Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fifa 2007 & PES 6

Ayhan Yüksek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Fifa 2007 & PES 6

İlgilenenler için,Fifa 2007 çıktı arkadaşlar çıkmasınada ben henüz kuramadım bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim 4 cd li bi oyun 4 cd yide yüklemek gerekiyor heralde yüklüyorum ama gerisi gelmiyor nasıl yükleneceğini bilen bi arkadaş açık seçik anlatabilirse sevinirim,
    böyle bir konu başlığı görmedim eğer varsa özür dilerim
    KADER BEYAZ KAGIDA SÜTLE YAZILMIS YAZI ELINDEYSE BEYAZDAN GELDE SIYIR BEYAZI
    Necip Fazıl Kısakürek

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı gurcuayhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlgilenenler için,Fifa 2007 çıktı arkadaşlar çıkmasınada ben henüz kuramadım bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim 4 cd li bi oyun 4 cd yide yüklemek gerekiyor heralde yüklüyorum ama gerisi gelmiyor nasıl yükleneceğini bilen bi arkadaş açık seçik anlatabilirse sevinirim,
    Dvd olarak çıktığını söylemişlerdi. Bu arada Playstation 2 için çıktı mı?
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Nereden
    Ankara

Pc için çıktı ama playstation için çıktımı bilmiyorum muhtemelen çıkmıştır
    Necip Fazıl Kısakürek

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ooo iyi o zaman menejerlik oyunu da çıkar yakında o zaman umarım
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Sinan Akyıldız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Standart PES 6 ( Pro Evolution Soccer )

Fifa 2007 başlığını görünce hemen aklıma PES 6 geldi , Real Madrid maçını izlerken reklam panolarında PES 6 nın reklamlarını görünce hemen netten araştırdım ve resimlerini gördüm .

Çok yakın zamanda da ülkemizde de piyasa çıkacağını düşünüyorum. Futbol oyunlarının şahı olarak geçiyo genelde bence de muazzam bi oyun ki şahsi görüşüm EA Sports ' un Fifa sın PES in yanından bile geçemez ben Fifa ' yı en son 2000 de oynadım daha sonrada oynama girişimlerim oldu ama daha sonra PES ile tanıştım o günden beride Fifa ile uğraşmıyorum

PES ' in şu anki yada 3 ten beri süre gelen en önemli eksiği lisanlı futbolcu takım ve forma eksiğidir . Oyun teknik bakımdan kusursuza yakın ama bu lisans problemini de yıldan yıla geliştiriyolar ve bir çok klübün ve oyuncunun lisans problemini çözdüler . Dileğimiz 6 da bu porblemlerin tümünün aşılmış olmasıdır .

PES in tabi birde lig problemi vardı fakat 4 le beraber bunu da aştılar ve artık ligler PES te yerlerini aldı .

PES ile tanışmamış arkadaşlara şiddetle tavsiye ediyorum . Ki bence Fifa PES in yanında zaman kaybı

PES 6 ' dan Bir Kaç Kare

" Biz dalkavuk bir aydınlığın yerine onurlu bir karanlığı seçtik "

BOZOHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sabırsızlıkla bekliyorum

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

pesin kalitesi ve oyun zevki tartışılmaz fakat tek eksi yönü pcyi çok kasmasıdır.
    Bir Gün Mutlaka!!

Nereden
    Kocaeli

Alıntı RMZTS61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pesin kalitesi ve oyun zevki tartışılmaz fakat tek eksi yönü pcyi çok kasmasıdır.
    Ben pek kastıgına inanmıyorum , yani inanmıyorum derken pc den pc ye fark eder ama benım pc mi pes 3 çok kasıyodu fakat 4ve 5 te hiç problem çıkarmadı pc .

Birde PES in Fifa dan iyi olarak söliyebileceğimiz tarafı cd saysı , PES 3 tek cd , 4 ve 5 te 2 cd olarak piyasadaydı burdan yola çıkarak 6 nında 2 cd olacağı görüşündeyim , Fifa ise arkaaşın yazdığına göre 4 cd imiş ve yanlış hatırlamıyosam Fifa 2006 da 4 cd idi .

Ayrıca artık konaminin menejerlik ve basbetbol konularında da oyun sektörüne girmesi taraftarıyım çünkü menejerlik konusunda sanırım Eidos ve Ea sports tek eli var benım hatırladıklarım ve genel olarak oynananlar bunlar basketbolda ise Ea tekel den götürüyo ve basketbol oyun piyasasını elinde tutuyor. Eminim Konami basketbol da da en iyisini yapıcaktır ama böle bi çalışmaları yok malesef

Menejerlik için ise alt yapı çalışmaları oldugunu duymuştum ...

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

pes 3 le başladım ben pes serisine.Fifa seriisinede 99 la başladım 2001 le bıraktım.Fifa pesin yanında atari oyunu gibi.PES 5 çıkmasına rğmen tam bir pes4 manyağıyım.5 te baya zorlaştrmılar ve ve zor olsun diye gerçeklikten uzaklaştırmışlar.4 ü 2 seneden fazladır oynuyorum.İnşallah 6 daha iidir 4 den direk 6 ya geçeriz.
    Özkan SÜMER

Nereden
    Bursa

pes 6 değilde win 10 oynadım bence pes 5 ve 4 teki sorunların hiçbiri yok.Gayet güzel.Mesela 4 te çok kolay gol atabiliyodun 4 ve 5 tede hakemler zırt pırt faul çalıyolardı.pes6 da yani win10da bunların hiçbiri yok çok süper olmuş10 numara yani...
    Bir Gün Mutlaka!!

Nereden
    Bursa

Alıntı l@st_cowboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben pek kastıgına inanmıyorum , yani inanmıyorum derken pc den pc ye fark eder ama benım pc mi pes 3 çok kasıyodu fakat 4ve 5 te hiç problem çıkarmadı pc .

Birde PES in Fifa dan iyi olarak söliyebileceğimiz tarafı cd saysı , PES 3 tek cd , 4 ve 5 te 2 cd olarak piyasadaydı burdan yola çıkarak 6 nında 2 cd olacağı görüşündeyim , Fifa ise arkaaşın yazdığına göre 4 cd imiş ve yanlış hatırlamıyosam Fifa 2006 da 4 cd idi .

Ayrıca artık konaminin menejerlik ve basbetbol konularında da oyun sektörüne girmesi taraftarıyım çünkü menejerlik konusunda sanırım Eidos ve Ea sports tek eli var benım hatırladıklarım ve genel olarak oynananlar bunlar basketbolda ise Ea tekel den götürüyo ve basketbol oyun piyasasını elinde tutuyor. Eminim Konami basketbol da da en iyisini yapıcaktır ama böle bi çalışmaları yok malesef

Menejerlik için ise alt yapı çalışmaları oldugunu duymuştum ...
    benim pc nin donanımı iyi değil ama saolsun programlar sayesinde bende rahat oynayabiliyorum.mesela 3danalyze sayesinde kaymak gibi oynarım pes5i hatta kolda aldım kolla daha süper oluyo.ayrıca spikerlikte yaptım türkce spikerde taraftar sesleri yerine TRabzonsporun tezahüratlarını ve Tribün sesini koydum Hâtta golden sonra uy aha çalıyodu çok süper olmuştu ama.bakalım pes6 nasıl olacak..
    Bir Gün Mutlaka!!

Nereden
    Kocaeli

4 benımde en çok hoşuma gideniydi ama 5 te biraz daha detayaönem verdikleri için 5 e geçtim

3 te çok kolay kırmızı çıkıyodu , hatta 11 kişi tamamladığım maç sayısı çok nadirdir

4 çok güzeldi hatta özellikle serbest vuruş kısmı 3 e göre muazzam şekiled düzeltilmişti , hakemler ona buna kırmızı göstermiyolar 4 te

5 te ise futbolcu detaylarına gidildi biraz , stiller , vuruşlar , giyim , hatta koşular gol sevinçleri bile üst düzeyde oldu 5 te , 5 in tek eksik yönü ise zırt pırt faul çalınması

Şuraya bak burda bile hakemden şikayet ediyoruz

Ama pes futbol oyun piyasasında bence 1 numaradır fifa kendini bence geliştiremiyo oyunları tek düze 2001 den beri aynı düzen üzerine oturtulmuş oyun kalıpları var , hele bi sefer bi şampiyonlar ligi oynamaya kalktım 2005-2006 idi sanırım keşke hiç oynamasaydım , futboldan soğuyodum

İnşallah Pes 6 bizi hayal kırıklıgına ugratmaz

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@ last cowboy

Konami geçen sene, bu sene için futbol menejerlik alanına gireceğini açıklamıştı. Ama bilmiyorum daha çıktımı PES6'dan biraz daha sonra çıkar tahminim

Bu menejerliğin bir de basketbol koçluğu tarafına el atmaları lazım. Güzel olur
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Ankara

Fifa 2007 nin beni en celbeden tarafı Turlcell süper liginin olması Pes daha iyi olabilir haklısınızda son oynadığımda o oyunu ki pes 4 tü çok ağırdı ağır çekim oynanıyodu resmen bide futbolcu isimleri çok dandikti ama ağır oluşu beni soğutmuştu acaba benim pc den mi kaynaklanıyo ama yanılmıyosam genelde öyle bi problem vardı düzeldimi bu arkadaşlar
    Necip Fazıl Kısakürek

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Son 2 senedir Fifa'lar da büyük bir gelişme varş. Bunu Level ekibi bile kabul ediyor artık. Özellikle Türkiye Lig'ini katmaları daha farklı bir durum yaratacak.

Bunun yanında PES orjinal takımları ve ligleri almadığı sürece oynayabileceğim bir oyun değil. Saçma sapan isimler veriyor takımlara.
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son 2 senedir Fifa'lar da büyük bir gelişme varş. Bunu Level ekibi bile kabul ediyor artık. Özellikle Türkiye Lig'ini katmaları daha farklı bir durum yaratacak.

Bunun yanında PES orjinal takımları ve ligleri almadığı sürece oynayabileceğim bir oyun değil. Saçma sapan isimler veriyor takımlara.
    taaaa eskiden, yillar once PES oynarken bu isin hastalarinin hazirladigi bir klasoru ekleyerek bu problemi cozdugumu hatirliyorum, ama tam eminde degilim baska oyunda olmus olalibir
    Kücük beyinlerin yönettigi büyük takimdir, Trabzonspor!

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ben herzamn pesten daha çok zevk aldım pes 6 altınında çok iyi olacağından eminim aMA pesin bir eksisi var oda çoğu ligin ve milli takımların lisansının alınamaması bunun sonucundada takımların formaları gerçek olmuyor

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @ last cowboy

Konami geçen sene, bu sene için futbol menejerlik alanına gireceğini açıklamıştı. Ama bilmiyorum daha çıktımı PES6'dan biraz daha sonra çıkar tahminim

Bu menejerliğin bir de basketbol koçluğu tarafına el atmaları lazım. Güzel olur
    Menejerliğe giriceklerini bende duymuştum ama benım tam olarak istediğim basketbol , yani Ea sportsun Nba serisine rakip olmalarıdır yoksa Ea bu yönde hiç bi gelişim göstermiyor gibime geliyo , sadece formaları ve transferleri yenilik olarak koyarak önümüze sürüyolar bence konami basketbol işinin üstesinden de layıkıyla gelir

Fifa 2007 nin beni en celbeden tarafı Turlcell süper liginin olması Pes daha iyi olabilir haklısınızda son oynadığımda o oyunu ki pes 4 tü çok ağırdı ağır çekim oynanıyodu resmen bide futbolcu isimleri çok dandikti ama ağır oluşu beni soğutmuştu acaba benim pc den mi kaynaklanıyo ama yanılmıyosam genelde öyle bi problem vardı düzeldimi bu arkadaşlar
    Pes 3 te ben çoğu arkadaşımdan ve kendimden de o problemi biliyorum ama Pes 4 le beraber ben hiç bir sorun yaşamadım , aksine oyun müthiş akıcı ve 4 ten itibaren seyirci reaksiyonlarını da muazzam şekilde geliştirdiler , Pes te liglerin olmaması bana görede hala Fifa oynıyan arkadaşları Pes' e çekmedi , Eğer Pes lig olaylarının da üstesinden gelirse bence fifa artık kendine başka alanlar arar

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

O saçma sapan isimlerden Pes 3 te çok çektim hatta 4 çıkana kadar kimin kim oldugunu bile anlayamadım nerdeyse Fakat lisans problemini 4 ve 5 te büyük ölçüde aştılar ve ligler de Pes 4 ve 5 ile beraber yavaş yavaş Pes te yerini aldı . Tabiki Türkiye süper ligini görmek isteriz ama sanırım Pes 10 a kadar biraz zor

Nereden
    Bursa

Pes oynayanlar oyundan daha fazla zevk almak için bilgisayar kolu usb girişli kollardan almanızı tavsiye ederim.Hemde böylece iki kişide maç yapabiliyosunuz..
    Bir Gün Mutlaka!!

Nereden
    Ankara

gerçekten türkiye liginin de fifaya dahil edilmesi çok güzel oldu....peste bu çok zor görünüyor

Nereden
    Ankara

Pes oynayanlar oyundan daha fazla zevk almak için bilgisayar kolu usb girişli kollardan almanızı tavsiye ederim.Hemde böylece iki kişide maç yapabiliyosunuz..
    ben aynen öyle yapıyorum ikizimle maç yapıp duruyorduk trabzonda iken ama üni için ankaraya geldiğimden beri oynamadım....

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

eğer demon tools varsa ordan yükleniyo.büyük ihtimallede o sekildedir
    inadına TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

Nereden
    Bursa

bu daemon tools da ne moka yarar anlamadım gitti 6 cd lik call of duty aldık ark.larla ben kuramadım pcme.

#MuratDinc
    internet ortamında türkiye ligi yamaları var.Fakat tabii ki TRabzon'u çok düşük yapar bizim ezikler yaptığı için bu yamaları. sen takımı biraz iyileştir derim ben editten
    Konu Remzi tarafından (09.10.2006 Saat 17:44 ) değiştirilmiştir.
    Bir Gün Mutlaka!!

OYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ii ya türk liginin olması süper artık liverpool yerine trabzonspor u sececez ama ben genelde knight oynarım ara sıra fıfa oynarım türk ligi olması ii oldu .
    Kazimişi gzas vorert

Nereden
    Ankara

bu daemon tools da ne moka yarar anlamadım gitti 6 cd lik call of duty aldık ark.larla ben kuramadım pcme.

#MuratDinc
    internet ortamında türkiye ligi yamaları var.Fakat tabii ki TRabzon'u çok düşük yapar bizim ezikler yaptığı için bu yamaları. sen takımı biraz iyileştir derim ben editten
    ayenen öyle ama o sıfır gibi olmuyor yaaaaa..oyuncular iyi düzenlenmemiş oluyorrr..sıfırr olması daha iyi oluyoır

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)