Sayfa 107 Toplam 108 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 57 97 105 106 107 108 SonuncuSonuncu
Toplam 2677 adet sonuctan sayfa basi 2,651 ile 2,675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TRABZONSPOR 4 - 4 Gaziantepspor | STSL 7. Hafta | Maç Sonucu

Erkan YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

muhammetin gol atmasını çok istedim bizim yönetim görsün diye almadılar şu adamı neyse

son daaka da gelen golle kurtardık bir puan özerin sahada olması takımı nasıl değiştiriyor gördük özer mehmet beraber oynasa olur mu acep

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

zeki ve yumlu hocanın ayağını kaydırmak için Trabzonspor u mu yendirmeye çalıştı yani..

okg_53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

17 dk lık geniş özeti seyrettim.

Bizim 21 gol pozisyonumuz var. Antep'in 7 gol pozisyonu var.
    Teşekkürler cesur insanlar Erman Toroğlu ve Uğur Meleke
    Gâfil ne bilir neş've-i pür şevk-i vegâyı, Meydân-ı celâdetteki envar-ı sefâyı.
    Merdân-ı gazâ aşk ile tekbirler alınca, Titretti yine rûyı zemin arş-ı semâyı.
    Allah yolunda cenk edelim, şan alalım şan. Kur'an da zafer vâdediyor hazreti Yezdân.

Eto'o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Standart TRABZONSPOR 4 - 4 Gaziantepspor | STSL 7. Hafta | Maç Sonucu

Ah ulan ahhh yenseydik 4 puan kaliyordu 😞

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Jimnastik 2-1 den maçı veriyor bizim takim 2-0 dan 3-1 den maçı çeviriyor berbat bir lig her takım şampiyon olabilir

Forum Yöneticisi Aydın Danış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hiç takımımıza hocaya sallamaya gerek yok al bjknin haline bakın bizim gibi bu hafta top oynayan takım oldumu bir daha bakın sora kendi aşkınızı kötülemeyi yermeyi bırakın
    -JOSE ERNESTO SOSA-

inadina61_08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Sergen doğru diyenlere ne kadar kötü niyetli olduğunu gösterir yorumlarını izlesinler.
    Biz yorgun değilmişiz, onlar deplasmanda oynamış, sonra uçakla kayseriye gitmişler, sonra rotasyon yapmamışlar, partizanın zemini zormuş da büyük bir maç oynamışlarmış.
    sanki amerikaya gittiler, 1 saate kayseridesin, kafan çalışsaydı da İstanbula gitmeden gitseydin kayseriye, rotasyon yapacak kadrosu mu var bjk nin de rotasyon yapsın, bizim kadroyu önemsemeyen sergen içtiğinin yan etkisini yaşıyor. bjk 110 km altında koştuğu her maçta yenilir, şansı yaver giderse 1 puan kurtarır.
    Bu arada çok merak ediyorum bjk nasıl organize olabilmişmi acaba.
    adamın lafına bak, sağ bek istiyorsan 40 tane çıkarırım, verelim bizim bosiyi diyeceğim de onu da beğenmez bu, adam gökhanla caner bek falan değil diyen adam 40 tane nereden bulacak çok merak ediyorum.
    sergene göre cenk büyük büyük büyük yatabare+cardozo durumuna gelecek.. Azzzz Sonraaaa

Bu adam yorumcu falan değil, resmen kötü niyetli, bizim iyi olmamızdan çok korkuyor çok.

SZYMEK55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Renkdaslar macin ozeti icin bi link atabilirmisiniz. Yurtdisinda oldugum icin izleyemedim maci. Ama lutfen ligtv olmasin ordan izleyemiom cunku
    Samsun, Trabzon, Rize elele Istanbula yok vize

Eto'o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Standart TRABZONSPOR 4 - 4 Gaziantepspor | STSL 7. Hafta | Maç Sonucu

Alıntı SZYMEK55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Renkdaslar macin ozeti icin bi link atabilirmisiniz. Yurtdisinda oldugum icin izleyemedim maci. Ama lutfen ligtv olmasin ordan izleyemiom cunku

Facebooktan divane yaz orda var

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nereden
    İstanbul

Alıntı bahadır2561 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Duygusalliga gerek yok her Trabzonluyu takimda tutarsan bi yol alamazsin bunu bu yasinda hâla goremediysen diyecek pek bisey yok

Trabzonsporu Trabzonspor yapan degerlerin basinda iş ahlaki iyi olan futbolcular gelir Trabzonlular degil

Is ahlaki, yetenegi kapasitesi belli oyuncular sirf Trabzonlu diye kadroda tutulursa iste bu hale geliriz

Senol Gunes, Hami, Unal, Tolunay, Tekke, Gokdeniz, Selcuk, Egemen, Onur bunlar yetenekli olduklari icin ovgu, saygi, sevgi ve sonunda da kupalar aldilar, Trabzonlu olduklari icin degil

Paraya karsi emegin savasini Jaja,Burak, Umut, Yattara,Egemen, Cale, Colman ile verdin

Yeteneksiz Yumlu,Zeki ve turevleriyle degil

Ben oyuncunun kimligine bakmam nereli olugu umrumda degil işini iyi yapsin yeter

Allah Trabzonsporumu yeteneksiz kenelerden-ozevlatlardan korusun
    Amin

Değerli kardeşim;

Benim bu yaşıma kadar öğrendiğim şey futbolun temelinin duyguya dayandığıdır.Şimdiye kadar senin gibi bir öğretmene denk gelmemiş olmam benim şansızlığım.Sayende aydınlandık,doğru yolu bulduk.

Oysa şimdiye kadar ben,örneğin taraftarlığı tamamen duygusal temelli zannediyordum.Bir kulübün taraftarı olmak bence sadece duygusal nedenlerle açıklanabilirdi.Sayende öğrendim ki bu yanlışmış.

Yanlış bildiğim şeylerden bir taneside bir insanı ahlaklı davranmaya konumuzla alakalı olarakda iş ahlakına uygun hareket etmeye zorlayan şeyin yine duygular olduğuydu.

Tamamen yanlışmış!!! Sayende bu yaşımda öğrendimki futbolda duygulara yer yokmuş.

Ah be güzel kardeşim,keşke sen bu yaşına kadar taraftarlığın,kazanmanın,kaybetmenin kısaca futbolun duygu temelli olduğunu öğrenmiş olabilseydin.

Gelgelelim aramızdaki tartışmanın çıkış noktası olan Mustafa Yumlu'ya.

Öncelikle yeteneksiz olduğu fikrine asla ve asla katılmıyorum.Aksine şuanda Türkiye'deki kendi mevkisinin en iyi yerli oyuncularından biridir.Geçen yıl ki performansı ortadadır.

Hadi bu konuda senin bakış açını kullanalım,yani duygusallıktan çıkalım.Mustafa'yı birde fayda maaliyet açısından değerlendirelim.Bu bakış açısında Mustafa bu takım içerisindeki en yakın rakibinden uzak ara birincidir.Neden biliyormusun,öz evlat olduğu için.Yani tamamen duygusal nedenlerle.

Son yıllarda taraftarımız arasında gelişen bu öz evlat düşmanlığını asla anlayabilmiş değilim.Öz evlatsan muhtemel bir kenesin öylemi.

Yahu şu takımın bütçesindeki futbolcu maaliyetlerine bir bak bakalım,öz evlatlar ne almış dışarıdan binbir rica ve minnetle getirdiklerin ne almış.Hadi onu geçtim dışarıdan gelenler bu takıma ne kadar fayda sağlamış.Birazcık katkı sağlayanlar acaba bu kulübü benimsemişlermi, yoksa bir atlama tahtası olarakmı görmüşler.

Şu konuda fikirlerimiz birbirine yakındır zannediyorum.Benim için öz evlat Trabzon'lu olmak değildir.Benim için öz evlat demek Trabzonspor'lu olmaktır.Örneğin Onur benim için öz evlattır.Eskilerden örnek vermek gerekirse Ünal,Şehmuz,(muhteşem)İskender Gönen.

İş ahlakını ilk önde tutuyorsun,iyi güzelde ama örnek verdiğin isimlerden bazıları çok tuhaf.Örneğin selçuk,burak,egemen,jaja,colman.
    Seni bu kadar yıkarı çıkaran takımı bir kenara fırlatıp atmanın neresi iş ahlakına uygun.Yada senin yaşaman gereken şampiyonluğu şikeyle çalan adamın takıma transfer olamanın neresini iş ahlakına uydurabiliriz.

Yahu ''bu takım için ölürüm'' diyipte ilk fırsatta reina spora kaçan adamı bana bir kaç tane şampiyonluk kazandıracağını bilsem bile bu takımda istemem.

Baştan ayağa yetenek olan selçuk'uda burak'ıda bencede yetenekleri kısıtlı olan Zeki'nin tırnağına bile değişmem.

Sevgili Kardeşim;

Trabzonspor'u bu kadar özel yapan şey kazandığı şampiyonluklar veya kupalar değildir.Trabzonspor'u bu kadar özel yapan şey bu başarıları kazanma şeklidir.Diğerleriyle Bizim farkımız budur.

Not;Dünden beri foruma girme fırsatım olmadı.O yüzden kusuruma bakma ancak fırsat bulup yazabildim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı GÖLONSA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli kardeşim;

Benim bu yaşıma kadar öğrendiğim şey futbolun temelinin duyguya dayandığıdır.Şimdiye kadar senin gibi bir öğretmene denk gelmemiş olmam benim şansızlığım.Sayende aydınlandık,doğru yolu bulduk.

Oysa şimdiye kadar ben,örneğin taraftarlığı tamamen duygusal temelli zannediyordum.Bir kulübün taraftarı olmak bence sadece duygusal nedenlerle açıklanabilirdi.Sayende öğrendim ki bu yanlışmış.

Yanlış bildiğim şeylerden bir taneside bir insanı ahlaklı davranmaya konumuzla alakalı olarakda iş ahlakına uygun hareket etmeye zorlayan şeyin yine duygular olduğuydu.

Tamamen yanlışmış!!! Sayende bu yaşımda öğrendimki futbolda duygulara yer yokmuş.

Ah be güzel kardeşim,keşke sen bu yaşına kadar taraftarlığın,kazanmanın,kaybetmenin kısaca futbolun duygu temelli olduğunu öğrenmiş olabilseydin.

Gelgelelim aramızdaki tartışmanın çıkış noktası olan Mustafa Yumlu'ya.

Öncelikle yeteneksiz olduğu fikrine asla ve asla katılmıyorum.Aksine şuanda Türkiye'deki kendi mevkisinin en iyi yerli oyuncularından biridir.Geçen yıl ki performansı ortadadır.

Hadi bu konuda senin bakış açını kullanalım,yani duygusallıktan çıkalım.Mustafa'yı birde fayda maaliyet açısından değerlendirelim.Bu bakış açısında Mustafa bu takım içerisindeki en yakın rakibinden uzak ara birincidir.Neden biliyormusun,öz evlat olduğu için.Yani tamamen duygusal nedenlerle.

Son yıllarda taraftarımız arasında gelişen bu öz evlat düşmanlığını asla anlayabilmiş değilim.Öz evlatsan muhtemel bir kenesin öylemi.

Yahu şu takımın bütçesindeki futbolcu maaliyetlerine bir bak bakalım,öz evlatlar ne almış dışarıdan binbir rica ve minnetle getirdiklerin ne almış.Hadi onu geçtim dışarıdan gelenler bu takıma ne kadar fayda sağlamış.Birazcık katkı sağlayanlar acaba bu kulübü benimsemişlermi, yoksa bir atlama tahtası olarakmı görmüşler.

Şu konuda fikirlerimiz birbirine yakındır zannediyorum.Benim için öz evlat Trabzon'lu olmak değildir.Benim için öz evlat demek Trabzonspor'lu olmaktır.Örneğin Onur benim için öz evlattır.Eskilerden örnek vermek gerekirse Ünal,Şehmuz,(muhteşem)İskender Gönen.

İş ahlakını ilk önde tutuyorsun,iyi güzelde ama örnek verdiğin isimlerden bazıları çok tuhaf.Örneğin selçuk,burak,egemen,jaja,colman.
    Seni bu kadar yıkarı çıkaran takımı bir kenara fırlatıp atmanın neresi iş ahlakına uygun.Yada senin yaşaman gereken şampiyonluğu şikeyle çalan adamın takıma transfer olamanın neresini iş ahlakına uydurabiliriz.

Yahu ''bu takım için ölürüm'' diyipte ilk fırsatta reina spora kaçan adamı bana bir kaç tane şampiyonluk kazandıracağını bilsem bile bu takımda istemem.

Baştan ayağa yetenek olan selçuk'uda burak'ıda bencede yetenekleri kısıtlı olan Zeki'nin tırnağına bile değişmem.

Sevgili Kardeşim;

Trabzonspor'u bu kadar özel yapan şey kazandığı şampiyonluklar veya kupalar değildir.Trabzonspor'u bu kadar özel yapan şey bu başarıları kazanma şeklidir.Diğerleriyle Bizim farkımız budur.

Not;Dünden beri foruma girme fırsatım olmadı.O yüzden kusuruma bakma ancak fırsat bulup yazabildim.
    Fonda dertler derya olmuş şarkısı ile okuyun. Şiddetle tavsiye edilir
    Teşekkürler ADMIN!!!

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

trrabzonsporda tabiki trabzonlu topçular da oynayacak.bunda şaşılacak bişey yok.coğrafik bir durum. illa bir iki tanesi a takıma çıkar.önemli olan çıkanların yetenekli olmasıdır.bu da o çocukların sorunu değil.klübün sorunu. torpil varsa bu da insanımızın sorunu.kendimizi ayıklamayalım bu sorunlardan.

Nereden
    İstanbul

Alıntı OFFLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fonda dertler derya olmuş şarkısı ile okuyun. Şiddetle tavsiye edilir
    Ama gördüğüm kadarıyla siz dışarıdan gazeli tercih etmişsiniz.

dağlıca61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

halen daha inanamıyorm, bir futbolcunun bariz kişisel hataları ile kayıp ettiğimiz daha doğrusu kazanamadığımız böyle bir maçı çok az hatırlıyorum,yazık çok yazık.

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Birkac sözde muhammet demir hakkinda yazmak istiyorum.

Bu macta etkili bir futbol sergiledi ve 2 gol atarak kalitesini bir kez daha ortaya koydu

Kendisi benim de begendigim ve bizde görmek istedigim bir oyuncu ama mactaki hareketleri bana Trabzonlu degilde Trabzon düsmani oldugu intibalarini getirdi.

Gollere asiri sevinmeler,mactan sonra mac berabere bitti diye asiri sinirlenmesini hic de hos bulmadim.

Bilmiyorum ben mi yanlis bakiyorum ne diyorsunuz?
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Cafer Bulur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu macta etkili bir futbol sergiledi ve 2 gol atarak kalitesini bir kez daha ortaya koydu

Kendisi benim de begendigim ve bizde görmek istedigim bir oyuncu ama mactaki hareketleri bana Trabzonlu degilde Trabzon düsmani oldugu intibalarini getirdi.

Gollere asiri sevinmeler,mactan sonra mac berabere bitti diye asiri sinirlenmesini hic de hos bulmadim.

Kesinlikle katiliyorum, burada onun Trabzonsporlu oldugunu yazan akrabalari ya kandiriliyor ya da bizi kandiriyor
    gs maçinda attigi rövesata golü sonrasi bile bu kadar sevinmemisti, ama millet israr ediyor gelsin melsin diye, lazim degil

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle katiliyorum, burada onun Trabzonsporlu oldugunu yazan akrabalari ya kandiriliyor ya da bizi kandiriyor
    gs maçinda attigi rövesata golü sonrasi bile bu kadar sevinmemisti, ama millet israr ediyor gelsin melsin diye, lazim degil
    Demek ki yalniz degilmisim gercekten macta cok asiri hareketleri oldu bu oyuncunun Trabzonsporlu oldugu konusunda ciddi tereddütlerim olustu.

Kimse Trabzonsporlu olmak zorunda da degil kimse yanlis anlamasin...
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Demek ki yalniz degilmisim gercekten macta cok asiri hareketleri oldu bu oyuncunun Trabzonsporlu oldugu konusunda ciddi tereddütlerim olustu.

Kimse Trabzonsporlu olmak zorunda da degil kimse yanlis anlamasin...
    Evet zorunda degil aynen ama bazen bizde de hata var herkesi Trabzonsporlu yapiyoruz, Calhanoglu için de geçerli bu, gsli çikti o mesela...

Nereden
    İstanbul

Beraberliği maç sonunda değil de 5 10 dakika önce yakalasaydık maçı da alabilirdik ancak ne zaman farkı bire düşürüp beraberlik için yüklenecek olsak anında gol yedik ve başladığımız noktaya döndük. Sizi bilmem ama ikinci yarının başında bu maç çevrilir hissi vardı bende. Skor memnun etmese de yenilgiyi çevirmiş olduk en azından.

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tabii ki görevini yapacak, takımı için en yüksek eforu sarfedecek. Ama abartılı gol sevinçlerine ben de anlam veremedim.

Trabzonsporlu adam golünü atar sevinir de tamam ona da lafım yok ama abartmanın alemi yok. Demek ki Trabzonspor'lu değil. Bir akrabasını tanıyorum en yakın zamanda tekrar soracağım.

Beraberliğe çok kızma olayını göremedim o bir nebze normal ama abartılı sevinmek ilginç geldi.
    "Büyüklük haksızca kazanılanı hak görmek değil, haksızlıklara rağmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Çağatay_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabii ki görevini yapacak, takımı için en yüksek eforu sarfedecek. Ama abartılı gol sevinçlerine ben de anlam veremedim.

Trabzonsporlu adam golünü atar sevinir de tamam ona da lafım yok ama abartmanın alemi yok. Demek ki Trabzonspor'lu değil. Bir akrabasını tanıyorum en yakın zamanda tekrar soracağım.

Beraberliğe çok kızma olayını göremedim o bir nebze normal ama abartılı sevinmek ilginç geldi.
    Cevap kesinlikle su sekilde olacaktir :
    "Cocuklugundan beri Trabzonsporlu, hem de koyu"......
    Ben yemem artik bunlari, bu kadar da olmaz

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Bu golde bile o kadar sevinmedi, utanmasa üzülecek
    http://www.youtube.com/watch?v=cQ9n9MrO7A8

Onun için, akrabasina "neden o kadar sevindi bizim maçta" diye sordugumuzda, bir sekilde cevap verebilirler ama onun karsisinda da bu golü gösterip "neden neredeyse sevinmedi" diye sorarsak ne diyeceklerini çok merak ediyorum

Nereden
    Belçika

Son 3 maç 9 gol demek gol atabiliyormuş takım, tek defansta papa oynayacak bukadar basit yediğimiz goller rezaletti..
    Birde 2.yarıdaki isteği 0-0ken oyuna yaysak daha değişik olacak takım..
    Birde mümkünse serdar soner zeki ve mustafa birdaha oynamasınlar bu takımda..
    İnsan ol evlat!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Selim MACİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Standart Galatasaray - Trabzonspor | STSL 10. Hafta | CANLI..!

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir arkadas daha gercegi gordu hatirliyormusun iddanin ardina vahidin gitmesi icin illa evimizde 4 5 yememizmi lazim demistim..sezon basindan beri ayni seyleri yazdik durduk ancak dovrulari gordun demek elestirilerinin yuzde yuzu dogru..

Renktaş medjani yerinde güzel

Ali Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Vahid ne günah işledik te geldin başımıza
    ~ İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Müh ~
    ~Twitter ~

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)