Sayfa 101 Toplam 111 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2755 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Giresunspor

tetsusabri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

giresunun işi çok zor istikrar yok takımda.
    Arma Altı Ulan!!!
    Fatih'in Torunlarıyız....

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

konya atti 1-0 geride cotanaklar

Nereden
    Almanya

haydi giresun 1-1 oldu

Nereden
    Almanya

giresun spor yedi yine gölü

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ayağımıza kadar gelen fırsatı yine geri teptik arkadaş.
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dakika 61

Giresunspor : 4 - 1 : Kartalspor
    Yaşamak Direnmektir!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

seneye insallah

Nereden
    Almanya

Seneye insaallah direk olarak gelirsiniz

Nereden
    Ankara

Seneye inşallah uşaklar.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Seneye İnşallah yine Seneye demeyiz.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çırak’a durmak yok

Giresunspor’un Başkan adayı Osman Çırak, göreve seçilmeleri halinde kaybedilen bir haftalık süreyi gece gündüz demeden çalışarak telafi edeceklerini söyledi. Giresun’da büyük bir kesimin desteğini arkasına alan Başkan Adayı Çırak; “Kongremizi yapamadık. Bir haftalık süre çok önemli. İlk oturumda çoğunluk sağlanabilse Giresunspor için çok iyi olacaktı. Biz bu zaman kaybını telafi etmek için gece gündüz demeden çalışacağız” dedi.

Pazartesi Dönecek
    Çalışmalarına ara vermeden devam eden ve önceki gün Giresun’da görüşmeler yapan Başkan Adayı Çırak, akşam saatlerinde İstanbul’a gitti. Başkan Adayı Çırak’ın başta Zeytinburnu eski Belediye Başkanı Adil Emecan olmak üzere Giresunlu işadamlarıyla görüşmeler yapacağı öğrenildi. İşadamı Çırak’ın yapacağı görüşmelerin ardından yarından itibaren çalışmalarına Giresun’da devam edeceği kaydedildi. Çırak, Giresunlular’dan çok büyük destek gördüğünü de söyledi.

Transfer tahtası kapalı mı?

Yeşil-beyaz platformda yer alan Haldun Domaç, kulübün borcu konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu ve transfer tahtasının kapalı olabileceğini belirterek; seçilmeleri halinde bu karamsar tabloyu ortadan kaldıracaklarını ifade etti. Domaç; “Giresunspor’un borç yükünün olduğunu söyleyebilirim. Bu rakam net olarak genel kurulda ortaya çıkacaktır. Bu zamana kadar bizden lütfen isim ve rakam istemeyiniz ama şunu söyleyebilirim dört tane futbolcunun federasyona başvurusu var. Yine federasyona icra bazında başvuranların olduğunu bilmekteyiz. Bu sorunların ortadan kaldırılması gerekiyor. Yeşil-beyaz platform çok büyük özveriyle yola çıktı” dedi.

Kocaeli Gibi Olmayalım
    Domaç sözlerine şu şekilde devam etti: “Şuanda kulübün çok ciddi bir miktarda futbolcu ve teknik direktör borcu var. Bu para ödenmezse transfer tahtamız kapanır. Tahtamız kapanırsa da geçen sezonki Kocaelispor’un durumuna düşer ve ilk yarının sonunda altı puan toplar ondan sonra da hep beraber gider Giresun Atatürk Stadı’nın önünde ‘yandık, bittik’ diye ağlarız. Onun için tabloyu göreceğiz ve bakacağız. Şundan emin olabilirsiniz ki bu tablonun ortadan kalkması için Yeşil-beyaz platformdakiler yani bizler ellerimizi cebimize atacağız. Bu cebine atmak da karşılıksız olacak. Senenin sonunda kimse ‘benim şu alacağım var’ demeyecek.”
    Günebakış
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Ankara

Karaahmet başkanlığa talip

Bank Asya 1. Lig takımlarından Giresunspor'un genel kaptanı Hakan Karaahmet, 12 Haziran'da yapılacak genel kurulda başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Karaahmet, düzenlediği basın toplantısında, Olgun Aydın Peker başkanlığındaki mevcut yönetimin Giresunspor’a verdikleri ve vermek istediklerinin devamı için Giresunspor’da bir dönem daha göreve talip olduklarını söyledi.

Yönetim aşamasında temel felsefesinin geçmişte Giresunspor’a hizmet eden herkesin yaptıklarını saygı ile anmak, doğrularını devam ettirip, hatalarından ders çıkarmak olacağını belirten Karaahmet, "Uzun süredir hizmet ettiğim ve hizmet etmekten gurur duyduğum Giresun’da her şeyin üstünde gördüğüm Giresunspor’un son günlerde içinde bulunduğu kongre süreci, bana ve benim gibi düşünen arkadaşlarıma bu sürece duyarsız kalmayarak Giresunspor taraftarları ve delegelerinin karşısına alternatif bir liste ile çıkma lüzumu hissettirmiştir" dedi.

Yönetime getirildikleri takdirde Giresunspor’u kısır çekişmelerden uzaklaştırıp, uzlaşmacı ve paylaşımcı bir model uygulayacağını anlatan Karaahmet, şöyle devam etti: "Bu kulübün bu zamana kadar en tartışılan şeffaflık kavramını sözde değil özde yaşatmak bizim en önemli görevimiz olacaktır. Giresunspor’un mali hesapları bundan böyle bütün delegeler tarafından Giresunspor’un resmi internet sitesi üzerinden görülüp kontrol edilebilecektir. Önümüzdeki sezonda Giresunspor’dan beklenen sportif başarı dikkate alınarak titizlikle çalışılacaktır."

Karaahmet, kulübün kalıcı kaynaklara olan ihtiyacı için gerekli temasların kurulup bu konuda ciddi adımlar atılacağını vurgulayarak, "Bizim temel bakış açımız olan bu söylediklerim bundan sonra yapacaklarımızın sadece birkaçı olacaktır. Kulübümüzü yıpratmak değil yapılandırmak için ve yapılmayanları yapmak için bu göreve talip olduk. Kongre sürecinde karşımızda olan tüm listelere başarılar diler, kongre bittikten sonra birlik ve beraberliğimizin bozulmamasının temenni ederim" diye konuştu.

www.fanatik.com.tr
    Yaşamak Direnmektir!

Nereden
    İstanbul

Giresunspor baskanligina bugün delegelerden aldigi 273 oyla osman cirak secilmistir hayirli ugurlu olsun

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Nihayet Giresunspor mafyalardan kurtuldu.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Nereden
    Ankara

Giresunspor'da olaylı kongre
    Bank Asya 1. Lig takımlarından Giresunspor'un bugün yapılan genel kurulunda olaylar çıktı. Çevik kuvvet biber gazı sıkarak olayları yatıştırabildi.

Giresunspor Tesisleri'nde gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul'a Giresun Vali Yardımcısı Ahmet Yılmaz, Belediye Başkanı Kerim Aksu, İl Genel Meclis Başkanı Osman Öden, mevcut başkan Olgun Aydın Peker, eski başkanlar ile üyeler katıldı. Divan heyetinin oluşmasının ardından söz isteyen başkan adaylarından Ferhat Abidinoğlu ile bazı üyeler, 3 Haziran'da yapılan Olağan Genel Kurul'un ilk oturumu ile bugün gerçekleştirilen ikinci oturumdaki listelerinin aynı olmadığını iddia ederek, listelerin karşılaştırılmasını talep etti. Divan heyeti, bunun mümkün olmadığını, genel kurulun ardından suç duyurusunda bulunabileceklerini söyledi.

Olgun Aydın Peker ise görev süresi boyunca iyi şeyler yaptıklarını dile getirerek, "İlk yıl zor günler geçirdik ligde bıraktık. Geçen sene de yedinci olduk. Adından söz edilir bir takım haline geldik. Borcumuz da 3 milyon civarında. Kahvehane köşelerindeki insanların seviyesiz muhabbetleri takıma zarar veriyor. Bazı şeylere itiraz edenler bu takım şampiyonluğa giderken nerdeydiniz. Herkesin önceliği Giresunspor olmalıdır. İyi ettim kötü ettim, Allah şahidim. İnşallah en iyisi olur" diye konuştu.

Son sözü ise diğer başkan adayı Ferhat Abidinoğlu aldı. Abidinoğlu da, "Aleyhimde bazı konuşmalar oldu. Giresunspor sevgisi yaptıklarımızla olur, kulübün parası ile kahramanlık yapmak olmaz. Hiçbir zaman görevden kaçmadım, kaçarsam ihanet etmiş olurum. Şimdi yine göreve talibim. Görüyoruz ki evrakta sahtecilik yapılmış. Bu yüz kızartıcı bir suçtur. Her zaman şeffaf olalım diye direttim. Ama olmadık, bu nedenle de toplantılara katılmadım" diye konuşurken yuhalanarak konuşması kesildi. Bazı üyelerin tepkisi ile karşılaşan Abidinoğlu, "Bu kanunsuzluğu reddediyorum ve seçime girmiyorum" dedi.

Ortamın gerilmesi üzerine söz alan Olgun Aydın Peker, Abidinoğlu'na seslenerek, "Şurada sesinle sohbet ettik, sezon sonunda ayrılacağını söyledin. Ben de bırakacağımı söyleyince, 'Bırakma sen bu işi biliyorsun, bu takımı seneye şampiyon yaparsın' dedin. Peker'in sözlerine Abidinoğlu, "Yalan söyleme bari" diyerek tepki gösterdi.

Peker'in "Yalan söyleyen namussuz, şerefesiz olsun" demesinin ardından olaylar patlak verdi ve bazı üyeler Abidinoğlu'nun üzerine yürümeye çalıştı. Bir süre devam eden arbedede bir kişinin kafasının yarıldığı gözlenirken olayları çevik kuvvet ekipleri biber gazı sıkarak yatıştırabildi. Olayların yatışmasının ardından söz alan Başkan Kerim Aksu, "Adam gibi kongre yapacağız. Yeter. İki başkanı herkes alkışlayacak" diye konuştu ve oylamaya geçildi.

OSMAN ÇIRAK BAŞKAN SEÇİLDİ
    Bank Asya 1. Lig takımlarından Giresunspor’un kavgalı olağan genel kurulunda başkanlığa Osman Çırak seçildi. Yeşil-beyazlı kulübün kavgalı başlayan olağan genel kurulunda 542 üye oy kullandı. Seçimi kazanan Osman Çırak 273 oy alırken, Hakan Karaahmet 266 oyda kaldı, 3 oy ise geçersiz sayıldı.

Seçimin ardından Çırak ve Karaahmet birlikte taraftarlara dostluk mesajı verdi. Çırak, kendisini göreve getiren üyelere teşekkür ederek, "Sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Birlik ve beraberlik içerisinde başarı için çalışacağız" dedi.

Karaahmet ise Çırak’ı kutlayarak, "Osman bey benim ağabeyimdir. Çekişmeli bir seçim yaşandı. Kendisine ve ekibine başarılar diliyorum. Her zaman Giresunspor’un yanındayım" diye konuştu. Çırak’ın 20 kişiden oluşan yönetim kurulu listesinde şu isimler bulunuyor:

"Mustafa Karadere, Mustafa Bozbağ, Ali Akdağ, Aydın Adanır, Talip Emüroğlu, Mehmet Karaahmetoğlu, Ömer Gezmiş, Mustafa Karacuha, Mustafa Dalman, Cengiz Cindemir, Cevdet Karataş, Cevat Korkmaz, Mehmet Kuğu, Bekir Alim, Şinasi Kabacaoğlu, Battal Gazi Özdemir, Yusuf Akar, Necmi Ulaç, İbrahim Özkul ve Şerif Ayvalı."

www.fanatik.com.tr
    Yaşamak Direnmektir!

Nereden
    Ankara

İnşallah başarılı olur Osman Çırak.

Ama böyle kavgalı olaylar hiç hoş değil.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hoca degisikligi oldumu Giresun'da ?
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Nereden
    Ankara

Hayır abi Levent Eriş devam ediyor.

Atakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Levent Eriş Boluspor ile 1 yıllık imzaladı.

Bu başkanla işimiz Allah'a kaldı diyorum.
    Més Que Un Club

Nereden
    Ankara

Ne zaman imzalamış ?

Ulan dünyadan haberimiz yok. Bizden ayrılanda Bolu'ya gidiyor hep.

Nereden
    İstanbul

dursun levent hoca gitti oliviera belirsiz pedriel sivassporla anlasti gencere süper ligden bi kac takim talipmis anlican darma dumaniz sonumuz hayrolsun bakalim..niye bizim giresunlular birbirini tutmaz anlamiyorum neden birlik yok alip veremedigimiz ney karadeniz bölgesinde genel olarak böyledir ama bizim giresun bi baska o varsa ben yokum düsüncesinin kime ne faydasi var

Mehmet Zeki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Oliveira Karsiyaka ile anlasti diye bir haber okumustum?
    1

Nereden
    İstanbul

oliviera nin durumu henüz belli degil

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Büyük ihtimal Karşıyaka'da.

Nereden
    İstanbul

Giresunsporumuzun yeni Teknik Direktörü Hüsnü Özkara. Insallah nice basarilara imza atariz yeni hocamizla. Yeni Yönetimden beklemedigim kadar iyi bi transfer oldu.

http://www.pirazizses.com/haber_detay.asp?haberID=504

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)