Sayfa 3 Toplam 86 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2135 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mustafa Yumlu ve Zeki Yavru Kadro Dýþý Býrakýldý

Kazým Bostan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

http://www.google.com/webhp?nord=1#n...ki+yavru+hata+

bu adam yüzünden kaç maç kaybettik buyrun sayfa sayfa. bunun bi de diðer haftalara yansýyan psikolojik etkileri var. bunu hoca nasýl göremiyor anlamýyorum. onun yerine koy cardozo bile daha iyi oynar savunmada. yeminle daha iyi oynar ya. bu adam vasat bi alternatif bile olamaz.
    #

zahido - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Gelecek hafta ters bir sonuçta bunun hesabýný hoca öder.
    "Ýnandýðý gibi yaþamayan, yaþadýðý gibi inanmaya baþlar"

bordo08 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin
    Yaþ
    38

Ben ayda üç bin liraya oynarým az para almak ve trabzonlu olmak yaptýklarý salaklýklarýn gerekçesi olamazFormanýn hakkýný veremeyen defolup gider hep bizmi üzülecez iyi olmuþ has olmuþ..
    ömür umuttan önce bitmeli

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Neden özellikle yerliler?kötü oyundan ötürü yönetim kararýyla futbolcular kadro dýþý býrakýlmaz.bunun altýnda baþka bir neden arýyorum.

Hami Demir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýçel
    Yaþ
    30

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mustafa Yumlu'nun kime ne gibi terbiyesizliði olabilir arkadaþ.kadro dýþý kalacak naptý?yýllardýr yanýnda oynayan arkadaþlarýnýn aldýðý maaþýn beþte birini aldý,bu formayý hakkýyla terletti.senin aldýrdýðýn,oynattýðýn Fatih Atik,Medjani,Serdar gibi sýradan topçular hâlâ kadrolarda kendine yer buluyor deðilmi?
    Mustafa dun kendýsýný sahada Ramos olarak görüyordu hiçbi topa mudahale bile etmedý ik 2 golde top onunden geçerken bile topa uzanmaya acýz davrandý macýn 3 katili vardý dün Soner , mustafa , zeki
    Kupalarýna Deðil Þampiyonluklarýna deðil Rengine Ve Amblemine Aþýðýz. Trabzonsporum

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Yumlu niye kadro disi kaliyor onu anlamiyorum 1 macda silincek adammi vahid kendini kadro disi biraksin cardoza 11 cikarsin gelsin galibiyetler yaziklar olsun sana vahid hayatinda sol bek oynamamis adami sola koy sonra kadro disi birak ne guzel memleket bidahaki kurban gunah kecisi kim olcak..medjaniyi kadro disi birakda esitlik saglansin vahiddd..

erkankoc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    43

Standart Mustafa Yumlu ve Zeki Yavru Kadro Dýþý Býrakýldý

Alýntý Armaðan Dere Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Medjani-Belkalem-Bosingwa-Constant-Yatabare(Cardozo)

waris oynayamayacak yabancý kontenjanýna takýlýyor..

nasý olacak anlamadým..

aykut'u mu deneyeceðiz göbekte..o da saatli bomba

Gobek okadar onemliki 3 yabancin oraya feda olacak.biz gol yemeyelim her turlu atariz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Takýmda Trabzonlu futbolcu istemiyorum hepsi þutlanabilir Özer dün oynadýðý gibi oynarsa tabiî ki kalabilir
    # Fýrtýnam bu yolda hep seninle !

Cüneyt Canlýca - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Mustafa Yumlu yu kadro dýþý býrakýp ne halt ettiðini sanýyor hoca. Adam aylardýr sakat ilk defa maça çýkmýþ. Kendini temize çýkarmak için milleti harcýyor. Zeki konusuna gelince o kadar sol bek oynayacak adam varken benmi koydum takýma. Hani vazgeçilmezlerinden biriydi Zeki. Býraksýn bu hareketleri daha fazla zarar vermeden çýksýn gitsin.

MRA haftaya keser zaten hocanýn biletini..
    Konu Cüneyt Canlýca tarafýndan (27.10.2014 Saat 13:06 ) deðiþtirilmiþtir.

Ehrimen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

Mustafa'yý savunanlar mümkünse maç özetini izlesinler, yediðimiz 4 golde Mustafa'nýn neler yapmadýðýný görsünler, sadece sakatlýk ile açýklanamaz bu. Ýyi oldu!

katre-i.matem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý Hami Demir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    mustafa dün maçta hiç bi katkýsý yoktu mucadele bile etmedý onunden gecen toplara mudahaleden acýzdý ýlk 2 golde bariz hatasý vardý.kendýsýný baya yukseklerde görmeye baþladý beyfendý ve cezasýnýda çekecek burasý trabzon Hadini bilmeli.Artisliðin lüzumu yok.
    bir maç kotu oynadý dýye oyuncuyu kadro dýsý býrakýrsan sene sonu maclara yonetým kurulu teknýk ekýp karmasý cýkar
    ...6 Aralýk 2015...

Takvim yapraklarýnda "Trabzonspor'un Hacýosmanoðlu Ýþgalinden Kurtuluþ Günü" olarak not edilecek kadar önemli ve müjde dolu bir gündür.

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Elinde Constant varken Zeki'ye iki maç sol bekte görev veren, Mustafa'yý döner dönmez 11'e koyan insan "performansý kötü" diye kadro dýþý yazmaz. Burada baþka iþ var.

Sene baþýnda Karabük'ün kapýsýndan dönmüþ Soner kadrodayken bu kadro dýþýlarýn sebebini saha içinde aramak bana mantýklý gelmiyor.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Hüseyin Baþoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Her kötü performans gösterene ayný uygulama yapýldýðý sürece benim için sýkýntý yok. Mustafa Yumlu'yu çok sevsemde bu karara saygý duyarým.

Ayný kararý medjani içinde bekliyorum. Dünkü gollerde mustafadan daha çok hatasý var.

Oðuzhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Alýntý Cüneyt Canlýca Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mustafa Yumlu yu kadro dýþý býrakýp ne halt ettiðini sanýyor hoca. Adam aylardýr sakat ilk defa maça çýkmýþ. Kendini temize çýkarmak için milleti harcýyor. Zeki konusuna gelince o kadar sol bek oynayacak adam varken benmi koydum takýma. Hani vazgeçilmezlerinden biriydi Zeki. Býraksýn bu hareketleri daha fazla zarar vermeden çýksýn gitsin.
    O kadar sol bek oynayacak adam derken ?

Ýshak,Musa,Mustafa Akbaþ üçü de sakat diye biliyorum. Constant hariç baþka çaresi yoktu. Ben olsam Constant'ý solda baþlatýrdým. Sol beke geçtikten sonra rahatladýk hücum yememeye baþladýk.
    7 tertemiz þampiyonluk

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

bu karar öze donme konusunu bir kac yýl kapatýr sanýrým
    ...6 Aralýk 2015...

Takvim yapraklarýnda "Trabzonspor'un Hacýosmanoðlu Ýþgalinden Kurtuluþ Günü" olarak not edilecek kadar önemli ve müjde dolu bir gündür.

CesurHamsi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Helal olsun
    Bedelsiz bir duygu, fiyakalý bi duruþtur...

TRABZONSPOR'luluk ; Þeref, Onur ve Gururdur!

zahido - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Esas kadro dýþý kalmasý gereken Sonerdir. Soner kadro dýþý kalmadýðýna göre kadro dýþý kalmanýn sebebi ihanet bveya performans olamaz.
    "Ýnandýðý gibi yaþamayan, yaþadýðý gibi inanmaya baþlar"

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý Oðuzhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O kadar sol bek oynayacak adam derken ?

Ýshak,Musa,Mustafa Akbaþ üçü de sakat diye biliyorum. Constant hariç baþka çaresi yoktu. Ben olsam Constant'ý solda baþlatýrdým. Sol beke geçtikten sonra rahatladýk hücum yememeye baþladýk.
    akbas dunku macta musa lokeren macýnda kulubedeydý
    ...6 Aralýk 2015...

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Vahid hoca imzalý skandal bir karar olarak yorumluyorum bu hoca derin yaralar olusturmaya devam ediyor basarisizliklarini baþkalarýna yuklemenin derdinde uçuruma doðru gidiyoruz gidiþat felaket...
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

Armaðan Dere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Medjani-Belkalem-Bosingwa-Ýshak(Musa)

Constant-Özer-Ekici-

Sefa-Yusuf

Cardozo(Yatabare)

Tek yabancý yedek waris olacak o zaman..

Papadapoulos Uefa'daki,Aykut da Türkiye'deki maçlarda oynayacak..

Salih ve Constant da bek pozisyonlarýnda deðerlendirilebilir..
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dýþýna atýn. Ýnsanlar görsünler ki,padiþah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boþ gitmiþtir.

özgür6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Arkadaþlar hemen öfkeyle duygusal davranmayalým.Takýmdan kovulmadýlar.Bazen disiplin uygulamalarý bu þekilde gerçekleþtirilir.Mustafa Yumlu'nun sakatlýktan yeni çýkmýþ olmasý ve form durumunun çok aþaðýlarda olduðu düþünebilinir.Fakat Yumlu'nun maç öncesi yaptýðý açýklamalarý okuyup,maç esnasýndaki disiplinsiz ve umursamaz tavýrlarý ciddi bir sýkýntýdýr.

Yani teknik heyeti de bu þekilde yanlýþ yönlendirme yapmýþ ve maç esnasýnda bu denli kötü ve inanýlmaz isteksiz oynamasý burada yönetim dahil herkesi zor durumda býrakmýþ olabilir.Bu durumda biraz daha detaylý düþünüp ne olduðunu anlamaya yönelik hareket etmekte fayda var.

Zeki konusunda ise ciddi bir karaktersizlik konusu var diye düþünüyorum.Geçen hafta eleþtirilere verdiði yanýtlar ve bu maçtaki performans ve hatalarý...

Dün yazdýðým yazýyý tekrarlýyorum:"21 puanlýk periyod var ve takýmýmýz 8 puan alabilmiþ.Bunun hesabýný kim verecek?"

Cüneyt Canlýca - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alýntý Hami Demir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mustafa dun kendýsýný sahada Ramos olarak görüyordu hiçbi topa mudahale bile etmedý ik 2 golde top onunden geçerken bile topa uzanmaya acýz davrandý macýn 3 katili vardý dün Soner , mustafa , zeki
    Þike yaptýlar diyorsun yani..

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Ya bu Zeki inanýn futbolcu felan deðil, bakýn çok samimi söylüyorum. Maç esnasýnda bir bakýn ya, adamýn yaptýðý her hareket enteresan. Oyun durduðunda rakip takým oyuncularý ile girdiði diyaloglar vs, ya herþeyi ofsayt olur mu bir insanýn. Ýþte bunun herþeyi ofsayt. Ama yumluya yazýk oldu. Tamam dünkü maçýn içine etti ama hoca onu kademeli olarak oyunlara dahil etmeliydi. Bu sayede zamanla form tutardý Yumlu.
    Teþekkürler ADMIN!!!

fincher - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    44

Alýntý Ehrimen Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mustafa'yý savunanlar mümkünse maç özetini izlesinler, yediðimiz 4 golde Mustafa'nýn neler yapmadýðýný görsünler, sadece sakatlýk ile açýklanamaz bu. Ýyi oldu!
    Performansa göre deðerlendirme yapacaksak Halilhodziçin bu takýmýn baþýnda ne iþi var.Beðenmediðin oyuncuya forma vermezsin olur biter.Hoca bu kadar rezil durumdayken performans ve baþarýsýzlýk kriterleriyle kimseyi kadro dýþý býrakmaya hakký yok,Emre Güral dahil.Kendi baþarýsýzlýðýný baþkalarýnýn üzerine yýkmaktan ne zaman vazgeçecek acaba...

tamuð yamtar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Standart Ynt: Mustafa Yumlu ve Zeki Yavru Kadro Dýþý Býrakýldý

Alýntý zahido Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Esas kadro dýþý kalmasý gereken Sonerdir. Soner kadro dýþý kalmadýðýna göre kadro dýþý kalmanýn sebebi ihanet bveya performans olamaz.
    Soner gözden kaçmýþ herhalde...

Aynen sahada olduðu gibi...

Araki bulasýn...
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)