Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kurtlar Vadisi (Geri Dönüyorlar!..)

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Standart Kurtlar Vadisi (Geri Dönüyorlar!..)

Kurtlar Vadisi dönüyor

Efsane dönüyor! 'Kurtlar Vadisi Güneydoğu' adıyla yayımlanacak dizide "Polat" bu kez milli bir görev üstlenip 'dış mihraklar' ve onların Türkiye'deki işbirlikçileriyle çarpışacak

Ali Eyüboğlu

Ekran yolculuğuna "Bu bir mafya dizisidir" sloganıyla başladı... Mafya üyelerinin derin devlet ve yabancı istihbarat örgütleriyle "kirli", bir o kadar da "kanlı" ilişkilerini beyazcama aktarırken reyting rekorları kırdı... Baş kahramanı "Polat"a özenen öğrencilerin sayısı artınca ekrana veda etti... O "efsane dizi" yani "Kurtlar Vadisi" şimdi ekrana dönüyor.
    "Kurtlar Vadisi"nin yapım şirketi Pana Film'in ortakları ve aynı zamanda senaristleri olan Raci Şaşmaz ile Bahadır Özener, Show TV Genel Müdürü Saner Ayar ile hafta içinde yaptıkları görüşmeden dizinin yeni bir konseptle çekilmesi kararıyla ayrıldı.
    Dizinin şimdiye kadar yayımlanan 97 bölümündeki içeriğiyle devamına, başta RTÜK olmak üzere Türkiye'deki birçok resmi makamın sıcak bakmadığını bilen yapımcılar Raci Şaşmaz, Bahadır Özener ile Show TV Genel Müdürü Saner Ayar, "Kurtlar Vadisi"ni, "Kurtlar Vadisi Güneydoğu" olarak çekme konusunda prensip kararına vardı.

'Polat'ın düşmanları değişti
    Buna göre "Kurtlar Vadisi"nde, şimdiye kadar "Türkiye'nin puslu vadisindeki kara para sahipleri"yle savaşan "Polat", bu kez milli bir görev üstlenip "dış mihraklar" ve onların "Türkiye'deki işbirlikçileri"yle çarpışacak.
    "Polat", "Kurtlar Vadisi Güneydoğu" dizisinde Güneydoğu ve Türkiye üzerinde kötü emelleri olanlarla savaşıp reyting rekoru kırmanın savaşını verecek.
    "Kurtlar Vadisi" ekrana veda ettikten sonra televizyonlarda onun reytingini yakalayan yeni bir dizi olmaması nedeniyle "Kurtlar Vadisi Güneydoğu"yu çekme konusunda anlaşan Pana Film ortakları ile Show TV'nin bölüm başına kaç paraya anlaştığı konusundaki bilgiler ise çelişkili.
    Show TV'nin, yayımlandığı her bölümü yaklaşık 1 milyon dolar reklam alan dizinin yapımcılarıyla reklam gelirini eşit bölüşme üzerine anlaştığını iddia edenler de var, Pana Film'in bölüm başına 1 milyon YTL alacağını söyleyenler de...

Para konusu çelişkili
    "Kurtlar Vadisi"nin bölüm başına 1 milyon dolara Show TV'yle anlaştığı yönündeki internet haberleri üzerine açıklama yapan Pana Film, bu bilginin gerçekleri yansıtmadığını duyurdu. Show TV Genel Müdürü Saner Ayar ise şu açıklamayı yaptı:
    "Pana Film, Kurtlar Vadisi'ni yeni bir konseptle yapmak istiyor. Sektörün gerçekleri dahilinde dizinin performansı üzerine bir fiyat konuştuk, henüz anlaşmaya imza atmadık."

www.milliyet.com.tr
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"kahretsin" diyebilirim bu habere sadece... tam kurtulduk derken, devam edecekmiş ha?... hani şu, topluma "devlete sığınmayın, hukuğa güvenmeyin, kendi işinizi kendiniz görün, vurun kırın" fikrini aşılayan dizi... hani şu "iyi mafya(!)" diye bir kavram türeten dizi... hani şu, çocuklara "ben büyüyünce Polat olacağım dedirten" dizi...

liselerde aynı fabrikadan çıkmış gibi giyinen Polat'lar görmeye devam edeceğiz desenize... ellerinde tesbih, racon kesen tipler... öğretmenlerine kafa tutacak kadar haysiyetsiz tipler... Kızılderili kabilesinde yaşıyormuşcasına etrafındakilere "reis" diye hitap eden tipler...

verin zehiri bu topluma... sonra da bu yapımcıların yaptığı dizilerin gösterildiği kanallarınızda yalandan tartışın durun: "toplum nereye gidiyor?" diye...
    "7 tepeli şehir... bekle... son tepene de dikeceğiz bayrağımızı..."

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence süper ben severek izliyordum gelecek ay başlayacak yazıyordu postada 15 bölümlükmüş şimdilik show tvde yayınlanacakmış

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kurtlar vadisi bazı mesajlar veriyordu ama alana!!!... çünkü türk gençleri tarafından alınan mesaj sadece "kendi kanunumu kendim koyarım ve uygularım" oldu... ama aslanla doğunun konuşmalarındanda bir sürü mesaj çıkar fakat bu mesajlar gençlere ulaşmadı.. ya da gençlere bu mesajlar sıkıcı geldi..
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Kobalas61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

he eksik kalmıştı zaten
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

aman ne saadet,bundan sonra ne gam ne keder polat ımız geri dönüyor...
    Her daim TRABZONSPOR!
    Türkiye Kyoto'yu imzaladı
    "7"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

serbest kürsü de kendini aştı yani.bir kurtlar vadisi kalmıstı yazılmayan oda tam oldu.

daha gülben ergenin bebeği , petek-can kavgası,şebnemın bekaretı yazılmadı sıra ne zaman gelecek acaba.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cıvkı çıktı iyice yeter.
    keyif adamı ..

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

aman ne güzel. bu işler ta aynalı tahir diye bi diziyle başladı sonra deli yürek le devam etti. şimdi de kurtlar vadisi. hadi bakalım şimdi neye özendirecekler gençleri

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

işte bu bee.Efsane geri döndüüüüüüüüüüüü.
    Özkan SÜMER

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bizim yapımcılar kadar birşeyelri abartmakta üzerlerine yok yeter iyice sardılar her tarafı mafya dizileriylen filimleriylen sorna herkez onalra özeniyor ayıptır yeter
    "Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

galyanlim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

gene çoçuklar okulları basacaklar silahlarla bıçaklarla
    eyvah kara günler geri dönüyor
    medicina humaniem veterineria humatitem

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kurtlar vadisi çakır öldükten sonraki 10 bölümden sonra baydı
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

müthis olur
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Erdogdu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

memati geliyor ha
    baslar yine "dostum olmaz, düsmanim yasamaz"
    bayraklari bayrak yapan üstündeki kandir, toprak eger ugrunda ölen varsa vatandir!!!!

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı O_F_L_U_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kurtlar vadisi çakır öldükten sonraki 10 bölümden sonra baydı
    aynen topraam çakır çok iiidi. ötesi yalan. ölümden öte köy yok
    Hadi eyvallah..

golebshera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Irak filmi berbattı, dünyayı kurtaran adam triplerinde bir filmdi. Şimdikini düzgün yaparlar umarım..
    SADECE DİK DURAN, CESUR BİR TRABZON..

Zugasi Berepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

türkiye gerçegi diye ülkemiz gençlihini mafya ya sürükleyen dizi

saçma bir dizi saçmalıkları izlemek hiç hoş degildir
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti. "KAZIM KOYUNCU"
    Ben ONUR demekten yoruldum o kurtarmaktan yorulmadı "ONUR RECEP KIVRAK"

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence devam etmesinde hiçbir mahsur yok...ama yönetmeni kim olacak onu merak ediyorum...çünkü eski yönetmen serdar akar şu anda sağır odayı çekiyor bakalım görelim.

Nereden
    Ankara

bu dizide ne görüyosun canım kardesim

ülkemizdeki okuyon çocuklar bunu izleyip bir birlerine agalık paşalık yapıyolar bu çokmu iyi ülkemiz bazı şeylerde neden geri işde okumadıkları için gençlik böyle saçma sapan seylerle ugraşacagına bence okusun
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti. "KAZIM KOYUNCU"

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Zugasi Berepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu dizide ne görüyosun canım kardesim

ülkemizdeki okuyon çocuklar bunu izleyip bir birlerine agalık paşalık yapıyolar bu çokmu iyi ülkemiz bazı şeylerde neden geri işde okumadıkları için gençlik böyle saçma sapan seylerle ugraşacagına bence okusun
    sana soruyorum eğitimli aklı yerinde olan bir insan bunları örjnek alır mı????alan varsa bence onların kafasında bi sorun varr..gerçeklerle uydurmaları ayırt etmek lazım

Murat Hızal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eğer,kurmaca bir öykü, dizi film olarak beğeniyorsanız eywallah, sonuçta yapılmasında televizyonlarda oynamasında sakınca yok.Bunun batıda bir sürü örneği var.

Fakat bu dizi Türk gençlerine çok şey öğretiyor,çok anlamlı,çok gizli mesajlar veriyor derseniz;orda bir durun derim.

Bu dizinin kimseye mesaj verdiği falan yok kurmaca basit bir öykü üstüne tekrar eden şeyler.İzlersiniz,izlemezsiniz çok ayrı ama Türkiye gerçeklerini söylüyor derseniz yanılırsınızi,Türkiye gerçeklerini söylemek bu kadar basit kurgusu olan bir diziye düşmez.
    ''Üzgün olmaktansa öfkeli olmayı yeğlerim'' (Hodus)

Nereden
    Ankara

Alıntı MuratDinc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sana soruyorum eğitimli aklı yerinde olan bir insan bunları örjnek alır mı????alan varsa bence onların kafasında bi sorun varr..gerçeklerle uydurmaları ayırt etmek lazım
    bak canim kardesim ben aklı yerinde olan kişileri katlmadım iyi oku ben dedimki günümüz gençligi yani lise orta okul üniversite okuyan çocukalrımız çalışan genç işci çocuklar egitimmi önemli yoksa bunların aklını bu tip dizilere yöneltmekmi yası geçmiş insan izlerse izlesin beni alakadar etmez yasşı geçmiş insanlar okullarda bir bir birlerine agalık da yapmıyo ama okuyanlar yapıyo okula silah ile gitmeler falan filan
    bu dizide hiç bir mesej filan verdigi yok tamamen saçmalık dır ülkemizin gerçegide degildir

NOt:ülkemizin gerçegini yansıtan tek adam ugur mumcu idi onuda öldürdüler

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

güzel Türkiyem yaaa..

her bölüme 1 milyon $ !!!!!

vay anasini vayyyyy....millet cöpden ekmek toplarken, 1 milyon $....

neyse, bi$ey demedim ben.......
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Nereden
    Ankara

Alıntı AvniAker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel Türkiyem yaaa..

her bölüme 1 milyon $ !!!!!

vay anasini vayyyyy....millet cöpden ekmek toplarken, 1 milyon $....

neyse, bi$ey demedim ben.......
    pardon konu ile ne alakası var acaba

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)