Sayfa 50 Toplam 111 Sayfadan BirinciBirinci ... 40 48 49 50 51 52 60 100 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2755 adet sonuctan sayfa basi 1,226 ile 1,250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Giresunspor

tsmetu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Gol gol ibrahim çelik 2-1 öne geçtik.
    Ben Buradayım Tehlikenin Farkıdamısınız...

Nereden
    Ankara

Maç 2-2 oldu üstünlüğü elimizde tutamıyoruz.Ama bu maçı alacağız.

Nereden
    Ankara

Karabük 2-3 öne geçti bu takıma akıl ermiyor.

Bahattin Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı tsmetu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karabük 2-3 öne geçti bu takıma akıl ermiyor.
    Doğru söze ne denir ? Sen 2 defa öne geç sonra geriye düş !!! Hemde kendi evinde!!!
    Belki Çoğu Şey Yolunda Gitmedi, Ama Hiçbir Şey Beni Yolumdan Edemedi.

Nereden
    Ankara

Maçı 3-2 kaybettik artık bizim işimiz içler açısı.

Nereden
    Ankara

Artık dayanamıyorum bu karabük taraftarı dedik belirli kişiler dedik kendini bilmez dedik.Ama futbolcuları bile maç bitince bizim taraftarımıza el kol hareketi yapıyorlar 11 futbolcusuda bizim tiribünlere hareket yapıyorlar.Siz bir şerefsiz takımınsınız maç birmiş s....... gidin maçıda almışsınız dahane istiyorsunuz.O.....ç.......Sizin kanınızdan şüpem var .

Nereden
    İstanbul

hic bisey degil su uyuz takima yenilmek cok koydu bana bu nasil defans
    haftaya altay Allah sonumuzu hayir etsin

Nereden
    İstanbul

Giresunspor - karabük

Konu lazooo28 tarafından (19.01.2009 Saat 16:27 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şu herifi şurda gördümya,daha ne diyim.
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

Nereden
    Ankara

Lazoo28 resİmler İÇİn saolasin ama İnsan bunlara bakasi bİle gelmİyor ama ne yapmak lazim.yazik oraya gelen taraftar.

Nereden
    Ankara

GİRESUNSPOR HARAKİRİ YAPTI: 2-3

Yaklaşık 8 binin üzerinde seyircinin izlediği karşılaşmada Çotanaklar 90 dakika boyunca büyük destek verdi.

STAD: Atatürk
    HAKEMLER: Özgüç Türkalp (2), Gökmen Arda (3), Recep Yıldırım (3)
    GİRESUNSPOR: Metin Aktaş (1) Hakkı (1), Gündüz (2), Mehmet Yılmaz (1), İbrahim Çelik (1) (Fırat Sezer (2) dak. 61) Hasan (2) (Anton (1) dak. 72),Yusuf (2), Aykut (2), Gökhan (2) Aydın Çetin (2) (Sezer Güler dak. 88) , İbrahim Parlayan (2)
    (Teknik. Direktör: Ali Eren Beşerler)
    K. KARABÜKSPOR: Bülent Ataman (2) Bülent Bal (2), Şenol (2), Mahmut (2) (Aydın Aslan 90+2), Ahmet (2), Tayfun (2) Murat (2) (Adem (2) dak. 60), Savaş (2), Fırat (2), Hakan (2), Abdullah (2) (Mert (2) dak. 78)
    (Teknik Direktör: Hüsnü Özkara)
    SARI KARTLAR: Fırat Sezer [Giresunspor], Fırat Akkoyun [K. Karabükspor]
    GOLLER: Aydın (Dak. 17), İbrahim Parlayan (Dak. 51) [Giresunspor] Mahmut (Dak. 30), Abdullah (dak. 56) Şenol (Dak. 66) [Kardemir Karabük]

Karşılaşma Giresunspor'un topa vuruşu ile başladı.
    Dak. 14 (GOL): Gündüz'ün pasında topla buluşan Hasan Aydınlı yaklaşık 30 metreden vurduğu vuruş kaleci Bülent'in bakışları arasında filelerle buluştu: 1-0.
    Dak. 29 Giresunspor cezaalanında İbrahim Çelik, Şenol'u düşürdü hakem tereddütsüz penaltı noktasını gösterdi.
    Dak. 30 (GOL): Mahmut'un kullandığı atış Metin Aktaş'ın kapattığı köşeden gol oldu: 1-1.
    Dak. 39 Hasan Aydınlı'nın kullandığı korner atışını Karabük defansı uzaklaştırdı.
    Dak. 43 Gökhan boş pozisyonda cezaalanı içindeki Hasan Aydınlı'ya alda at dercesine topu verdi. Hasan Aydınlı zoru başararak topu auta attı.
    Dak. 45 Karabük hızlı çıktı. Orta sahadan aldığı topla cezaalanına giren Mahmut, Metin Aktaş ile karşı karşıya kaldı. Vurduğu top üstten auta çıktı.
    İlk yarı 11 berabere tamamlandı.
    2. YARI
    Giresunspor ikinci yarıya golle başladı.
    Dak. 51 (Gol): Gökhan'ın pası ile ceza alanına giren İbrahim Parlayan sert vurdu kalecinin sağından meşin yuvarlak direğin dibinden filelerle kucaklaştı: 2-1.
    Dak. 56 (GOL): Mahmut'un sağ kanattan Giresunspor cezaalanına yaptığı ortaya Abdullah kafa ile vurdu. Top Metin Aktaş'ın yanından kaleye girdi: 2-2.
    Dak. 63 Hasan Aydınlı'nın sağdan yaptığı ortayı İbrahim Parlayan Gökhan'a indirdi. Gökhan'ın yarım volesi kaleci Bülent'ten döndü.
    Dak. 66 (GOL): Ahmet'in Giresunspor cezaalanının arkasına attığı topta Giresunspor defansı ofsayt diye durakladı. Defansın arasından fırlayan Şenol topla buluştuğu anda vurdu top ağlarda: 2-3.
    Dak. 82 Fırat'ın ortasında İbrahim kafa ile vurdu üstten aut.
    Dak. 87 Gürol'un ortasında Mehmet Yılmaz 6 pasta kafayı vurdu top kaleciden geri döndü.
    Dak. 90 Gökhan Bozkaya'nın ortasında Sezer'in vuruşu defanstan döndü. Top Alex'te kaldı. Alex, bomboş pozisyonda topu yandan auta attı.

Nereden
    Bursa

http://www.spor28.com/mp3/giresunsporsarkisi.rar

Bu Kadar Kotu Olaydan Sonra Bence Bu Sarkıyı dinLemelisin Hemsehrilerim Güzel Sarkı olmus..

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Artık dayanamıyorum bu karabük taraftarı dedik belirli kişiler dedik kendini bilmez dedik.Ama futbolcuları bile maç bitince bizim taraftarımıza el kol hareketi yapıyorlar 11 futbolcusuda bizim tiribünlere hareket yapıyorlar.Siz bir şerefsiz takımınsınız maç birmiş s....... gidin maçıda almışsınız dahane istiyorsunuz.O.....ç.......Sizin kanınızdan şüpem var .
    karabük başlığında hakaret burda hakaret.yavaş ol biraz ya,yazdıklarına dikkat et.kendine maç boyu küfür eden bir takıma bazı futbolcular el kol hareketi yaptı diye o takımı tümden şerefsiz ilan etmeye hakkın yok.
    tamam iki maçta da yenildiniz diye bir kuyruk acın var ama bu kadar da olmaz.hazmet biraz.yenilgi karşısında soğuk kanlı olabilmekte asil olmayı gerektirir.karabüksporluların yarısı Trabzonsporludur.hakaret ettiğin takımı iyi tanı.ben senin yazdıklarını giresunspor için yazsam hoşuna gider miydi?
    yinede son söz olarak inşallah iki takımda kümede kalır ve yaşananlar unutulup iki takım taraftarı dost olmayı başarır.
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Nereden
    Ankara

Alıntı isots1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    karabük başlığında hakaret burda hakaret.yavaş ol biraz ya,yazdıklarına dikkat et.kendine maç boyu küfür eden bir takıma bazı futbolcular el kol hareketi yaptı diye o takımı tümden şerefsiz ilan etmeye hakkın yok.
    tamam iki maçta da yenildiniz diye bir kuyruk acın var ama bu kadar da olmaz.hazmet biraz.yenilgi karşısında soğuk kanlı olabilmekte asil olmayı gerektirir.karabüksporluların yarısı Trabzonsporludur.hakaret ettiğin takımı iyi tanı.ben senin yazdıklarını giresunspor için yazsam hoşuna gider miydi?
    yinede son söz olarak inşallah iki takımda kümede kalır ve yaşananlar unutulup iki takım taraftarı dost olmayı başarır.
    Sen benim yazdıklarımı okursan bunları burada yazma gereğini duymassın.Birincisi ben ilk açılş maçında karabük'teki maçtaydım.Orada ne çektiğimi ben bilirim,ben burada bütün karabük'lüleri kastetmiyorum iyi okursan anlarsın bizim oradan cıkmamız mucizeydi sen burada alttan üsttende konuşma yok kuyruk acısı filan.
    Ben maçı yenildiğimize hiç bir şey demiyorum bu futbol ama ben bu kendini bilmezlere sesleriniyorum her yerede istisna vardır.Eğer giresun taraftarıda aynı bu şekilde pislik yapsın sende yaz hiç alınmam.Bilip bilmeden laf kalabalığıda yapma işine bak.
    Bunların çoğunluğu trabzonspor'lu olabilir ne olacakki olayı da saptırma yine diyorum benim lafım kendini bilmeyen pisliklere.Bunların benim şahsi arabamın camlarını kırmaya arabamım lastiklerini yarmaya ne hakkı var sorarım sana sana aynı şekilde zarar verseler sen ne diyeceksin.Çıkıpta bunların çoğu trabzonspor'lu ben bunlara birşey demeyeyimmi diyeceksin.Arkadaşlarımızın kollarını kırdılar kafalarına taş yağdırdılar otobüslerimizi param parça ettiler.Trabzonspor'lu birşey demiyelimmi diyelim.
    Bak arkadaşım burada konu trabzonspor değil bu sakın ortama sokma onun yeri her zaman ama her zaman ayrı yine diyorum olayı sakın saptırma.Yinede diyorum bunları yapanlar şerefsiz oğlu şerefsizdir.
    Konu tsmetu tarafından (20.01.2009 Saat 20:09 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Burada oturan arkadaşlarımızın 6 tanesi hastanelik oldu bunlara birşey olsaydı bunun altındam kim kalkacaktı söyleyin bana.Bana oradaki bu işi yapanları kimse savunmasın.

Nereden
    İstanbul

özrü kabahatinden büyük ..bizde Trabzonspor'luyuz

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sen benim yazdıklarımı okursan bunları burada yazma gereğini duymassın.Birincisi ben ilk açılş maçında karabük'teki maçtaydım.Orada ne çektiğimi ben bilirim,ben burada bütün karabük'lüleri kastetmiyorum iyi okursan anlarsın bizim oradan cıkmamız mucizeydi sen burada alttan üsttende konuşma yok kuyruk acısı filan.
    Ben maçı yenildiğimize hiç bir şey demiyorum bu futbol ama ben bu kendini bilmezlere sesleriniyorum her yerede istisna vardır.Eğer giresun taraftarıda aynı bu şekilde pislik yapsın sende yaz hiç alınmam.Bilip bilmeden laf kalabalığıda yapma işine bak.
    Bunların çoğunluğu trabzonspor'lu olabilir ne olacakki olayı da saptırma yine diyorum benim lafım kendini bilmeyen pisliklere.Bunların benim şahsi arabamın camlarını kırmaya arabamım lastiklerini yarmaya ne hakkı var sorarım sana sana aynı şekilde zarar verseler sen ne diyeceksin.Çıkıpta bunların çoğu trabzonspor'lu ben bunlara birşey demeyeyimmi diyeceksin.Arkadaşlarımızın kollarını kırdılar kafalarına taş yağdırdılar otobüslerimizi param parça ettiler.Trabzonspor'lu birşey demiyelimmi diyelim.
    Bak arkadaşım burada konu trabzonspor değil bu sakın ortama sokma onun yeri her zaman ama her zaman ayrı yine diyorum olayı sakın saptırma.Yinede diyorum bunları yapanlar şerefsiz oğlu şerefsizdir.

öyle bir cevap yazmışsın ki sanki genelleme yapıp ne şerefsiz bir takım bu sonra o.... falan filan yazan sen değilmişsin gibi.

işte benim cevap olarak yazdığım senin yazdıkların:

Siz bir şerefsiz takımınsınız maç birmiş s....... gidin maçıda almışsınız dahane istiyorsunuz.O.....ç.......Sizin kanınızdan şüpem var . .
    eğer bu sözüm bunları yapanlara yazsaydın baştan ben neden cevap yazma ihtiyacı duyayım.neyse cevabında durumu açıklmamışsın ve genelleme yapmadığını belirtmişsin.senden ilk maç için özür dilemiştim ve o işleri yapan şerefsizlerden utandığımı da söylemiştim.yalnız babamın tuttuğu,dedemlerin emekli olduğu demir-çelik kenti,emek kenti cumhuriyetimizin oluşturduğu bu şehrin takımına o sözlerin yazılmış olduğunu görünce dayanamadım.
    bir de şunu yazıyorum ben giresunluların arasında yaşıyorum şu an gebze de ve çoğu arkadaşlarım espiyeli,şebinkarahisarlı,alucralı,hatta karabörklü.
    arkadaşım kenan yelek samsunsporda oynar ve giresunludur.kısaca inan giresunsporu severim,düşmanlığım asla yok.sen de karabüksporu silme gayret edilirse dostluk kurulabilir.mazeret değil ama ilk maç neden olaylar çıktı dendiğinde maçta bolca zonguldak bolu lehine tezahurat oldu ve bunlar bazı kendini bilmezleri deli ediyor ve düşmanlık olarak algılıyorlar.
    neyse konu kapansın sen benim takımıma hakaret etme yeter kendini bilmezlere ise ne desen haklısın kardeşim...
    Konu İslam Sezer tarafından (21.01.2009 Saat 11:15 ) değiştirilmiştir.
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

ApoCaN28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Biz ne zaman Galip Gelicez...
    " Hayatının anlamı senin bakış açında gizlidir. "

Nereden
    Bursa

Arkadaslar baska isinizmi Yok Allah Aşkına Karabukluler Boyle birşey yaptıysa onların ayıbıdır ve Giresundada Aynı Muameleyi gordulerse ne Güzel Küfür Felan sokmayın araya Karabuk dediginiz yer avuc ici kadar nufusu olan bir sehir zaten kücüklügüne verecekseniz Bizim Gurbetteki Nüfusumuz Kadardır Belkide iclerinde dostlarımız varsada onlarda bizdendir.uzatmayalım konuyu.
    Konu Çagman tarafından (21.01.2009 Saat 14:33 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Alıntı isots1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öyle bir cevap yazmışsın ki sanki genelleme yapıp ne şerefsiz bir takım bu sonra o.... falan filan yazan sen değilmişsin gibi.

işte benim cevap olarak yazdığım senin yazdıkların:

eğer bu sözüm bunları yapanlara yazsaydın baştan ben neden cevap yazma ihtiyacı duyayım.neyse cevabında durumu açıklmamışsın ve genelleme yapmadığını belirtmişsin.senden ilk maç için özür dilemiştim ve o işleri yapan şerefsizlerden utandığımı da söylemiştim.yalnız babamın tuttuğu,dedemlerin emekli olduğu demir-çelik kenti,emek kenti cumhuriyetimizin oluşturduğu bu şehrin takımına o sözlerin yazılmış olduğunu görünce dayanamadım.
    bir de şunu yazıyorum ben giresunluların arasında yaşıyorum şu an gebze de ve çoğu arkadaşlarım espiyeli,şebinkarahisarlı,alucralı,hatta karabörklü.
    arkadaşım kenan yelek samsunsporda oynar ve giresunludur.kısaca inan giresunsporu severim,düşmanlığım asla yok.sen de karabüksporu silme gayret edilirse dostluk kurulabilir.mazeret değil ama ilk maç neden olaylar çıktı dendiğinde maçta bolca zonguldak bolu lehine tezahurat oldu ve bunlar bazı kendini bilmezleri deli ediyor ve düşmanlık olarak algılıyorlar.
    neyse konu kapansın sen benim takımıma hakaret etme yeter kendini bilmezlere ise ne desen haklısın kardeşim...
    Arkadaşım bak ben bir kaç tane değil 100 tane itin yaptığını koskoca karabük şehrine maal edemem edende şerehsizdir.Bir sana diyeyim biz o maçta ne zonguldak nede bolu hakkında bir saniye bile tezavhurat yapılmadı.Bizimle maçtan önce konuşuldu denildi arkadaşlar bizim boluspor'a gıçıklığımız var sizde bolu ile kardeş takımsınız tezavhurat yapılmasın dediler bizde eyvallah dedik sana diyorum arkadaşım bir tane bu takımlar için tezavhurat yapılmadı yapılsa bile hadi boş ver bolu neysede zonguldak nereden cıktı.Bu takım giresunspor seninkide karabük eyvallah bir lafım yok ama allah bana sağlık sihat verirse giresun'da lig'te kalırsa bir karabük maçımız daha var bunu unutyayalım yani bizimde bir karabük deplasmanımız daha var.
    Senin bana özür dilemen bir şey ifade etmezki benim lafım o kendini bilmezlere.
    Kardeşim bu mantık ben taraftarım sende taraftarsın bana veyada malıma neden zarar veriyorsun.Hiç bir zaman tahammül edemem spor centilmenlik olayıdır.Ama karabük'teki bazı itler bunu hala anlayamamış.

Nereden
    İstanbul

RAMAZAN KÖSE ÇOTANAK OLDU

Dış transfer çalışmalarına devam eden Giresunspor Yönetim Kurulu, Metin Aktaş’a alternatif olarak Türkcell Süper Liginden kaleci transfer etti.

Birkaç günden bu yana gizli bir çalışma yürüten yeşil-beyazlılar, başkent temsilcisi Gençlerbirliği’nin 21 yaşındaki genç file bekçisi Ramazan Köse’yi renklerine bağladı.

Antalya kampına katılan ancak daha sonra serbest kalan Erdem Köse’nin ardından 1 Numarada rekabeti artırmak için kolları sıvayan yönetim, genç file bekçisi Ramazan için öğle saatlerinde Samsun’a özel araç gönderdi.

Bu sezon Gaziantepspor ile deplasmanda oynanan müsabakada Gençlerbirliği’nin kalesini koruyan ve başkent temsilcisinden sadece 1 maç oynayan Ramazan’ın eğer lisansı yetişirse Altay maçı kadrosuna alınabileceği kaydedildi.

ADEMOVİÇ’İN LİSANSI ÇIKTI

Bu arada Giresunspor Bosna Hersekli yabancı oyuncusu Edim Ademoviç’in lisansını çıkardı.

Teknik Sorumlu Ali Eren Beşerler uygun görürse Ademoviç, Altay maçında ilk kez Giresunspor formasını giyebilecek

Nereden
    İstanbul

Bank Asya 1. Lig Puan Durumu

Takım
    O
    P
    1
    Kasımpaşa
    17
    35
    2
    Manisaspor
    17
    34
    3
    Karşıyaka
    17
    32
    4
    Diyarbakır
    17
    30
    5
    Çaykur Rize
    17
    29
    6
    Altay
    17
    28
    7
    Kartalspor
    17
    25
    8
    Orduspor
    17
    23
    9
    Boluspor
    17
    22
    10
    Güngören
    17
    22
    11
    Gaziantep B.Ş
    17
    21
    12
    Samsunspor
    17
    20
    13
    Adanaspor
    17
    20
    14
    Malatyaspor
    17
    20
    15
    KArdemir D.Ç
    17
    18
    16
    Kayseri Erciyes
    17
    17
    17
    Giresunspor
    17
    16
    18
    Sakaryaspor
    17
    9

Bahattin Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Yarın çok zor bir Altay maçı var..Hayden çotanaklar güldürün artık yüzümüzü daa...
    Belki Çoğu Şey Yolunda Gitmedi, Ama Hiçbir Şey Beni Yolumdan Edemedi.

Nereden
    Ankara

Bu maçı almaktan başka şansımız yok.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)