Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 80 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye-Moldova 11/10/06

Oğuuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas

Alıntı frango Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada servetin bu takımda oynaması bencede çok yanlış servetin oynadığı bi mıllı takım defansını zorlu maçlarda gorecez
    valla serveti en çok eleştirenlerin başında geliyordum önceden ama sivasta gelince çıplak gözle izleyince anladım ki adam gerçekten iyi topçu yaa, karşısında şeva olmadıktan sonra her maçta oynar valla..
    yok bir sitemim hayatta hersey kısmet...

Nereden
    Hakkari

Gökdeniz o golü nasıl atamadı hala hayret ediyorum... ama dün akşam ki performansı harikaydı...

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

güzel bir maç kazandık . gol geldikden sonra çözüldü oyun . takım güzel paslaşdı güzel oyun oynadılar . artık önümüzdeki maçlara bakıp yunanistan ı devirmeliyiz . onları yendiğimiz takdirde grupdan çıkmamız çook kolaylaşır .

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kazandığımıza sevindim böle oynayıpta yenilsinler gam yemem... bu arada fatih terim 4 gol atan hakanı hep oynatıpta fatihi keserse yanlış yapar hakan şükür'ün hep böle olacağı ne malum..bi de defansa da çeki düzen vermemiz lazım takım gibi oynarsak herkes elinden geleni yaparsa yunanistanı yeneriz adamlar zor yendiler moldovayı 1-0
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Hakan Şükür 'büyük takımlara' attığı gollerine 4 tanedaha eklemiş oldubu maçla. Makedonya, Azerbaycan, Belarus, Galler derken son kurban Moldova oldu. Büyük (!) takımlara gol atmak herkesin harcı olmasa gerek...
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)