Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 19 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 464 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Ali Gzeldal' Satan Zihniyet... Yazklar Olsun...

Ali zcan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Konya
    Ya
    36

Standart Ali Gzeldal' Satan Zihniyet... Yazklar Olsun...

Bugn Lig A da bir ma izledim...

Malatyaspor - stanbul Bykehir Belediyespor...

Ma Malatya'da...Sahada 20 yanda bir gen frtna gibi esti...Top takibi,srtn rakibe dayamas,top saklamas, orta sahaya kadar gelip top datmas mkemmeldi...Ben Fatih Tekke' yi izler gibi oldum,gzlerimin pas silindi...1 gol att ve saysz pozisyona soktu arkadalarn...Ben Fatih'e bu kadar benzeyen bu kadar kaliteli ve gen bir oyuncu daha grmedim.imdi abartyorsun diyecek ma izlemeyenler...D spor da man tekrar verilecek...Bir izleyin sonra tartalm...Kesinlikle abartmyorum,az bile yazdm...yle hareketler yapyor ki anlatlmaz izlenir.Bu adam daha 2 ay nce "cebren ve hile ile" gnderdiimizi bilmesem basp paray alalm diyeceim...Diaspora gnlerini doldurmaya alan (Altay ve Antep) Fatih Tekke izlenimi uyandrd bende ama Fatih Tekke kadar Trabzonsporlu mudur ya da biz kapdan kovsak da bacadan gelir girer mi bilmem ama biz bu adam satmakla maalesef geleceimizi satmz...stelik mer Rza gibi geldiinden beri tek katk yapmam bir adam takmda tutarak...stelik hi bir k vaad etmeyen Cem Demir i de tolere ederek...

Ali Gzeldal yaknda bizde olmasa da dier byk (!) takmlarda yldzn parlatacak...Biz de byk ihtimalle iimizi ovacaz tpk Oktay Dereliolu rneinde olduu gibi...

Sper bir futbolcu Ali Gzeldal...Ve biri Fatih Tekke nin veliaht olabilecekse bu kesinlikle Ali Gzeldal olacaktr...

Gitmek istememesine ramen "zorla" gnderenleri nefretle knyorum.Halbuki Sebatspor da kiralk oynamaya bile razyd...Umarm Trabzonsporludur ve duygular ar basar da geri dner...Tersini dnmek bile istemiyorum...

Bu aralar gnderdiklerimizi arma akmn balattk...nce gnder ie yaramazsn de, sonra "gel" diye geri ar...Emrah ve Erdin i bilmem ama Ali Gzeldal iin gereken yaplmaldr ama bence ilk nce u Malatyaspor - stanbul Bykehir Belediye mann tekrarn bi izleyin de Tekke nin veliahtn grn...Bence boynuz kula da geecek...

Ynetimin en byk hatas bence Fatih Tekke yi deil Ali Gzeldal satmakt...Bu hatadan dnlmeli bir an nce...
    "Ya biz 2010-2011 ampiyonluk Kupasn alacaz, ya da o bizi"...

Trabzonspor Kongre yesi
    Uurtan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.02.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    32

Ben izledim fazlasn deil eksiini demi arkadam bende ble bii dnyodum hatta futbolcular blmnde ali gzeldala yazacaktm..Umarm tekrar bize dnme durumu vardr komplike bir futbolcu resmen mert korkmaza veenol gibi sper lig deneyimi olan oyunculara att almlar topu ayanda saklamas hakikaten bence arda ya gsterieln ilgi biraz ona verils esper bir futbolcu ok gelitirmi kendisini..
    Bir Gn Mutlaka Aslna Dneceksin. Dnmek Zorundasn. Bu Senin Genlerinde var...

Forumdan Uzaklatrlmtr Lapina - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.11.2004
    Ya
    37

Hatirlayamadim ama Ali GUZELDAL ve Ergin KELES in gece sene hazirlayip attigi bi gol vardi.Ondan sonra herkes yeni Gokdeniz Fatih geliyor demisti.Demek ki cok dogru,insallah geri doner kardesimiz..

Egemen - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.09.2004
    Nereden
    zmir
    Ya
    33

geldiiinde ok sevinmitik ama gereksiz nedenler sonucu gitti. umarm bizden baka bi takma gitmez.
    Hadi eyvallah..

yelik tarihi
    07.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Olsun arkadalar adam pisin orda nasl olsa i.b.b. spor bize alyor bizim bakan ibb nin eski bakan biliyorsunuz ordan istedigimiz futbolcuyu almakta sorun yaayacagmz zannetmiyorum. Misal Murat OCAK.

ahmetansu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.12.2005
    Nereden
    ngiltere
    Ya
    33

eer gndermeseydik. tek forvet oynuyoruz zaten yada diyelim 2 forvet le oynadk. umutu erseni kesip mi oynatcak aliyi. o ocuk o baskyla nasl oynar. kendimizi bilmiyormuyuz yaln bir hareketde geleceini sileriz valla. bunlarn hepsi bilindii iin pisin kendini spatlasn diye gnderildi. erginde ali de bu takmn gelecekleri. merak etmeyin beyler. bu takm kimlerigrd geirdi. fatihlerde taklp kalsayd yeniler gelmezdi alttan. hekes iini ferah tutsun. hibir yneticini bu futbolcular unuttuu falan yok.
    "Bizi asagiya ekmeye alismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." zkan Smer

BMN l TRABZON

Trabzonspor Kongre yesi
    ahinolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul

Alnt mesutaky Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Olsun arkadalar adam pisin orda nasl olsa i.b.b. spor bize alyor bizim bakan ibb nin eski bakan biliyorsunuz ordan istedigimiz futbolcuyu almakta sorun yaayacagmz zannetmiyorum. Misal Murat OCAK.
    Aksine sorun yaayarak aldk Murat Ocak' kolay almadk Ali Gzeldal istanbul belediyeye gitmeyi reddetti hatta kampa bile gitmedi ve Murat Ocak bize imzay atmt ama .B.B bakan eer Ali Gzeldal bize gelmezse Murat Ocak' geri arcaz diyerek kstahlktada bulundu yani anlcanz pek bi yardm olmam Nuri bakann, anlama yap kardeim deki 1 veya 2 yllk kiralk oynucak de bonservisi bizde de ok mu zor , ayn eyi Feridun'a yaptlar Elaz'a sattlar orda ykseldi Feridun mit milli takma kadar kt sonra gidip bonservis paras deyerek Elaz'a geri aldlar gene ayns olucak sanrm tabi alabilirsek gerektende Fatih'i gryor gibi oluyorum tabi daha aama yapmas lazm .
    DOZER CEML

Harun-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    35

$uan SPOR D, maci tekrar veriyor...

gercekten firtina gibi esmi$ Ali...
    *
    * Azdan kan sz muallakta kalmaz, ya sa tarafa yazlr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dnya adamn ALLAH adam yapma Sanat'dr ~

Ali zcan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Konya
    Ya
    36

Alnt ahmetansu61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    eer gndermeseydik. tek forvet oynuyoruz zaten yada diyelim 2 forvet le oynadk. umutu erseni kesip mi oynatcak aliyi. o ocuk o baskyla nasl oynar. kendimizi bilmiyormuyuz yaln bir hareketde geleceini sileriz valla. bunlarn hepsi bilindii iin pisin kendini spatlasn diye gnderildi. erginde ali de bu takmn gelecekleri. merak etmeyin beyler. bu takm kimlerigrd geirdi. fatihlerde taklp kalsayd yeniler gelmezdi alttan. hekes iini ferah tutsun. hibir yneticini bu futbolcular unuttuu falan yok.

bonservsiyle verdiler Ali yi...Kiralk deil yani...
    "Ya biz 2010-2011 ampiyonluk Kupasn alacaz, ya da o bizi"...

yelik tarihi
    07.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Alnt atemre Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Aksine sorun yaayarak aldk Murat Ocak' kolay almadk Ali Gzeldal istanbul belediyeye gitmeyi reddetti hatta kampa bile gitmedi ve Murat Ocak bize imzay atmt ama .B.B bakan eer Ali Gzeldal bize gelmezse Murat Ocak' geri arcaz diyerek kstahlktada bulundu yani anlcanz pek bi yardm olmam Nuri bakann, anlama yap kardeim deki 1 veya 2 yllk kiralk oynucak de bonservisi bizde de ok mu zor , ayn eyi Feridun'a yaptlar Elaz'a sattlar orda ykseldi Feridun mit milli takma kadar kt sonra gidip bonservis paras deyerek Elaz'a geri aldlar gene ayns olucak sanrm tabi alabilirsek gerektende Fatih'i gryor gibi oluyorum tabi daha aama yapmas lazm .
    Ama sorun Ali GZELDALLA i.b.b. spor arasndayd kald ki baka bir kii bakan olsayd biz Murat OCAK'da alamazdk. Herkesin malumu bizans takmlar peine dmt. Ne olursa olsun Nuri bakan i.b.b. spor'dan ist. takmlarna topu verdirmez. Bir de olaya i.b.b. spor asndan bakn kim birok kulubun peinde oldugu futbolcusunu baka bir futbolcunun kiralk zleme imzalamas karlgnda bonservisiyle verir. Feridun olayyla bu farkl nk i.b.b. sporla ikili ilikilerimiz Elazsporla hi olmadg kadar iyi o yuzden kulubumuz bu futbolcunu TS'ye kazandrlmasnda hite zarar etmez. Makul bir bonservis bedeli verir alrz kimse sknt etmesin.
    Konu Mesut AKYILDIZ tarafndan (08.10.2006 Saat 00:23 ) deitirilmitir.

Remzi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.09.2005
    Nereden
    Bursa
    Ya
    28

eer bonservisiyle gitmise Aliyi geri almamz ok zor olabilir.nk ali bu oyununu devam ettirirse ezikler peine der.Bakanlarda para iin onu bize deil de eziklere vermeye kalkabilir.nallah loveyouszymek in de dedii gibi Alinin duygular ar basar ve geri dner TRabzonuma.
    Bir Gn Mutlaka!!

izmirdenayhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.12.2004
    Nereden
    zmir
    Ya
    47

Sana tamamen katlyorum sevgili tutkudam...

Ben de geen sene ok beenmitim Ali Gzeldal' gerekten u sralar hakl olarak ok vgyle konuulan Arda gibi,kendine gvenli,sakin,aklc top oynayan teknii yksek bir futbolcumuzdu....Trabzonsporu bir trl benimseyemeyen V.Halilhodzi ondan yararlanmamt....

u sralar bizde olmayan bir tarz futbolcu...Benim hayalimde hep bir pivot santrafor ve yannda teknii iyi olan Fatih Tekke gibi veya Ali gzeldal gibi bir forvetle ift forvet oynayabilmek var...Geen sene pivot santraforumuz yoktu ..bu sene de maalesef hem Fatih Tekke'yi hem de Ali gzeldal' kaybettik...

Bugn Lig A da bir ma izledim...

Malatyaspor - stanbul Bykehir Belediyespor...

Ma Malatya'da...Sahada 20 yanda bir gen frtna gibi esti...Top takibi,srtn rakibe dayamas,top saklamas, orta sahaya kadar gelip top datmas mkemmeldi...Ben Fatih Tekke' yi izler gibi oldum,gzlerimin pas silindi...1 gol att ve saysz pozisyona soktu arkadalarn...Ben Fatih'e bu kadar benzeyen bu kadar kaliteli ve gen bir oyuncu daha grmedim.imdi abartyorsun diyecek ma izlemeyenler...D spor da man tekrar verilecek...Bir izleyin sonra tartalm...Kesinlikle abartmyorum,az bile yazdm...yle hareketler yapyor ki anlatlmaz izlenir.Bu adam daha 2 ay nce "cebren ve hile ile" gnderdiimizi bilmesem basp paray alalm diyeceim...Diaspora gnlerini doldurmaya alan (Altay ve Antep) Fatih Tekke izlenimi uyandrd bende ama Fatih Tekke kadar Trabzonsporlu mudur ya da biz kapdan kovsak da bacadan gelir girer mi bilmem ama biz bu adam satmakla maalesef geleceimizi satmz...stelik mer Rza gibi geldiinden beri tek katk yapmam bir adam takmda tutarak...stelik hi bir k vaad etmeyen Cem Demir i de tolere ederek...

Ali Gzeldal yaknda bizde olmasa da dier byk (!) takmlarda yldzn parlatacak...Biz de byk ihtimalle iimizi ovacaz tpk Oktay Dereliolu rneinde olduu gibi...

Sper bir futbolcu Ali Gzeldal...Ve biri Fatih Tekke nin veliaht olabilecekse bu kesinlikle Ali Gzeldal olacaktr...

Gitmek istememesine ramen "zorla" gnderenleri nefretle knyorum.Halbuki Sebatspor da kiralk oynamaya bile razyd...Umarm Trabzonsporludur ve duygular ar basar da geri dner...Tersini dnmek bile istemiyorum...

Bu aralar gnderdiklerimizi arma akmn balattk...nce gnder ie yaramazsn de, sonra "gel" diye geri ar...Emrah ve Erdin i bilmem ama Ali Gzeldal iin gereken yaplmaldr ama bence ilk nce u Malatyaspor - stanbul Bykehir Belediye mann tekrarn bi izleyin de Tekke nin veliahtn grn...Bence boynuz kula da geecek...

Ynetimin en byk hatas bence Fatih Tekke yi deil Ali Gzeldal satmakt...Bu hatadan dnlmeli bir an nce...[/QUOTE]
    A.Ersoy...Tutkumuz,heyecanimiz,vazgeilmezimiz.... .

yelik tarihi
    16.12.2004
    Nereden
    zmir
    Ya
    47

Kutoz sen ne diyon bu konuda?))

kutoz
    Ziyareti

Ali Gzeldal iin bir bardak souk su imekten baka yaplabilecek birey yok. Gemi olsun, Ali Gzeldal' kaybettik malesef...

Murat Ocak alnrken, neden baka futbolcu akla gelmedi hala anlam deilim. ok yazk oldu, ok...

yelik tarihi
    16.12.2004
    Nereden
    zmir
    Ya
    47

Saolasn komutan ayn grteyiz...
    Hatrlarsn geen sene Altay manda,Vestel manda tribnde yrtnyodum bu Vahid(pek severdim kendisini bilirsin)..niye bu adam oynatmyo diye...Altay kupa manda bir devre oynatmt sadece ben de ok arm ve tebrik etmitim kendisini) Ammaaa 2.devre aldyd kenara...

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

bari kiralk verilseydi pier bize dnebilirdi

k@ndemir
    Ziyareti

2 sene kiralk olarak gitmedi mi ?

kutoz
    Ziyareti

Ali Gzeldal yetenekli bir futbolcuydu. Zamanla takma monte edilebilirdi. Ya gen olduu iin bu ambians belki kaldramazd ama rahat malarda forvete monte edilip, tribnlere sndrlabilirdi...

Neyse, yapacak birey yok. O imdi gollerini B.B.stanbulspor iin atar, bizde "Bu bizim Ali deil mi?" diye hayflanrz...

yelik tarihi
    07.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Ziya hoca istedigi takdirde devre arasnda alrz bu ynetimin Ali'yi ordan ist. kuluplerine kaptracagn zannetmiyorum. Baksanza i.b.b. spor'un resmi sitesinde bizim bakann gazetesinin reklam var ben baka hibir sitede Yeniafak gazetesinin reklamn grmemitim.

http://www.ibbspor.com/ic.php?id=1234568743&g=1

Trabzonspor Kongre yesi
    UuR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.11.2005
    Nereden
    stanbul

Ali Gzeldal gitmek istemedi zorla gnderdiler diretti ama nafile imdi de kiralk deil satlk olarak gittiini rendim.Yazk ne vard baka adam m yoktu ya da satma kiralk ver.Bir de Adem e zlmtm.Onuda vermemeliydik.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en byk taraftar sitesi

Misina - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.07.2006
    Nereden
    Trabzon

bizde kalsa o papazlarn yannda oynayamayacakt.ama satlmas byk yanlt kiralk olarak biyerlerde iyice tecrbe kazanmalyd.geenlerde bu sitede biyerde satn alma opsiyonunun bizde olduunu okumutum.acaba dorumuydu
    Traktrlerle Trkler Gesin Alt Bamdan Mezarln,
    Seher Aydnlnda Taze nsan Yank Benzin Kokusu

oguzkoc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

bu sene gndermeseydik yazk etmi olacaktk nk takmda ans bulamayacakt ama keke akabata erginle birlikte kiralk verilseydi ve orada attklar goller bu ikili iin bizleri ok umutlandrrd.. imdi para de al geriye aliyi... yazk hakketten...
    VERENA (KIRANKA)

kutoz
    Ziyareti

Alnt verena Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bu sene gndermeseydik yazk etmi olacaktk nk takmda ans bulamayacakt ama keke akabata erginle birlikte kiralk verilseydi ve orada attklar goller bu ikili iin bizleri ok umutlandrrd.. imdi para de al geriye aliyi... yazk hakketten...
    Kk bir yanll msaade edersen dzeltmek isterim. Ergin, Sakarya'ya kiraland. uan Sebatta, sadece sol ak olarak oynayan Ufuk Bayraktar var.

oguzkoc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Alnt kutoz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kk bir yanll msaade edersen dzeltmek isterim. Ergin, Sakarya'ya kiraland. uan Sebatta, sadece sol ak olarak oynayan Ufuk Bayraktar var.
    biliyorumm verilseydi dedim zaten.. yani sakaryaya deilde ikisi birden ayn anda oynatlmas iin akabata verilseydi demek istedim sanrm yanl anlaldm...
    VERENA (KIRANKA)

Misina - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.07.2006
    Nereden
    Trabzon

tek dileim tabanca gibi genler olan gzeldal ile ergin in ilerde fatih gkdeniz gibi trabzonsporun hucum gcn eken oyuncular olmalar
    Traktrlerle Trkler Gesin Alt Bamdan Mezarln,
    Seher Aydnlnda Taze nsan Yank Benzin Kokusu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)