Sayfa 2 Toplam 17 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 407 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hakan Þükür'süz Bir Milli Takým Ýstiyoruz

Nereden
    Hakkari

Hakan þükür 89 dan beri Milli Takýma belki çok þey kattý.. Evet kabul ediyorum çok þey kattý ama bu saatten sonra zorlamanýn ne gereði var anlamýyorum. Kimse unutmasýn Senegal maçýný.... Hayatýmda bir insandan bu kadar lanet edildiðini duymamýþtým... Artýk Fatihin Nihatýn Ümitin Ersenin vs... zamaný...Neden bu kadar zorlanýyor bu konu anlmýyorum... Fatih Terimin ne baðý var anlamadým...

h@msi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

adam artýk kendini nefret ettirtiyor. sadece kendini ve alacaðý primleri (jip olayýný unutmadýk )düþünüyor, gençlerin önünü açmak gibi bir kaygýsý yok beyimin.haliller, gökhan ünallar kadroya alýnmamýþ, yedek kalmýþ kimin umrunda. ama kabahat onda deðil onu oynatan imparatoriçe de. hakan þükür bitmiþtir, milli takýmda asla ve asla yeri yoktur... ersun yanal zamanýndaki gibi inþallah yine görürüz hakanýn olmadýðý bir milli takýmý...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Lapina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

Adnan AYBABA aksam diyor ki!
    Takimin en iyi HSUKUR : ) Buyur burdan yak.

Sir vancoach
    Ziyaretçi

hakan dede diyo ki:
    "beni oynatýyolar" ve doðru söylüyo dedemi kadroya alýyolar
    sinyör terim

sümela61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Hakan Þükür yýllardýr beðenilmez... ilk zamanlarýndan beri... bense ilk zamanlarýndan þu anki haline kadar çok beðenirim Hakan Þükür'ü... bence bir çok yönden kalburüstü bir futbolcu ve profesyonel... bu kategoriye bir baþka örnek vermek gerekirse Bülent Korkmaz'ý ya da Þenol Güneþ'i gösterebilirim... ya da þu an bizim için ter döken Fatih Akyel (gerçi Fatih'in ilk üç isim kadar profesyonel olup olmadýðý tartýþýlýr ama bu isimler kadar yürekten oynadýðý da bir gerçek)... Hakan Torino'ya gideli belki de 10 sene olmuþtur, tam olarak hatýrlamýyorum... taaa o zamanlardan eleþtirilir Hakan... "torinolu þaban" lafý da o zamandan kalmadýr... burada bir parantez açmak gerekirse "Þaban" dinimizce (en azýndan benim inandýðým dine göre) kutsal bir ayýn adýdýr ve saygý gören bir isimdir... yani Hakan'a hakaret/aþaðýlama amaçlý söylenen bu söz aslýnda bazý kesimler için deðerli bir kelimedir... ama ne yazýk ki günümüzde bir aþaðýlama kavramý olarak algýlanmaktadýr (bu durumun sebebi de bir dönemin Yeþilçam film yapýmcýlarýnýn kasýtlý olarak insanlarýn kafalarýna bunu kazýmak istemeleridir, bkz inek þaban, bkz sütoðlan filmindeki þaban-ramazan karakterleri)...

neyse biz gelelim konumuza, yani Hakan'a... görüyorum ki Hakan yerden yere vuruluyor... kendi oyuncularýný (Hüseyin, Fatih Akyel, Jefferson) bile yerden yere vurmakta sýnýr tanýmayanlarýn Hakan'a da farklý davranmalarýný beklemezdim, o yüzden þaþýrmadým...

Hakan Þükür'le beraber oynamýþ forvet oyuncularýný düþünsenize bi... bir dönem Oktay vardý, nerde olduðunu bilen var mý?... sahi bir de Senegal maçýnda "altýn gol" atan bir Ýlhan'ýmýz vardý... gören var mý acaba?... geçen TRT3'te 2-2 lik Macaristan-Türkiye maçý vardý... þöyle bir bakayým dedim nostalji olsun diye... kadroda kimler yoktu ki... kalede Engin, Ogün, Abdullah, Oðuz, Arif, Recep Çetin, Ertuðrul, Orhan, Ýlker, Bülent Korkmaz... bütün bu isimlerin yanýnda bir de Hakan Þükür... bakýn arkadaþlar Hakan hala top oynuyor... evet belki o diðer isimlere göre gençti o zamanlar ama Hakan'dan sonra nice forvetler çýktý piyasaya, hepsi kayboldu gitti... bunun en büyük nedeni diðerleri futbolu meslek olarak görüp iþinin hakkýný vermeye çalýþmadýlar... Hakan bu açýdan tam bir örnek futbolcu... bu adamýn gençlerle bir arada olmasýnda büyük fayda var...

Hakan'ýn yaþý sorunsa eðer buna da gülerim... Maldini desem yeter sanýrým...

Oyunculuðuna gelince... Hakan gibi bir oyuncunuz varsa maç içerisinde bolca pozisyona girersiniz... bence önemli olan da pozisyon üretebilmektir... bakýn G.Saray'a her maç bir dünya pozisyona giriyorlar... ligdeki kötü yerlerini Hakan'a baðlamak olmaz... çünkü bir çok maçý penaltý kaçýrarak berabere bitirdiler... diðerlerinde de (ki en son örneði Konya maçýdýr) defansif hatalardan puan kayýplarý yaþadýlar... kaldý ki çok uzaða gitmeye gerek yok, geçtiðimiz sezon þampiyonluklarýndaki en büyük paylardan birisi de Hakan'a aittir...

neticede Hakan Þükür bir markadýr... geçmiþte inanýlmaz iþlere imza atmýþtýr, halihazýrda da görevini yerine getirmektedir... Milli Takým'ýn bir hocasý vardýr ve tercihini böyle kullanmaktadýr... bize düþen ulusça hem teknik ekibe, hem de oyuncularýmýza destek vermektir...

sevgilerimle...
    "7 tepeli þehir... bekle... son tepene de dikeceðiz bayraðýmýzý..."

FANATIK61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

Saban'dan kurtulamiyoruz

Olay adam Hakan Þükür’den çarpýcý açýklamalar: “Ayak parmaðýmý artýk hissetmiyorum. Parma’dayken kýrýlmýþtý, hâlâ ameliyat olmadým” “Acýmasýzca eleþtiriliyorum. Kiþilik haklarýma saldýrýyorlar. Ama ben pes etmeyeceðim...
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Öztekin Bayrak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Adnan AYBABA aksam diyor ki!
    Takimin en iyi HSUKUR : ) Buyur burdan yak.
    Bu adam futbldan anlamýyo ki .Neyin yorumunu yapýyo acaba .Anca baðýrýr.
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Naim
    Ziyaretçi

Markoyu Terim spora Kazandýran zihniyet
    Vestel manisasporlu Nizamettinden sonra
    VfB Stuttgart'ta oynayan Serdar Taþçý yýda almanyada kaptýrdý
    Yürüyedur Terim Efendi
    hakan nobre marco yeter sana
    olmadý Rafaeli de alýrsýn
    devamedersiniz
    Haa baktýnki türk olamýyorlar
    Verirsin bir kýzýný Rafaele Hemen türk yaparsýn

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Standart Ya bosversene...

Hakanýn yaþýna garezimiz yok yaþý ne beni nede kimseyi ilgilendirmez ben oynadýðý oyuna bakarým gol varmý kardeþim gol?Forvetsen gol atacaksýn bu kadar basit Maldini taþþ gibi defans olduðu için hala oynuyo bizim þabanýnda mal oldugu için oynamamsý gerekir.Heee diyebilirsiniz Hakan gol atmýyo ama çok iþ yapýyo bende sana geçeceksin o iþleri derim Hakanýn zamanýnda cok emeði geçti doðru Hakaný Hakan yapanda çok iþ yapmasý deðildi gool atmasýydý ama artýk yetmiyor doldu miladý kardeþim oynayamýyor iþte icraat yook o yüzden kimse bana hikaye okumasýn burda yok Maldiniymiþte yok profesyonel miþte iþi gibi görüyomuþta geçeceksin hocaam.Ýlhanlar Oktaylar yok evet bunun tek sorumlusu deðil ama bi sorumlusuda Hakandýr benim fikrimce... Zaten en çok gol atan adamsýn kardeþim milli takýmda GS da oyna benim iþime gelir zaten biþey beceremiyosun ama dünyada örnekleri var sadece milli takýmý býraktýgýný acýkla þu millet bi ooh çeksin yeter...
    Teþekkürler ADMIN!!!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

"ya boþversene" güzelmiþ... bunun üstüne bir þey diyemem kardeþim...

unutmadan;

"geçeceksin o iþleri"

"kimse bana hikaye okumasýn burda"

"geçeceksin hocaam"

tabirleri ayrý bir hava katmýþ... beni aþýyorsun deðerli kardeþim...
    Konu sümela61 tarafýndan (10.10.2006 Saat 16:05 ) deðiþtirilmiþtir.

washko_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

yaw bunlar macý kaybetmek istedýkleri acýkca belli ediyorlar
    koysana
    baþka adam
    yok mu baþkalari
    oarada

Yaþ
    48

hakan zamanýnda takýma katký yaptý ama sýmdýde takýma zarar verýyor macarýstan macýnda olumlu býr hareketý yoktu þükürde ýsrar etmeye devam ederlerse guruptan zor cýkarýz

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý ironmaster Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Markoyu Terim spora Kazandýran zihniyet
    Vestel manisasporlu Nizamettinden sonra
    VfB Stuttgart'ta oynayan Serdar Taþçý yýda almanyada kaptýrdý
    Yürüyedur Terim Efendi
    hakan nobre marco yeter sana
    olmadý Rafaeli de alýrsýn
    devamedersiniz
    Haa baktýnki türk olamýyorlar
    Verirsin bir kýzýný Rafaele Hemen türk yaparsýn
    Malik, Nizamettin, Dortmund'daki diðerleri, Serdar ve daha niceleri. Malik konusunda Fatih Terim piþkin bir açýklama yapmýþ, "Adýný ilk defa sizden duyuyorum" diyebilmiþtir.

Terim akýllý olmalý. Ne olur onlarý 2-3 dakika oynatsa kariyeri mi çizilir?
    Yeteneksiz olsalar ne ise

Bu konu yeni bir baþlýk açacak kadar önemli

Bu arada Hakan Þükür'ün ortaya atýlmasýný doðru bulmuyorum. Hoca çaðýrdýysa oynamalý. Onun suçu yok. Kanýmca Türkiye'nin en büyük futbolcusu, ama kýrýk parmakla formsuz haliyle Milli Takým'a çaðýrýlýyorsa Hakan Þükür suçlanmamalý
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

cýnar#7 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

acaba Hakan þükürün Fatih Terimle bir akrabalýðý olabilirmi?yoksa gozumu kör?sabriyle hakanla milli takým olmaz Fatih terim gsligini her þekilde belli ediyo,ah bi Ersun Yanal gelse o zaman Hakan milli takým formasýný ancak ruyasýnda gorur

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Hakan Þükür bir sene daha oynarsa kariyerini tehlikeye atar.Çok çok çok daha önemlisi Milli takýmýn geleceðini etkiler.Oynatýlmasa "Hakan olsa..." diyecekler,oynatýlsa "Hakan býrakmalý" diyecekler.Kendisinin bir suçu yok ama çok etkiliyor takýmý.Bence onun tek hedefi Tanju'nun rekorunu geçmek.Ben olsam Milli Takýmý býraktýðýmý açýklarým.Ama adam açýklasa da "Milli takýmdan kaçtý" derler.Bence tek suçlu basýn.Daha doðrusu Milli Takýmý gs-fb kavgasýna dönüþtüren yazarlar.(Artýk nasýl yazarlarsa)
    Þimdiki Hakan tanýnmayacak halde.Eskiden müthiþ koþardý.Þimdi hiç koþmuyor çünkü enerjisi kýsýtlý.Ayak parmaðý Parma'dan beri kýrýkmýþ.Ne olursa olsun Hakan Þükür sene sonunda futbolu býrakmalý.Yoksa gelecekte kötü günleriyle akýlda kalabilir.

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Sinan Akyýldýz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Thumbs down

Alýntý sümela61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hakan Þükür yýllardýr beðenilmez... ilk zamanlarýndan beri... bense ilk zamanlarýndan þu anki haline kadar çok beðenirim Hakan Þükür'ü... bence bir çok yönden kalburüstü bir futbolcu ve profesyonel... bu kategoriye bir baþka örnek vermek gerekirse Bülent Korkmaz'ý ya da Þenol Güneþ'i gösterebilirim... ya da þu an bizim için ter döken Fatih Akyel (gerçi Fatih'in ilk üç isim kadar profesyonel olup olmadýðý tartýþýlýr ama bu isimler kadar yürekten oynadýðý da bir gerçek)... Hakan Torino'ya gideli belki de 10 sene olmuþtur, tam olarak hatýrlamýyorum... taaa o zamanlardan eleþtirilir Hakan... "torinolu þaban" lafý da o zamandan kalmadýr... burada bir parantez açmak gerekirse "Þaban" dinimizce (en azýndan benim inandýðým dine göre) kutsal bir ayýn adýdýr ve saygý gören bir isimdir... yani Hakan'a hakaret/aþaðýlama amaçlý söylenen bu söz aslýnda bazý kesimler için deðerli bir kelimedir... ama ne yazýk ki günümüzde bir aþaðýlama kavramý olarak algýlanmaktadýr (bu durumun sebebi de bir dönemin Yeþilçam film yapýmcýlarýnýn kasýtlý olarak insanlarýn kafalarýna bunu kazýmak istemeleridir, bkz inek þaban, bkz sütoðlan filmindeki þaban-ramazan karakterleri)...

neyse biz gelelim konumuza, yani Hakan'a... görüyorum ki Hakan yerden yere vuruluyor... kendi oyuncularýný (Hüseyin, Fatih Akyel, Jefferson) bile yerden yere vurmakta sýnýr tanýmayanlarýn Hakan'a da farklý davranmalarýný beklemezdim, o yüzden þaþýrmadým...

Hakan Þükür'le beraber oynamýþ forvet oyuncularýný düþünsenize bi... bir dönem Oktay vardý, nerde olduðunu bilen var mý?... sahi bir de Senegal maçýnda "altýn gol" atan bir Ýlhan'ýmýz vardý... gören var mý acaba?... geçen TRT3'te 2-2 lik Macaristan-Türkiye maçý vardý... þöyle bir bakayým dedim nostalji olsun diye... kadroda kimler yoktu ki... kalede Engin, Ogün, Abdullah, Oðuz, Arif, Recep Çetin, Ertuðrul, Orhan, Ýlker, Bülent Korkmaz... bütün bu isimlerin yanýnda bir de Hakan Þükür... bakýn arkadaþlar Hakan hala top oynuyor... evet belki o diðer isimlere göre gençti o zamanlar ama Hakan'dan sonra nice forvetler çýktý piyasaya, hepsi kayboldu gitti... bunun en büyük nedeni diðerleri futbolu meslek olarak görüp iþinin hakkýný vermeye çalýþmadýlar... Hakan bu açýdan tam bir örnek futbolcu... bu adamýn gençlerle bir arada olmasýnda büyük fayda var...

Hakan'ýn yaþý sorunsa eðer buna da gülerim... Maldini desem yeter sanýrým...

Oyunculuðuna gelince... Hakan gibi bir oyuncunuz varsa maç içerisinde bolca pozisyona girersiniz... bence önemli olan da pozisyon üretebilmektir... bakýn G.Saray'a her maç bir dünya pozisyona giriyorlar... ligdeki kötü yerlerini Hakan'a baðlamak olmaz... çünkü bir çok maçý penaltý kaçýrarak berabere bitirdiler... diðerlerinde de (ki en son örneði Konya maçýdýr) defansif hatalardan puan kayýplarý yaþadýlar... kaldý ki çok uzaða gitmeye gerek yok, geçtiðimiz sezon þampiyonluklarýndaki en büyük paylardan birisi de Hakan'a aittir...

neticede Hakan Þükür bir markadýr... geçmiþte inanýlmaz iþlere imza atmýþtýr, halihazýrda da görevini yerine getirmektedir... Milli Takým'ýn bir hocasý vardýr ve tercihini böyle kullanmaktadýr... bize düþen ulusça hem teknik ekibe, hem de oyuncularýmýza destek vermektir...

sevgilerimle...

Hocam tamam iyi güzel þimdi yazýný parça parça ele alayým ;

Öncelikle hakan yýllardýr beðenilmiyo diyosun , beðeni görecelidir ben hakaný bursa da da sevmezdim , galatasarayda da sevmedim , torino ,inter , parma , blackburn de de sevmedim sevmek zorunda da deðilim , oyun stili bana hitap etmiyo...

Þaban meselesine gelince Þaban'ýn yeþilçam filmlerinde hakaret veya komiklik amacýyla kullanýlýþýndan deðil , sadece Hakan Þükür' ün Kemal Sunal ' a benzerliðinden beri gelen bir lakap , malum halkýmýzýn bir çoðu ve çocuklar Kemal Sunalý halen Þaban ( Ýnek Þaban ) diye tanýr .

Hakan Þükür ile beraber oynayan forvetler derken , ben bir zamanlar çok çok iyi hatýrlýyorum Cenk Ýþlerin o zamanki milli takýma alýndýgýnda bütün yorumcularýn artýk Hakan a deðilde Cenk ' e partner aramalýyýz tarzýnda ki konuþmalarýný , ne oldu peki ? neden Cenk Ýn üzerine gidilmedi ? yada daha sonra gelenlerin , Ýlhan Japonya macerasý ile , Arif ise Ýspanya macerasý ile kendini yakmýþlardýr , Oktay ' ýn da Las palmas macerasý ve kýz arkadaþýyla ilgisi sorunlar nedeniyle büyük düþüþ yaþadýgýný bilmiyoruz sanýrým ???

Gelelim trt 3 teki nostalji maçýna , bizlerde nostalji resimlerine ,Hami ' li Ünal ' lý , Orhan ' lý Ogun ' lu Apdullah' lý kadroya baktýgýmýzda orda henuz yeni yeni profosyonel olmuþ ve gençler avrupa þampiyonasýnda gelecegin en büyük yýldýzlarýndan biri olacak diye tahmin edilen "FATÝH TEKKEMÝZÝ "görüyoruz ama gözler istediðini görür sen Hakan ý görüyosun ben Fatih TEKKE yi ,

Hakan - Maldini karþýlaþtýrmasýna gelicek olursam ,

Maldini : alt yapýsýndan yetiþtiði klübünden hiç ayrýlmamýþ , ki bu klüp Ýnter Milan klübü yani dünyanýn en önde gelen 5 klübünden biri , tam sene olarak bilmiyosam da yaklaþýk 20 sene aralýksýz bu klübüm formasýný giymiþ , hem tecrube hemde istikrar abidesi deriz ya onun tanýmý Maldini den gelir iþte . Ki yanlýþ hatýrlamýyosam da son dünya kupasýnda oynamamýþtý

Hakan : galatasarayda uefa kupasý görmüþ , torino , inter , parma , blackbur ve en son olarak yine kürkçü dükkaný olan galatasaraya geri dönmüþ bir hakan þükür , Türkiye ligi tarihinin en iyi golcülerinden biri olabilir fakat artýk kabullenelim Hakan þükür milli takýma bu saatten sonra lükstür !!!

Hakanýn oldugu takým çok pozisyona girermiþ , pardon ama halt etmiþ bunu diyen , bu sene galatarasayýn bol pozisyona giripte eze eze kazandýgý tek maç pilot takýmlarý Kayseri spor maçýdýr ki zaten kayseri cimbomdan ortalama olarak sezon baþýna 10 gol yer .

Hani Hakan macar maçýnda sahadaydý bizim kaçtane pozisyonumuz vardý macar maçýnda ? 2 hadi zorlýyalým son dakikadakini de sayalým 3 olsun . 1. gol ki burda topu servet indirdi ve 100 tane topa öle dokunsan 90 ý gol olmaz , biri Gökdenizin kaçýrdýðý ilk devre sonundaki pozisyon , diðeride tuncayýn son dakikada 7 metreden 7 metrelik kale yerine dýþarý attýgý pozisoyon bu kadar

Fazla uzattým ama tekrar sölüyorum Hakan Milli Takýma lükstür !!!
    " Biz dalkavuk bir aydýnlýðýn yerine onurlu bir karanlýðý seçtik "

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hakan'ýn önemini uzun uzadýya anlatmanýn manasý var mý bilmiyorum

Hakan 2-3 defans oyuncusuyla boðuþur her maçta. Üzerine çektiði defans adamlarýnýn boþalttýðý alandan atak yapan takým arkadaþlarýyla takýmlarýna sayýsýz gol kazandýrmýþtýr

Tek forvet olarak kullanýlabilmesi kalabalýk güçlü bir ortasaha demektir. Bu ayrýca taktik çeþitliliði de getirir

Hava toplarýndaki hakimiyeti, kapanan takýmlar karþýsýnda kanat oyunlarýný etkin kýlar. Kafasýna gelen topun gol olma ya da asist olma oraný yüksektir, yani girdiði pozisyon sayýsýný katlar

Gerektiðinde hala pres yapabildiðini görüyorum. Yaþý sorun deðil gücü hala yerinde

Tekniði vasat olmasýna karþýn kafasý berrak bir Hakan iyi bir golcüdür. Ýleri hatta bir takýmýn en büyük silahýdýr ve kullanýlabildiði sürece bu hala böyle

Burda Hakan'a destek olmamýz lazým. Hakan ayak parmaðý sakat, eleþtirilerden moralman yorulmuþ bir þekilde. Fatih Hoca "Ben ona güveniyorum oynatacaðým" diyorsa önümüzdeki maça hazýrlanan Hakan'ý eleþtirip moralini, motivasyonunu bozmanýn hali ne?

Hakan'a sahip çýkmak Milli Takýmýmýza sahip çýkmaktýr. En azýndan þu an için
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Zaten baþka da þansýmýz yok.Hakan milli takýmýn heryerinde var....Terim'le birlikte...Umarým yarýn akþam TÜRKÝYE'm kazanýr.
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Barýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hakan'ýn önemini uzun uzadýya anlatmanýn manasý var mý bilmiyorum

Hakan 2-3 defans oyuncusuyla boðuþur her maçta. Üzerine çektiði defans adamlarýnýn boþalttýðý alandan atak yapan takým arkadaþlarýyla takýmlarýna sayýsýz gol kazandýrmýþtýr

Tek forvet olarak kullanýlabilmesi kalabalýk güçlü bir ortasaha demektir. Bu ayrýca taktik çeþitliliði de getirir

Hava toplarýndaki hakimiyeti, kapanan takýmlar karþýsýnda kanat oyunlarýný etkin kýlar. Kafasýna gelen topun gol olma ya da asist olma oraný yüksektir, yani girdiði pozisyon sayýsýný katlar

Gerektiðinde hala pres yapabildiðini görüyorum. Yaþý sorun deðil gücü hala yerinde

Tekniði vasat olmasýna karþýn kafasý berrak bir Hakan iyi bir golcüdür. Ýleri hatta bir takýmýn en büyük silahýdýr ve kullanýlabildiði sürece bu hala böyle

Burda Hakan'a destek olmamýz lazým. Hakan ayak parmaðý sakat, eleþtirilerden moralman yorulmuþ bir þekilde. Fatih Hoca "Ben ona güveniyorum oynatacaðým" diyorsa önümüzdeki maça hazýrlanan Hakan'ý eleþtirip moralini, motivasyonunu bozmanýn hali ne?

Hakan'a sahip çýkmak Milli Takýmýmýza sahip çýkmaktýr. En azýndan þu an için
    kardeþim güzel anlatmýþsýn gerçekten ama bazý oyuncular artýk yarardan çok zarar vermeye baþladýlarsa olayý tadýnda býrakmalý artýk.avrupada 25-26 yaþýnda milli takýmý býrakan yýldýzlar var,hakan olmazsa kazanamaz mý bu takým? fatih terim göreve geldiðinde ümit özatý hala takýma çaðýrýyor diye çok kýzmýþtýk ama dünya kupasý elemeleri bitince yapýlanmaya gidecez, takým gençleþecek demiþti.e güzel ümit özat yok,gerçi onun yerinde oynayanlar ondan iyi deðil ya neyse,hakanýn bir çok alternatifi varken o niye hala devam ediyor? 3 senedir gol atamýyor,bu bi þeylerin göstergesi deðil mi?avrupadaki milli takýmlar ligdeki takýmlara benzemiyor fizik gücü de yeterli deðil, 35 yaþ da sýkýntý yaratýyor.her þey bir yana arkadan gelenler için sýkýntý oluyor,örneðin hakan olunca fatih onunla oynayamýyor görüldü geçen maçlarda,hakan tek forvet olunca da fatih orta saha oynuyor, sonra da formsuz. illa da alacaksan al ama yedek býrak millet iþi gücü býraktý hakan da hakan yeter harbi yeter.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý l@st_cowboy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hocam tamam iyi güzel þimdi yazýný parça parça ele alayým ;

Öncelikle hakan yýllardýr beðenilmiyo diyosun , beðeni görecelidir ben hakaný bursa da da sevmezdim , galatasarayda da sevmedim , torino ,inter , parma , blackburn de de sevmedim sevmek zorunda da deðilim , oyun stili bana hitap etmiyo...
    ben de bunu demiþim zaten, beðenilmiyo demiþim... ayrýca kimseye de Hakan'ý beðenmeniz lazým gibi bir yaklaþýmda bulunmadým...

Þaban meselesine gelince Þaban'ýn yeþilçam filmlerinde hakaret veya komiklik amacýyla kullanýlýþýndan deðil , sadece Hakan Þükür' ün Kemal Sunal ' a benzerliðinden beri gelen bir lakap , malum halkýmýzýn bir çoðu ve çocuklar Kemal Sunalý halen Þaban ( Ýnek Þaban ) diye tanýr .
    Ýnek Þaban'ýn bir aþaðýlama tabiri olduðunu düþünüyordum yýllardýr, meðerse Ýnek Þaban, Kemal Sunal demekmiþ... yani iyi bir þey... bunlara baþka þeyler de eklemeliyiz o zaman... Ýnek Þaban, .küz Ramazan, m.l Recep... hem böylece bu 3 kutsal ayýn ismini de layýk olduðu þekilde anmýþ oluruz...

Hakan Þükür ile beraber oynayan forvetler derken , ben bir zamanlar çok çok iyi hatýrlýyorum Cenk Ýþlerin o zamanki milli takýma alýndýgýnda bütün yorumcularýn artýk Hakan a deðilde Cenk ' e partner aramalýyýz tarzýnda ki konuþmalarýný , ne oldu peki ? neden Cenk Ýn üzerine gidilmedi ? yada daha sonra gelenlerin , Ýlhan Japonya macerasý ile , Arif ise Ýspanya macerasý ile kendini yakmýþlardýr , Oktay ' ýn da Las palmas macerasý ve kýz arkadaþýyla ilgisi sorunlar nedeniyle büyük düþüþ yaþadýgýný bilmiyoruz sanýrým ???
    burda da benim demek istediklerimi tekrarlamýþsýn... yazdýðýn oyuncularýn hepsi kayboldu gitti, tek Hakan ayakta (üstelik yurtdýþýysa O'nun dolaþmadýðý takým kalmadý, özel hayatsa O da ilk eþinden ayrýldý, sonra bu eþi vefat etti)...

Gelelim trt 3 teki nostalji maçýna , bizlerde nostalji resimlerine ,Hami ' li Ünal ' lý , Orhan ' lý Ogun ' lu Apdullah' lý kadroya baktýgýmýzda orda henuz yeni yeni profosyonel olmuþ ve gençler avrupa þampiyonasýnda gelecegin en büyük yýldýzlarýndan biri olacak diye tahmin edilen "FATÝH TEKKEMÝZÝ "görüyoruz ama gözler istediðini görür sen Hakan ý görüyosun ben Fatih TEKKE yi ,
    Hakan Þükür'ün bu ülkeye yaptýðý hizmetlerin deðerini bilmek, O'nu beðenmek, O'nun bu vatanýn bir evladý olduðunu unutmamak; diðer tüm oyuncularý silmek anlamýna geliyorsa buna bir þey diyemem... Hakan Þükür'ü beðenen Fatih Tekke'yi beðenemez mi?... konu baþlýðý Hakan Þükür olduðu için Hakan'la ilgili yazýyorum... Fatih Tekke'yle Hakan'ý karþý karþýya getirmek, buradaki arkadaþlarý yanýna çekmeye yarayabilir en fazla... bu da çok ucuz bir yaklaþým olur... dediðim gibi seçim yapmak zorunda deðiliz, ben ikisini de seviyorum, beðeniyorum...

Hakan - Maldini karþýlaþtýrmasýna gelicek olursam ,

Maldini : alt yapýsýndan yetiþtiði klübünden hiç ayrýlmamýþ , ki bu klüp Ýnter Milan klübü yani dünyanýn en önde gelen 5 klübünden biri , tam sene olarak bilmiyosam da yaklaþýk 20 sene aralýksýz bu klübüm formasýný giymiþ , hem tecrube hemde istikrar abidesi deriz ya onun tanýmý Maldini den gelir iþte . Ki yanlýþ hatýrlamýyosam da son dünya kupasýnda oynamamýþtý

Hakan : galatasarayda uefa kupasý görmüþ , torino , inter , parma , blackbur ve en son olarak yine kürkçü dükkaný olan galatasaraya geri dönmüþ bir hakan þükür , Türkiye ligi tarihinin en iyi golcülerinden biri olabilir fakat artýk kabullenelim Hakan þükür milli takýma bu saatten sonra lükstür !!!
    demek ki yaþlý olmak futbol oynamaya engel deðilmiþ... ben de bunu demiþtim zaten...

Hakanýn oldugu takým çok pozisyona girermiþ , pardon ama halt etmiþ bunu diyen , bu sene galatarasayýn bol pozisyona giripte eze eze kazandýgý tek maç pilot takýmlarý Kayseri spor maçýdýr ki zaten kayseri cimbomdan ortalama olarak sezon baþýna 10 gol yer .
    "halt eden" birisi olarak, buna bir þey diyemem... üslubun böyle olduðu yazýlara cevap yazmýyorum sevgili kardeþim...

not: bütün bu fikir çarpýþmalarýný yaparken (bu ya da baþka bir konuda), atlamamamýz gereken en önemli konu buradaki herkesin ayný safta olduðu... bizi burada bir araya getiren deðer de belli... o yüzden üslup çok önemli... ben burayý bir aile ortamý olarak gördüðümden üslubumu da ona göre belirlemeye çalýþýyorum... buradan "aile var, küfür etmeyin" anlamý çýkarmayýn sakýn... aile ortamý derken yani insan ailesinin iyi niyetinden þüphe etmez ya, ben de burdaki kimsenin iyi niyetinden þüphe etmiyorum...

elbette aile içinde fikir ayrýlýklarý olacaktýr, tartýþmalar da olacaktýr... zaman zaman insan anne-babasýyla bile tartýþabiliyor... ama herkes birbirinin sevgisinden emin... bir konuda karþý görüþte olunabilirken, bir baþka konuda hemfikir olunabiliyor... burada da göstermemiz gereken tavýr bu olmalý... sevgilerimle...

Sinan Akyýldýz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Birbirimizin iyi niyetinden tabiki þüphe etmiyeceðiz , dediðin gibi biz birer aileyiz , ailelerde de fikir ayrýlýklarý olur ,

Þaban konusundaki fikrine tam zýt bi fikirdeyim öncelikle , buradaki "inek" ifadesi tamamen Kemal Sunalla özdeþleþmiþtir ve 3 aylarýn isimleri hiç bir ilgisi yoktur ! Bunu 3 aylarla özdeþleþtirende sensin ve daha sonra diðer aylarýmýzýn önüne baþka ibareler koyarak burdaki yanlýþ fikrinizin üzerinde gitmiþsiniz,

Fatih Tekke veya Ersen Martin konusunda arkadaþlarýmý yanýma çekmek isteseydim konunun baþlýðýnda yada içeriðinde Hakan'ýn yerine Ersen oynasýn ibaresine yer verirdim ! Benim de içimden de Ersenin oynamasý geçiyo ama eðer ben bunu buraya yazsaydým duygularýmla yazmýþ olurdum ve at gözlüklü spor yazarlarýndan hiçbi farkýmýz kalmazdý o zaman !

Hakan Þükür ve " diðerleri " konusuna gelince diðerleri hatalarý yaptýlar fakat onlarýn üstüne gidilmediðini anlatmak istemiþim ama sen onlarla Hakaný tekrar kýyasayýp "hepsi kayboldu ama Hakan hala oynuyo" demiþsin. Hakan da kaybolabilirdi ama ne yaptý basýn medya
    -Aman efendim Hakansýz milli takýmmý olurmuþ , Hakan oynatýlmazmýymýþ falan , filan bir sürü yaygara kopardýlar ve Ersun hocanýn baþýný yediler .

Böylelikle hakan hem gündemde kaldý , hemde kendi takýmýnda þans buldu , Hakanýn galatasarayda þans bulmasýnýn bence tek nedeni var imkansýzlýk , galatasaray kaç senedir forvet oyuncusu almýyo ? En son forvet oyuncularý Çanakkale Dardanel Spordan aldýklar Hasan Kabze bir önce ki ise Adana2dan alýnan Necati , yani galatasaray bu imkanlarla Hakandan vazgeçemeyebilir ama milli takým için alternatifsiz deðidir Hakan !

Hakan -Maldini ye gelirsek ,

Ben orda Maldinin yaþýndan çok vefasýný , istikrarýna vurgu yapmaya çalýþtým , yaþ futbola engel olmýyabilir ama Hakanla Maldiniyi bi kefeye koymak kesinlikle çok yanlýþ bi düþünce , Hakan tam bir istikrarsýzlýk eseri hele ki son senelerinde ( 2002 ' den sonra ) 1 maçý diðerini tutmayan bir Hakanla Maldini gibi dünyada en çok kupa finali görmüþ ve oynamýþ birini ayný kefeye koymak futbolun adaletine sýðmaz görüþündeyim ...

Ayrýca son konuda fikrim hala sabit Hakan artýk milli takým için lükstür ve onun oldugu takým çok pozisyona girer görüþü son maçlarda tamamen çöküntüye uðramýþtýr !!!

Ayrýca : halt etmiþ sözüm için özür dilerim haddim olmadan sölemiþ olabilirim . Fakat o yazý bi bütündü istediðiniz yerlerine cevap verip sadece orayý ayýrýp bu usluba cevap vermem demekte son derece yanlýþ ...

Saygýlar
    " Biz dalkavuk bir aydýnlýðýn yerine onurlu bir karanlýðý seçtik "

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Serhat ÞAHÝN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

3 tane atti ilk yarida...
    "Futbol basittir zor olan futbolu basit oynamaktýr" demiþ Johan Cruyff
    Trabzonspor da Türkiye gibidir. Ýkisi de baðýmsýz deðil malesef.
    Rabbim TÜRKÜ korusun!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Lapina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

Talking

Alýntý srmnl Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    3 tane atti ilk yarida...
    Evet utandirdi bizi

firidin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

valla adam sov yapýyor tabi hepsi çok iyi ama oda çok iyi oynuyor bravo valla hakan sana!!!sen böyle oyna biz seni ayakta alkýslamaya devam edelim.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Serhat ÞAHÝN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

soktayým desem yerýdýr öle bi forvette olmayýnca mecbur oluyor ama bence fazla da diretmemek lazým.
    bi iþi zirvede býrakacaksýn ki o zaman hep iyi hatýrlanasýn...
    "Futbol basittir zor olan futbolu basit oynamaktýr" demiþ Johan Cruyff
    Trabzonspor da Türkiye gibidir. Ýkisi de baðýmsýz deðil malesef.
    Rabbim TÜRKÜ korusun!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)