Akcamimarlik
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Zanos Hentbol Bayan Takm ‎

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    40

Arrow Zanos Hentbol Bayan Takm ‎

Zanos Bayan Hentbol Takm Sezona Hazrlanyor

19 Mays Kapal Spor Salonu’nda ki bakm ve onarm almalar sebebiyle Yomra Kapal Spor Salonu’nda Antrenr Ahmet Rza Ursava idaresinde gerekletirilen antrenmanlarda oyuncular, kou ve snma hareketleri yapyor, srat, beceri, abukluk ve ut alyor. Yeni sezon hazrlklarn youn bir ekilde srdrdklerini syleyen Antrenr Ursava, almalarnn olduka verimli getiini belirtti.

‘Y OYUNCULARDAN KURULUYUZ’

yi oyunculardan kurulu bir takmlar olduunu dile getiren Ursava, “Antrenmanlarda ki tempomuz giderek artyor. Yeni sezona kadar tm eksiklerimizi gidermeyi dnyoruz. Sper Lig’in ‘sper takm’ olmak iin gereken abay hep beraber gsteriyoruz. lk kez Sper Lig’de mcadele edecek olmamza ramen iyi bir kadro oluturduk. Takma kattmz yabanclar da ksa srede buraya uyum saladlar. yi yoldayz” eklinde bir aklama yapt.

YABANCILAR ABUK ADAPTE OLDU

Zanos Bayan Hentbol Takmnn yabanc oyuncular Anita Campa, Jovana Petrovi, Yana Sitenko, Anastasia Metelska, Tatiana Kyriushyna ve takmn fizyoterapisti Anna Briks, birlikte yaptklar aklamada takma ok iyi adapte olduklarn ve hibir uyum problemlerinin olmadn sylediler. Takm ii arkadaln da ok iyi olduunu belirten oyuncular, takmn antrenr Ahmet Rza Ursava’n kendileriyle ok gzel ilgilendiini, idmanlarn yeni sezona hazr olma adna ok faydal bir ekilde gerekletiini dile getirdiler. Krmz-mavi-beyazl takmn yabanc oyuncular yaptklar aklamalarda Trabzon’a da deinerek, sporla i ie olan bir kente geldiklerinin farknda olduklarn ve sporseverlere iyi bir takm izlettirmek iin gereken mcadeleyi sahaya yanstmaya alacaklarn ifade ettiler.
    http://www.medyatrabzon.com/zagnos-b...or-122825h.htm

2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

yelik tarihi
    09.01.2013
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    68

ZANOS SPOR KULB.

Kaldrmdan yryordum, nm kesti; "ek resmimi Kadir usta" dedi, dayanamadm ektim... ekledim kusur mu ettim yni... aka... aka.

Fotoraflar: kadiryeter Kadir Yeter. 30.8.2014 TRABZON.

tp://forum.bordomavi.net/
    Konu Kadir Yeter tarafndan (30.08.2014 Saat 17:01 ) deitirilmitir.

tahsinsever - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.01.2009
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    38

kadn voleyboldan sonra kadn hentbol takmmznda sperlige kmas ok gzel birde kadn basketbol takmmz olsayd inallah oda olur futbol dndaki dier branlarada nem vermeliyiz. erkek hentbol takmmz zaten sperligde ve erkek voleybol takmmz buyl 2.ligde inallah nmzdeki yl onlarda sperligde olacak
    2010-2011 sezonu ampiyonu trabzonspor

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

lk galibiyeti aldlar, Bursagc'n 37-9 yendiler.

lk hafta skdar Bld. ile berabere kalmlard, geen hafta ise Ank. Yenimahelle Bld.'ye kaybetmilerdi.

lkhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.12.2014
    Nereden
    Bursa

Sper Lig'de 13 puanla 7 srada bulunuyoruz. /Toplam 10 takm\

Takmn ismi Trabzonspor Bayanlar Hentbol olmal. Yani farkl branlarda "Trabzonspor"lamalyz.

slmn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2009
    Nereden
    Ordu
    Ya
    28

u an 2. sradalar, tebrikler.
    Mustafa Yumlu.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)