Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 138 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kýzýl'a Alkýþlanacak Cevap

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Trabzonspor Anadoluludur; bu bir gerçek.
    Þampiyon olan tek Anadoluludur; bu da bir gerçek.

Anadolulular kendinden görmez, kendine destek ister,
    Ýstanbullular kendinden görmez, kendine hürmet ister.

Peki nerededir Trabzonspor?

Yeni asker olan Temel'e komutaný sormuþ: - "Savaþta siperdesin, sað taraftan düþman askeri geldiðini gördün. Peki ne yaparsýn?" Temel heyecanla cevap verir: - "Hemen çevirir silahýmý üzerlerine ateþ açarým komutaným." Komutan tekrar sormuþ. - "Peki, karþýdan geliyorsa?" - "Karþýya ateþ açarým, komutaným." - "Arkadan geliyorsa?" deyince komutan, Temel dayanamamýþ: - "Komutaným, bu ordunun benden baþka askeri yok mu?"
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

erol-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    52

Alýntý Þimal Yýldýzý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor Anadoluludur; bu bir gerçek.
    Þampiyon olan tek Anadoluludur; bu da bir gerçek.

Anadolulular kendinden görmez, kendine destek ister,
    Ýstanbullular kendinden görmez, kendine hürmet ister.

Peki nerededir Trabzonspor?

Yeni asker olan Temel'e komutaný sormuþ: - "Savaþta siperdesin, sað taraftan düþman askeri geldiðini gördün. Peki ne yaparsýn?" Temel heyecanla cevap verir: - "Hemen çevirir silahýmý üzerlerine ateþ açarým komutaným." Komutan tekrar sormuþ. - "Peki, karþýdan geliyorsa?" - "Karþýya ateþ açarým, komutaným." - "Arkadan geliyorsa?" deyince komutan, Temel dayanamamýþ: - "Komutaným, bu ordunun benden baþka askeri yok mu?"
    bu ordunun baþka askeride varda onlar torpilli ( yalka ) hemþerim

Beytullah - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

reis gerekli cvp vermis zaten ama bizimde biseyler soylemeye hakkýmýz var o yüzden gereken tepkiyi verecegiz
    "t®ß" Biz TRABZON'luyuz; Susarsak Güneþ Doðar, Konusursak Ay yanar, Ýsyanýmýzda Kýyamet Kopar

sadman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ikinci baþkanýmýzýn açýklamalarý gayet yerinde olmuþ fakat þahsen ben daha küçümseyici bir açýklama istiyordum ama sanýrým bunlarý bu kadar bile ciddiye almak yeter. neyse kedi uzanamadýðý ciðere mundar dermiþ diyelim fazla da uzatmayalým kendilerini bi b.. sanmasýnlar. herkese saygýlar...
    Tek Büyük TRABZONSPOR !!!

argentina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

fazla söze gerek kalmadi

zaten onlarýn baþkaný baþkan olsa (domuz kafalý herif) telegol gýbý denyo bir programa çýkmazdi
    boþverin önümüze bakalým bu sene hertlü þampiyonuz ve buna sonuna dek inanýyorum
    Eðer Papa Fakirleri O Kadar Düþünüyorsa Önce Altýn Kubbeleri Satýþa Çýkarsýn

Diego Armando Maradona

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Bazýlarý inansa da inanmasada þampion olacaz susacaklar okadarrr!!! þimdilik bu açýklama yeterli sezon sonu esas hesap tümüyle kapatýlýr..
    Bir Gün Mutlaka Aslýna Döneceksin. Dönmek Zorundasýn. Bu Senin Genlerinde var...

zeki gursoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    49

Thumbs up

niye cevap vermiyo kulüp buna dediklerinde yazmýþtým: belki muhatabým deðilsin demek içindir diye...
    bak açýk açýk yazmýþlar, muahatabýmýz deðil ama taraftar istediði için diye..
    budur..

Alýntý KuGu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    "Þimdi Trabzonspor'un aldýðý gelirleri konuþmak cahil insanlarýn yaptýðý birþeydir. Bu tip açýklama yapan insanlara cevap vermek ve muhatap olmak hiç istemediðim birþey, ama camiamýzýn bizden beklentileri var. Onun için cevap verdim.

iþte konuþmanýn bu kýsmý önemli günlerce içimizi kemiren neden birþey yapýlmýyor dediðimiz anda açýklama geldi demek ki takip ediliyoruz yada sýkýntýlarýmýz ulaþtýrýlýyor.Güzel.
    .... yok, sadece takým deðil; bir yaþam biçimidir Trabzonspor!

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý Muhalif Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ...Ayrýca Hacýosmanoðlu diyor ki;
    ''Trabzon þehrinde baþka kulüplerin lokal binalarý ve maðazalarý yoktur. Onlar önce kendi kulüplerini korusunlar, kendi þehirlerinde baþka takýmlarýn lokallerini ve maðazalarýný açtýrmasýnlar.''
    Bursaspor kulübünün bu tür maðazalarý açtýrmama gibi bir hakký olduðunu sanmýyorum.. ve hatýrladýðým kadarýyla -ki forumda da sanýrým son dakika haberlerinde yazýlmýþtý bir ara- Fb maðazasýna Bursaspor'lu taraftarlarýn saldýrýsý olmuþtu, açýlmamasý için de direnmiþlerdi epey.. Bu sözü Sivasspor için söyleseydi daha bir anlamlý olurdu bence..
    Þimdi domuzdan yana mýsýn bizden yana mý demeyin ama böyle yani...
    Bursaspor kulübünün bu tür lokallere ve maðazalara müdahele etme þansý olmadýðý gibi Trabzonspor'un da böyle bir þansý yok. Ama Trabzon'da böyle birþeye rastlanmazken Bursa þehrinde neredeyse Bursaspor'luya dahi rastlamak zor. HACIOSMANOÐLU'nun bahsetmek istediði Bursa'nýn Ýstanbul takýmlarý yerine kendi þehrinin takýmlarýna ilk baþta sahip çýkmalarý gerektiði sonra zýrlamalarý Bir iki münferit karþý harekette bunu deðiþtirmez maalesef. Ligtv'yi izliyorum, Bursa'dalar. Kime sorsalar ya febe ya GAY-se yada beceke diyor. En sonunda röportajý yapan adam bile dayanamadý ya burada Bursalý yokmu dediydi.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Muhalif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    45

My konu sapacak alakasý da yok ama Bursa'da Bursaspor'luya rastlamak zor demek iyi bir þey deðil yani sezon baþýndan beri seyirci ortalamalarýný koyuverirler önümüze öyle bakar kalýrýz!
    #7 King of Kings

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sevgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

My konu sapacak alakasý da yok ama Bursa'da Bursaspor'luya rastlamak zor demek iyi bir þey deðil yani sezon baþýndan beri seyirci ortalamalarýný koyuverirler önümüze öyle bakar kalýrýz!
    hani þu Bursa'lý zenginlerin alýp daðýttýðý biletlerle maça giden seyircilerin ortalamasýný mý ?

Nereden
    Hatay
    Yaþ
    45

Efendim Trabzonlu zenginler de alýp daðýtsýn neyse konu uzayacak.. zaten konu bu deðil.. Ama Sivasspor baþkanýna niye hiç deðinmemiþ ben ona þaþýrdým asýl?? bir açýklama da Sivasspor baþkaný için isterüz
    #7 King of Kings

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sevgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Bu sivas baþkanýna bu bursa baþkanýna mý deseydi konuþma esnasýn da ,her iki baþkana da hitap ediyor açýklama.Sivasspor baþkaný benim adýmý kullanmadý demez herhalde.Der mi yoksa ?

mahmuter61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    54

Banada daðýtýlan biletlerden geldi 1kuruþ verip te gitmem o rezillerin maçýna ama stadlarý öyle yada böyle doluyor dolmasýna.Þuda önemli 2 sene 2.ligde süründükten sonra horasansporda süperlige çýksa ve beleþ bilet olsa stadý dolar.bursasporun maçýna gidenlerin %80-85 i bu takýmýn gerçek taraftarý deðil!Bu takým hep onlarýn 2.yada 3.takýmý olmuþtur bi bursada yaþayan biri için bende sýralamasý yok sadece günümü geçirme yeri bursanýn maçlarý.Bunlar bu kafayla bi y....k yiyemezler ama TRABZONSPORUN bursada oynayacaðý ilk maçta aðýzlarýndan kudurmuþ itten akan salya gibi küfürle birlikte macýr tükürükleri akacak bu kesin!Bu þerefsizler bize kaybettikleri Türkiye kupasýyla yatýp kalkýyorlar hala.

Nereden
    Hatay
    Yaþ
    45

''Hacýosmanoðlu, "Bu tür küçük konuþanlar kendi camialarýna yakýþýr þekilde konuþmadýlar. Bursaspor memleketimizin güzide bir kulübü. Onun baþkanýnýn daha seviyeli konuþmasý lazým.'' diye baþlýyor haber..
    Acaba Sivas Baþkanýna cevap vermeye çekindi mi derler mi? diye dedim ben yoksa bana ne..
    #7 King of Kings

ts_fan
    Ziyaretçi

Alýntý mahmuter61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu þerefsizler bize kaybettikleri Türkiye kupasýyla yatýp kalkýyorlar hala.
    Ne mutlu Bursaspor'lulara yatýp kalktýklarý bir þeyleri var

ts_fan
    Ziyaretçi

Bu arada bence Hacýosmanoðlu Sivasspor'u kaile almamýþ.Sivasspor; taraftarlarý ile, baþkaný ile kýsaca camiasý ile þimdiye kadar ne yapabilmiþ?Sivasspor baþkanýnýn arkasýnda kimler olduðunu çok iyi biliyoruz ama unutmasýn o muhterem baþkan, aðzýna aldýðý camia arkasýndakilerininde arkasýndadýr.Çömez bir çýkýþtýr sayýn Odyakmaz'ýn laflarý, sanýrým tekrarýda olmayacaktýr

Nereden
    Ýstanbul

Ýlla alkýþlayacak cevap arýyorsanýz bugünkü Sedat Tunalý'nýn yazýsýný öneririm.

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

süper ada ya hazýosmanoðlu her konuþtuðunda inletiyo yaa
    vur vur inlesin diðerleri dinlesin..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bunu da ben yazdým (:

Trabzonspor'un reklama ihtiyacý yoktur TRABZONSPOR MARKADIR TRABZON FUTBOLUN BAÞKENTÝDÝR ... Bunu öðrenemediyseniz 40 senede sýze býrsey demýyorum ... Bizim Büyüklüðümüzü tartýþanlar bizim baþarýlarýmýz yanýnda sadece aðýzlarý acýk bakanlardýr ... Bu yorumu "bursaspor.net" kuralllarýna uygun olmadýgý ýcýn yayýnlamayacaksýnýz ... AMA BUNLAR GERÇEKLER VE GERÇEKLER ACIDIR ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayþe Aygün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Ya Bunlar bizi yendiklerinde kendilerini 4. büyük ilan eden köstebekelr deðilmi kaydeye bile almaya gerek yok bence.
    Ýçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

sametaydin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Levent Kýzýl'dan geri adým geldi
    11 Ekim 2006 13:55

Bursaspor Baþkaný Levent Kýzýl, Star TV’de yaptýðý açýklamalarýnýn Trabzonspor yönetimi tarafýndan yanlýþ anlaþýldýðýný belirterek geri adým attý:

Levent Kýzýl, Star TV’de yayýnlanan Telegol programýnda yaptýðý açýklamalarýnýn Trabzonspor yönetimi tarafýndan yanlýþ anlaþýldýðýný belirterek, “Trabzonspor ile hep dost bir kulübüz. Benim açýklamalarýmý üzerlerine almýþlar'' dedi.

Trabzonspor Baþkan Yardýmcýsý Ýbrahim Hacýosmanoðlu’nun Star TV’de yayýnlanan Telegol programýnda, Trabzonspor’un havuz gelirlerinden fazla pay almasýný eleþtiren Levent Kýzýl’a sert tepki göstermesinin ardýndan Kýzýl’dan bugün yanýt geldi. Kýzýl, yaptýðý açýklamada þunlarý söyledi:

“Trabzonspor ile þu ana kadar hiçbir problemimiz olmamýþtýr. Þimdiye kadar Trabzonspor deplasmanda oynadýðýmýz her maçta bizi iyi aðýrlamýþ, biz de onlarý Bursa’da en iyi þekilde misafir etmiþizdir. Trabzonspor bizim dost kulübümüzdür ve Türkiye’nin önde gelen camialarýndan biridir. Trabzonspor’un Avrupa Kupasý maçýnda Hapoel’i elediðinde nasýl bir Türk olarak sevindiysem, Osasuna’ya de hakem hatasýyla elenmesine bir o kadar üzüldüm.'' Kýzýl, “Star TV’de katýldýðý Telegol programýnda kendisine kulüplerin havuzdan gelirleriyle ilgili sorduklarý soru üzerine, “Nasýl küme düþen takýmlar havuzdan para alamýyorsa, 7 sene þampiyon olamayan takýmlar da bundan pay almasýn açýklamasýný yaptým. Bu açýklamama Trabzonspor yönetimi üstüne alýnmýþ. Havuzda yeni kriterler oluþturmalý. Ben iðneyi kendine, çuvaldýzý baþkasýna batýran biriyim'' dedi.

ÞÜKRÜ ÞANKAYA ANILDI

Hayýrsever iþadamý, Bursaspor’un eski baþkanlarýndan merhum Þükrü Þankaya vefatýnýn 1. yýldönümünde mezarý baþýnda anýldý. Ahmetpaþa Mezarlýðý’nda düzenenlenen anma törenine kardeþi Kadri Þankaya, oðlu Þenol Þankaya, yeðeni ve iþadamý eski milletvekili Cavit Çaðlar, Þankaya ailesi, Bursaspor Baþkaný Levent Kýzýl ve Yönetim Kurulu Üyeleri, teknik direktör Raþit Çetiner, futbolculardan Kaptan Egemen Korkmaz ve Ýsmail Güldüren’in yaný sýra Bursaspor eski baþkanlarý, tanýnmýþ iþadamlarý, eski milletvekilleri çok sayýda seveni katýldý.

Kabri baþýnda tekbir ve dualar okunurken, kardeþi Kadri Þankaya ve ailesinin göz yaþlarýný tutamadýklarý görüldü. Bursaspor Baþkaný Levent Kýzýl ve yönetim kurulu üyeleri de geçen yýl saðlýðýnda Bursaspor’un þampiyonluðunu göremeyen merhum Baþkan Þükrü Þankaya’nýn kabrine Lig A Þampiyonluk kupasýný götürerek ruhunu þad etti.

sametaydin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

hep öyle olur zaten konuþulur sonra yanlýþ anlaþýldým denir.

Nereden
    Ýstanbul

Bursaspor Baþkaný Levent Kýzýl, Star TV’de yaptýðý açýklamalarýnýn Trabzonspor yönetimi tarafýndan yanlýþ anlaþýldýðýný belirterek geri adým attý:

Levent Kýzýl, Star TV’de yayýnlanan Telegol programýnda yaptýðý açýklamalarýnýn Trabzonspor yönetimi tarafýndan yanlýþ anlaþýldýðýný belirterek, “Trabzonspor ile hep dost bir kulübüz. Benim açýklamalarýmý üzerlerine almýþlar'' dedi.

Trabzonspor Baþkan Yardýmcýsý Ýbrahim Hacýosmanoðlu’nun Star TV’de yayýnlanan Telegol programýnda, Trabzonspor’un havuz gelirlerinden fazla pay almasýný eleþtiren Levent Kýzýl’a sert tepki göstermesinin ardýndan Kýzýl’dan bugün yanýt geldi. Kýzýl, yaptýðý açýklamada þunlarý söyledi:

“Trabzonspor ile þu ana kadar hiçbir problemimiz olmamýþtýr. Þimdiye kadar Trabzonspor deplasmanda oynadýðýmýz her maçta bizi iyi aðýrlamýþ, biz de onlarý Bursa’da en iyi þekilde misafir etmiþizdir. Trabzonspor bizim dost kulübümüzdür ve Türkiye’nin önde gelen camialarýndan biridir. Trabzonspor’un Avrupa Kupasý maçýnda Hapoel’i elediðinde nasýl bir Türk olarak sevindiysem, Osasuna’ya de hakem hatasýyla elenmesine bir o kadar üzüldüm.'' Kýzýl, “Star TV’de katýldýðý Telegol programýnda kendisine kulüplerin havuzdan gelirleriyle ilgili sorduklarý soru üzerine, “Nasýl küme düþen takýmlar havuzdan para alamýyorsa, 7 sene þampiyon olamayan takýmlar da bundan pay almasýn açýklamasýný yaptým. Bu açýklamama Trabzonspor yönetimi üstüne alýnmýþ. Havuzda yeni kriterler oluþturmalý. Ben iðneyi kendine, çuvaldýzý baþkasýna batýran biriyim'' dedi.

Sandýðýmdan da zayýfmýþ..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

uahu ilahi kýzýl sen çok yaþa emi biz yanlýþ anlamýþýz! seni pardon..Neyse ama aklýn baþýna geliyo daha duurr adam etcez alayýnýzý ayý yavrusu seni
    Bir Gün Mutlaka Aslýna Döneceksin. Dönmek Zorundasýn. Bu Senin Genlerinde var...

atlantis - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

bursaspor baþkanýnýn Trabzonspor alehinde yapmýþ olduðu açýklamalar çok rahatsýz edici , neyseki Sayýn Hacýosmanoðlu gereken cevabý verdiði için bizi taraftar olarak çok rahatlatmýþtýr.
    Daha dün 1. lige çýkmýþ rakiplerin kafalarýnda Trabzonsporun büyüklüðünü yok saymak gibi bir düþünce varsa onlarýn beyinlerinden þüphe duyarým. Trabzonsporun ismini aðzýna almasýnlar . dünkü b... lar
    En büyük Trabzonspor Yönetime teþekkürler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)