Sayfa 106 Toplam 108 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 56 96 104 105 106 107 108 SonuncuSonuncu
Toplam 2677 adet sonuctan sayfa basi 2,626 ile 2,650 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TRABZONSPOR 4 - 4 Gaziantepspor | STSL 7. Hafta | Maç Sonucu

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O haber doğru olabilir. Hoca sabote edildiğini düşünmüş olmalı
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İnşaallah haber doğrudur. Yumlu bence form tuttuğunda dönebilir. Ama Zeki takımdan şutlanmalı.
    Teşekkürler ADMIN!!!

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben hocanın bahsettiği takım içi sorunlarda Zeki ve Yumlu'nun ciddi payı olduğunu düşünüyorum.

Hani şu soyunma odasında konuşulanların dışarı sızması vs.

Hatta bu ikisinin hocayı istemediğini ve bilerek hata yaptıklarını düşünüyorum. Çünkü dün özellikle Yumlu'nun yaptıklarının sakatlıktan dönmemeyle, hazır olmamayla alakası yoktu.

Kimsenin gıyabında böyle şeyler söylemek doğru değil fakat tahminim böyle içimde tutamadım.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

hyasin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lig Tv'de cıktı haber süresiz kadro dısı
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaşayanlar zümresindenim.

Muhammet Hacısalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Resmi site onayladı..

Üzücü ama doğru olan bu..

Bu takımda bu isimlerin işi yok..

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

yabancı sınırı olmasa hoca bu takımda özer ekici gibi birkaç futbolcu hariç tek yerlli topçu bırakmaz

bırakmamalı da
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsızlık vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazım Gibi Sev.

Leralonde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefaenes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.haber61.net/mobi/news_detail.php?id=195992
    Zekiyi anlarim yumlu hoca hazir olmadan oynatti. 2 de bir bana teklif geldi diyene ne ceza var en büyük suc onda gitmek istiyorsa simdiden defolup gitsin kalmak istiyorsa bahane istemiyorum ilk 11 belli degil daha. Medjani ceza nerde
    Şurda kaçırdığınız bir konu var.Sakatlıktan yeni çıkmış biri fizik olarak düşüşte olur ki Yumlunun sürekli oynadığı dönemlerde bile arkasına oyuncu kaçırarak yedirdiği golleri biliyoruz.Mustafa nın dün ikinci golde yaptığı hata hazır olmadığından değil iyi bir oyuncu olmadığından dolayı.

signal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nereden
    İstanbul

Kendi sahan senin kalen. Kalende baskın oynamalısın. Ama orta sahada o baskınlığı sağlayamıyorsun. Orta sahan zayıf çünkü. O halde saldırmaya kalkışınca hepten çöküyorsun. İç sahada kaybettiğini dışarda saldırarak gidermeye çalışsan, rakip üstüne gitmezse yine kontra-atak dışında bir bütünlük oluşturamıyorsun. Sonra dan dun futbol. Tabi ki öyle. Orta saha en önemli mevki. Sonrasında forvet arkası destek ve pas alışverişlerinde harç olsun diye. Elbette defansın sağlam olmalı. Forvetin sağlam olmalı. Ama bunları, takımı kimler birbirine bağlayacak?
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Leralonde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şurda kaçırdığınız bir konu var.Sakatlıktan yeni çıkmış biri fizik olarak düşüşte olur ki Yumlunun sürekli oynadığı dönemlerde bile arkasına oyuncu kaçırarak yedirdiği golleri biliyoruz.Mustafa nın dün ikinci golde yaptığı hata hazır olmadığından değil iyi bir oyuncu olmadığından dolayı.
    İlk golde topu taca atmaması ve rakibe korner kazandırması hazır olmayla alakalı olamaz.

2. golde sola, orta açan adama doğru değil de tam tersine Belkalem'e doğru koşmasının hazır olmamayla alakası olamaz, 3. golde direkten dönen topa müdahale edemeyişi de öyle.

Arkasına adam kaçırmak başka ama bunların izahı, affı mümkün değil.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    İstanbul

Alıntı signal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok rezalet bir açıklama. Hocanın raporu doğrultusunda dese anlayacağım ama yönetim kurulu kararıyla olmaz

Nereden
    İstanbul

Kötü oynadığı için bir oyuncu kadro dışı bırakılamaz. Resmi siteden yönetim kurulu kararı deniyor. Yönetim kurulu bu işe müdahil olduysa bunun gerçek sebebini de açıklasınlar. Takıma mı ihanet etmişler, Yumlu ile zeki bilerek mi yapmış bu hataları . Bu mu denmek isteniyor?

Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar günlük hatalar veya yanlışlar üzerinde çok yoğunlaştığımızda uzun vadeli düşünceleri atlıyor, resme uzaktan bakamıyoruz ne yazık ki.dun ki maçı ben izlediğimde aklıma geçen yılki beşiktaş geldi.geçen yıl ki beşiktaş git geller yaşayarak sezonu tamamladı. haa bizden birazdaha istikrarlıydı ama kadroyu da bizim gibi yüzde 90 oranında değişmemişlerdi. ona rağmen beşiktaşı geçen yıl bütün otoritler hırs ve azminden ötürü tebrik ediyordu. yani bi ışık görülüyordu. şimdi bizim takımımız da oturana kadar böyle git geller yaşayacak. ama şunu görmemiz lazım. bu takım da ışık var mı var. mesela dün çok iyi ikinci yarı tempolu kazanma hırsıyla oynayan bi takım vardı ikinci yarıda. şikebahçe maçında da çok iyi defans yapan bir takım vardı. yani takımımız da aynı anda çok iyi defans ve aynı anda çok iyi hucum yapamıyor ama her ikisi için de ayrı ayrı potansiyelimiz var.ben vahid hocanın birçok açıklmasını eleştirmeme ve yanlış bulmama rağmen genel mana da destekliyorum.çünki bizim şehre dobra konuşan lafını düz söyleyen bi td lazım. yoksa çok bilmiş trabzon yazar tayfası iki günde ipini çeker. ne olursa olsun hocayavartık sabredilmeli.haa 1 sene geçer bu takım yine aynı tas aynı hamam o zaman gönderirsin.ama size geçen tv de ziya doğanın bi konuşmasında söylediği bi cümleyi aktarayım. ziya doğan diyor ki ben genel anlamda yabancı hocaya karşı biriyimdir. ama vahid hoca gibi hocalar gerçekten takımları iyi çalıştırıyorlar. ben bi takım çalıştırırken onun takımından topçu almıştım o futbolcu tatilden gelmesine rağmen bizim iki haftalık antreman görmüş takımımızda ki oyunculardan daha kondüsyonluydu. vahid hocanın tarzından hoşlanmayan oyuncularda olacaktır illaki mesela soner. tembel oyuncu istiyo ki tekmeye kafa sokmadan maç bitireyim. bunlar alışmışlar topçu kalır hoca gider düzenine. velhasıl kelam beşiktaşın izinden gitmeliyiz. gerçekten çok tatlı futbol oynuyo adamlar. ve futbol şansları yanlarında olursa uefa da final bile oynar buraya yazın. istatistikleri incelersek şu ortaya çıkar. bu ligde en fazla mesafe koşan takım beşiktaşla trabzondur. bu bile ilerisi için yeterli bi ışık. son sözüm biz herşeye rağmen ilk üçe gireriz. gs prandelliden vazgeçmezse ilk dörde giremez. yazın bir kenara

Nereden
    İstanbul

Alıntı bahadır2561 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İste bu zihniyet Trabzonspor'un kuculmesini isteyen zihniyet
    Allah islah etsin
    Sevgili kardeşim;

Beğenmediğin bu zihniyet,Trabzonspor'u Trabzonspor yapan zihniyet.

Beğenmediğin bu zihniyet,Trabzonspor'u farklı yapan zihniyet.

Beğenmediğin bu zihniyet,Trabzonspor'un asıl değerinin paradan puldan değil temsil ettiği erdem gibi,ahlak gibi,her türlü üstünlük anlayışına karşı durmak gibi değerlerden geldiğine inanan zihniyet.

Eğer bu zihniyeti küçülmek olarak görüyorsan vah haline.Asıl büyük olmak böyle bir şeydir.Kökünden uzaklaşan,hiçbir geleneği olmayan, her şeyi parayla ölçen zihniyetlerin karşısında olmaktır asıl büyüklük.

Ne diyordu o malum sezonun sonunda Şenol Güneş'' paraya karşı emeğin mücadelesi''.

Allah asıl senin zihniyetini islah etsin.

Senin zihniyetin örneğin,üç gol attığı maçtan sonra bile Hami Mandıralı'ya küfreden zihniyettir.

Senin zihniyetin Ogün'e cenazede saldıran zihniyettir.

Senin zihniyetin Hüseyin Çimşir'le dalga geçmeyi marifet sayan zihniyettir.

Daha fazla örnek vermemi istemezsin herhalde.

Tekrar ediyorum;Mustafa Yumlu gibiler bu takıma ruhunu verenlerdir.

Eğer bugün bir istanbul takımını değilde Trabzonspor'un taraftarıysan bunu zamanın Mustafa Yumlu'ları olanlara borçlusun.

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mustafa Yumlu'nun ''futbolculuk'' baz alınarak kadro dışı bırakılmasını onaylayamam .Evet bu maçta (ilgili bölüme de yazdım) rezalet oynadı,adeta yürüdü bütün gollerde hemen hemen hatalı ama en azından yedek-medek kadroda tutulmalıydı.

Ama Zeki kesinlikle doğru karar.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Nereden
    İstanbul

Maç oynanırken dedim, nerdeyse art niyet arayacağım Mustafa'yla ilgili diye.. Bilerek oynamıyor gibi geliyor diye.. Vahid hoca gerekeni yapmış.. Zeki'nin çok daha önceden kadro dışı kalması gerekiyordu zaten..

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı GÖLONSA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili kardeşim;

Beğenmediğin bu zihniyet,Trabzonspor'u Trabzonspor yapan zihniyet.

Beğenmediğin bu zihniyet,Trabzonspor'u farklı yapan zihniyet.

Beğenmediğin bu zihniyet,Trabzonspor'un asıl değerinin paradan puldan değil temsil ettiği erdem gibi,ahlak gibi,her türlü üstünlük anlayışına karşı durmak gibi değerlerden geldiğine inanan zihniyet.

Eğer bu zihniyeti küçülmek olarak görüyorsan vah haline.Asıl büyük olmak böyle bir şeydir.Kökünden uzaklaşan,hiçbir geleneği olmayan, her şeyi parayla ölçen zihniyetlerin karşısında olmaktır asıl büyüklük.

Ne diyordu o malum sezonun sonunda Şenol Güneş'' paraya karşı emeğin mücadelesi''.

Allah asıl senin zihniyetini islah etsin.

Senin zihniyetin örneğin,üç gol attığı maçtan sonra bile Hami Mandıralı'ya küfreden zihniyettir.

Senin zihniyetin Ogün'e cenazede saldıran zihniyettir.

Senin zihniyetin Hüseyin Çimşir'le dalga geçmeyi marifet sayan zihniyettir.

Daha fazla örnek vermemi istemezsin herhalde.

Tekrar ediyorum;Mustafa Yumlu gibiler bu takıma ruhunu verenlerdir.

Eğer bugün bir istanbul takımını değilde Trabzonspor'un taraftarıysan bunu zamanın Mustafa Yumlu'ları olanlara borçlusun.

Duygusalliga gerek yok her Trabzonluyu takimda tutarsan bi yol alamazsin bunu bu yasinda hâla goremediysen diyecek pek bisey yok

Trabzonsporu Trabzonspor yapan degerlerin basinda iş ahlaki iyi olan futbolcular gelir Trabzonlular degil

Is ahlaki, yetenegi kapasitesi belli oyuncular sirf Trabzonlu diye kadroda tutulursa iste bu hale geliriz

Senol Gunes, Hami, Unal, Tolunay, Tekke, Gokdeniz, Selcuk, Egemen, Onur bunlar yetenekli olduklari icin ovgu, saygi, sevgi ve sonunda da kupalar aldilar, Trabzonlu olduklari icin degil

Paraya karsi emegin savasini Jaja,Burak, Umut, Yattara,Egemen, Cale, Colman ile verdin

Yeteneksiz Yumlu,Zeki ve turevleriyle degil

Ben oyuncunun kimligine bakmam nereli olugu umrumda degil işini iyi yapsin yeter

Allah Trabzonsporumu yeteneksiz kenelerden-ozevlatlardan korusun
    Amin

Trabzonspor Kongre Üyesi

SEDER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

performansa göre kadro dışı bıraklıcaksa zeki den önce medjani var, serdar gürler var. ama yumlu ya yazık olmuş adam uzun zamandır yoktu..
    Konu SEDER tarafından (27.10.2014 Saat 14:41 ) değiştirilmiştir.
    Hemşeri: Trabzonlu Olan Değil, TRABZONSPOR'lu Olandır.

Nereden
    İstanbul

2011den sonraki kadrolardaki başarısızlıktaki en büyük etken 1461 sevdasıdır. 1461 takımının kazandığı başarılar Trabzonsporu bir düşe sürekledi. Bu oyuncularla tekrar öze dönelim hazır başarı da varken mantığıyla gidildi ama hesap edilmeyen şey onların çoğunun yeteneksiz olduğuydu. Öze dönüş filan hikayelerini artık bırakalım. Bu defalarca denendi tutmadı. Kriter yetenekli oyuncudan yana olmalı. Trabonlu olsun ya da olmasın yetenek varsa bu oyuncular tutulur.

Nereden
    Avrupa Diğer

Standart TRABZONSPOR 4 - 4 Gaziantepspor | STSL 7. Hafta | Maç Sonucu

Vay arkadaş! Takım değil aile şirketi sanki. Bizim adammış. Peh ..
    Konu omondoles tarafından (27.10.2014 Saat 14:57 ) değiştirilmiştir.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

boşverin ikisini de....

Mustafa gibi oyuncu yokluktan oynadı şimdiye kadar.....Şimdi elinde 2 tane çivi gibi adam var....

Avram ve berkalem oynadığında pozisyon vermeyen takım dün araya atılan her topta golu yedirdiler bize....

geçen Karabük maçında Zeki efendi ayakkabı bağlıyor...La maç içinde pozisyonda olacak işöi....yetmiyormuş gibi 1 tanede kendi kalesine arttı....

Lokeren maçında adamlara resmen topu servis etti....

Sol ayaklı oyuncun mu yok.....Koy stoperlerden birini oraya en az zeki kadar iş yapar....

İshak'ı koy....

yani Yumlu yiene bir nebze....

açıkcası bu kararların maçla ilgisi olduğunu pek düşünmüyorum

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok rezalet bir açıklama. Hocanın raporu doğrultusunda dese anlayacağım ama yönetim kurulu kararıyla olmaz

Abi belki yönetime gidip, biz bu hocayı istemiyoruz dediler?

Bilemeyiz ki.

O zaman yönetim kurulu kararı ile olur haliyle.

Bu açıdan bakmalıyız diye düşünüyorum.
    "Büyüklük haksızca kazanılanı hak görmek değil, haksızlıklara rağmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

murat3861 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri

Ikiside cok kotu oynadilar zaten yetenekleriyle degil hirslariyla oynuyorlardi herhalde hoca veya yonetim ihanet sezdiler kararin arkasinda durmak lazim insallah bu herkese ders olur herseye ragmen hocanin arkasinda durmak lazim

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

aklımda şöyle birşey var Trabzonspora karşı Trabzonlu sporcular çok daha kolay basitbirşekilde gol atıyor
    zaten atmayada çalışmaya devam etsinler şikayetimiz yok hatta bizim için gurur kaynağı şikeci olmadığımızın ispatı aklınıza gelen varsa sizde ekleyin

muhammed demir (gaziantep)
    muhammet reis (balıkesir)
    drago gabriç i de ekliyecem (ankaragücü-kiralık oyuncumuz)

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu Karardan dolayi, futbolculari hemen asmakta neyin nesi? Hele ki olayin icyüzünü tam ögrenmeden..

Ortada bir gercek var, Hoca´nin gitmesini isteyen, laylaylom takilmak isteyen oyuncularin oldugu (tembeller) !

Sirf hoca´nin tarzini begenmeyip yatanlar ama sözkonusu para olunca bankaya kosan futbolculari söküp atacaksin (kim olursa olsun). isine saygisi olmayanin, kendisine saygisi olmaz, dolayisi ile takima..

Ne zaman ki Hoca´yi ezdirmez, futbolculara gereken gözdagini verir, gerekeni yaparsin, iste o zaman Hoca´nin sayginligini arttirirsin. Hoca´da görevini cok daha rahat yapmaya baslar.

Dün Hoca´nin macsonu aciklamalarini okudum. Herseyi gayet acik söylemis (tamamen katiliyorum) ama buna ragmen sirf elestiri olsun, torba dolsun diye yapilan elestirileri görüyorum. Pekiyi bu Taraftari ne yapmali???

Evet Mehmet Ekici oynamis olsa, cok farkli bir skorla biterdi bu mac...pekiyi bunu Hoca bilmyor mu?

Hoca´nin bildigi ama burdaki cogunlugun bilmedigi sey, Mehmet´in son 2 sezondur sakatliklardan dolayi dogru dürüst oynamadigir. Iki tempolu mactan sonra cok yorgun oldugudur. Böyle bir Vücüt yapisinin o yorgun halle olasi bir sakatliga meyilli oldugudur. Hoca bugünü degil, yarini düsünerek dogru bir karar almis..diger oyuncu tercihlerine hic girmiyorum. Cünkü bu oyuncu niye oynamiyor diye elestirenler, oynadiginda ise oyuncudan cok Hoca´yi elestirenler yine ayni Kisiler..

Yeni olusturulmus bi kadro, onca sakatliktan dolayi birarada dogru dürüst oynamayan bir kadrodan mucize bekleyenler..Nasreddin hoca´ya artik gülmüyorum, sadece düsünüyorum
    Konu Berke6198 tarafından (27.10.2014 Saat 19:50 ) değiştirilmiştir.
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)