Sayfa 11 Toplam 17 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 407 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hakan Þükür'süz Bir Milli Takým Ýstiyoruz

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Alýntý MuratDinc Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    býrakýn hakan þükürün yakasýný yaaa
    harbi den de öyle yani,adam sanki size biþi yapmýþ gibi suçluyosunuz.

yunan maçýn da oynar insallah,zaten TEKKE de yok.forvette tecrübeli bi kafa topçusu lazým bu maçta.bana göre de 1,5 sene daha milli takým da oynayacak kapasite de.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Alýntý Sacit Ayaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    harbi den de öyle yani,adam sanki size biþi yapmýþ gibi suçluyosunuz.

yunan maçýn da oynar insallah,zaten TEKKE de yok.forvette tecrübeli bi kafa topçusu lazým bu maçta.bana göre de 1,5 sene daha milli takým da oynayacak kapasite de.
    aynen katliyorum helal sana kardesim son 100 senenin turkiyede yetismis en super futbolcusu hakan sukurdur kimse inkar edemez bunu helal olsun hakana vede fatih terime onlar oldukca bizler yenilmeyiz vede dunya sampiyonu oluruz

demir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    42

Alýntý TSunami Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hakan bizi iki turnuvadan etti derken kastettiðim atamatýðý gollerle deðil her zaman tartýþýlmasý ile bu sonucu hazýrlamasý idi. kendisi ile çalýþmak istemeyen hocanýn kararýna saygý duymadý. olay büyümesin diye hakan sakat denildi maçtan önce sahada ýsýnýp sakat deðilim dedi. önemli maçlar öncesi tartýþýlmaktan hiç rahatsýz olmadý. çýkýpta milli maç var ben önemli deðilim takým daha önemli dedi mi. hayýr.
    iþin garip tarafý beyefendinin milli formayý giymedeki hýrsýný nedense sahada bir türlü göremedik.
    sýrf oynasýn diye yeni bir jenerasyonu harcadýk alpaylara ergünlere döndük.
    yýllardýr ayný masallarla uyutuluyoruz.
    -hakan gol atamasa da pres yapýyor(son 2-3 sene hakanýn pres yaptýðýný gören var mý)
    -hakan varken hakansýz oynanmaz(mübarek sanki futbolun top,kale,saha v.b. unsurlarýndan. ayrýca onsuz bir sistem denedin mi ki)
    -hakan duygusal çocuk çabuk demoralize oluyor.(milli takým millete moral kazandýrma, futbola döndürme yeri mi- kim formdaysa kim daha profesyonelse çýkar oynar. peki sen bunu moral kazansýn diye oynatýrsan diðer formdaki oyunculara kim moral verecek-hemen söyleyim gidip alman milli takýmýnda oynayacak, eminin nuri þahin de bin piþmandýr çocuðu bin vaadle aldýk takýma yok takýmý onun üstüne kuracam falan daha yedek larak bile giremedi hem de emre-yýldýray yokken)
    -hakan çaðdaþ santrofor tipi her takýma lazým (evet torino,parma,inter saymazsak. yada bu kadar avrupa takýmý 1-2 milyon verip almayý beceremiyor)
    -bunun yanýnda son 15 yýldýr türk futbolunda ikinci bir forvet hatýrlýyormusunuz. neden, hepsi çok mu kötülerdi. hiç denendiler mi. denenenlerden hangisi üstünde hakanþükür baskýsý olmadan oynayabildi.

---
    hepsini geçtim madem bu kadar iyi bir insansýn deki ben ne kadar iyi niyetli olsamda birilerinin beni tartýþmasý takým zarar veriyor artýk býrakýyorum. o zaman belki senin eksikliðini hissedip çaðýrýrlar. ama böyle olmadýðýný sen de iyi biliyorsun.

kendinizi hep hakanýn deðil biraz almanyanýn en iyi forveti seçilen halil, en iyi genç yetenek seçilen nuri, gol kralý tekke, villarealli nihat ... ve 15 yýldýr yetiþe(meye)n onlarca forvetin yerine koyun. hep bir aðýzdan baðýrýyorlar "biraz da bize sabredin", "biraz da bizi deneyin", "biz de duygusalýz"

tam býr yorum yapacaktým baktýmki daha onceden yazmýsým aaa dedým bu ben degýlým sanký beným dusuncelerýmý durmusta yazmýs ozellýklede hep bir aðýzdan baðýrýyorlar "biraz da bize sabredin", "biraz da bizi deneyin", "biz de duygusalýz kýsmý bený aglatacakdý nerdeyse browo karedes muukemmeldi

Sinan Akyýldýz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

"kendinizi hep hakanýn deðil biraz almanyanýn en iyi forveti seçilen halil, en iyi genç yetenek seçilen nuri, gol kralý tekke, villarealli nihat ... ve 15 yýldýr yetiþe(meye)n onlarca forvetin yerine koyun. hep bir aðýzdan baðýrýyorlar "biraz da bize sabredin", "biraz da bizi deneyin", "biz de duygusalýz"

Þu yazýnýn altýna imzamý , elimi , ayagýmý , benliðimi , kalýbýmý artýk basýlacak ne var ise onu basabilirim bütün yazý çok güzel ama özellikle bu kýsmý mükemmel olmuþ
    " Biz dalkavuk bir aydýnlýðýn yerine onurlu bir karanlýðý seçtik "

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Sinan Akyýldýz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    "kendinizi hep hakanýn deðil biraz almanyanýn en iyi forveti seçilen halil, en iyi genç yetenek seçilen nuri, gol kralý tekke, villarealli nihat ... ve 15 yýldýr yetiþe(meye)n onlarca forvetin yerine koyun. hep bir aðýzdan baðýrýyorlar "biraz da bize sabredin", "biraz da bizi deneyin", "biz de duygusalýz"

Þu yazýnýn altýna imzamý , elimi , ayagýmý , benliðimi , kalýbýmý artýk basýlacak ne var ise onu basabilirim bütün yazý çok güzel ama özellikle bu kýsmý mükemmel olmuþ
    Gerçektende öyle ...Yazacak hiç bir þey býrakmadý bu cümle ..................
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Fatih Tekke gibi bir forvet Hakan Þükür için harcandý yýllarca. Þimdi ise bu iþi Hakandan daha iyi yapacak insanlar harcanýyor. Anlayacaðýnýz Milli Takýmda tekelleþmiþ. Yazýk yazýk gercekten yazýk.

Hakan delikanlý olsa ''Genç arkadaþlarýmýn önünü kesmemeliyim'' diyerek bu iþe bir nokta koyar. Ama nerde. Sanki adamýn babasýnýn tapulu malý. 40 yaþýna gitti ama düþünce sýfýr.
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

WERTHeR
    Ziyaretçi

Bu millet býktý torinoli þabanýn timash gözyaþlarýndan vallahi. Bana bu adamýn duygusal olduðunu kafama vura vura anlattýlar yýllarca. Adam mafya gibi. Her taraftan sarmýþ futbol dünyasýný. Bizans medyasý yanýnda ama beyefendiye yetmiyor gidiyor cemaat gücünü kullanýyor. Ersun yanalý bu þaban yüzünden vatan haini ilan ettiler bizde yedik. Dedim ya kafamýza vura vura öðretiyorlar. Hakan 2 maç gol atamadý mý hemen çok duygusaldýr yorumlarý yapýlýyor. Bize ne ya. Herkes duygusal. Bu ülkede zaten prim yapmak istiyorsam 3-5 damla gözyaþýný feda edeceksin. Þabanda bunu yaptý yýllarca. Ota ... aðladý senelerce. Sonuç ne oldu. Fatih Tekkemiz mill takýmdan uzak kaldý. Niye bu fosil oynasýn diye. Onun yaþýndakiler tyorun seviyor bu hala oynuyor. Sanýrým 91 yýlýydý. Ben daha 9 yaþýndayým Trabzonspor ile bursaspor türkiye kupasý finalinde karþýlaþýyor. Bu fosil o zaman bize gol atmýþtý. Ayrýca bursaspordan önce sakaryada oynuyordu. Yani bir transfer yapmýþtý. Gerisini siz düþünün.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Adam milli takýmý ahtapot misali sarmýþ. Ama suç onda deðil. Suç Fatih Terim denen antrenör bozuntusunda.

ALLAH aþkýna býrakýn yakamýzý ya. Türkiyede yetiþen gencecik futbolcular sizin yüzünüzden milli takýmdan soðuyor. Adam tutuyor Serveti Milli takýma alýyor

Çýldýracaðým ya. Bildiðiniz gibi deðil
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

subay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Servet cok iyi bir stopper bence, Servete karsi kininizi anlayamiyorum. Size kalsa Trabzonsporu oldugu gibi Milli takima almali...

Forvet baska bir olay. Hakan Sükürün pili bitti artik, ama Trabzonspor da Umut ne kadar formda olsada Milli takimda oynayacak kapasitede degil bence. Milli takima 5. forvet olarak Umutu alirdim belki. Rakip takim kim olursa olsun benim görüsüm su anki 1 numarali forvet kesinlikle Fatih Tekke. Onun sakat oldugu dönemde Halil, Gökhan Ünal, Nihat gibi alternatifler var.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hakankurt1967 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

abim senin dusuncen yanlýþ bu konu milli takým olunca kimsenin ayýr edileceði yok burada kardeþlerimiz sevetin bazý hatlarýný görüp ön yargýlý davranarak bu konuda boyle yorum yapmýþlar.
    haka þükür konusunda da haklýsýn. ama hakan þükürü ancak antremanlarda gencelere yadým edebimesi için tutmak faydalý kendsi suan faal bir futbolcu ben olsam hakan sukur u cagýrýrýým ama fazla yer vermem oyunda sadece dedigim gibi gençler için cok ii bir ornek olabilir ve onlara faydalý olabilir.

BMN KOCAELÝ--BMN ANKARA
    Lazanat' lý

SiNo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

ersen ve ya baþka uzun bir forvet in artýk oynamasý hakanýn sadece yedek olmasý gerek

6Þafak Aydýn1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

Alýntý SiNo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ersen ve ya baþka uzun bir forvet in artýk oynamasý hakanýn sadece yedek olmasý gerek
    Ersen`mi ?
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý subay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Servet cok iyi bir stopper bence, Servete karsi kininizi anlayamiyorum. Size kalsa Trabzonsporu oldugu gibi Milli takima almali...

Forvet baska bir olay. Hakan Sükürün pili bitti artik, ama Trabzonspor da Umut ne kadar formda olsada Milli takimda oynayacak kapasitede degil bence. Milli takima 5. forvet olarak Umutu alirdim belki. Rakip takim kim olursa olsun benim görüsüm su anki 1 numarali forvet kesinlikle Fatih Tekke. Onun sakat oldugu dönemde Halil, Gökhan Ünal, Nihat gibi alternatifler var.
    Sevgili Kardeþim. Kimsenin kimseye kini falan yok. Önce yorumu dikkatli oku ondan sonra yorum yap. Ýnsanlarý töhmet altýnda býrakma. Servet sana göre iyi bir stoper olabilir ama bana göre deðil.

atabaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

mac baþlýyor bakalým ne yapacak
    umutlarým ve ben vazgeçilmez intahar eylemlerinde....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Bunu bugün daha çok istiyorum

Özsu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Alýntý Tselif Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bunu bugün daha çok istiyorum
    Aynen

(msj çok kýsa olduðu için dolduruyorum)
    Þampiyonluk için bekliyoruz..

Barýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Çoðu kafa topuna yükselmedi bile.. yazýk..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Hakan seni bu takýmda oynatýpta milletin aðzýna düþüren adama utansýn ne diyim

frdws - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    35

Alýntý Oflu144 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çoðu kafa topuna yükselmedi bile.. yazýk..
    yükseldide toplar kafasýnýn önüne denk gelmedi!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Allah AÞkina GÝt Hakan Neolur Tadinda Birak HerseyÝ Yaptiklarin HÝzmetlerÝn ÝÇÝn TesekkÜr EderÝz Ama Gercekten Her Gecen GÜn KendÝnÝ Daha Cok Zorluyosun NedÝr Bu Ýnadin Yeter ArtikbÝrazda GerÝdekÝlere Devret Bayragi Ýnan Artik SenÝ Ýzlemek ÝstemÝyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Yaw belki de gidecek ama Terim efendi bi türlü vazgeçmiyor ki ondan.... býrakmýyor.....

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Çok kötü yunan savunmasý ve çok kötü forvetimiz vardý. golleri zaten ortasaha oyuncularý attý. Gökhan'ýn golü Nikopolidis'in hediyesiydi.

Gökdeniz forvet oynasýn
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

dun okadar ii deýldý ama yýne gol paslarý verdý ve oyuncularý oyundna dusurp dýgerlerýne bosluk sagladý hakan
    BaKma ÖyLe Sessiz Durduðuma Yüreðimde Fýrtýnalar Kopuyor Sebebi ne senin varlýðýn ne de Yokluðun sebebi benim sana duyduðum....BÜYÜK TRABZONSPOR AÞKI

Nereden
    Almanya

ne kadar kötü oynarsa oynasýn vücudu bu oyunu kaldýrabildiði sürece ben hakan þükürün sahada olmasýndan yanayým. 10 kiþi oynuyoruz muhabbetlerine de kesinlikle katýlmýyorum. Hakan saha da olunca herkesin kendine daha da güvendiðini düþünüyorum. Ne zaman ne yapacaðý belli olmayan, kritik bir anda(hatta kendi kötü oynarken bile) oyunun kaderini bir anda deðistirebilecek bir oyuncu. Bunun yanýnda avrupada da cok tanýnan ve (gerekli veya gereksiz) korkulan bir oyuncu olmasý; rakip teknik adamlarý oyunu onu durdurmak üzere kurmaya ittiðine de eminim. Hal böyle olunca diðer yetenekli oyuncuarýmýz (ör dünki gibi Tümer, Gökdeniz, Tuncay) daha rahat pozisyona girebiliyorlar.
    Ne zaman pres bile yapamaz hale gelir, o zaman baþka alternatifler aranýr... ama þu an için, basiretsiz çelimsiz oyununa raðmen hakan diyorum.
    Saygýlar

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Hakanýn sahada durmasý rakip defansta sürekli bir tedirginlik oluþturur.O yine oynadý yine yendik.
    Özkan SÜMER

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)