Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
Toplam 115 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 115 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þike Davasý Kronolojisi

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

@Mehmet BAÞ bir zaman sonra benzer gerekçeler ile þikebahçeyi bile bu iþten sýyýrmaya çalýþabilirsiniz fakat sadece kendinizi kandýrýrsýnýz, bu olaya kumpas diyenlerle ayný deðil mi?
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Alýntý SixtyOne_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @Mehmet BAÞ bir zaman sonra benzer gerekçeler ile þikebahçeyi bile bu iþten sýyýrmaya çalýþabilirsiniz fakat sadece kendinizi kandýrýrsýnýz, bu olaya kumpas diyenlerle ayný deðil mi?
    @SixtyOne_61 ikisi ayný þey deðil...

Fenerbahçeli yöneticilerin yaptýklarý þike ve teþvik eylemleri telefon konuþmalarýnda, mahkeme tutanaklarýnda ve verdikleri ifadelerde sabit.

Bu ikisini birbirine karýþtýrmamak gerekir.

Ben gördüðüm bir gerçeði dile getirdim. Gerçekleri dile getirmekten korkmamalýyýz.

Asýl gerçeði saklarsak yanlýþ yapmýþ oluruz.

Ayrýca sizi kýnýyorum. Fenerbahçe'yi sýyýrmaya çalýþýrsýnýz tarzýnda konuþmak hoþ olmadý.

Beni tanýyan tanýyor, bilen biliyor. O nedenle niyetimin iyiliði veya kötülüðü konusunda bir tartýþmaya girmeyi lüzumsuz görüyorum.

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

@SixtyOne_61 ikisi ayný þey deðil...

Fenerbahçeli yöneticilerin yaptýklarý þike ve teþvik eylemleri telefon konuþmalarýnda, mahkeme tutanaklarýnda ve verdikleri ifadelerde sabit.

Bu ikisini birbirine karýþtýrmamak gerekir.

Ben gördüðüm bir gerçeði dile getirdim. Gerçekleri dile getirmekten korkmamalýyýz.

Asýl gerçeði saklarsak yanlýþ yapmýþ oluruz.

Ayrýca sizi kýnýyorum. Fenerbahçe'yi sýyýrmaya çalýþýrsýnýz tarzýnda konuþmak hoþ olmadý.

Beni tanýyan tanýyor, bilen biliyor. O nedenle niyetimin iyiliði veya kötülüðü konusunda bir tartýþmaya girmeyi lüzumsuz görüyorum.

Nereden
    Ýstanbul

Ben de diyorum ki beþiktaþlý yönetici ve t.d.nin yaptýklarý da sabit delil, kayýt ve ifadelere dayanýyor. Ayný tutanaklar ve ifadeler orada da var.

Ayrýca ben de sizi kýnýyorum. Neden bir þikeci takýmýn avukatlýðýna bu forumda soyunuyorsunuz?
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Bayundur Han - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

guzel bir calisma olmus. Ortam yavas yavas bizi suclu hale getiriyor. 2012'de sanirsam bir panelde Erman Toroglu bunlari demisti. Akilli olun, oyunlara gelmeyin. IHO bize cok kaybettirdi, ne Federasyonda adamimiz var, ne lobi yapmisiz, utanmadan birde Demirorene oy vermisiz. Adam gibi su davayi yurutemedik.

Bizim isimiz Fenerbahce veya herhangi bir kuluple degil. Fenerbahceye ceza vermiyenlerle, sacma sapan yasalar getirenlerle. Su durumda bir HDP'nin baskani Demirtas adam gibi konusmustur. http://www.milliyet.com.tr/demirtas-...50/default.htm. Simdi HDPlisimisin falan filan demesin kimse. Sike meselesinde yanliz kaldik. Politikadan kimse yanimizda durmadi Demirtas haricinde.

Baslarda Senol Gunes aciklama yapmistir, TFF Genel kurulunda konustu, Sadri Sener once sustu bizide tutacaklarmi diye sonra biraz konustu. IHO ile tamamen sacma sapan sekilde olayi yuruttuk sonra CAS'a bile gitmedigi ortaya cikti. Suanki yonetim adam gibi yurutuyor ama gec kalindi. RTE gidip Platini ile konustu orada ne anlasilmissa oyle kolay kolay degismeyecek. Yinede tek ceza kesebilecek yer orasi kaldi. Turkiye icerisinde bu is bitmistir. Ne kupamizi alacagiz nede baska birsey.

Bir umidim vardi bizi 2016'dan men ederler diye. Soyle ulkece guzel bir tokat yeriz diye ama olmadi. Nereye kadar gidiyorsa bu olay gitmemiz lazim ama futbolculara, teknik direktore ve disari fazla yansitmamak gerek. Ortami geriyor, negatif ortam olusuyor, seyirci ve futbolcular bundan etkileniyor. Takim olarak alin teri ile oynayip isimize bakmamiz gerek. Tabi yonetimde bu isi avukatlar, lobi vs gibi islerle yurutecek. Arada bir siteden konu hakkinda bilgi verilir.
    "Gençliðimizi büyük bir savaþ beklemektedir. Bozgunculuða, tembelliðe, ahlaksýzlýða, cehalete, yalancýlýða karþý büyük bir savaþ." Alparslan Turkeþ

Bayundur Han - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Ben de diyorum ki beþiktaþlý yönetici ve t.d.nin yaptýklarý da sabit delil, kayýt ve ifadelere dayanýyor. Ayný tutanaklar ve ifadeler orada da var.

Ayrýca ben de sizi kýnýyorum. Neden bir þikeci takýmýn avukatlýðýna bu forumda soyunuyorsunuz?
    Su kayitlar falan bir yerde duruyormu? Bi ara gorusmeler internete dusmustu. Bir toparlayip site yapmak gerek.
    "Gençliðimizi büyük bir savaþ beklemektedir. Bozgunculuða, tembelliðe, ahlaksýzlýða, cehalete, yalancýlýða karþý büyük bir savaþ." Alparslan Turkeþ

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

bu kadar belge ve bilgi dosyalar dolusu
    þimdi bellik kurum ve kiþiler bu iþi örtmeye çalýþcaklar
    ve oldu bitti diyecekler öyle mi ?
    BMN KOCAELÝ

Adem CAKIR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ellerinize saðlýk.
    Okudukça yine tüyler diken diken, yine ülkeye, siyasetçilere ve adalete inanç sýfýr kere sýfýr..
    .
    Eleþtirirken yapýcý olabilmek ve en aðýr eleþtirilere bile hoþ görü ile yaklaþabilmek, hem egoyu besleyen nefsin panzehiri, hemde aklýn ilacýdýr.
    .

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ý. C. Ertem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Unutma, unutturma...
    "Benim gideceðim yer, geldiðim yerdir. Ben ne ünvan istiyorum, ne de makam istiyorum..." - ÞENOL GÜNEÞ

"AKÇAABAT SEBATSPOR"

must61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Rica etsem birisi CAS'ýn türkçe gerekçeli kararýný paylaþabilir mi?

Eskiden resmi sitemizde pdf olarak vardý. Artýk ulaþýlmýyor linke.
    #Dik oyna

Nereden
    Ýstanbul
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Nereden
    Trabzon

bordo mavi , þampiyon trabzonspor

Semih GÜL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    40

Arkadaþlar bu Cas kararý sonrasý , klüpten yapýlan açýklama da ÝFM ye dosyayý taþýyacaklarýný belirtmiþler di, durumu hakkýnda bilgisi olan var mý? baþvuruldu mu vb ?
    38 yýldýr olduðu gibi yine buradayýz,
    Küllerinden doðmaný bekliyoruz...?
    " Gülüþümüzü astýk intehar koðuþlarýna,ya ölelim yada görelim artýk...?.."

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

5 sene sonra pkk, 10 sene sonra, daeþ, 15 sene sonra boko haram yaptý denir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)