Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 98 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ergun Gürsoy ve Trabzonluluğu?

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O da mayasına su damlamışlardan...
    Teşekkürler ADMIN!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

aslında böyle gereksiz konuları tartışmamnın bir anlamı yok..
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

nerde gördüğümü hatırlamıyorum ama mutlaka forumdadır.alıntı yapmış olucam

Benim gerçek hemşerilerim TRABZONSPORLULARDIR
    başka söze gerek yok
    inadına TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

yazık yaa güzelim Trabzonum'dan böyle ..tler de cıktıgı için..
    Hadi eyvallah..

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu adamın adını bu forumda görmek istemiyorum
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Soner Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

trabzonlulukla trabzonsporluluğun bence alakası yok. bu tamamen karakter meselesi. bir davaya inandıysan oluşması için çaba sarfedeceksin. 24 yıl geçsede..

Trabzona bir kere geldim. Karadenizliyim. (Fatsa) O muhteşem şehirde doğupta varsın Trabzonsporlu olmasın. oLmasın ama. bence Trabzonsporluların bulunduğu yerde tartışılacak değeride olmasın.

Nereden
    İstanbul

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzon'lu Brütüsler... Arka sayfada ki bir köşe yazısının başlığı.

Gördüğünüz gibi, içimizde Brütüs çok. İşte o Ağaoğlu Trabzonspor'a fayda sağlayabileceği bir konuda kendisini olaydan dışlarken, istanbul takımlarından birisinin başarısı için sponsor olabiliyor...

Nefret ediyorum, bu tip kaypak insanlardan... Yazıklar olsun...
    Bu Ağaoğlu , yönetimimizden kimin halasının veya dayısının çocuğu ?
    TRABZONSPOR ÜYE NO:12458

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

abi kimin çocuu oldugunu sölerdim ama ceza verirler. kusura bakma abi babam yasındasın ama dayanamıyorum böle adamlara.. tekrar kusura bakma abicim..
    Hadi eyvallah..

Erdogdu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kuvvetli bi sopa lazim...
    bayraklari bayrak yapan üstündeki kandir, toprak eger ugrunda ölen varsa vatandir!!!!

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Utanacağımız başka yönlerimiz de var. Meselâ Sinan Engin, meselâ Alaattin Çakıcı.

Bir şeyleri eksik ifade ediyoruz galiba. Acaba, menfaatperest hatta benim kıymet hükümlerime göre hain bir Trabzonluyu mu tercih etmeliyim yoksa memleketi neresi olursa olsun karakter sahibi bir Trabzonsporluyu mu? Trabzonlu olmak kaderin bir cilvesidir. Hâlbuki Trabzonsporluluk bir seçim ve irade işidir. İnsanlar seçmedikleri şeylerden sorumlu tutulamaz, iradeleri dışında gerçekleşen şeylerden mesul olmazlar.

Vaktiyle Urfa'dan bazı problemler yüzünden bu tarafa göç etmiş, buralarda servet, şöhret ve itibara kavuşmuş, hatta konuşmasına varıncaya kadar Trabzonlu olduğu halde her fırsatta bizi arkamızdan vuran Egun Gürsoy'u mu tercih etmeliyim yoksa Allah'ın Edirne'sinde doğup Almanya'da büyüdüğü halde sapasağlam bir Trabzonsporlu olan Rafet El Romanı mı? Ya de kazım Koyuncu'yu mu tercih etmeliyim Alaattin Çakıcı'yı mı? Ya da ne bileyim Cyzio'yo, Berat Tekke'yi Trabzonlu olmadıkları için bir tarafa atıp Sinan Engin'i baş tacı mı yapmalıyım?

Bütün bunları yazmamın sebebi bazı olaylara bakış açımızı değiştirmemiz gerektiğini düşünmem. Bugün kulüp yönetimini ele geçirmek için Trabzon'da her türlü temiz ve kirli oyuna tevessül eden Trabzonlu eski hoca ve futbolcuların ısrarla insanlara telkin ettiği Trabzon doğumlu olma mitosundan kurtulmamızın zamanı gelmedi mi acaba?

Trabzonlu olmaktan gocunmuyorum. Aksine bu şehrin bir ferdi olmayı Allah'ın bir nimeti olarak görüyorum yalnız doğum yeri farklı ama karakter sahibi bir Trabzonsporluyu Ergun Gürsoy, Sinan Engin ve adını saymak istemediğim nesebi gayrı sahih Trabzonlulara her zaman tercih ederim.

Muhabbetle...
    her zamn şerefli bir trabzonsporluyu tercih ederim.doğum yeri farketmez çok haklısın abi

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

bence ergun mudur nedır o adamın ısmı tam bılmıyomda kusura bakmayın o adaı konusmaya gerek yok galatasaraylı degılmı ıste yeter da

hüseyin toraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ben SİVAS lıyım ama 8 yaşından beri TRABZONSPOR luyum o bahsettiğiniz kişiden daha çok TRABZONSPOR luyum boşverin onu tartışmaya bile değmez.
    Yoksula gülmedim, zenginliğe özenmedim, faşistleri sevmedim, ezilenleri dövmedim, ben Devrimci doğdum, Devrimci öleceğim..!

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Zaten bir bu adama bir de Abdurrahim Albayrak'a (gerçi o Rizeli ama) sinir oluyorum onun yüzünden!
    Facebook

Sakin çocuk KHE

Nereden
    Hakkari

Trabzon halkı bu insanları iyi analiz etmeli. iyi tanımalı... Onlara Trabzonlulukları ile gurur duyma hakkı tanımammalıyız...

uquR Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Küçük bir ayrıntı: Ergün Gürsoy'un ailesi iki kuşak önce Urfa'dan göç etmiştir.
    Hocam bir yanlışlık olmasın, ilk defa duydum Urfadan göç ettiklerini... En kısa zamanda ailesinden birisine soracağım... Kendi çapımda ufak bir soruşturma yaptım zaten ama sağlıklı olması için kendilerinden birisine soracağım bu konuyu... Arkadaşlar yanlış anlamasın savunduğumdan falan değil ama ben böyle bilmiyordum...

Nereden
    İstanbul

Bugun iş yerinde yeni bir arkadaş işe başladı beni görür görmez sen Trabzonlumusun diye sordu evet dedim Araklıdanım . Oda bana Trabzonlu oldugunu söyledi fakat ben ona neresinden oldugunu sormadan hangi takımı destekledigini sordum oda gs. diyince dedim ki bak dostum sakın bana burda hemşerim, toprağım vb. hitaplar kullanma ve mümkün oldugunca az muhatap olalım. Çocuk neye ugradıgını şaşırdı ve benimle samimi olmamaya dikkat ediyor.

Gelelim Ergun Gürsoy meselesine bu zat zamanın da zaten kulubumuzü maddi olarak ciddi zaralara ugratmıştır. Muhittin ÖZTÜRK'ün asbaşkanlıgı döneminde Mühittin ÖZTÜRK Ergun GÜRSOYA GS. DE yöneticiyken diyorki sakın bizim ogunle abdullaha talip olmayın biz onlarla sezon ortasında anlaştık fiyat artırarak TS'yi fiyat artırmak zorunda bırakmayın e.g. de talip olmayacaklarına dair söz veriyor. Ve aynen öyle oluyor sezon bitiyor GS. Ergun GÜRSOY aracılıgı ile iki futbolcumuzla pazarlıga geçiyor bunu duyan yönetimimiz iki futbolcumuza da sezon ortasın da anlaştıklarının üzerin de bir teklif sunarak futbolcuları imzaya ikna ediyor. Bu ve bunun gibi trabzonluların benim gözüm de orhan pamuklardan hiçbir farkı yoktur ve bunlar kansızdır kansız.

Nereden
    Hakkari

Alıntı lazrail61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bir yanlışlık olmasın, ilk defa duydum Urfadan göç ettiklerini... En kısa zamanda ailesinden birisine soracağım... Kendi çapımda ufak bir soruşturma yaptım zaten ama sağlıklı olması için kendilerinden birisine soracağım bu konuyu... Arkadaşlar yanlış anlamasın savunduğumdan falan değil ama ben böyle bilmiyordum...
    Ben de urfadan geldiklerini biliyorum...Tabi onlara urfalı diyemeyiz ama yinede Trabzonlu ruhunu taşımadıkları için...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ergun Gürsoy işte karakteri bozuk şahıs...Hakkında hiç bişey bilmek istemiyorum
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Nereden
    Hakkari

Aslında bu konunun gereksizliğini sölemiştim.... BU adamı neden tartışıyoruz anlamıyorum...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı lazrail61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu NTV'deki bir ropörtajında bizzat kendisinden duymuştum.

Volkan Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı forever61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bu ğs varya fenerden beter beter. fener en azından belli ediyor kendini açıkca. bu ğs hep arkamızdan kuyumuzu kazmıştır. ğs den daha çok nefret ediyorum ben.
    aynen katiliyorum hic bir takimdan okadar nefret etmiyorum gs kadar kendilerini bok zanediyorlar fakir dilenciler
    Haciosmanoglu ISTIFA

Nereden
    Belçika

isimiz gucumuz yok birde ergun gursoyu tartisacaz yapmayin bosuna yormayin parmaklarinizi su ...... neyse bende kalsin!!!
    İnsan ol evlat!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı hüseyin toraman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Sivas'lıyım ama 8 yaşından beri Trabzonsporluyum. O bahsettiğiniz kişiden daha çok Trabzonsporluyum. Boş verin onu, tartışmaya bile değmez!
    Sözün özü bu!

Ne yapayım Ergun Gürsoy gibi satılmışları?!
    Konu poetricus tarafından (14.10.2006 Saat 02:28 ) değiştirilmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı sweetrose Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de urfadan geldiklerini biliyorum...Tabi onlara urfalı diyemeyiz ama yinede Trabzonlu ruhunu taşımadıkları için...
    Amcasinin oglunu yakinen tanirin bu adamin..Oda Urfali olsun 2 gobekten ama adam Trabzonspor'u destekliyor..

Nereden
    Hakkari

Yeğeni destekliyormuş, abisi şuymuş, babası fanatikmiş,,bunlar bizi ingilendirmez yav... Adam gaysenin yöneticisi-onlar için kıçını yırtıyor...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)