Sayfa 3 Toplam 17 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 407 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hakan Þükür'süz Bir Milli Takým Ýstiyoruz

kutoz
    Ziyaretçi

Hakan Þükür kesin bu baþlýðý okudu bugün. Milli forma altýnda 4 gol ve toplamda 50 gol. Ne desem ki, bilemiyorum... Bu maçtan sonra, istemiyruk demek istemiþtuk

Misina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hakan þükür her zaman hakan þükür dür.cinconda oynasa bile alýn teriyle mücadelesini yapýyor tuncay gibi nobre gibi üçkaðýt yapmýyor.

Helal hakan bugünki 4 golle gerekli mesajý çok iyi verdin.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Baþýmdan Mezarlýðýn,
    Seher Aydýnlýðýnda Taze Ýnsan Yanýk Benzin Kokusu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hakan ve Fatih hoca hakkýnda düþüncelerim deðiþmedi..
    Teþekkürler Hakan ama o golleri mecbur atmak zorundaydýn .Çünkü senden baþka forvet tanýmýyor Fatih bey
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Nereden
    Hakkari

Ehe býrakýn da atsýn artýk.... Ben yine tekrarlýyorum... bu adam milli takýma yakýþmýyor artýk... utanmasa torunu ile birlikte oynayacak...

Orhan_Gazi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

böyle hep goller atsin, isterse 40 ya$ina kadar oynasin

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yaþla ne alakasý var? Arkadaþlar ayýp artýk adam hakkýný veriyor Adamým benim. var mý ötesinde?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Turgut Altun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yaþla ne alakasý var? Arkadaþlar ayýp artýk adam hakkýný veriyor Adamým benim. var mý ötesinde?

Yaþla alakasý þu þekilde var. Hakan'ýn artýk pres yapacak gücü yok.Eskiden hava toplarýndan sonra en iyi yaptýðý þey pres yapmaktý artýk presle uzaktan yakýndan alakasý yok.Hava toplarýna eskisi gibi yükselemiyor.Orta alandaki 5liden hem hucum hem defans yapmalarýný bekleyen Terim Hoca Hakan Þükür'e sen sadece hava toplarýný indir diyor.Bu iþi baþarýyla yapacak ve yanýnda bir çok artý özellik barýndýran topçularýmýz var.
    Elbette mümkün deðil ama, herþey gönlünüzce olsun.

Barýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

norveçin,yunanistanýn defansý moldovanýn defansýna benzemez. bu adam bitmiþ iþte,italya maçýnda görecez büyük hakan þükürü,1.75 lik cannavaro dan ve nestadan top alsýn bakalým.

Punisher-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

bu aksam 4 Gol atti iyi güzelde..simdi bu hakan Sükürün mecburen milli takimda oynamasi mi gerekiyor..???

Forvetimiz 3 yil sonra resmi macta Golle Bulustu ne güzel..

Hakan Sükür milli takimdan geri cekilmedigi icin ve fatih terimin inatla hakan sükürü oynatmasi..diger GENC forvetlere karsi BÜYÜK ayiptir..
    HALILE karsi ayiptir,nihata karsi ayiptir, HELE ERSEN MARTINE karsi AYIPTIR
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Nereden
    Ýstanbul

Hakan Þükür'ün býrakýn geçmiþini, þu anki yararý takýmdaki hiç kimsede yok
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

okan6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

yaw adam 3 yýldan beri gol atamýyordu bu gün attý ya tamam bu mezara kadar oynar þimdi kaldý baþýmýza bitti kardeþim senin devrin bitti ama bizdekiler anlamýyor iþte
    iþkenaz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

FATÝH te ERSEN de unutsunlar o formayý
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

zanoylu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Yaþ
    48

Þimdi 2 yýl daha kurtaramayýz yakamýzý (Barýþ'ýn)Oflu144 dediklerine katýlýyorum.Bu takýmlara gol atmak öyle atlan deve deðil,arkadan gelen çok iyi bir þenerasyonun önünü týkýyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Hakan uzun zamandýr yapmadýgý görevini zayýf rakibimiz karsýsýnda yerine getirdi yani anormal bi durum yok beyler Hakanýn iþi zaten bu ama hala daha milli takýmda oynatýlmamasýndan yanayým....Ama bura Türkiye tabi bu maç Hakaný en az bi 3-4 ay idare eder...
    Teþekkürler ADMIN!!!

galyanlim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

tutmayýn þabaný 1-2 ay yatar bu adam artýk
    milli takýmdanda daha eksik kalmaz
    medicina humaniem veterineria humatitem

TSunami - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

adam bizi iki tane uluslararasý turnuvadan etti biþey yok, moldova ya 4 gol atýnca kahraman oldu.
    :::TS:::

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr MrbLack - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    37

Hakan sýz bir milli takým için elele

Naim
    Ziyaretçi

3 yýlda 4 gol
    güze istatistik olurdu
    peki acaba o zaman diliminde tek forvet oynayan bir halil veya Ersen kaç gol atardý??
    geçen o süre içerisinde Hakanýn milli takýmda baþýný yediði forvetlerin sayýsý kaçtýr??

Nereden
    Ýstanbul

Ýnþallah her maçta gol atar. Gerçi gol atsa da yorumlarýnýz deðiþmeyecek. Bu çocuðun günahýný almayýn. Hakan mý turnuvalardan etti bizi? Lütfen. Yarýn önemli takýma gol atsa yine biþey bulacaksýnýz. Ersun Yanal dönemi boyunca Milli Takým'a alýnmadý bu çocuk. Kalkmýþ bu sürede neden gol atamadý diyorsunuz. Elalem futbolcusuna sahip çýkýyor futbolu býrakmasýn daha çok yararlanalým diye çýrpýnýyor. Üst düzey oyuncularý elinin üstünde tutuyor destek veriyor. Bizde her önüne gelen çelme atma derdinde

Hakan gol kaçýrmýyor mu? Evet. Ama onun kadar pozisyona da kimse girmiyor

Hami'yi Ankaragücü'ne gönderen bu düþünce yapýsýdýr. Adama onca sorumluluk yüklediler, tek baþýna çýrpýndý durdu forvette. O yetmedi yaþlý yaþlandý diye diye adamý moralman çökerttiler sonunda

Arkadan yetiþen jenerasyon ne imiþ? Ümit Karan, Fatih Tekke, Halil, Nihat, Ersen Martin?

Bunlardan hangisi hedef forvet görevini tek baþýna yapabilir. Ancak biraz Ersen, biraz da Fatih. Diðerleri ya forvet yaný ya forvet arkasý.

Sistem bu. Þimdi ne yapalým? birkaç maçta üstüste gol attý diye Ersen'i mi görevlendirelim? Baþka bir açýdan bakarsak 3 hedef forvet mi çaðýralým aday kadroya?

Fatih desen Milli maçlarda çok baþarýlý deðil. Üstelik sakat geldi. Nedir bu anti-Hakan hareketi anlamýyorum. Az biraz deðerlerimize sahip çýkalým. Bu adam hala pres yapýyor, hala hava toplarýna hakim, hala gol atýyor hala asist yapýyor pozisyon hazýrlýyor. Biraz objektif bakýn olaylara

Ahmet Taþçý'yý da böyle alaþaðý etti milletimiz. Neymiþ yetermiþ 43 yaþýna gelmiþmiþ, gençlere yol açsýnmýþ. Ne münasebet? Adam gücüyle gençlere taþ çýkartýyorsa onu yuhlamanýn alemi ne?

Sonuçta bu adam futbol yaþamý boyunca baþarýlýydý, hala da baþarýlý ve çok yönlü oluþu ve takýma yararýyla yeri doldurulamaz.

Eðer 35 yaþýnda bir insan, çýkýp görevi 28-30 yaþýndakilerden alýyorsa bunu kayýrmaya deðil artýk biraz da futbolculuk kalitesine baðlamakta zorlanmanýn alemi olmadýðýna inanýyorum

kivancpehlivan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Yaþ
    39

valla dün 4 gol attý ama ben genede gençlere þans verilmesini istiyorum ,hakan katkýlarýn için çok saol ama lütfen artýk býrak futbolu

Nebiye - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    51

Maç sonunda canlý yayýnda Hakanýn verdiði ropartajý görmüþünüzdür.Güzel konuþtu her zamanki gibi.Aðladý aðlýycaktý nerdeyse.Düþünün son bi haftadýr yattýk kalktýk Hakan Þükür dedik.Bi tek bura deðil,bütün medyaa.Düþünün onunda psikolojisini.
    Býrakalým artýk Hakan Þükürüde,býrakmasý gerektiðinde býrakacaktýr o.
    Ne olursa olsun milli takýmýmýz maçý kazandý,3 puaný aldý.Tebrikler.

sümela61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Hakan gol kaçýrmýyor mu? Evet. Ama onun kadar pozisyona da kimse girmiyor

Eðer 35 yaþýnda bir insan, çýkýp görevi 28-30 yaþýndakilerden alýyorsa bunu kayýrmaya deðil artýk biraz da futbolculuk kalitesine baðlamakta zorlanmanýn alemi olmadýðýna inanýyorum
    özellikle ilk cümle "kilit cümle"... bunu görebilmek çok önemli... ben de hep bunu savunurum arkadaþlarýmla konuþmalarýmda... "Hakan'ýn yerinde baþka biri olsa atardý" derler, ben de "Hakan'ýn yerinde baþka biri olsa zaten o pozisyona girememiþ olurduk" derim... iþte bu noktayý atlamamk lazým, bu baðlamda size sonuna kadar katýlýyorum sevgili renkdaþým...

ayrýca alýntý yaptýðým ikinci cümlenizdeki tesbitiniz de çok yerinde... ön yargýlarýmýzdan kurtulmalýyýz... takdir edileceðim yerde eleþtirilmek benim zoruma giderdi, en azýndan "takdir etmiyorsunuz bari sükut durun " derdim...

artý dün akþam Hakan yine gol atamayabilirdi; artýk "skor"a dayalý takým yorumlarýndan, "gol"e dayalý futbolcu yorumlarýndan sýyrýlmalýyýz... Hakan'ýn sahada neler yaptýðýný görmek lazým... artýk bu konuda çok fazla yazmak istemiyorum...

tebrikler Hakan... tebrikler Terim... tebrikler oynayan oynamayan bütün oyuncu, teknik kadro ve yöneticiler...
    "7 tepeli þehir... bekle... son tepene de dikeceðiz bayraðýmýzý..."

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Bu formuyla oynasýn.Hakan Þükür morali yerinde olduðu zaman hep gol atar.Onun moralini bozan da medya.Adam 2002 Dünya Kupasýnda stres yaptý tek gol atabildi.Herkes ona yüklendi.Belki Dünya Kupasýnda o hakaretler olmasaydý kupayý bile alabilirdik.
    Sonuç olarak kim formdaysa o oynasýn.Ýster 35 yaþýnda,ister 19 yaþýnda.

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hakn dünyanýn þerefli futbolcularýnýn yaptýðý gibi bence artýk ben miili takýmý býraktým demeliii.bunu kendisi yapmalý yoksa hem onun yerinde oynayacak forvetler hem de milli takým antrönörü zarar görüyor

TSunami - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

hakan bizi iki turnuvadan etti derken kastettiðim atamatýðý gollerle deðil her zaman tartýþýlmasý ile bu sonucu hazýrlamasý idi. kendisi ile çalýþmak istemeyen hocanýn kararýna saygý duymadý. olay büyümesin diye hakan sakat denildi maçtan önce sahada ýsýnýp sakat deðilim dedi. önemli maçlar öncesi tartýþýlmaktan hiç rahatsýz olmadý. çýkýpta milli maç var ben önemli deðilim takým daha önemli dedi mi. hayýr.
    iþin garip tarafý beyefendinin milli formayý giymedeki hýrsýný nedense sahada bir türlü göremedik.
    sýrf oynasýn diye yeni bir jenerasyonu harcadýk alpaylara ergünlere döndük.
    yýllardýr ayný masallarla uyutuluyoruz.
    -hakan gol atamasa da pres yapýyor(son 2-3 sene hakanýn pres yaptýðýný gören var mý)
    -hakan varken hakansýz oynanmaz(mübarek sanki futbolun top,kale,saha v.b. unsurlarýndan. ayrýca onsuz bir sistem denedin mi ki)
    -hakan duygusal çocuk çabuk demoralize oluyor.(milli takým millete moral kazandýrma, futbola döndürme yeri mi- kim formdaysa kim daha profesyonelse çýkar oynar. peki sen bunu moral kazansýn diye oynatýrsan diðer formdaki oyunculara kim moral verecek-hemen söyleyim gidip alman milli takýmýnda oynayacak, eminin nuri þahin de bin piþmandýr çocuðu bin vaadle aldýk takýma yok takýmý onun üstüne kuracam falan daha yedek larak bile giremedi hem de emre-yýldýray yokken)
    -hakan çaðdaþ santrofor tipi her takýma lazým (evet torino,parma,inter saymazsak. yada bu kadar avrupa takýmý 1-2 milyon verip almayý beceremiyor)
    -bunun yanýnda son 15 yýldýr türk futbolunda ikinci bir forvet hatýrlýyormusunuz. neden, hepsi çok mu kötülerdi. hiç denendiler mi. denenenlerden hangisi üstünde hakanþükür baskýsý olmadan oynayabildi.

---
    hepsini geçtim madem bu kadar iyi bir insansýn deki ben ne kadar iyi niyetli olsamda birilerinin beni tartýþmasý takým zarar veriyor artýk býrakýyorum. o zaman belki senin eksikliðini hissedip çaðýrýrlar. ama böyle olmadýðýný sen de iyi biliyorsun.

kendinizi hep hakanýn deðil biraz almanyanýn en iyi forveti seçilen halil, en iyi genç yetenek seçilen nuri, gol kralý tekke, villarealli nihat ... ve 15 yýldýr yetiþe(meye)n onlarca forvetin yerine koyun. hep bir aðýzdan baðýrýyorlar "biraz da bize sabredin", "biraz da bizi deneyin", "biz de duygusalýz"
    :::TS:::

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)