Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
Toplam 115 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 115 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şike Davası Kronolojisi

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@Mehmet BAŞ bir zaman sonra benzer gerekçeler ile şikebahçeyi bile bu işten sıyırmaya çalışabilirsiniz fakat sadece kendinizi kandırırsınız, bu olaya kumpas diyenlerle aynı değil mi?
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı SixtyOne_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Mehmet BAŞ bir zaman sonra benzer gerekçeler ile şikebahçeyi bile bu işten sıyırmaya çalışabilirsiniz fakat sadece kendinizi kandırırsınız, bu olaya kumpas diyenlerle aynı değil mi?
    @SixtyOne_61 ikisi aynı şey değil...

Fenerbahçeli yöneticilerin yaptıkları şike ve teşvik eylemleri telefon konuşmalarında, mahkeme tutanaklarında ve verdikleri ifadelerde sabit.

Bu ikisini birbirine karıştırmamak gerekir.

Ben gördüğüm bir gerçeği dile getirdim. Gerçekleri dile getirmekten korkmamalıyız.

Asıl gerçeği saklarsak yanlış yapmış oluruz.

Ayrıca sizi kınıyorum. Fenerbahçe'yi sıyırmaya çalışırsınız tarzında konuşmak hoş olmadı.

Beni tanıyan tanıyor, bilen biliyor. O nedenle niyetimin iyiliği veya kötülüğü konusunda bir tartışmaya girmeyi lüzumsuz görüyorum.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

@SixtyOne_61 ikisi aynı şey değil...

Fenerbahçeli yöneticilerin yaptıkları şike ve teşvik eylemleri telefon konuşmalarında, mahkeme tutanaklarında ve verdikleri ifadelerde sabit.

Bu ikisini birbirine karıştırmamak gerekir.

Ben gördüğüm bir gerçeği dile getirdim. Gerçekleri dile getirmekten korkmamalıyız.

Asıl gerçeği saklarsak yanlış yapmış oluruz.

Ayrıca sizi kınıyorum. Fenerbahçe'yi sıyırmaya çalışırsınız tarzında konuşmak hoş olmadı.

Beni tanıyan tanıyor, bilen biliyor. O nedenle niyetimin iyiliği veya kötülüğü konusunda bir tartışmaya girmeyi lüzumsuz görüyorum.

Nereden
    İstanbul

Ben de diyorum ki beşiktaşlı yönetici ve t.d.nin yaptıkları da sabit delil, kayıt ve ifadelere dayanıyor. Aynı tutanaklar ve ifadeler orada da var.

Ayrıca ben de sizi kınıyorum. Neden bir şikeci takımın avukatlığına bu forumda soyunuyorsunuz?
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Bayundur Han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

guzel bir calisma olmus. Ortam yavas yavas bizi suclu hale getiriyor. 2012'de sanirsam bir panelde Erman Toroglu bunlari demisti. Akilli olun, oyunlara gelmeyin. IHO bize cok kaybettirdi, ne Federasyonda adamimiz var, ne lobi yapmisiz, utanmadan birde Demirorene oy vermisiz. Adam gibi su davayi yurutemedik.

Bizim isimiz Fenerbahce veya herhangi bir kuluple degil. Fenerbahceye ceza vermiyenlerle, sacma sapan yasalar getirenlerle. Su durumda bir HDP'nin baskani Demirtas adam gibi konusmustur. http://www.milliyet.com.tr/demirtas-...50/default.htm. Simdi HDPlisimisin falan filan demesin kimse. Sike meselesinde yanliz kaldik. Politikadan kimse yanimizda durmadi Demirtas haricinde.

Baslarda Senol Gunes aciklama yapmistir, TFF Genel kurulunda konustu, Sadri Sener once sustu bizide tutacaklarmi diye sonra biraz konustu. IHO ile tamamen sacma sapan sekilde olayi yuruttuk sonra CAS'a bile gitmedigi ortaya cikti. Suanki yonetim adam gibi yurutuyor ama gec kalindi. RTE gidip Platini ile konustu orada ne anlasilmissa oyle kolay kolay degismeyecek. Yinede tek ceza kesebilecek yer orasi kaldi. Turkiye icerisinde bu is bitmistir. Ne kupamizi alacagiz nede baska birsey.

Bir umidim vardi bizi 2016'dan men ederler diye. Soyle ulkece guzel bir tokat yeriz diye ama olmadi. Nereye kadar gidiyorsa bu olay gitmemiz lazim ama futbolculara, teknik direktore ve disari fazla yansitmamak gerek. Ortami geriyor, negatif ortam olusuyor, seyirci ve futbolcular bundan etkileniyor. Takim olarak alin teri ile oynayip isimize bakmamiz gerek. Tabi yonetimde bu isi avukatlar, lobi vs gibi islerle yurutecek. Arada bir siteden konu hakkinda bilgi verilir.
    "Gençliğimizi büyük bir savaş beklemektedir. Bozgunculuğa, tembelliğe, ahlaksızlığa, cehalete, yalancılığa karşı büyük bir savaş." Alparslan Turkeş

Bayundur Han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Ben de diyorum ki beşiktaşlı yönetici ve t.d.nin yaptıkları da sabit delil, kayıt ve ifadelere dayanıyor. Aynı tutanaklar ve ifadeler orada da var.

Ayrıca ben de sizi kınıyorum. Neden bir şikeci takımın avukatlığına bu forumda soyunuyorsunuz?
    Su kayitlar falan bir yerde duruyormu? Bi ara gorusmeler internete dusmustu. Bir toparlayip site yapmak gerek.
    "Gençliğimizi büyük bir savaş beklemektedir. Bozgunculuğa, tembelliğe, ahlaksızlığa, cehalete, yalancılığa karşı büyük bir savaş." Alparslan Turkeş

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bu kadar belge ve bilgi dosyalar dolusu
    şimdi bellik kurum ve kişiler bu işi örtmeye çalışcaklar
    ve oldu bitti diyecekler öyle mi ?
    BMN KOCAELİ

Adem CAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ellerinize sağlık.
    Okudukça yine tüyler diken diken, yine ülkeye, siyasetçilere ve adalete inanç sıfır kere sıfır..
    .
    Eleştirirken yapıcı olabilmek ve en ağır eleştirilere bile hoş görü ile yaklaşabilmek, hem egoyu besleyen nefsin panzehiri, hemde aklın ilacıdır.
    .

Trabzonspor Kongre Üyesi
    İ. C. Ertem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Unutma, unutturma...
    "Benim gideceğim yer, geldiğim yerdir. Ben ne ünvan istiyorum, ne de makam istiyorum..." - ŞENOL GÜNEŞ

"AKÇAABAT SEBATSPOR"

must61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rica etsem birisi CAS'ın türkçe gerekçeli kararını paylaşabilir mi?

Eskiden resmi sitemizde pdf olarak vardı. Artık ulaşılmıyor linke.
    #Dik oyna

Nereden
    İstanbul
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Nereden
    Trabzon

bordo mavi , şampiyon trabzonspor

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Arkadaşlar bu Cas kararı sonrası , klüpten yapılan açıklama da İFM ye dosyayı taşıyacaklarını belirtmişler di, durumu hakkında bilgisi olan var mı? başvuruldu mu vb ?
    38 yıldır olduğu gibi yine buradayız,
    Küllerinden doğmanı bekliyoruz...?
    " Gülüşümüzü astık intehar koğuşlarına,ya ölelim yada görelim artık...?.."

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

5 sene sonra pkk, 10 sene sonra, daeş, 15 sene sonra boko haram yaptı denir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)