Hesaplipazar
Sayfa 10 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 9 10
Toplam 248 adet sonuctan sayfa basi 226 ile 248 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: zlanda - Trkiye | 2016 Avrupa . Elemeleri

duyurukcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.07.2013
    Nereden
    Nevehir

yan topu iyi olan bir kaleci sylesene ?

Mert Ouzlu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.06.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    26

Alnt MBerk Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    GSliyim. GS taraftarinin counluu Terimden nefret ediyor. Bende Milli takimi desteklemedim. Aksine mutlu oldum. Mis gibi gecirdiler dedim.

Onur iyi kaleci ama abartiyorsunuz. Volkandan nefret ederim ama Onurdan daha fazla gven veriyor. Ersanin zaten Milli takimda isi yok. Arda dn geceki gibi oynasa A.Madridte bir daha kadroya giremez. Bu sene onun blgesinde Ardadan kaliteli adamlar aldilar. Cerci, Griezzman Ardadan daha iyi adamlar.

Muslera, dnya kupasinda nnde berbat bir savunmayla oynadi. Sadece Godin st dzey. Dierleri?

sizin muslera y da grdk uruguay da kovaya kt ad, lkesinde nasl tepkiler ald turnuva boyunca iyi biliyorsundur. uruguay n defans ktym, orta sahas ktym, bizim milli takmn sanki ok iyi. godin-caceres vs mer-ersan

ayrca 9 milyon euroya felan onur u alamazsnz... muslera y satacaktnz 20 milyon euroya, ne oldu teklif gelmedi mi ? sinan bolat aldnz ite, satsaydnz ya muslera y... burak gibi elinizde kalacak, 14 milyon euroya lazio ya brakmadnz adam imdi yllk 4 milyon euroya ite kaktra forvette oynattryorsunuz
    Jackson Avelino Coelho

JAJA # 50 ---> O BR ''ALEN''

bariskaratas - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.04.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    43

Alnt figirm Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Onur bu ligde refleksleri ve birebirlerdeki baars ile en iyi kaleci.Ama uzak mesafeli utlarda ve yan toplarda boyunun da ksal nedeni ile pek baarl deil.Dolaysyla dn akamki performans aslnda ok da artc deil.Yllar nce de benzer bir mata iki yan top hatasndan goller yemiti.Belika man Onurun ok kt performasna ramen 3-2 kazandmz iin eletiriler snrl kald. zlanda gibi var you yan top olan bir takma kar Onurla maa balamak zaten hatal bir karard,buna arkadalar kzacak ama Onur hibir zaman yan toplarda baarl bir kaleci olmamt.Trabzon gibi ligde bask yemeyen,stn oynayan ancak kontraataklarda sknt yaayabilecek bir takm,Onur iin en gzel kalecilik yapaca bir takm profilidir ve Onur da bu sayede pekok mata sivrildi.Son yllardaki Trabzonun stoperleri de genelde hata yapmaya msait ama hava toplarnda baarl oyunculard.
    Dn akam Onur kolay kolay baka kalecilerin kurtaramayaca 3 net gol reflexleri ve birebir pozisyonlardaki baarlar ile her zamanki gibi kurtarm, ve her zamanki gibi kalesine gelen her yan topta acemi kaleciler gibi hata yapmtr.
    abi haklsn onur yan toplarda zayf da yan toptan yenilen gol anlatr msn? nerde hatal idi Onur o golde? kimse grmedi heralde ersan Onur un koluna girip yere indirdi.
    hatas nerde onurun. ersann bodoslama gireceini tahmin etmesi gerekirdi heralde.
    Konu bariskaratas tarafndan (10.09.2014 Saat 11:59 ) deitirilmitir.
    Sabr + Sabr + Sabr = 8, 9, 10, ...
    yi Hcum ma alr yi Defans ampiyon Yapar !!!

yelik tarihi
    22.07.2013
    Nereden
    Nevehir

cagdasdeniz4242 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2008
    Nereden
    orum
    Ya
    32

Alnt duyurukcu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yan topu iyi olan bir kaleci sylesene ?
    bence yan toplarda trkiyenin en iyisi tolga
    birebirde ve reflekslerde onur
    "Eer yasalara sayg gsterilmesini istiyorsak, nce sayg gsterilecek yasalar yapmak lazmdr."
    Louis D. Brandeis

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    UurB - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    42

Onur'un pozisyonlari icin kisaca yorumlarim:

1. Ilk golde Ersan Onur'u tamamen dagitiyor. Topu gormesini engelleyip, hamle sansi birakmiyor. Koluna mudahelesi de cabasi. Yan toplarda Onur cok iyi degil bunu biliyoruz ama her sene gelistiriyor kendini. dunde bir cok topa cikarak mudahelesini yapti. Ancak dunku mucadeleden en cok dikkatimi ceken konuyu dile getirmek istiyorum. Korner atiliyor. Izlandali oyunculardan biri Onur'un cikmasini engellemek icin onun onune geliyor. Normal sartlarda olmasi gereken o oyuncunun yanina bizim takimdan birisinin gelmesi ve Onur'u rahatlatmasi lazim. Bunu yapan yok.
    2. Ikinci golde, Onur cikarilmasi cok zor olan bir topa hamle yapiyor. Topa mudahele de ediyor. Ancak disari dogru tokatlanmasi gereken topu avcunun ic tarafiyla cikarmaya calisinca top iceri dusuyor. Bence hata degil. Daha buyuk hata o topa vuruldugunda topun kaleciden ya da direkten donme ihtimaline karsi hicbir oyuncunun hareketlenmemesi. Eger hareketlenen bir oyuncu olsa o topu cikarabilirdi.
    3. Hic hatasi yok. Topa havadayken mudahele etmeyen, yere inince mudahele etmeyen savunma oyuncusunu konusalim lutfen.

Onur'un bu gollerde sadece ikincisinde kismen hatasi var denebilir. Bence digerlerinde savunmanin ozellikle Ersan'in kurbani olmustur.

Milli Takim'a gelince her ne kadar bu takimi kabullenmesemde o ay yildizli formayla sahaya cikinca - adi Turkiye - olunca uzuluyorum. Beni daha da uzen bu takimda hak etmeyenlerin forma giymesi.
    Bunun icin daha sonra vaktim oldugunda ayrintili yazmak istiyorum.
    Son bir not - Fatih Terim mac sonunda bizim yillardir soyledigimizi kendi agziyla dile getirmis. "Bundan sonra bu formayi hak edenler giyecek." Biz ne diyorduk, milli forma ahbap-cavus iliskilerine gore veriliyor...
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

D.Demir - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.04.2011
    Nereden
    stanbul

Standart zlanda- Trkiye 2016 Avrupa AMPYONASI Elemeleri

Bir basin kurulusuda Fatih Terimi elestirmiyor. Sabahtan beri bakiyorum.
    1) 3 lu defans kurgusunu
    2) Formsuz Arda, Olcan, B.Yilmaz ve Selcugu neden oynattiginj
    3) Hakan Calhanoglu, Olcay Sahan, Mustafa Pektemek, Mevlut varken bu isimlerin neden sahada bu kadar tutulup sabredildigi..
    4) Maci tekrar izliyin renktaslar ben cidden utandim Ulkemizin basinin geldigi halden. Karsi karsiya Onur un cikardigi pozisyonlarda bir kere guzel tek kelime duyulmadi. Onur 90 a giden topu cikariyor ilk hareketiyle, serefli spiker cikip ICERI TOKATLADI diyor..
    5) Tff baskanida hala temiz futbol demekte. Yaziklar olsun.

yelik tarihi
    16.04.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    43

Alnt dd061 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bir basin kurulusuda Fatih Terimi elestirmiyor. Sabahtan beri bakiyorum.
    1) 3 lu defans kurgusunu
    2) Formsuz Arda, Olcan, B.Yilmaz ve Selcugu neden oynattiginj
    3) Hakan Calhanoglu, Olcay Sahan, Mustafa Pektemek, Mevlut varken bu isimlerin neden sahada bu kadar tutulup sabredildigi..
    4) Maci tekrar izliyin renktaslar ben cidden utandim Ulkemizin basinin geldigi halden. Karsi karsiya Onur un cikardigi pozisyonlarda bir kere guzel tek kelime duyulmadi. Onur 90 a giden topu cikariyor ilk hareketiyle, serefli spiker cikip ICERI TOKATLADI diyor..
    5) Tff baskanida hala temiz futbol demekte. Yaziklar olsun.
    ntvspor ilk golde hatal gol yiyen onur diyor. ersann onuru kolundan tutup yere indirdii an gsteren kamera al gol tekrarn gstermiyor.
    2. gole de yine hatal gol yiyen onur diyor.
    arayp kfretmiyorsam terbiyemden.
    Konu bariskaratas tarafndan (10.09.2014 Saat 12:24 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    22.07.2013
    Nereden
    Nevehir

dnek terim rzgara bahane buluyor ALLAH ite sizin gibiler iin rzgar istedii gibi aleyhinize de evirir..

demir - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    37

mll takm mukemmel br seklde kendne ve federasyona yaksr br futbol sergled.. lakn onurun hatalar yuzunden mac kaybettk.... esekoglu eseklk bzde tupcu varken onuru mll takma gonderyoruz zn vermemz lazm..
    Turkyede adalet 12 yasnda kz cocugudur, O nun da kend Rzas vardr.... Turk mahkemeleri..

"Adaletn Temel Mulktur"

yatmaztara - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.07.2010
    Nereden
    Rusya
    Ya
    29

Alnt Adem Erdoan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Milli takm iinde Onur iin de iyi oldu bu skor.

Hrsn fenerden karr artk.
    Hayatnn man karabilir...
    Rabona'y Flip Flap ile tamamlam ilk ocuk...

levent yldrm - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.08.2013
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    31

Onur Kvrak Candr Mmknse Bir Daha armasnlar Milli Takma Ay Volkan Oynasn

yelik tarihi
    22.07.2013
    Nereden
    Nevehir

Bundan drt yl evvel Digiturk Genel Mdr ile Aziz Yldrm beraberce marka deerini ykselteceklerdi.
    Dn gece marka deerini zlanda karsnda sahada grdnz. Aln bu da sizlere kapak olsun.Erman Torolu

Mert' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.12.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    23

yle bir diyorlar ki sanko Volkan oynadnda ok iyi oynuyordu.
    Romanyaya 1-0 yenildiimiz ma ve Hollandann ilk gol geldi direk aklma Robben in serbest vuruunda.
    Eski kullanc ad : Trabzonspor[TS]

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Ma izlemedim, yllardr bu tr malar seyretmiyorum.

TFF Bakan, teknik sorumlusu ve kaptanlk bandn takan kiiye ramen sonuca zldm. Her ne kadar ahsi kstaslarma gre sahadaki 11 kiiye MLL TAKIM diyemesem de kazanmak isterdim.

ikecilere, ten rengi rklarna, ahlakszlara gerekli yaptrmlar yaplmad gibi formann adil datlmad bu Reina/Alaat karmasna pek tabii sayg duymuyorum.

*

Basnda kan birok yorumda ve haberde hoca ve oyuncular eletirilmi. "Hi eletiri yok" demek doru deil.

*

Onur iin yorum yapmayacam.

*

http://www.aljazeera.com.tr/gorus/be...nlar-kesilmeli

Bebek ve Mazi, Sper Lig’de olsa...

Aslnda hikye getiimiz aramba akam Kopenhag’da balad. Danimarka-Trkiye hazrlk manda skorbord 33’nc dakikay gsteriyordu. Hcum ynmze gre sol akta topla rakibi arasna giren Seluk nan, kalasn hemen arkasndaki Ankersen’e dayayp kendini yere brakmt. Srp hakem Mazi pozisyona aknlkla bakt, Seluk’un dmesine bir anlam veremedi ve oyunu doal olarak devam ettirdi...

Benzer iki sahneyi Sal gecesi zlanda’da da yaadk... Daha nc dakikada kendi ceza alanmz iinde Emre rakibinin sandan att, solundan geerken –herhalde rzgrn etkisiyle olacak- o klasik dairesel dn yapt. Hakeme bakt, Bebek oyunu devam ettirdi.

45’te Caner’in yaad da benzerdi. O da kendi kanadndan karken rakibine bir bacak aras yapp yere dt ama herhangi bir temas olmad iin Bebek yine oral olmad.

Alt gnde yaadmz bu pozisyonun, Seluk’un, Emre’nin ve Caner’in pozisyonlarnn ortak zellii u: Pozisyonlarda oyuncularmz dt. Ve pozisyonlarda faul yoktu. Lakin bu dleri Trkiye’de her yaptklarnda faul dd almasna yle almlard ki, serbest vuruu kazanamaynca ardlar. Oysa FIFA kural kitab rakibin rzgrndan kaynaklanan bu dleri henz kayt altna almad! Srp Mazi ve Hrvat Bebek de doal olarak almadlar bu faulleri...

Bu pozisyonda ok byk dersler vard aslnda. Dilerim oyuncularmz da, hakemlerimiz de alabilmilerdir bu dersleri...
    Konu Ouz ZEYTN tarafndan (10.09.2014 Saat 15:55 ) deitirilmitir.

Forum Yneticisi Hakan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.05.2013
    Nereden
    stanbul

Alnt Mert' Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yle bir diyorlar ki sanko Volkan oynadnda ok iyi oynuyordu.
    Romanyaya 1-0 yenildiimiz ma ve Hollandann ilk gol geldi direk aklma Robben in serbest vuruunda.
    Dnya Kupas'na gidemediysek pay ok byk zaten aynn.O malarda da tribundeydim net yakt bizi

h@msi61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    34

Terim 2014 yilinda 3'lu savunma ile ciksin, hem de hicbiri takiminda 3'lu oynamayan adamlarla, suc Onur'un olsun. 3'lu sapsal defansin onunde de gotunu kaldiramayan iki tane ortasaha koymus ki komedi. dunku macin saha icindeki tek sorumlusu terimdir, fantazi yapmaya devam etsin. Ama milli takimdaki asil cokusun nedenleri cok baska tabi, kirli futbol pisliginde boguluyor...
    Konu h@msi61 tarafndan (10.09.2014 Saat 19:48 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    16.04.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    43

Ma doru drst izlememi renkdalarmza gelsin.

Emirhan Makul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Alnt yatmaztara Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hayatnn man karabilir...
    2009-2010 sezonunun 34. haftasnda kadkyde hayatnn man kard, bir daha yle bir ma olmaz, olursa ikinci kez olur, birinci her zaman o matr.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatdr.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Alnt Emirhan Makul Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    2009-2010 sezonunun 34. haftasnda kadkyde hayatnn man kard, bir daha yle bir ma olmaz, olursa ikinci kez olur, birinci her zaman o matr.
    Onur'un Trk kamuoyu tarafndan tannmas o mat fakat asl vitrine k 2007-2008 sezonunun 34.haftasndaki FB mayd...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

umitkaragoz1988 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.08.2014
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

artk milli takm malar hi ilgi ekici gelmiyor. ok sradanlamaya balad. devaml baarszlk souttu bizi milli takmdan.

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

zlanda'nn en ok galip geldii 5. lke Trkiye.

Norve'i karrsak Faroe Adalar, Malta ve Andorra ile birlikte anlyoruz. Bizden sonra da Lksemburg geliyor.

Murat' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    Ankara

Final Wembley'de!

19 Eyll 2014 14:41 NTVSpor.net

2020 Avrupa Futbol ampiyonas’nn yar final ve final malarna, Londra'daki Wembley Stad ev sahiplii yapacak.
    UEFA Bakan Michel Platini, svire'nin Cenevre kentindeki Espace Hippomene'de yaplan trende, 2020 Avrupa Futbol ampiyonas'na evsahiplii yapacak 13 lkeyi aklad.
    Platini; ampiyonann final ve yar final malarna Londra'nn, 4 eyrek final ma ile 3 grup mann ise Almanya'nn Mnih, Azerbaycan'n Bak, talya'nn Roma, Rusya'nn Saint Petersburg kentlerinin evsahiplii yapacan duyurdu.
    Son 16 ve grup malarnn ise Danimarka'nn Kopenhag, Romanya'n Bkre, Hollanda'nn Amsterdam, rlanda Cumhuriyeti'nin Dublin, spanya'nn Bilbao, Macaristan'n Budapete, Belika'nn Brksel ve skoya'nn Glasgow kentlerinde yaplaca bildirildi.
    HEDEF SEYRC SAYISINI ARTIRMAK
    UEFA, ampiyonay allmn dnda birden ok lkede dzenleyerek malar tribnden izleyen futbolsever saysn artrmay hedefliyor.
    2020 Avrupa Futbol ampiyonas finallerini dzenlemek iin Azerbaycan'n Bak, Belarus'un Minsk, Belika'n Brksel, Bulgaristan'n Sofya, Danimarka'n Kopenhag, ngiltere'nin Londra, Makedonya'nn skp, Almanya'nn Mnih, Macaristan'n Budapete, srail'in Kuds, talya'nn Roma, Hollanda'nn Amsterdam, rlanda Cumhuriyeti'nin Dublin, Romanya'nn Bkre, Rusya'nn Saint Petersburg, skoya'nn Glasgow, spanya'nn Bilbao, sve'in Stockholm, Galler'in Cardiff kentleri aday olmutu.

Trkiye'yi dhil etmemiler, cidden ok sevindim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)