Sayfa 1 Toplam 17 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 407 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hakan Þükür'süz Bir Milli Takým Ýstiyoruz

Sinan Akyýldýz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Post Hakan Þükür'süz Bir Milli Takým Ýstiyoruz

Ya Allah aþkýna biri bu Hakan Þükür ' ün namý diðer Torinolu Þaban ' ýn bu takýmda ne iþe yaradýðýný söliyebilir mi ? Macaristan karþýsýnda bütün maç defans oyuncusunun arkasýndan çýkmadý adam ya bu adamýn iþi top indirmek pozisyon yaratmak yada gol atmak ( ! ) deðil mi ? Yahu bu adam madem ki bu iþe yarýyo neden sen bütün hava toplarýný Servet ' le Gökhan ' a indirtiyosun be adam ! Nasýl bi taktik anlayýþýdýr bu ! Bütün maç gezinen adama tahammül edemiyorum artýk ben , adam saklanmýþ savunmanýn arkasýna bütün maç yerlerde yatýyo , yahu be adam bi seferde bi deðiþiklik yap ! bi iþe yara . Ama hata onda deðil ki 35 yada her kaç ise yaþýna gelmiþ adamý milli ( ! ) takýma sokanlarda .

Bence þu dakikadan sonra Hakan Þükür milli ( ! ) takýma lükstür ! Madem bu adamdan vazgeçemiyosan sistemini deðiþtir . Sen teknik adamsýn uefa kupasýný aldýgýn sistemle yüzyýllar boyunca oynýyamazsýn ki . Tamam Hakan' ýn milli ( ! ) takýma büyük emekleri geçmiþtir ama daha önce de bir sürü emeði geçmiþ oyuncu vardý ve Hakan' ýnda bu emektarlarýn arasýna karýþma vakti gelmiþtir artýk .

Ýstediðin takýmý çýkart istediðin oyuncuyu al ! nede olsa senden baþka yetkili yok . Ama bizlere tv baþýnda yada tribünde iþkence çektirme !
    LÜTFEN !

Bizler sahada futbol görelim ! Macaristan maçýnda abartýsýz sölüyorum uyukladým ! Böyle futbol oynýyan bir takým Türk Milli Takýmý ( ! ) olamaz . Herþey bir yana takýmýmýzýn Macar milli takýmýndan hiç bi üstünlüðü yoktu ve artýk þuna inanmaya baþladým bu gruptan çýkamazsak kimse þaþýrmasýn ! Çünkü bu futbolla biraz zor .

Beðenmediðimiz , ki görecelidir herkes beðenmek zorunda deðildir , Mehmet Aurelio bu takýmýn en aklý baþýnda futbolcusuydu .

Böle de devam edersek Mehmet bu takýmýn en aklý baþýnda futbolcusu olmaya devam edecektir . Sen bu kadar kötü bi Hakan ' a 90 dakika dayanýrsan kenardaki Ümit ' i , kadro ya bile giremiyen Halil ' i nasýl sonraki maçlara motive ediceksin ?

Yani Hakan Moldova maçýný da oynasýn ki benim bunu bile izlemeye tahammülüm yok ! Soranda emekleri için teþekkür edilsin ve milli ( ! ) takýmýmýz önümüzdeki maçlara baksýn !

Saygýlar ...
    Konu Sinan Akyýldýz tarafýndan (09.10.2006 Saat 01:51 ) deðiþtirilmiþtir.
    " Biz dalkavuk bir aydýnlýðýn yerine onurlu bir karanlýðý seçtik "

tamuð yamtar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Doðru söylemiþsin. Yazdýklarýna (Aurelio dýþýndakilere tabi) katýlýyorum.

Bu konuyu açtýðýna da sevindim.

Liverpol maçýnda da Gs'nin baþýný yemiþti, çýldýrtmýþtý.

Kýsacasý futbolu tam bir "intihar sebebi".
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli...

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Hakan out...
    Ersen in...
    Teþekkürler ADMIN!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hakan zamanýnda çok katkýlar yapmýþ olabilir milli takýma ama þimdi yaþlandý miadý doldu yani. Hakansýz .....TEKKE'li Ersen'li,Nihatlý,Yýldýray'lý bir milli takým ....
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Nereden
    Hakkari

Terimle hakanýn arasýnda kan baðý var heralde..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

gayseliler torpilli milli takýmda.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

irfanköse276 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

Alýntý OFFLU Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hakan out...
    Ersen in...
    ersene gelene kadar dolu adam var o formayý hakeden

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Alýntý irfanköse276 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kusura bakmayýn ama eðer Hakan ' lý , yani þiþirme futbolu da diyebiliriz buna , topu defanstan iki tane stoper þiþerecek ve pivot santrafor dediðimiz adamýn indirdiði toplarla hücüm etmeyi düþünüyosanýz Hakan ' ýn yerine oynýyabilcek baþka bir adam var mý senin aklýna gelen Ersen ' den baþka .

Ama tabi olmadý Crauch ' u Türk yapalým nede olsa alýþtýk , koyalým hakan ýn yerine o oynasýn nasýl fikir ???

Yada madem Ersen'i de görmüyosun görmezden geliyosun sistem deðiþtir be adam bana böle milli ( ! ) takým izletme . Bu adam top indiremiyo duvara karþý futbol oynuyoruz . Servet le Gökhan vuruyo topu ileri adamlar alýp üstümüe geliyo . Hadi tamam Macarlar hücüm edemiyo yarýn öbür gün Norveç , Yunanistan bunlarý deðerlendirir ama iþ iþten geçer

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Bak aklýma ne geldi bide . Sence þimdi o formayý giyenlerin hepsi o formayý hak ediyolar mý ???

Servet ?

Ýbrahim Üzülmez ?

Hakan ?

Sabri ?

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

bazý tercihleri býrakalým takýmýn hocasý yapsýn. ümit ozatý sol bek oynatýo die ersunla dalga geçtiler bu adam da ibrahim üzülmezi aldý. alacak baþka kimse de yok o mevkiye. ligi incele, gs de orhan ak, fb de ümitozat, bizde daha belli deðil keçeli mi murat ocak mý??

bunlar ayrý konular benm anlatmak istediðim kendi futbolcumuz bize çok þirin görünüyor. hakan þükür oynamasa bile yerine oynayacak adam ersen deðildir. halil altýntop gerçeði vardýr. hatta ümit karan. benm anlatmak istediðim de budur
    Konu irfanköse276 tarafýndan (09.10.2006 Saat 14:55 ) deðiþtirilmiþtir.
    Somali'de insanlar ekmek bulamayýp açlýktan ölürken, Bilbao taraftarlarýnýn bana ekmek atmasýný hayretle karþýladým.

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Bende Diyorum ki eðer Halil le Ümit oynayacaksa ki Ümitin Ersen'den bi fazlasý yok ! taktiði deðiþtirecek bu teknik adam . Bu ikisi oynarsa stoperlerin top þiþirmesine gerek kalmaz çünkü bitane hava topu indiremez bu ikili ...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alla alla bak seen kim varmis?Bu durumda Ersen haketmiyo yani?
    Sevgili Terim sistemden vazgecmeyeceginden bahsediyo sen dolu adam var diyosun,oyun hakan sukurun uzerine kurulmus milli takimda Senol Hocadada boleydi Terimdede bole sistemden vazgecemiyosan Pivot forvet oynatacamda ýsrar ediyosan Hakanýn yerine gelecek tek adam Ersen dir koçum tamam mý yoksa elbette forvet var memlekette yok demiyoruz ama aranan forvet deðil çok özel bi forvet...
    Teþekkürler ADMIN!!!

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

evet bu konuda herkes haklý neden þu FATÝH TERÝM inat ediyor anlamadým alýyorsandan maçta çok zor duruma düþtüðümüz zaman bari al

vadaa55 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    56

Daha önceden de dediðim gibi bu Hakan ÞÜKÜR Fatih TERÝM'in askerlik arkadaþý herhalde ki hep onu oynatýyor.
    sen git durma, aðlasa da gözlerim, sana gülümseyeceðim. dün buzdan bir dað iken, hayaline aldanýp,birden çözüldüðümü nerden bileceksin.
    Hayat bir kumarsa, her defasýnda TRABZONSOR

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

hadi hakaný geçtik, tekkenin, ümitin, halilin,nihatýn olduðu takýmda ( ve bu adamlarýn hiç biri daha 30 yaþýnda bile deðil) ersen 23kiþilik aday kadroya bile giremez
    Konu irfanköse276 tarafýndan (09.10.2006 Saat 16:37 ) deðiþtirilmiþtir.
    Somali'de insanlar ekmek bulamayýp açlýktan ölürken, Bilbao taraftarlarýnýn bana ekmek atmasýný hayretle karþýladým.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Ya güzel kardeþim hani Tekke(sakat)? Hani Ümit(kadroda yok)?Halil desen tipik forvet deðil,Nihatýn performansý ortada ve bunlar takýmda olsalar bile az öncede söyledim takým Þaban ýn üstüne kuruluyor yani Þaban sabit diðer adamlarda çeþitli varyasyonlar yapýyor Terim.Tamam amenna Þabanýn sisteminde oynasýn ama Þabanýn sisteminde görülüyorki kendisi sýrýtýyo,bu durumda ya sistemi deðiþtirecek ki bence en iyisi olur ama acýklamalar belli sistem ayný kalacak.Eee o zaman Þaban titpndeki tek forvet olan Erseni oynatacaksýn..2X2 EÞÝTTÝR 4..
    Teþekkürler ADMIN!!!

Nebiye - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    51

Baþlýða istinaden ben de düþüncemi yazmak isterim.Hakan Þükürü severim ben.Elifinde dediði gibi katkýlarý oldu o kadar milli takýmýmýza emekleri yabana atýlmamalý.Tamam belki diðerlerinin de önü açýlmalý ama bence Hakan Þükür 2-3 sene daha oynar milli takýmýzda.Tamam her zaman çok çok iyi olamayabiliyo ama bizim topçularýmýzda öyle.Bence Gökdenizde tamam milli takým için ama Ersen Martinin biraz daha olmasý lazým.

Sonuç olaraktan ben Hakan Þükür ve Gökdeniz yakýþýyo bence milli takýma ama onlardan önce baþka haketmeyenler var diye düþünüyorýum.Son maçtaki görüntüsüyle Sabri mesela.Yada Servet.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

ümit karan kadroya alýndý. halil gerçeðini bu ülke ne zaman görecek merak ediyorum. adam almanya liginde kafaya oynayan takýmda oynuyo hala tipik forvet deðil diyoruz. halil in tek suçu forma renginin sarý-kýrmýzý, bordo-mavi, sarý-lacivert vs olmamasý. Uzun lafýn kýsasý ersenin milli takýma girmesine daha çoooook var

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

ümit karan kadroya alýndý. halil gerçeðini bu ülke ne zaman görecek merak ediyorum. adam almanya liginde kafaya oynayan takýmda oynuyo hala tipik forvet deðil diyoruz. halil in tek suçu forma renginin sarý-kýrmýzý, bordo-mavi, sarý-lacivert vs olmamasý. Uzun lafýn kýsasý ersenin milli takýma girmesine daha çoooook var
    Vermeyince mabud,neylesin sultan mahmut...
    Teþekkürler ADMIN!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Milli Takým performansa göre oluþturulsaydý... Sinyor terim "Ersen formda olabilir gol atabilir ama Hakan ondan daha çok gol atmýþtýr" mukavilinden bir þeyler söylemiþti. Bu mantýða göre elektrik icad edilemezdi.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Misina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hakan þükürün ölüsü oynar objektif olalým lütfen
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Baþýmdan Mezarlýðýn,
    Seher Aydýnlýðýnda Taze Ýnsan Yanýk Benzin Kokusu

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

hocam tipik forvetten kasýt bence burda tek forvet olmaz halilden , bilmiyorum anlatabiliyomuyum ?

Erseni tek forvet oynatýrsýn , Þabaný ek forvet oynatýrsýn , hatta Fatih ' i bile oynatýrsýn ama Halil tek forvet oynamaz ! Shalke de de Kuranyi ile beraber oynuyolar , forvet tipleri çeþitlidir bence tipik forvetten kasýt oydu ...

Ayrýca Nebiþ Allah aþkýna inþallah temennilerin geçekleþmez ve Hakana 2-3 sene daha katlanmayýz

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Alýntý Misina Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Malesef uzun süredir ölü gibi oynuyo paþamýz , ayrýca fikirler görecelidir objektiflikte kiþilere baðlýdýr !

Ben Hakan Þükür 'ün en kaba tabirle bu takýmý 2002 den bu yana baltaladýðýna inanýyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý Misina Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Oynuyo zaten rahat ol...
    Teþekkürler ADMIN!!!

oskayb - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdað
    Yaþ
    52

arkadaþlar ne çabuk unuttuk hakan þükür uðruna þu an türkiyedeki en baþarýlý ve farklý t.direktör olan ersun yanal'ýn baþýnýn yendiðini.
    hakan þükür vakasý futbol içi yorumlarla açýklanamaz , onun gücü ve teknik direktörler götüren etkisi ,kökü ve kendi dýþarda bir (ismi lazým deðil) vaizin(?) politikadan ,ekonomiye,futboldan polis okullarýna kadar uzanan örgütlülüðü ve lobisi ile açýklanabilir.
    fatih terim de bu durumu çok iyi bildiðinden kariyerini tehlikeye atmak istemiyor ,olay budur.bu olayda futbol konuþmamaktadýr.
    TERKETMEDI SEVDAN BENI

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)