Sayfa 2 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 189 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lütfen!.. Trabzon'daki Maçlara Forma, Atký ve Bayrakla Gidelim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    36

Mükemmel görüntüler gerçekten yok böyle organize.. Fotolar için teþekkürler..
    Bu yolda asla yalnýz yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti.” K.K.

Volkan Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

insallah bizdede yakinda böyle olur !
    Haciosmanoglu ISTIFA

oflu2 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

kesinlikle formayla bayrakla maçlara gidilmeli,bu görüntü en çok sahadaki futbolcularýmýzý motive edicektir eminim...
    KARADENÝZ,
    DEV BÝR DALGADIR,
    ÖZGÜR BÝR SUDUR.

Nereden
    Belçika
    Yaþ
    39

gurbette olmama ragmen 20 mac izlemisimdir Trabzonda hepsindede formam ustumde olmustur hicbirzamanda eksik etmicem Allahin izniyle..
    Ýnsan ol evlat!

eren_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

bu gerçekten çok önemli bir konu.daha öncede gündeme gelmiþti.hatta yanýlmýyosam günebakýþ gazeteside formaný kap stata koþ diye bi haber verilmiþti.bence baský yapýlarak yeniden böyle bir kampanya baþlýtýlabilir.en azýndan forma olmasada bordo mavi renklerde kýyafetler giyilmeli
    inadýna TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

Sadece forma degil bence atki ve bayrakta mumkunse. bir atki show yapabilmeliyiz. Gerci ben izmirdeyim. Bizde bekliyoruz alacak puma formamizi. gerci forma olmasada bayrak sariniyorduk
    13 Vitor Hugo

bu konuya dikkat edilmeli evet takým elbise ile maca gelen bir cok kiþi var..
    Trabzonspor

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr erdal6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

sevgili taraftarlar maclara giderken LÜTFEN!!!!!!!!

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Trabzon'da taraftar forma ve bayraklarla maça gidecek çok zor bir durum. Formalý taraftar azýnlýk olmuþtur hep, burda yaza yaza dýþarda konuþa konuþa bir hal olduk. Trabzon'da maçlar þenlik havasýnda olmalý takým kötü olsada taraftar formasýný bayraðýný alýp Avni Aker'i bordo-mavi renklere bürümeli ama malesef o bilinçte bir taraftarýmýz henüz yok. Mevcut taraftarýmýz çok iyi küfür eder dellenir taþ atar sahasýný kapattýrýr... zor zor..
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Mustafa Önal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

beni görüntülü bir þekilde destekleyen arkadaþa teþekür ederim. o tribünler önünde kim top oynamak istemez. gerçekten mütiþ görüntüler. biz fazlasýný istemiyoruz. atký ve forma istiyoruz. bizim için özel olan 61. dk da maytap yakmamýza ceza veren zihniyet herhalde 61. dk da atký þov yapmaya ceza vermez. her þeyi yönetim ve futbolculardan beklemeyelim. önce þehrin ve taraftarýn eski havasýný yakalamasýný saðlayalým. bu yolda varýz diyorsak bir þeyler yapalým. inanýn burdan vestel maçýna gittim ögle saatlerinde indim. uzun sokaða çýkarken sýrtýmda bir sýrt çantasý ve üzerimde forma insanlar bir garip bakýyordu. þehirde formalý insan gerçekten benim beklediðimin çok altýndaydý. o gün gerçekten o coþkuyu heycaný insanlarad görememek beni üzdü. maç saatinde biraz hareketlenme oldu ancak bu haraketliliðin sebebide büyük oranda gurbetçilerdi. artýk kahvede sokakta iftaradaþ , hasan ve hüseyinden ziyade sadece takýmda bir kýpýrdanma olduðunda þehre az bir heycan gelmesi üzerine tartýþalým. bu þehre her þartta heycaný coþkuyu takýmý ateþlemeyi , takýmý ve yönetimi havaya sokmayý baþarcak çalýþmalar içine girelim artýk.
    öldüðümde beni TRABZONA gömün . TRABZONLU doðmadýk öldüðümüzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA ÜNÝ -TS KARADENÝZ FIRTINASI MARMARADA
    BARÇA ''mes que un club '' bir kulüpten daha fazlasý !

frango - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

evet arkadaþlar bende maçlara genelde forma gýymeden giderdim ama bundan sonra artýk bende formamý gýyerek maça gidecem yaný maça gýdýyosun kardeþim giy formaný o þekýlde git
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandýralýýýýýýýý...

süleyman61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

Kesinlikle katýlýyorum forma ve bayraklarla gidilmeli her taraf BORDO MAVÝ olmalý
    ALAYINA ISYAN
    ÖLÜMÜNE TRABZON!!!

Atalay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

þimdi bu kültür trabzonda ne yazýkki yok!! geçen sene memleketim olan maçkada famagusa maçý öncesi tur atarken herkes bize uzaylý görmüþ gibi bakýp alay ediyordu...þimdi bu insanlara forma giydirmek gerçekten... zor en azýndan mavi bir þey giyde gel be kardeþim!!ama bu konuda bizlerin çok çalýþýp bu kültürü trabzonda oluþturmalýyýz....
    Profesyonelleþemeyen Kurumsallaþamayan hiç bir kurumun baþarýlý olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

bu maçta gösterelim millete Trabzonspor'un büyüklüðünü.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

evet simdi hemen herkes gelecek macta formayla gidemez mactan maca fazla kisi formalan gelir! almanya da taraftarlara stad cami gibidir!! biz herzaman cuma günü cuma ya giderken onlarda cumartesi günü camiisine(stada) gider! taraftar olmak onlar icin inanc!

tamam yater simdik almanya masallari
    Haciosmanoglu ISTIFA

zafercalikoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

erciyes ve bundan sonraki maclarda herkezi stadda bordo mavi görmek istiyoruz hadi trabzon,giy formaný al bayragýný git maca

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

stada formalan giden taraftar ! formalan gitmeyen seyirci! giyinelim lütfen utaniyormusunuz giyinmeye formayi?? cok mu pahali sahte bitane alin 5 milyona ! oda coksa en azinda bordo mavi bisey giyin
    Haciosmanoglu ISTIFA

Nereden
    Hakkari

Bence bu konuya bakarken bir konuya daha incelikle!! deðinilmelidir... Son dönmelerde, özellikle Ktü nün açýlmasýyla Ýl dýþýndan Trabzona gelen bazý öðrenciler Ya Trabzonun kimliðini tam olarak tespit edememiþler ya da ispatlanacak cesaretlerini sergilemek istiyorlar. Gayse veya beyje formasý ile rahatça uzun sokakta dolaþanlardan bahsediyorum... Bu konuda taraftarýmýzýn tahammülsüzlüðünü kýrmaya çalýþan bazý giriþimlerin sonucuna varmadan önünün kesilmesi gerekmektedir... Bu konuda gerekirse bazý olay-rapor sisteminin devreye girmesi gerekmektedir... Her þey demokratik yollardan ama tahammülsüzlükleri kýrmadn...

eren_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

bu kadar önemli bir konu bu kadar az konþulmuþ.heralde biz takýmýn þampiyon olacaðýna inanmýyoruz.kesinlikle bi kampanya yapýlmalý.ya forman yok mu yoksa evde mavi yada bordo bi kazaðýn gömleðin yok mu?elbette vardýr o zaman giyde gel be kardeþim takýmýmýza bu havayý bizim vermemiz lazým bizim inandýðýmýzý anlamalarý görmeleri lazým.onadn sonra bakýn neler oluyo ligde
    inadýna TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Yöneticeler de hep bu konuyu vurguluyorlar.Ýbrahim Hacýosmanoðlu'nun her açýklamasýnda Avni Aker'i tekrar cehenneme çevirmeyi planladýklarýný söylüyor.Biz de desteðimizi esirgemeyelim.Her yer Bordo Mavi olsun.

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

trabzonun kanayan yaralarýndan bitanesi de trabonspoun renkklerinþ taþýmama maça gelen birisnide en azýndan bi atký olmalýdýr ya renklikik olur insaný maçýn havasýna sokar

trapezus61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    52

Trabzonda son yýllardaki en büyük kanayan yara... Tribünlerimiz...Avni Aker cehennemini tekrar canlandýrabilir miyiz? Avni Aker cehennem deðil rakip takýmlar adýna cennet mi oldu? Çok üzülerek söylemeliyim ki bugünkü görüntüsüyle maalesef öyle görünüyor...Ve yine üzülerek söylemeliyim ki Trabzondaki bu görüntü devam ettiði sürece ne kadar iyi kadrolar kurarsak kuralým ÞAMPÝYONLUK sadece bir söylemden öteye gitmeyecek asla...Þampiyonluk yaþamanýn olmazsa olmaz kuralý yönetim-takým ve taraftar bütünleþmesinin doruða ulaþmasýndan geçer.Özellikle de Trabzonspor gibi bir þehir takýmýnýn olmazsa olmazýdýr bu. Benim gibi geçmiþte yaþanan þampiyonluklarý az çok tadan herkes çok iyi anlar ne demek istediðimi...
    Bir kere herkes oturup düþünmeli... Trabzonsporumuzu gerçekten seviyor muyuz? Bu sevginin karþýlýðýnda yapabileceklerimiz nelerdir? Biz þampiyonluk için takýmýmýza yeterli desteði saðlýyor muyuz? Yoksa 96 yýlýndan beri küsüp köþemize mi çekildik... Çok deðil 20 yýl önce bu þehirde maç kuyruklarý bir taraftan Fatihe , diðer taraftan Trabzon lisesine kadar uzarken þimdi ne oldu da elimizi kolumuzu sallaya sallaya rahatça stada girebiliyoruz? Kaç tane fener maçýna yer bulabilmek için bir gece önceden gizlice, Yavuz Selim tarafýndaki parmaklýklarýn arasýndan sýzarak stada girdiðimi, geceyi o soðukta üþüyerek çocuk yüreðimle ve heyecanla ertesi günkü maçý beklediðimi (tabii arkadaþlarýmla beraber) söylesem ne hissedersiniz? Bu Trabzonspor sevgisi, bu ruh hala var mý benim þehrimde acaba??? Elbette var diyen sesleri duyar gibi oluyorum... Zaten bu sesleri duymasak tamamen bitmiþiz demektir. Peki o zaman nerededir bu sevgi? Bu coþku, bu heyecan nerede gizlenmektedir? Bu güç 10 yýldýr yatmýþ olduðu uykudan nasýl uyandýrýlacaktýr? Avni Aker ne zaman gelin gibi süslenecek, ne zaman cehenneme dönecektir?...
    Hepsinden önemlisi uyuyan bu devi uyandýrmak kimin görevidir? Bölünmüþ, parçalanmýþ tribün gruplarýný bir araya toplayýp tek yumruk haline kim getirecektir tekrar? Yaratýcýlýðýyla övündüðümüz Karadeniz insanýnýn yýllardýr ayný tezahüratlarla çat pat takýmýný desteklemeye çalýþmasýna kim son verecektir? Kim girecektir bu yükün altýna? Solan yürekleri kim yeþillendirecek, Trabzon insanýnýn inanç ýþýðýný kim parlatacaktýr gözlerimizde...
    Ýþte bu sorulara vereceðimiz cevaplar bizi yeniden o parlak tarihimize, tribünlerimizi de tekrar Avni Aker cehennemine taþýyacaktýr kuþkusuz... Þimdilik daha fazla yazmak istemiyorum ama ilerleyen zamanlarda bu konuya daha da geniþ olarak deðineceðim...
    Her zaman söylüyorum ki bizler Trabzonspor taraftarý olarak Levent Kýzýlýn ne söylediðiyle, istanbul medyasýnýn safsatalarýyla uðraþacaðýmýza bütün beyin gücümüzü bu konulara yoðunlaþtýrmalýyýz... Çünkü baþka þansýmýz yoktur. Aksi takdirde Anadolunun diðer þehirlerinden hiçbir farkýmýz kalmayacaktýr...
    Saygýlar.
    HEPÝMÝZ TRABZONLUYUZ...!!!

ÇaGaTaY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

dortmund fotolarý gerçekten harika...

bizim tribünleri öyle hayal ettimde bi an.. Heralde o telegoldeki adilere en iyi cevap böyle verilirdi...

Nereden
    Hakkari

Aslýnda forma ve atký kampanyasý ile çok kolay aþýlabilecek bir durum... avniakerin þanýna yakýþýr bir tablo yaratmalýyýz...

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

ya maca formasýz gidilirmi kardeþþþimmm...
    Teþekkürler ADMIN!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)