Sayfa 85 Toplam 86 Sayfadan BirinciBirinci ... 35 75 83 84 85 86 SonuncuSonuncu
Toplam 2127 adet sonuctan sayfa basi 2,101 ile 2,125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 3 - 2 Torku Konyaspor | STSL 9. Hafta | Maç Sonucu - Cardozo (2) & Yusuf

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

İlk gol kaleci hatası. Fatih hiç ama hiç güven vermiyor. Herkese gelmez bu şans. İyi değerlendirmeli. Bosingwa, Cardozo, Ekici bu adamlarla oyun kalitemiz çok yükseliyor. Hasan Kabze'ye de bir parantez açmak istiyorum. Dün bir türlü tutamadık adamı. Sahada herşeyi yaptı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Son 3-4 haftadır hep ayın şekilde aynı golleri yiyoruz....

Oyuncu kanatlarımızdan daha çok sağ kanadımızdan 0 a iniyor yerden orta yapıyor 2 oyuncumuzun arasından topa vuruyor....

Vahid Hocanın takımı ne kadar iyi çalıştırdığını bu anlamda bir kere daha görmüş olduk....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Muhammet Hacısalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Muhammet Hacısalihoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    akbaşın yerine ishak olsaydı daha iiydi..

Kadro güzel..

bu kadro en az 3 atar..

İshak diye ağlayacağız artık..

3 demişim ben

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

maci izlemedim.sadece cardozo golünü gördüm.Nasil oynadik?
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ersun gelirse cezalılar affedilir..

mustafa göbeğe geçer.....kadro dışı bırakılanlar için hoca yendi ya neyse o konuya girmeyeceğim...

bizim acilen kaleci çözümü bulmamaız lazım...

Onur'a bir sihirli el dokunmalı...yoksa her maç kaleye gelen her top neredeyse gol oluyor...savunma da bir yere kadar...

atan ve tutanın iyi olacak..
    bizde maşallah 2 si bir arada olmuyor...

dün maç iyiydi..

ekici maşallah..ama özer için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim..açıkcası hiç beğenmediğim....

yusuf abartılı işler yapmadığı sürece iyi..cardoza nın paslarını örnek alarak kendidepas atabilir..hırsı zarar veriyor takıma..

kevin maşallah 10 m etrede oynuyor ...koştuğu yok..

salih koşmaktan ayaklarına karasular indi..yazık....

3 puan önemliydi aldık...

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Ligin en az yenilen takımı olmak gurur ve onur verici

Ama kazandığımız haftada 3 Bizans takımının da kazanması buruk sevinç yarattı.

Neyse, Ersun YANAL ile iyi bir hava yakalayacağımızı düşünüyorum.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Onur olsaydı bu kadar gol yemezdik, bol atıyoruz bol yiyoruz.

Fatih 5 maçta 11 gol yedi.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Aklıma şu geldi aslında. Biz bambayı daha iyisini alıcaz diye yolladık. Aldığımız stoperlerden hangisi bambadan daha iyi? Üstelik maliyetleri filan daha fazla.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı sametaydin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aklıma şu geldi aslında. Biz bambayı daha iyisini alıcaz diye yolladık. Aldığımız stoperlerden hangisi bambadan daha iyi? Üstelik maliyetleri filan daha fazla.
    ben diyordum, bundan iyisini alamayız diye.şimdi ersun yanal geldiğinde kaaleden mümkün olduğunca uzak oynayacağımızı düşünürsek çok yararlı olabilirdi. hızı ve gücüyle önde oynamak kolaylaşırdı.

Forum Yöneticisi Aydın Danış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O 2. gol organizasyonu mükemmeldi yanlız resmen Vahid gitdi futbolcular oh dedi gerçekten bırakda oynıyalım havasındalarmış
    -JOSE ERNESTO SOSA-

Forum Yöneticisi Aydın Danış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sametaydin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hemen cevaplıyım Belkalem, Avraam(adam yunan milli takım stoperi o avrupa şampiyonu yunanistan he ) hatda Medjani bile diğebilirim Bambadan iyi..
    -JOSE ERNESTO SOSA-

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Benim anlamadığım nokta galip geldik diye hemen bunu Vahidin gidişene bağlayanların olması.Futbolu bu kadar basitleştirmeyin arkadaşlar.RAkip elini kolunu sallaya sallaya iki gol attı.Beraberliği yakaladığımız gol de rakibin bize hediyesiydi.Görende hiç zorlanmadak takır takır oynarak kazandık sanacak.
    Geçen haftaki antep maçı bana göre daha keyifli ve etkiliydi.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben diyordum, bundan iyisini alamayız diye.şimdi ersun yanal geldiğinde kaaleden mümkün olduğunca uzak oynayacağımızı düşünürsek çok yararlı olabilirdi. hızı ve gücüyle önde oynamak kolaylaşırdı.
    Ya işte aslında transfer yaparken biraz da bu dediğiniz göz önünde bulundurulmalı. Mesela kaleden uzak oynayacağız diyelimki öyle bir anlayış olacak. O zaman o tarzda oynayan takımların stoperlerini takip etmek gerekir bence. Çünkü o takımlarda oynayan stoperler o oyun tarzıyla oynayabiliyorlar demektir. İyi bir tanesini de bulduk mu işimiz çok kolaylaşır. Yoksa sürekli geride bekleyen bir takımdan stoper transferi yaptık mı belki aldanabiliriz diye düşünüyorum.

Nereden
    Trabzon

İyi futboldan daha çok 3 puanın önemli olduğu bir maçtı.Maçı kendi kendimize zora soktuysak da kazanmasını bildik ve milli araya moralli girdik bu iyi oldu.

Maça gelirsek zaman zaman güzel şeyler gördük zaman zaman da bizi endişelendiren hatalarla karşılaştık.Sahada 5 gol izledik.3 tanesi hediye gollerdi.2 tanesi de birinci sınıf gollerdi.2.golümüz organize uyumun tavan yaptığı bir goldü.3.gol ise Cardozo nun ustalığını konuşturduğu klas bir goldü.Yediğimiz 2 golde bireysel hatalardan gelen gollerdi.Biz onlara iki gol hediye ettik onlarda bize ikram olarak bir gol hediye etti rakip oyuncunun yaptığı penaltı amatörceydi.

Yediğimiz 2 golü biraz daha ayrıntılarıyla konuşursak 1.gol hatalar zinciriyle dolu bir goldü.akbaşın kanadından adam göstere göstere bindirme yaparken akbaş uyudu ve çok geride kaldı bu hata akabinde kalecininde hata yapmasına sebeb oldu çıkıp çıkmamak konusunda tereddüte soktu akbaş 5 metre geride değilde 1-2 metre gerisinde bile kalsaydı kaleci o topa çıkmazdı akbaş büyük fark yiyince kalecide kendini çıkma zorunda hissetti ve oda hataya devam etti.Hataların devamında ise ceza sahasında rakip den bir oyuncu var bizden ise 4 oyuncu var ve topa o tek olan futbolcu vuruyor.Başta cezayirli stoperlerin ve diğer ordaki oyuncuların özeleştirilerini yapmaları gerek.

2.yediğimiz gol ise yine bizim hediyemiz stoperlerin dağınık bir görüntüde olduğu,panik yaptığı bir goldü,uluslararası tecrübesi olan bu oyunculara yakışmadı.

Maçta öne çıkan isimler başta cardozo,mehmet ekici ve bosingwa diyebilirim.

Vahid hocanın bana göre yaptığı en büyük hatalar rotasyon yaparken takıma ivme kazandıracak oyunculara rotasyon yapmasıydı.Örneğin Mehmet ekiciyi geçen avrupa maçı oynadıktan sonra yorgun diye ligde şans vermedi.Ama bu kez üst üste kısa sürede iki maç oynadı ve yine sahanın en iyisiydi bana göre her futbolcu iki maç üst üste oynayabilir.3-4 olursa sayı o zaman tabi dinlendirilebilir.

Bir başka eleştirimde 4 tane açık oyuncumuzdan her zaman en fazla şansı bulması gereken oyuncunun Yusuf erdoğan olduğunu söyledim.Zaman zaman sahada saçma işler yapsa da maçı kazandıracak kaliteli sunumlarda yapıyor.

Maçı geleceğe ışık tutması açısından değerlendirirsek ofansif anlamda kalitemiz yükseliyor her geçen gün ama bu kezde defansif açıdan gerilemeye başladık.Bu şekilde devam edersek yine inişlı çıkışlı bir dönem bizi bekler yani ofansif oyuncular formdaysa kazandığımız etkisiz kaldıklarında ise karabük maçı gibi 2-3 farklı kaybettiğimiz maçlar ortaya çıkar o yüzden Ersun Hoca bir planlama yaparken ilk olarak dengeli bir takım kurmalı.Hücum futbolu oynayalım demekle hücum futbolu oynanmaz önce onun içini doldurmak gerekir,sabırla her motifi işlemek gerekir.

Genel olarak takım olmayı başarmış ekiplerin kadrolarına baktığımızda bazı mevkilerin ön plana çıktığını görürüz.Örneğin bu takımların maç kurtaran bir golcüsü mutlaka vardır,sonra orta saha da bir liderleri mutlaka vardır kapı gibi iki stoperi ve tecrübeli bir de kalecileri mutlaka bulunur.

Bizde ise forvet hattında maç kurtaran forvet sinyallerini cardozo,orta sahaya liderlik etme sinyallerinide mehmet ekici vermeye başladı diğer mevkilerde ise hala soru işareti devam etmekte.

Bir kaç eksikliğimizden daha bahsedersek constant tipik bir colman performansı çiziyor,o mevkide tempolu ve tekniği en az constant kadar olan bir oyuncu olsa takım önemli bir ivme kazanır.Cezayirli stoperlerde geniş alanda yakalandıklarında bizi zor durumda bırakacak kadar ağırlar mutlaka alan daraltma işini üst düzeyde yapmalıyız o zaman onların eksikliği fazla görülmez.Ayrıca akbaş ve fatih öztürke formanın bol geldiğini söyleyebilirim.

Bir kaç güzel şeyden bahsedersek bazı oyuncuların yükselen performansı sevindirici Mehmet ekici sahada fark yaratmaya devam ediyor.Cardozo iki gol atmasının yanı sıra oyun içinde de çok aktif idi.Arkadaşlarını pozisyona sokan bir görüntü içinde olması beni daha da mutlu etti.Bosingwa bence şuan Türkiye deki en iyi hücum beki,gökhan gönülün önüne geçmiş durumda bana göre.Özer de tam kapasiteye ulaştığında daha güzel şeyler göreceğiz.Potansiyeli yüksek, kaliteli Yatabare,waris,yusuf,sefa gibi oyuncuları da unutmamak gerek.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

geldiğinde mehmet ekicinin iyi oynamayacağını düşünmüyordum.
    adam çok iyi oynuyor ya...

angraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ertuuu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geldiğinde mehmet ekicinin iyi oynamayacağını düşünmüyordum.
    adam çok iyi oynuyor ya...
    tolga cigerci yide takıma katabilirsek yarı transferde müthiş güçleneecek orta saha.

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

CARDOZO bizde olduğu için gurur duyuyorum adam kalite.tabi başka kaliteli ayaklarda var ama bu adam bir başka

Nereden
    Düzce

Alıntı cakalkerem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

mustafa göbeğe geçer.....kadro dışı bırakılanlar için hoca yendi ya neyse o konuya girmeyeceğim...

bizim acilen kaleci çözümü bulmamaız lazım...

Onur'a bir sihirli el dokunmalı...yoksa her maç kaleye gelen her top neredeyse gol oluyor...savunma da bir yere kadar...

atan ve tutanın iyi olacak..
    bizde maşallah 2 si bir arada olmuyor...

dün maç iyiydi..

ekici maşallah..ama özer için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim..açıkcası hiç beğenmediğim....

yusuf abartılı işler yapmadığı sürece iyi..cardoza nın paslarını örnek alarak kendidepas atabilir..hırsı zarar veriyor takıma..

kevin maşallah 10 m etrede oynuyor ...koştuğu yok..

salih koşmaktan ayaklarına karasular indi..yazık....

3 puan önemliydi aldık...

Evet Constant çok kopuk oynuyor. sürekli oyunda olsa çok farklı meziyetleri var. Özer , Mehmet , Constant , Cardozo günlerinde olursa bizi ancak Kaleci fatih , belkalem ve medjani durrdurabilir. gerisi hilkaye...

Nereden
    Düzce

Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    CARDOZO bizde olduğu için gurur duyuyorum adam kalite.tabi başka kaliteli ayaklarda var ama bu adam bir başka

Dün Cardozo çok farklıydı... Bende beğendim. Ceza sahasına 2 kişi ile gidelim sağdan veya soldan 10 ortanın 3 ünü gol yazar cardozo. Dönen toplarıda özer , constant , mehmet ekiciyle alma ve kaleye tekrar bazukalama ihtimali çok yüksek. Böyle durumdada sıkıntı Belkalemin çok ağır olması ve arkaya atılan her topun tehlikeli olması. Kalede Onurda olmayınca sıkıntı.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

livescore'da 3:2'yi görünce yüzünde tebessümler olusan arkadaslar nerede
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı cakalkerem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

...
    Ersun Yanal, Hoca olarak gelmiyor mu bu takıma?

Bu oyuncular Yönetim Kurulu kararıyla kadro dışı kalmadı mı?
    (http://www.trabzonspor.org.tr/defaul...etay&IND=16567)

Hoca gelince niye affediliyorlar?

Ertan Artan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı hanzale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence orda iş çevıren medjanii
    Katılıyorum.

Hem birinci, hem ikinci golde hatalı oyuncu, ilk sorumlu Medjani. İkinci sorumlu Akbaş ama onun kapasitesi bu kadar...
    Konu Ertan Artan tarafından (10.11.2014 Saat 14:19 ) değiştirilmiştir.
    HAYAT BİR GÜNDÜR, O DA BUGÜNDÜR

demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bu mactakı kadro ve performansa baglı yorum yaparsak bence cok buyuk hata yaparız bu kadro bu oyun duzenı ıle turkıyde bır tek ankara gcunu yenebılırdı baska da bır takımı yenemez takımımızın bence kalecıden once ıyı bır on lıberoya ıhtıyacı var takımımızın cok savruk oynamasının en buyuk nedenı bu defans oyuncusundan lıbero cıkarmaya caklsıyoruz ama oyuna katkısı eskı huseyın kadar degıl bu konuyu cozersek bence takım daha da ıyı toparlanır dıye dusunuyorum ayrıca yusufun cok calısması gereklı ...

birde mustafa gıttıgınden berı gol yeme oranımız cok arttı tabıkı mustafanın yaptıgı kabul edılebılır durum degıl fakat defansımızda ne kadar etkılı oldugunuda kendı gozlerımızle gorduk
    Konu demir tarafından (10.11.2014 Saat 14:23 ) değiştirilmiştir.
    Turkıyede adalet 12 yasında kız cocugudur, O nun da kendı Rızası vardır.... Turk mahkemeleri..

"Adaletın Temelı Mulktur"

Nereden
    Ankara

34 yaşındayım, Trabzonsporun kalesinde kaç farklı kaleci gördüm sayısını bilemem ama hiç bu kadar kötü kaleci görmedim, ne topa nasıl çıkacağını biliyor ne nasıl oyuna sokacağını biliyor. Top elinde, önünde iki tane boş adam top istiyor onlara bakmıyor bile direk degaj. Sokakta top oynamasam kaleci yapmam onu. Nasıl top yapacak bu takım bilmiyorum, ön libero ne yapsın defans ne yapsın top kaleciye geldikten sonra bi daha anca havada karşı kaleye giderken görüyorlar topu. Sahada o kalecinin önünde oynasam sinirden pataklarım onu
    Konu evonon tarafından (10.11.2014 Saat 16:52 ) değiştirilmiştir.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih'ten çok çok daha kötü performanslar göstermiş , taraftarın aşırı tepkisi altında kalmış ama yıllar ilerledikçe çok farklı noktalara gelen iki kaleci var. Biri brezilya milli takımında diğeri bjk kalesinde. Trabzonspor'da çok kötü maçlar çıkarıp Sivas'ı şampiyonluğa oynatan Petkovic'de bize göre kova kaleciydi... 95-95 yıllarında takım fırtına gibi eserken kalecimizde Nihat'dı genellikle... Kadrolu Ts kalecisi Metin , frikiklerde çektiği fotoğraflarla Petronovic , Milosevski, sonradan bozan Victor , ne bileyim , sonra fransadan büyük kaleci diye gelen silva ... Uzar gider...

Canlı tanığı olduğum kesitte Trabzonspor tarihinde dönemsel olarak değilde , baştan sona el üstünde tutulan tek kaleci Onur. Öncesinde bir de Şenol Güneş vardır sanıyorum . Başka da yoktur. Her ikisi de kendi dönemlerinde avrupanın top10 kalecileri arasında . Doğuştan yıldız , Türk değilde İspanyol olsalar , ya Madrid'de ya Bercelona kentinde top oynayacak isimler...

Sözün özü Fatih'de bu gelip geçen silsilenin bir halkası.
    İleride belki ligin önemli kalecileri arasına girer kimbilir...
    Neticede "Son iki-üç sezonu hariç tutulursa" Trabzonspor tarihinin en kötü kaleci performanslarını ortaya koyan eski futbolcumuz bu gün bjk'nin kaptanı ise ; meselenin daha çok mental olduğu şüphe götürmez bir gerçek.
    Konu Serdar A tarafından (10.11.2014 Saat 17:37 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)