi isimleri telefuz ediyor. Ne için? Tabi ki, Trabzonspor'un gelecegi için.

Ulusoy gelirse ne olur? Açikcasi kestiremiyorum. Federasyon baskaniyda, haklarimiz yenirken neredeydi.

M.Ali Yilmaz gelirse ne olur? Geldigi dönemlerde 1 kez sampiyon olduk.

Atay Aktug devam ederse ne olur? Kadro sikintisi yasariz.

Peki ne yapacagiz arkadaslar. Hiçbirsey. Çünkü Futbol pazari öyle büyüdü ki, dilimin dönmedigi rakamlar uçuyor havada.

Sanirim su an izledigimiz yol iyi. Atay Aktug kalmali ve takimin eksikliklerine göre takviye yapip sampiyonluga oynatmali. Olabiliriz de olamayiz da. Futbol bu, her türlü sonuca açik olmak gerek. Ama en azindan Sampiyonlar Ligi'ne katilmamiz gerek. Çünkü orasi bizim için ekonomik anlamda kurtulus olacaktir. Sicak para girisinden sonra da, Trabzonspor'da bir seylerin degistigini herkes görecektir. Eminim ki, Avrupa'da da basa oynayacak bir takim çikacaktir ortaya.

Ama sabir. Diyeceksiniz ki, onca yildir sabrediyoruz daha ne kadar. Onca yildir uygulanan sistemsizlik zaden bizi bu hallere getirdi. Suan bir yol manifestosu yapip uygulama vaktidir.

Yönetime, futbolculara; Tam destek, her zaman destek...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)