Sayfa 294 Toplam 304 Sayfadan BirinciBirinci ... 194 244 284 292 293 294 295 296 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7600 adet sonuctan sayfa basi 7,326 ile 7,350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Jajá - Jackson Avelino de Coelho

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hüseyin Başoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğerki jajada fernandes gibi akıllanıp gittiği takımda muhteşem performans gösterseydi siz haklı olurdunuz ama göstermedi o yüzden boşuna laf etmeye gerek yok ..

31 maç 14 gol (sadece lig) ile oynadı adam, şampiyon takımda burak ve umutla gol yükünü paylaşıyordu. buna rağmen muhteşem performans göstermedi yani jaja sana göre ?

birşey söylüyorsunuz bari destekli söyleyin, komik duruma düşmeyin. muhteşem performans göstermemişmiş. sol ayağına gelen her top aksiyondu heyecandı, kaç tane topçu izlediniz trabzonda jaja gibi ? ondan sonra milletin adamına imrenirsiniz işte, fernandez melek sanki barlardan çıkmıyordu portekiz çetesiyle.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Hüseyin Başoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    31 maç 14 gol (sadece lig) ile oynadı adam, şampiyon takımda burak ve umutla gol yükünü paylaşıyordu. buna rağmen muhteşem performans göstermedi yani jaja sana göre ?

birşey söylüyorsunuz bari destekli söyleyin, komik duruma düşmeyin. muhteşem performans göstermemişmiş. sol ayağına gelen her top aksiyondu heyecandı, kaç tane topçu izlediniz trabzonda jaja gibi ? ondan sonra milletin adamına imrenirsiniz işte, fernandez melek sanki barlardan çıkmıyordu portekiz çetesiyle.
    önce okuma yazma öğren sonra konuşalım ...

diyorumki bizden sonraki gittiği takımlarda basarılı olmus olsa akıllanmıs olsa siz haklı olurdunuz ama böyle bişi yok adam gittiği her takımda disiplinsizliği yüzünden kadro dışı her gitti yerde olay....akıllanmamış anlıcagın...

düzgün bir okuma anlama olayını hallederseniz sizinle konusuruz...

Nereden
    İstanbul

senİn takiminda bu adam Çatir Çatir oynuyor muydu ?

(.)

"Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Hüseyin Başoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

senİn takiminda bu adam Çatir Çatir oynuyor muydu ?

(.)

oynuyordu ama dünyada çatır çatır oynarken disiplinsizlikten yollanan tek futbolcu jaja değil bu mantık yanlış....

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

nouma da catir catir oynuyordu. yaptigi bir terbiyesizlik sonrasi paketlendi. jaja'nin sozlesmesinde sadece maca cikar ve guzel oynar mi yaziyormus merak ettim.

fernandez bara gidiyordur dogrudur ama canim sikildi bi portekiz yapayim diyip kafasina gore tuydugunu duymadim hic. bu adami alan her kulup yollamis. herkes yanlis bir jaja dogru

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hiç de çatır çatır oynamıyordu. bjk ve satılmışşehir maçlarında yerlerde sürünmesini hiç unutmam. Bu, o zaman Adrian oynasın ya da gelsin damadım olacak özelliklere sahip olsun demek değil. Çatır çatır oynasa zaten önünde kimse duramazdı bu yeteneğin. O kadar alemlerde gezen adam sahada topunu oynayamaz. Ronaldinho bitti bu yüzden Ronaldinho, Jaja kim oluyor. Farklı dünyada yaşıyor böyle futbolcular. Samba, kumsallar falan

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Nereden
    İstanbul

Alıntı Erbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç de çatır çatır oynamıyordu. bjk ve satılmışşehir maçlarında yerlerde sürünmesini hiç unutmam. Bu, o zaman Adrian oynasın ya da gelsin damadım olacak özelliklere sahip olsun demek değil. Çatır çatır oynasa zaten önünde kimse duramazdı bu yeteneğin. O kadar alemlerde gezen adam sahada topunu oynayamaz. Ronaldinho bitti bu yüzden Ronaldinho, Jaja kim oluyor. Farklı dünyada yaşıyor böyle futbolcular. Samba, kumsallar falan

kötü oynadığı maçlarda vardı, olamaz mı ? ama adam şampiyon olduğumuz sene kaç maçta ipten almıştı bizi. bursa olsun, antep gs olsun vs..

satılmışşehir in 2. maçını söylüyorsun galiba ? o maç frikikten bir topu direkte patladı, bir tane topu direği yalayıp dışarı çıkmıştı son dakkalardı, umut a bir pası vardı Allah ın kazması o maç kaç tane gol kaçırmıştı, hele son saniyede barış ataş sağdan ortalamıştı o topa gol diye ayağa sıçradık umutla beraber ama sonucu biliyorsunuz... şikeci şerefsizler 10 kişi savunma yapmıştı o maç...

keşke bjk lilerde fernandez de kim oluyor deyip yollasaladı adamı. şimdi orta sıralarda takılırlardı... rakip olamazlar dediğimiz takım bizden iyi durumda kilit oyuncularıda fernandez.

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Red face

kötü oynadığı maçlarda vardı, olamaz mı ? ama adam şampiyon olduğumuz sene kaç maçta ipten almıştı bizi. bursa olsun, antep gs olsun vs..

satılmışşehir in 2. maçını söylüyorsun galiba ? o maç frikikten bir topu direkte patladı, bir tane topu direği yalayıp dışarı çıkmıştı son dakkalardı, umut a bir pası vardı Allah ın kazması o maç kaç tane gol kaçırmıştı, hele son saniyede barış ataş sağdan ortalamıştı o topa gol diye ayağa sıçradık umutla beraber ama sonucu biliyorsunuz... şikeci şerefsizler 10 kişi savunma yapmıştı o maç...

keşke bjk lilerde fernandez de kim oluyor deyip yollasaladı adamı. şimdi orta sıralarda takılırlardı... rakip olamazlar dediğimiz takım bizden iyi durumda kilit oyuncularıda fernandez.
    jajanin devre arasinda cekip gitmesi bile kovulmasi icin yeterli sebep. kimse armadan buyuk degildir ve tonla para aliyorsa esek gibi idmanina cikacak, calisacak.kimse ona icki iciyor diye tepki gostermedi, takim kamp yaparken kendine kafa izni verecek kadar sorumluluk sahibi olan ve kulubu gram iplemis bir adamin kovulmasinindan daha dogal bir durum olamaz.bu adami kovan tek kulup Trabzonspor degilse bunun sorumlusu jajadir.

mudurun sana bugun ise gelmek zorundasin diyecek sen canim istemiyor gelmiyorum diyeceksin sonra kovulunca mudur haksiz, sen hakli olacaksin, oyle bir memleket yok..
    Konu ESER tarafından (24.11.2012 Saat 18:33 ) değiştirilmiştir.

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Jaja çok maçımızı tek başına çevirdi ama çok disiplinsizdi
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    Avrupa Diğer

tekrar ediyorum Trabzonspor için jaja > şenol güneşx99999999999

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu akşam 1 şişe viski içip tek başına sahaya çıksaydı bizi yenerdi..

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gidişine en çok üzüldüğüm futbolcu hala çok seviyorum kendisini..
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    İstanbul

Eski takımı Metalist ile anlaşabilirmiş yakın zamanda.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Bursa

Alıntı Erbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    He tamam he Jaja çatır çatır oynamıyordu Umut oynuyordu birde burda yönetici olmuşsunuz...

Gelmiş 2 maç yazmış kötü oynadı diye git izle Eskişehir maçında yaptığı combo çalımları direkten dönen toplarını.

Jaja en az 5-6 maçı tek başına almıştır o sene.

Kasımpaşa, Bursa, Gs (burak ile), Gaziantep,Manisa lig, Manisa kupa.

Bunlar en özel performanslarını sergilediği maçlar ben Jaja'dan başka tek başına maç alan bir adam hatırlamıyorum. Jaja olmasa 82 değil 62 puan toplardık o sene ki zaten 2010 senesi başına baktığımızda tek adam akıllı transfer Jaja idi.2009'da takım yerlerdeydi ligde.

Yani Jaja etkisi tek başına 20 puan toplamaktır istediğiniz kadar yırtının Jaja bir efsanedir. Hemde 30 maç bile oynamadan.

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ligin 25. haftasında kaçmak isteyen efsane
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Vkgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jaja çok maçımızı tek başına çevirdi ama çok disiplinsizdi
    Doğrudur.

Birde disiplinli olup sahada hiçbir şey yapamayanlar vardı ki hala var, Jaja kalsaydı disiplinsizlik yapsaydı yine tek başına maç çevirseydi keşke. . .

Nereden
    İstanbul

Alıntı Tayfun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jaja kalsaydı .
    Anahtar bu işte. Takımda dursaydı kalacağının hiçbir zaman garantisi yoktu.
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

marcusjava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı alihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski takımı Metalist ile anlaşabilirmiş yakın zamanda.
    ordan da biz alsak keşke.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mollasalihoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ligin 25. haftasında kaçmak isteyen efsane
    Alıntı Mollasalihoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anahtar bu işte. Takımda dursaydı kalacağının hiçbir zaman garantisi yoktu.

http://www.futbolistan.net/trabzonsp...li-4213809.htm

19 ekim 2010

Jaja, geldiği günden bu yana taraftarların kendisine büyük destek verdiğini vurgulayarak, “Attığım bu golleri taraftarımıza armağan etmek istiyorum. Onların desteği çok büyük. Devamı da gelecek. Takımın performansı da giderek üst düzeye taşınacak ve hep birlikte bu takımı başarılı noktalara taşıyacağız” yorumunu yaptı.

Trabzon’da mutlu bir yaşantı sürdüğünü anlatan Jaja, “Trabzon’da mutluyum ancak şurası çok açık; takım iyi sonuçlar alıp, biz iyi olduğumuz zaman buradaki hayatımız hem benim hem de diğer arkadaşlarımız için çok belirgin bir şekilde kolaylaşıyor. Öncelikli hedefim Trabzonspor’u kendimle birlikte yukarılara taşımak. Kısa vadede burada yapmam gereken çok şey var” dedi.

yederli mi ?

bu arada fernandez geçen hafta barda sevgilisi olan bir bayana içip içip sulanmış, sonunda dışarı çıkarılmış. dağıtmış yani sizin anlayacağınız.

hee bunu niye söyledim, elinde içki kadehi bilicayla pozlar veriyor alanzinho yu evine çağırıp eğleniyorlar içiyorlar diye, ''yıldız oyuncuyu idare etme sıkıntısı'' olduğu için kulüp tarihinin en yetenekli yabancısını bir çırpıda silen bir hocamızın olduğunu düşünürsek, acaba aybaba fernandez e bu rezilliğinden ötürü ne tepki koymuştur diye düşünüyorum, yada bu konu hakkında çekip kenara konuşmuş mudur acaba ???

insan merak ediyor; teofilo, egemen, selçuk, engin, jaja, burak(evladıydı bide) colman felan... var mı unuttuğum başka bir isim ? hee son olarak janko

hepsi mi tesadüf diyede düşünüyor insan... haksız mıyım ? niye takım için önemli olan isimler bir bir ayrılıyor, niye ağırlığını koyamıyorsun, niye özel oyuncuları tutamıyoruz takımda, niye hepsiyle sıkıntı oluyor, niye bla bla bla blaaa...

Nereden
    İstanbul

Yeterli değil.

2010-2011 sezonu (hani şampiyon olduğumuz) sezon 20. hafta oynanan maçta önce "ben Brezilya'ya gidiyorum, dönmeyeceğim" dediğini, ilk önce hocanın, sonra da futbolcuların konuşarak zor ikna ettiğini de anlatsın bir röportaj yapıp..

Bu adamla mı yola çıkacaktık??

Benim izlediğim belki de en yetenekli TS oyuncusuydu.. Ama gerçekler de bunlar.. Sizin taptığınız takıma adamın bakış açısı sadece € $ TL şeklinde.. bu normal ama en azından sana bunu sağlayanlara saygın olur..

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Özlenmesi gereken eski kız arkadaşlarımı bile senin kadar özlemiyorum be reyis, bir rüya gibi geldin geçtin, içimizde yarasın.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kubilay ŞAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Her gece rüyama giren tek futbolcusun..
    Diyrım Diyrım Demiyrım Niyeda Diyecuğum ...

Bir şehir takımından fazlası...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı Kubilay Şahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her gece rüyama giren tek futbolcusun..
    Hocam nasıl fantazilerin var Empati kurmakta zorlanıyorum
    9 # Osvaldo'

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Jaja gönderildi,
    teofilo kaçtı....
    Alan sorunsuz ama oynatılmıyor
    adrian oynamak için 5-6 ismin sakatlanması gerekti....
    Henrique oynatılmıyor
    jebrin..alındaı güngören maçı dışında oynatılmadı
    Brüss....gelmeden gittii....
    colman sıkıntılı
    zokora----geç geldi
    bamba--sakatmış sorunluymuş...
    celutska---nerede olduğu belli değil....
    volkan---sorunlu kadro dışı
    yatta sorunlu kadro dışı
    olcan sorunlu oynatılmadı
    fatih tekke---sorunluydu gönderildi geri alınmadı
    AMA
    HALİL 1 NUMARA....

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne mektup geliyor ne haber senden
    Söylede bilelim bıktın mı bizden
    Her atağın kontraya kalktığı yerden
    Egzantirik çalımların doğuyor gecelerime

Yenilmez istanbulun takımlarından
    Geçilmez defansları bu futbolcularlan
    Yaptığın o inceeee aşırtmalardannn ( x 2)
    Gollerin doğuyor gecelerime (x 2)

Çileli doğmuşun zaten ezelden
    Halil altıntopa alıştım ne gelir elden
    Defansın arasına baktığın yerden ( x 2)
    Kavisli pasların doğuyor gecelerime ( x 2)
    Konu Emirhan Makul tarafından (06.12.2012 Saat 16:09 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)