Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 17 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 407 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Hakan kr'sz Bir Milli Takm stiyoruz

Sinan Akyldz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2006
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    31

Post Hakan kr'sz Bir Milli Takm stiyoruz

Ya Allah akna biri bu Hakan kr ' n nam dier Torinolu aban ' n bu takmda ne ie yaradn sliyebilir mi ? Macaristan karsnda btn ma defans oyuncusunun arkasndan kmad adam ya bu adamn ii top indirmek pozisyon yaratmak yada gol atmak ( ! ) deil mi ? Yahu bu adam madem ki bu ie yaryo neden sen btn hava toplarn Servet ' le Gkhan ' a indirtiyosun be adam ! Nasl bi taktik anlaydr bu ! Btn ma gezinen adama tahamml edemiyorum artk ben , adam saklanm savunmann arkasna btn ma yerlerde yatyo , yahu be adam bi seferde bi deiiklik yap ! bi ie yara . Ama hata onda deil ki 35 yada her ka ise yana gelmi adam milli ( ! ) takma sokanlarda .

Bence u dakikadan sonra Hakan kr milli ( ! ) takma lkstr ! Madem bu adamdan vazgeemiyosan sistemini deitir . Sen teknik adamsn uefa kupasn aldgn sistemle yzyllar boyunca oynyamazsn ki . Tamam Hakan' n milli ( ! ) takma byk emekleri gemitir ama daha nce de bir sr emei gemi oyuncu vard ve Hakan' nda bu emektarlarn arasna karma vakti gelmitir artk .

stediin takm kart istediin oyuncuyu al ! nede olsa senden baka yetkili yok . Ama bizlere tv banda yada tribnde ikence ektirme !
    LTFEN !

Bizler sahada futbol grelim ! Macaristan manda abartsz slyorum uyukladm ! Byle futbol oynyan bir takm Trk Milli Takm ( ! ) olamaz . Herey bir yana takmmzn Macar milli takmndan hi bi stnl yoktu ve artk una inanmaya baladm bu gruptan kamazsak kimse armasn ! nk bu futbolla biraz zor .

Beenmediimiz , ki grecelidir herkes beenmek zorunda deildir , Mehmet Aurelio bu takmn en akl banda futbolcusuydu .

Ble de devam edersek Mehmet bu takmn en akl banda futbolcusu olmaya devam edecektir . Sen bu kadar kt bi Hakan ' a 90 dakika dayanrsan kenardaki mit ' i , kadro ya bile giremiyen Halil ' i nasl sonraki malara motive ediceksin ?

Yani Hakan Moldova man da oynasn ki benim bunu bile izlemeye tahammlm yok ! Soranda emekleri iin teekkr edilsin ve milli ( ! ) takmmz nmzdeki malara baksn !

Sayglar ...
    Konu Sinan Akyldz tarafndan (09.10.2006 Saat 01:51 ) deitirilmitir.
    " Biz dalkavuk bir aydnln yerine onurlu bir karanl setik "

tamu yamtar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.02.2006
    Nereden
    ngiltere

Doru sylemisin. Yazdklarna (Aurelio dndakilere tabi) katlyorum.

Bu konuyu atna da sevindim.

Liverpol manda da Gs'nin ban yemiti, ldrtmt.

Ksacas futbolu tam bir "intihar sebebi".
    Bizim ektiimiz, adamln bedeli...

Trabzonspor Kongre yesi

OFLU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Hakan out...
    Ersen in...
    Teekkrler ADMIN!!!

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Hakan zamannda ok katklar yapm olabilir milli takma ama imdi yaland miad doldu yani. Hakansz .....TEKKE'li Ersen'li,Nihatl,Yldray'l bir milli takm ....
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

yelik tarihi
    15.10.2004
    Nereden
    Hakkari

Terimle hakann arasnda kan ba var heralde..

Trabzonspor Kongre yesi
    Hekimolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

gayseliler torpilli milli takmda.
    Hayat bir gndr o da bugndr.

irfankse276 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.07.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    30

Alnt OFFLU Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hakan out...
    Ersen in...
    ersene gelene kadar dolu adam var o formay hakeden

yelik tarihi
    26.07.2006
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    31

Alnt irfankse276 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kusura bakmayn ama eer Hakan ' l , yani iirme futbolu da diyebiliriz buna , topu defanstan iki tane stoper ierecek ve pivot santrafor dediimiz adamn indirdii toplarla hcm etmeyi dnyosanz Hakan ' n yerine oynyabilcek baka bir adam var m senin aklna gelen Ersen ' den baka .

Ama tabi olmad Crauch ' u Trk yapalm nede olsa altk , koyalm hakan n yerine o oynasn nasl fikir ???

Yada madem Ersen'i de grmyosun grmezden geliyosun sistem deitir be adam bana ble milli ( ! ) takm izletme . Bu adam top indiremiyo duvara kar futbol oynuyoruz . Servet le Gkhan vuruyo topu ileri adamlar alp stme geliyo . Hadi tamam Macarlar hcm edemiyo yarn br gn Norve , Yunanistan bunlar deerlendirir ama i iten geer

yelik tarihi
    26.07.2006
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    31

Bak aklma ne geldi bide . Sence imdi o formay giyenlerin hepsi o formay hak ediyolar m ???

Servet ?

brahim zlmez ?

Hakan ?

Sabri ?

yelik tarihi
    18.07.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    30

baz tercihleri brakalm takmn hocas yapsn. mit ozat sol bek oynato die ersunla dalga getiler bu adam da ibrahim zlmezi ald. alacak baka kimse de yok o mevkiye. ligi incele, gs de orhan ak, fb de mitozat, bizde daha belli deil keeli mi murat ocak m??

bunlar ayr konular benm anlatmak istediim kendi futbolcumuz bize ok irin grnyor. hakan kr oynamasa bile yerine oynayacak adam ersen deildir. halil altntop gerei vardr. hatta mit karan. benm anlatmak istediim de budur
    Konu irfankse276 tarafndan (09.10.2006 Saat 14:55 ) deitirilmitir.
    Somali'de insanlar ekmek bulamayp alktan lrken, Bilbao taraftarlarnn bana ekmek atmasn hayretle karladm.

yelik tarihi
    26.07.2006
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    31

Bende Diyorum ki eer Halil le mit oynayacaksa ki mitin Ersen'den bi fazlas yok ! taktii deitirecek bu teknik adam . Bu ikisi oynarsa stoperlerin top iirmesine gerek kalmaz nk bitane hava topu indiremez bu ikili ...

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    30.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Alla alla bak seen kim varmis?Bu durumda Ersen haketmiyo yani?
    Sevgili Terim sistemden vazgecmeyeceginden bahsediyo sen dolu adam var diyosun,oyun hakan sukurun uzerine kurulmus milli takimda Senol Hocadada boleydi Terimdede bole sistemden vazgecemiyosan Pivot forvet oynatacamda srar ediyosan Hakann yerine gelecek tek adam Ersen dir koum tamam m yoksa elbette forvet var memlekette yok demiyoruz ama aranan forvet deil ok zel bi forvet...
    Teekkrler ADMIN!!!

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

evet bu konuda herkes hakl neden u FATH TERM inat ediyor anlamadm alyorsandan mata ok zor duruma dtmz zaman bari al

vadaa55 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.10.2006
    Nereden
    Eskiehir
    Ya
    50

Daha nceden de dediim gibi bu Hakan KR Fatih TERM'in askerlik arkada herhalde ki hep onu oynatyor.
    sen git durma, alasa da gzlerim, sana glmseyeceim. dn buzdan bir da iken, hayaline aldanp,birden zldm nerden bileceksin.
    Hayat bir kumarsa, her defasnda TRABZONSOR

yelik tarihi
    18.07.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    30

hadi hakan getik, tekkenin, mitin, halilin,nihatn olduu takmda ( ve bu adamlarn hi biri daha 30 yanda bile deil) ersen 23kiilik aday kadroya bile giremez
    Konu irfankse276 tarafndan (09.10.2006 Saat 16:37 ) deitirilmitir.
    Somali'de insanlar ekmek bulamayp alktan lrken, Bilbao taraftarlarnn bana ekmek atmasn hayretle karladm.

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    30.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Ya gzel kardeim hani Tekke(sakat)? Hani mit(kadroda yok)?Halil desen tipik forvet deil,Nihatn performans ortada ve bunlar takmda olsalar bile az ncede syledim takm aban n stne kuruluyor yani aban sabit dier adamlarda eitli varyasyonlar yapyor Terim.Tamam amenna abann sisteminde oynasn ama abann sisteminde grlyorki kendisi srtyo,bu durumda ya sistemi deitirecek ki bence en iyisi olur ama acklamalar belli sistem ayn kalacak.Eee o zaman aban titpndeki tek forvet olan Erseni oynatacaksn..2X2 ETTR 4..
    Teekkrler ADMIN!!!

Nebiye - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    45

Bala istinaden ben de dncemi yazmak isterim.Hakan kr severim ben.Elifinde dedii gibi katklar oldu o kadar milli takmmza emekleri yabana atlmamal.Tamam belki dierlerinin de n almal ama bence Hakan kr 2-3 sene daha oynar milli takmzda.Tamam her zaman ok ok iyi olamayabiliyo ama bizim topularmzda yle.Bence Gkdenizde tamam milli takm iin ama Ersen Martinin biraz daha olmas lazm.

Sonu olaraktan ben Hakan kr ve Gkdeniz yakyo bence milli takma ama onlardan nce baka haketmeyenler var diye dnyorum.Son mataki grntsyle Sabri mesela.Yada Servet.

yelik tarihi
    18.07.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    30

mit karan kadroya alnd. halil gereini bu lke ne zaman grecek merak ediyorum. adam almanya liginde kafaya oynayan takmda oynuyo hala tipik forvet deil diyoruz. halil in tek suu forma renginin sar-krmz, bordo-mavi, sar-lacivert vs olmamas. Uzun lafn ksas ersenin milli takma girmesine daha oooook var

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    30.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

mit karan kadroya alnd. halil gereini bu lke ne zaman grecek merak ediyorum. adam almanya liginde kafaya oynayan takmda oynuyo hala tipik forvet deil diyoruz. halil in tek suu forma renginin sar-krmz, bordo-mavi, sar-lacivert vs olmamas. Uzun lafn ksas ersenin milli takma girmesine daha oooook var
    Vermeyince mabud,neylesin sultan mahmut...
    Teekkrler ADMIN!!!

Trabzonspor Kongre yesi
    Klnkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    46

Milli Takm performansa gre oluturulsayd... Sinyor terim "Ersen formda olabilir gol atabilir ama Hakan ondan daha ok gol atmtr" mukavilinden bir eyler sylemiti. Bu manta gre elektrik icad edilemezdi.
    Trabzonspor √
    Hseyin Avni Aker|Hayri Gr|Halit Ziya Kurbeti|amil Ekinci|Dozer Cemil|enol Gne|
    ki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Misina - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.07.2006
    Nereden
    Trabzon

hakan krn ls oynar objektif olalm ltfen
    Traktrlerle Trkler Gesin Alt Bamdan Mezarln,
    Seher Aydnlnda Taze nsan Yank Benzin Kokusu

yelik tarihi
    26.07.2006
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    31

hocam tipik forvetten kast bence burda tek forvet olmaz halilden , bilmiyorum anlatabiliyomuyum ?

Erseni tek forvet oynatrsn , aban ek forvet oynatrsn , hatta Fatih ' i bile oynatrsn ama Halil tek forvet oynamaz ! Shalke de de Kuranyi ile beraber oynuyolar , forvet tipleri eitlidir bence tipik forvetten kast oydu ...

Ayrca Nebi Allah akna inallah temennilerin geeklemez ve Hakana 2-3 sene daha katlanmayz

yelik tarihi
    26.07.2006
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    31

Alnt Misina Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Malesef uzun sredir l gibi oynuyo paamz , ayrca fikirler grecelidir objektiflikte kiilere baldr !

Ben Hakan kr 'n en kaba tabirle bu takm 2002 den bu yana baltaladna inanyorum

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    30.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Alnt Misina Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Oynuyo zaten rahat ol...
    Teekkrler ADMIN!!!

yelik tarihi
    12.10.2004
    Nereden
    Bolu

arkadalar ne abuk unuttuk hakan kr uruna u an trkiyedeki en baarl ve farkl t.direktr olan ersun yanal'n bann yendiini.
    hakan kr vakas futbol ii yorumlarla aklanamaz , onun gc ve teknik direktrler gtren etkisi ,kk ve kendi darda bir (ismi lazm deil) vaizin(?) politikadan ,ekonomiye,futboldan polis okullarna kadar uzanan rgtll ve lobisi ile aklanabilir.
    fatih terim de bu durumu ok iyi bildiinden kariyerini tehlikeye atmak istemiyor ,olay budur.bu olayda futbol konumamaktadr.
    TERKETMEDI SEVDAN BENI

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)