Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 189 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lütfen!.. Trabzon'daki Maçlara Forma, Atký ve Bayrakla Gidelim.

Mustafa Önal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Standart Lütfen!.. Trabzon'daki Maçlara Forma, Atký ve Bayrakla Gidelim.

Hüseyin Avni Aker Stadýndaki görüntü tüm Trabzonspor Taraftarýný rahatsýz ederdir kesinlikle. her hangi bir insan TRABZONSPORUMUZN maçýný izlerken bursaý TRABZON diyebilmeli bence. bunu yoluda her maça üzerimizde formamýz atkýmýz ve bayraklarýmýzla . insanlarýmýz o formayý giyip stada giderken büyük bir haz duymalý. uzun sokakta ,maraþ caddesinde formalý bir genç ,bir bayan gördüðümüzde bu vefakar bir tafartar stada takýmý desteklemeye gidiyor diyebilmeliyiz.rakip takým nereye , hangi stda çýktýðýný aklýna yer etmeli sahaya çýkýnca. süpesiz her Trabzonspor taraftarýnýn bir formasý vardýr. bu formayý giyip stda gelmek çokmu zor. yada bir trabzonspor taraftarýna ne kaybettirir. imajý mý bozulur. lið tv de bordo mavi programýnda izledim osasuna taraftarý tek tip formayla maça gelebilcek kadar hassaa. örnegim borissia dortmuntun kale arkasýna bir bakýn koca bayraklar ve bütün tribün formalý. ben forma konusunda bir kampanya baþlatalým diye düþünüyorum. geçen yýlki gs maçýndan önce resmi sitede giriþe formalarýmýzla bayraklarýmýzla maça gelelim diye baþlýk koymuþlardý. ve gökdeniz fatih olaylarýnda 5 yerel gazate ayný baþlýðý atmýþtý. yine ayný þekilde resmi sitemiz ve yerel gazeteler yoluyla böyle bir kampanya baþlatabiliriz. bu iþe ilk oynýcamýz erciyes maçýyla baþlayabiliriz. süpesiz maçtan bir iki gün önce ve maç günü gazete ve resmi siteden atýlacak güzel bir iki baþlýkla taraftarýmýzýn stada formalý ve bayraklý gelmesini saylayabilir özlediðimiz tribün anbiyansýný saðlayabiliriz. admin arkadaþlarýmýz bu konuya gereken duyarlýlýðý gösterirler inþallah. bu iþi denemekten zarar görceðimizi hiç sanmýyorum. böyle bir tribün anbiyansý futbolculara þunu kesinlikle hissettirir. Bu taraftar bu sene bir þeylere inanýyor. gelin o bir þeyin ismini hep beraber taraftarýmýzla , formamýzla , bayraklarýmýzla , esimizle koyalým. levent kýzllar ,mecnunlar, celal doðanlar da sinirlerinden kýskançlýklarýndan bir birini yesinler.
    öldüðümde beni TRABZONA gömün . TRABZONLU doðmadýk öldüðümüzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA ÜNÝ -TS KARADENÝZ FIRTINASI MARMARADA
    BARÇA ''mes que un club '' bir kulüpten daha fazlasý !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

haklisin arkadas nihayet benim gibi dusunen biri cikti burda
    benim bide eklemek istedigim konu herkesin 90 dakika tezahurat etmesi tribunlerimiz eski haline geri donmeli o eski tribun kuvvetimiz kalmadi malesef eskiden rakibi bogardik sahamizda ama simdi herkes rahat oynuyor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu Konuda Sana Sonuna Kadar Hak VerÝyorum.....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

evet doðru bir konu tam üzerine isabet taraftar dediðin budur

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

önceden bende dikkat etmezdim maça giderken forma giyinmeye. ama sonradan giymeye baþladým ve inanýn alýþkanlýk oluyor. artýk üzerimde forma yokken maça gidersem sanki bi eksiklik var gibi geliyo.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Mert67 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    33

evet kesinlikle çok doðru.
    ''...En neþeli, en hüzünlü, en duyarlý, en vurdumduymaz, en hýzlý, en aðýr, en çabuk, en acelesiz yanýmýzdýr Trabzonspor. Bu sene olmadý bir dahaki sene kesin þampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazým Koyuncu

galyanlim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

son derece haklýsýnýz

CeSS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    53

Sadece Trabzondaki maçlaramý forma ve bayraklamý gitmek lazým ?
    Trabzonumuzun her yerindeki maçýnda uygulanmalý bu. Digitürkte maç seyrederken bile ...
    Taraftarlýk ; Geçim kaynaðý deðil , Yaþam kaynaðýdýr ...
    Fýrtýnasýz denizde , herkes Kaptan ...

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

bu konu çok doðru her yerde formamýzý giymeliyiz
    -1461 TRABZON-

Nebiye - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    51

aynen öyle cess.Ben þahsen öyle yapýyorumm.Olmadý bazen pazarlarý mesela formamla dýþarý çýkýyorummm. Þapkamýda takýyorum tabii
    Ama formasýz stata gitme iþi þiddetle kýnýyorummm.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

bende de alýþkanlýk oldu her nereye gidersem gideyim sýrt çantamda kesinlikle trabzonspor formasý vardýr. bu yüzden zaten szymek yazýlý ve yattara fatih tekke imzalý formam çantamla beraber çalýndý. bu konuda edebiyatý iyi olan abilerimiz, ablalarýmýz yada adminler güzel bir metin hazýrlasýn. kulübe resmi sitede bir hafta boyunca giriþ sayfasýnda duyuru yapsýn diye mail atalým. ayný þekilde trabzondaki 5 tane yerel gazete haftada bi kaç gün spor sayfasýnda ilan seklinde ve maç günüde manþetten olcak þekilde yayýn yaparsa. taraftarlarýmýza gerçekten güzel bir alýþkanlýk kazandýrmýþ oluruz. þuna inanýyorum ki taraftarýmýzýn stada giderken formalý olarak gitmesi onlarý ve çevresindeki insanlarý son derece mutlu etcektir.sokakta bu insanlarý gören küçük çoçuklar gerçekten o insanlara özencektir ve hep bir gün forma giyip maça gitmeyi , o formaya sahip olmayý hayel etcektir. trabzon þehrinde bu yolla çok olumlu bir sinerji yaratýlacaðýna inanýyorum. en azýndan denemeye deðer.
    öldüðümde beni TRABZONA gömün . TRABZONLU doðmadýk öldüðümüzde TRABZONLU OLALIM.

Nereden
    Ýstanbul

Çok yerinde bir çaðrý.
    Aslýnda böyle bir çaðrýya hiç gerek kalmadan herkesin zaten formasýný giyip maça gitmesi gerekir.
    Bu konudaki aþýlmasý gereken sorunlarý arkadaþlar sýralarsa belki çözüme daha fazla yardýmcý oluruz.
    Benim de geliþtirici bir önerim olacak.
    Aslýnda bu iþin tribün/taraftar organizasyon eksikliðimizin yansýmalarýndan bir diðeri olduðunu düþünüyorum.
    Ve bu tip konularda yönetimin de organize edici bir rol üstlenmesi gerektiðini düþünüyorum.
    Önerim þu, maça formayla gelenlere belli teþvikler uygulanamaz mý? Örneðin bilet fiyatýnda %10 indirim, örneðin bir içecek ikramý vs.
    Ne dersiniz?

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

ben medyanýn daha etkili olcaðýný düþündüm. bütün taraftar derneklerinin bu konuda özen gösterip ortak bir duyuru yapmasý daha etkileyici olabilir. birde biraz Trabzonsporlular olarak biraz duygusalýz. hazýrlanan kýsa ve öz bir metini okuyan taraftarlarýmýz kýsa bir düþünmeden sonra kendini yoklayarak formalý maça gelmek mecburiyetinde hisseder kendini.

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

okula gidiyorken bile artýk formamý giyiyorum...dil tarihte bi ben birde baþka bi arkadaþ giyiyor forma zaten þu aralar

k@ndemir
    Ziyaretçi

konuyu açan arkadaþa düþüncelerinden dolayý teþekkür ederim!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

bu duruma özen gösteriyorum þahsen... ama hiç olmazsa geçen seneler gibi deðil.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Selman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý CeSS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sadece Trabzondaki maçlaramý forma ve bayraklamý gitmek lazým ?
    Trabzonumuzun her yerindeki maçýnda uygulanmalý bu. Digitürkte maç seyrederken bile ...
    Stada giderken forma giymekten bahsetmiyeceðim bile.Zaten doðru olaný budur.Konuyu açan kardeþ çok güzel açýklamýþ.Evet kahvede, lokalde, cafede Trabzonspor'umuzun maçlarýný izlerken bile formamýzý giyip gitmeliyiz.Bu formanýn renklerinin deðerini bilmeliyiz.Görüyorumda sarý ve renksiz formalarý giyenleri oda giyilirmi birader diyorum.Halbuki bizim formamýzýn renkleri muhteþem ötesi.Neyle giysen yakýþýyor

BOZOHAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

biz yýllardýr bunu söylüyoruz ama hala takým elbiseyle maça gelenler var.

frango - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

evet kesýnlýkle haklýsýnýz ama ne yalan deyeyým bende çogu maçlara formasýz gýdýyorum evet aslýnda kesýnlýkle maça gýdýyosan formaný gýyeceksýn ve o þekýlde maça ýdeceksýn bundan sonra bende her maça forma ýle gýtmeye ozen gostereceðim
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandýralýýýýýýýý...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    36

Mustafa böyle bir baþlýk açmakla çok iyi düþündün teþekkürler... Bence bu forma,bayrak olayý çok önemli..Birçok Avrupa takýmýnýn maçlarýna bakýyorum nerdeyse stadýn tamamý formalý bizim de taraftarýmýz artýk maça t-shirt sweat veya kazakla gelmesin ben de gittiðim maçlarda formalý oranýnýn çok düþük olduðunu görüyorum dýþardan gelen insanlarýn(Ýst,ank,almanya vs) Trabzon'da olduðu zamanlarda formalý oraný fazla bu benim gözlemim.. Eðer formalý bayraklý kiþi fazla olursa o kadar renk katar tribüne ve daha bir güç verir futbolcuya, taraftara.. Ýnþallah bundan sonra taraftarýmýz bu forma, atký vb. þeylerle maç gelmeye özen gösterir.
    Bu yolda asla yalnýz yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti.” K.K.

BDiler61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Avni akerde herkes tek renk mavi baya bordo giyinse süper bir görüntü olur
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

bu forma gururla giyilmezmi zaten onun için her þeye deðer

Volkan Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

agazindan bal damliyor kardesim hele o borussia dortmund dedigin taraftar onlar en kral taraftar herkes davullarlan geliyor.yabanci futbolcularin bayraklarini getiriyor mac baslamadan önce 20 kisi sahada koskoca bayrak salliyor!!!! o dedigin klaearkasi! inin adi SÜDTRIBÜNE!! o südtribüne takimi öyle atesliyorki inanmassiniz 20 bin kisi orda oturuyor!!!!!! 20.000 bizim stadkadar!! ve onlarin taraftari FANATIK HEPSI.bir kac sene önce iyi oynadigi zamanlar evlerinde zor yeniliyordular ama simdi yine idare ediyor!
    Haciosmanoglu ISTIFA

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    36

Evet kardeþ Borussia Dortmund son 5-6 yýldýr yaþadýðý birçok soruna raðmen yanlýþ hatýrlamýyorsam 2 sezon önce Avrupa'da maçlarda en fazla taraftar ortalamasýna sahip takýmdý..
    Bu yolda asla yalnýz yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti.” K.K.

Volkan Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

aynen öyle!! kombineleri 40.000dir en az! bir bakayim

ahan bayralkli taraftarlar

http://www.stadion-live.de/aktuell/b...85%20Kopie.jpg

Tek Kelimeyle Müthis!!

http://www.stadion-live.de/aktuell/b...86%20Kopie.jpg

http://www.stadion-live.de/aktuell/b...89%20Kopie.jpg

ahh ben memlektde olsaydim her maca giderdim kombinemi alirdim!! TS kötü oynasa bile!!!

http://www.schwatzgelb.de/fan/multimedia/fotos.htm
    Konu Volkan Yavuz tarafýndan (09.10.2006 Saat 21:47 ) deðiþtirilmiþtir.
    Haciosmanoglu ISTIFA

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)