Sayfa 97 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 47 87 95 96 97
Toplam 2424 adet sonuctan sayfa basi 2,401 ile 2,424 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 3 - 1 Mersin İY | STSL 6. Hafta | Maç Sonucu

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Yatabarenin ortası tam bir usta işiydi
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Konya

Duran toptan gol attık diey alınan skoru küçümseyemler çekilen 18 şuta ve 12 kornere bi baksınlar..şikebahçenin 03-04'te kazandıkları şampiyonluğa ve o şampiyonlukta Luciano'nun attığı gollere bi baksınlar.o sene şikeciler kaç gol atmışlar duran toptan bi baksınlar..İşimiz gücümüz kendimizi küçük görüp eleştirmek için eleştiri yapmak..

bariskaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Orta yapılacak duran topları ve kornerleri Mehmet ya da Sefa kullansın.
    Sabır + Sabır + Sabır = 8, 9, 10, ...
    İyi Hücum maç alır İyi Defans Şampiyon Yapar !!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Bende diyorum forumda bi eksiklik var ama kim?Forumun sağlam müdavimlerinden İstatistik uzmanı arkadaşımız Deaglemanyaq (Mehmet) 1 aydır foruma girmemiş tanıyan varmı kendisini?

Berat Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende diyorum forumda bi eksiklik var ama kim?Forumun sağlam müdavimlerinden İstatistik uzmanı arkadaşımız Deaglemanyaq (Mehmet) 1 aydır foruma girmemiş tanıyan varmı kendisini?
    Yurt dışına çıkacaktı diye biliyorum

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı mekatronik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende çekirdekçiyim, muhteşem bir duygu maç izlerken çekirdek çitlemek niye bu kadar yükleniyorsunuz anlamadım.
    İzninizle sosyolojik bir tespit yapmak isterim;
    Üç tip seyirci vardır, biri oturunca, oturma diye kızar, diğeri ayağa kalkınca otur kardeşim göremiyorum der, birde biz çekirdekçiler var. "İsteyen otursun, isteyen kalksın, isteyen bağırsın , isteyen küfür etsindir" ana fikri.
    Herkesin heyecanını dışa vurum şekli vardır. Biz çekirdekçiler de maç izlerken bir şeyler yiyerek dışa vuruyoruz heyecanımızı,
    Haa neden çekirdek derseniz cevabı basit; maçtan gözünü ayırmadan yiyebildiğin için tabi.
    Maç izlerken kendini yerden yere atan adam saygıyı hakettiği kadar oturduğu yerden kalkmayan adam da aynı saygıyı hak ediyordur, çekirdekçiler de keza.
    tamamen katılıyorum.hele ayağa kalk diyenlere çok sinir oluyorum.sanane kardeşim, ayakta izlenen bişey olsa koltuk koymazlar di mi oraya? kimse kimseye karışmamalı. ama bu çekirdeği nasıl yiyorlar maç sırasında anlamak güç.benim mesela burnum kaşınır çekirdek yerken, zaten maça da sinirliyoruz.cinnet geçirme sebebi olur benim için.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Berat Akçay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yurt dışına çıkacaktı diye biliyorum
    Eyvallah kardeşim.

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Salihi alındığı için en çok eleştirenlerden biriyım

Ama dün süperdi kelimenin tam anlamıyla mükemmeldi bence ön liberoda o oynamalı cezayirlıiarı geride oynatsın çok basit oynadı oyunu rahatlattı

birde kanatlarımız hala gecen yıl gibi kaleye inmeye çalışıyor kale önünde bir kule var iki ortadan birine mutlaka vurabilecek bir adam var ama orta yapan yok yatabare girdiği gibi ortayı caktı

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Smile

Alıntı matalar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bu halimle medjaninin 5 haftadır orta sahada kabak gibi sırıttığını görüyorumda vahit hoca nasıl görmüyor merak ediyorum doğrusu.
    adam 5 haftada 1 tane olumlu hareketi olmuş muydu?
    sen maçı seyretmemişsin medjani stoper oynadı bu dün akşam

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Salih , benzetilecek olursa Mehmet Topal'a benziyor. Sağa sola savruk şekilde mücadele. Pozisyon almasını bilmiyor. Ayağa pas yapan bir takım karşısında bu olumlu yorumların hepsi olumsuza dönüşecektir.

Futboluna ve mücadelesine saygı duyuyorum fakat futbolda sevmediğim tarzda futbolcu.

Soner'e atıp tutanları da anlamıyorum gayet iyiydi Soner. Soner kesinlikle her maç oynatılması gerekir.

Mehmet Akbaş'tan ise Zeki oynasın. Sol ayaklı sanırım Mehmet. Tercihin sebebi oydu.

İstediğimiz tarzda oynamıyor takım. Destek her zaman ama ben futbolumuzu beğenmiyorum.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Nereden
    Bursa

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Salih , benzetilecek olursa Mehmet Topal'a benziyor. Sağa sola savruk şekilde mücadele. Pozisyon almasını bilmiyor. Ayağa pas yapan bir takım karşısında bu olumlu yorumların hepsi olumsuza dönüşecektir.

Futboluna ve mücadelesine saygı duyuyorum fakat futbolda sevmediğim tarzda futbolcu.

Soner'e atıp tutanları da anlamıyorum gayet iyiydi Soner. Soner kesinlikle her maç oynatılması gerekir.

Mehmet Akbaş'tan ise Zeki oynasın. Sol ayaklı sanırım Mehmet. Tercihin sebebi oydu.

İstediğimiz tarzda oynamıyor takım. Destek her zaman ama ben futbolumuzu beğenmiyorum.
    pozisyon almasında sıkıntılar var doğru ama geliştirilebilir bir durum.takım olarak gelişmesi de gerekiyor. diğer oyuncular düzgün pozisyon alırsa salih in yıpratıcılığı daha çok öne çıkar. önemli olan denge kurabilmek.her iki özellik de lazım takıma.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pozisyon almasında sıkıntılar var doğru ama geliştirilebilir bir durum.takım olarak gelişmesi de gerekiyor. diğer oyuncular düzgün pozisyon alırsa salih in yıpratıcılığı daha çok öne çıkar. önemli olan denge kurabilmek.her iki özellik de lazım takıma.
    Pozisyon almasını geliştirir ise akıllı pres ile kesinlikle takıma monte edilir o zaman bir şey demem.

Mücadeleci futbolcu Futbolda önemli tabi. Fakat Mücadeleci , Pozisyon bilgisi olan tekniği olan bir futbolcusu olursa rakibin karşısında zorlanırsın.

Sen Mücadeleci , Geriden top çıkartabilen , biraz teknik orta saha ihtiyacını 3 futbolcu ile gideriyorsun.

Soner geriden top çıkartsın. Salih Mücadele etsin. Mehmet ( Constant veya Özer ) oyun kursun.

Örnek verecek olursam Melo.

Savaşçı ve mücadeleci. Tekniği ve oyun kurması ile bütün bir futbolcu. Bize Lazım olan şey tamda bu. O zaman ileride gol yollarında sıkıntı yaşamayız.

Soner kesici değil , Salih oyun kuramıyor diye bu ikiliyi tek futbolcunun yapması gereken göreve veriyoruz. Hucümda eksik kalıyoruz.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Nereden
    Bursa

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pozisyon almasını geliştirir ise akıllı pres ile kesinlikle takıma monte edilir o zaman bir şey demem.

Mücadeleci futbolcu Futbolda önemli tabi. Fakat Mücadeleci , Pozisyon bilgisi olan tekniği olan bir futbolcusu olursa rakibin karşısında zorlanırsın.

Sen Mücadeleci , Geriden top çıkartabilen , biraz teknik orta saha ihtiyacını 3 futbolcu ile gideriyorsun.

Soner geriden top çıkartsın. Salih Mücadele etsin. Mehmet ( Constant veya Özer ) oyun kursun.

Örnek verecek olursam Melo.

Savaşçı ve mücadeleci. Tekniği ve oyun kurması ile bütün bir futbolcu. Bize Lazım olan şey tamda bu. O zaman ileride gol yollarında sıkıntı yaşamayız.

Soner kesici değil , Salih oyun kuramıyor diye bu ikiliyi tek futbolcunun yapması gereken göreve veriyoruz. Hucümda eksik kalıyoruz.
    melo çok pahalı, öyle komple bir oyuncu bulamıyoruz.salih in mücadele gücü çok üst düzey en azından. karakter olarak da bu özelliğini destekleyici inatçılığı ve kararlığı var.mersin maçındaki pasları, oyunu oynama şekli ümit verdi bana.elmizdekilere bakarak salih costant ekici oynar diyorum.o zaman fiziksel olarak ortasahada sıkıntı yaşamayız.oyun kurma konusunda da costant ve ekici nin yeterli olduğunu söyleyebiliriz. oyun kurarken buna göre bir düzen şekil belirlenirse çok sıkıntı kalmaz.

öyle komple oyuncularımız olsa herşey kolay zaten.t.direktörlük de burda devreye girir.oyuncuların iyi özelliklerini ortaya çıkaracak bir oyun düzeni belirlemek.biribirne ihtiyaç duyan ve tamamlayan bir oyuncu grubu, duygusal olarak da üst seviyeye çıkar. herşeyi tamam olan takımların önüne geçebilir.futbol böyle bir oyun.

mekatronik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Salih'in performansı inşallah sürekli olur, ben tek maçlık bir performans olduğunu düşünüyorum.
    Ah Bourceanu ah, şu ortasahanın ilacını kiralık verdik, sakatlığı geçince almalıyız.
    ...........Bource..............
    Özer... Mehmet...Constant
    .....Yatabare... Cardozo....

Kanat oynayacağız diye canımız çıkıyor, beceremiyoruz işte. Böyle oynarsak pas manyağı olur rakip, Cardozo'yu pozisyona doyururuz.
    Cehalet ne güzel şey, her şeyi biliyorsun.

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İyi geldi be ! Devamı da gelsin artık 3 puanların.Bu taraftar çok çekti futbolcu kardeşlerim sizler de çektirmeyin bundan ga-ri.
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

Semih58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sabır-sabır-sabır .Yepyeni bir takımda sabır gerek.
    Baskalari ile ugrasmak kendinle ugrasmaktan daha kolaydir.
    Kobra

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Tek kale oynadık ve yendik.

Rıza hazmedemediği için hala "benim de kariyerim var", "Vederson sert faul yapacak çocuk değil" diyor.

Klasik Beşiktaşlı ağlaması...

Ek: An itibarıyla coştu küçük enişte: "Ben hakem olsam atardım onu". Hahaha

Ek 2: "Türkiye'yi karıştırdı demedim, Türkiye'yi başka yerlerle karıştırmasın". Çevir çevir...
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (20.10.2014 Saat 18:36 ) değiştirilmiştir.

mourner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yozgat

vahit hoca'nın tepki göstermesi çok normal,pozisyon tam önünde oldu ve serdar'ın ayağının kırıldığını düşündü.bu duruma tepki göstermesi çok normal,hangi adam sakin oturur bu pozisyon karşısında.rıza yenilgiyi hazmedemeyerek olayı büyütüyor, önce kendi oyuncusunu eleştirsin,futbolda öyle bir müdahale mi var..
    ayrıca vahid'in rıza'yı tanımaması çok normal,hangi yabancı teknik adam tanır ki bizim hocaları..hocalığı da ondan öğrenecek değil,vahid hoca megaloman birisi,morinho gibi..bence verdiği dik dik cevapların keyfini çıkarın,dalganızı geçin gitsin.

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Mustafa denizli vedersonun hareketi kirmizi kart degil dedi ama tümer agzinin payini iyi verdi.

O pozisyonda topa o sekilde hamle yapan oyuncu kirmizi görmeyi göze almalidir bunun baska aciklamasi yok.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Nereden
    İstanbul

Maçın başından sonuna kadar baskılı istekli oynadık Salih ve Ekiciyi şahsım adına tebrik etmeden geçemeyeceğim.

Beni en çok sevindiren heyecanlandıran olay ise Hocamızın Serdara yapılan faulden sonra inanılmaz derecede sinirlenmiş olması ve 5 dakika boyunca yerinde duramaması olmuştur. Teşekkürler sevdam teşekkürler Hocam!
    2010-2011 Sezonu Şampiyonu TRABZONSPOR
    Adaletin olmadığı yerde anarşi başlar..
    https://twitter.com/U_TS1967
    https://www.facebook.com/ugurodabas1967

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hocayi fazla tutmam begenmem de ama dünkü macta serdara yapilan faulden sonraki hareketlerine destek veriyorum.

Bir Trabzonspor hocasi olarak oyuncumu yedirmem mesaji vermistir dogru yapmistir,kendi oyuncusun gözünde de degeri yükselmistir.

Kendisini tebrik ediyorum,bu hakemlere hakkimizin kolay kolay yenemeyecegini haykirmaya mecburuz baska türlü olmuyor bu isler.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Gözü önünde ayağı kırılacak oyuncusu için tepkisiz kalacak değildi ya Hoca.

Medya Hoca'yı eleştirmeye başladıysa bilin ki doğru şeyler yapılmıştır. Bu medyanın bizim iyiliğimizi düşündüğünü sanmak saflık olur.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı biltrabzon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Halilhodzice terbiyesiz diyen hakan ünsalin Fatih Terime haysiy..z demesi lazim.Ayrica mac kazanildi diye hakem serefsi...ni es gectiniz.
    Alıntı Muhammet Hacısalihoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan ünsal rıdvan dilmen gibi asalakların yorumcu olduğu ülkede sonuna kadar milli takımın rakiplerini tutarım kimsede ağzını açamaz..
    Alıntı beratika Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Resmen adam TS hocasına terbiyesiz dedi ya bu hakkı ve haddi nerden buluyor anlayamıyorum.Kardeşim adam Çalımbay'ı nerden tanısın?Neden oraya buraya çekiyorsun ki siz daha Milli takım hocasına ELEŞTİRİ getiremiyorsun en doğal hakkın olan!
    70milyonluk ülke arkadaşlar herkesin ne dediğini mi kontrol etcez, bırakın isteyen istediğini desin. Hakan ünasal'ı dinleyen mi var, takılmayın böyle şeylere bence. Çnemli olan sahada oynanan oyun ve alınan puanlardır, gereksiz yorumlara kulak verip zama kaybetmenin anlamı yok.
    İnadına Trabzonspor !

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamamen katılıyorum.hele ayağa kalk diyenlere çok sinir oluyorum.sanane kardeşim, ayakta izlenen bişey olsa koltuk koymazlar di mi oraya? kimse kimseye karışmamalı. ama bu çekirdeği nasıl yiyorlar maç sırasında anlamak güç.benim mesela burnum kaşınır çekirdek yerken, zaten maça da sinirliyoruz.cinnet geçirme sebebi olur benim için.
    Tribün dizaynı da buna göre yapılmalı aslında. Ayakta zıplamalalı tribün, çekirdekli tribün, oturmalı kalkmalı tribün gibi. Futbolun özü taraftar ama kimsenin umrunda değil. Önce para, sonra futbolcu, sonra yönetici, medya ve en sonda taraftar. Beter olsun taraftar.
    İnadına Trabzonspor !

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)