Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þu Fotoðrafa Bir Bakýn...

deniz_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Standart Þu Fotoðrafa Bir Bakýn...

Arkadaþlar aþaðýda ki fotoðrafa dikkatlice bakýn.Bize çoook yakýn olan biri var orda, tanýyabildiniz mi?Resmin tam ortasýnda bize gülümsüyor.Evet o KAZIM KOYUNCU. Ýstanbulspor-Trabzonspor maçýnda her zaman ki yerini almýþ o hasta haliyle.Tabi ki
    5-0 yeniyoruz.Kanser olmuþ,o güzelim saçlarý dökülmüþ ve belkide bu hayatýnda ki son maçý olduðunu bile bile inatla bize ve hayata gülümsüyor, ama þimdi bakýnca biz gülümseyemiyoruz Kazým abim.
    Kazým Koyuncu posterinin stada asýlmasýnda hala ýsrar ediyorum.

Konu deniz_61 tarafýndan (05.10.2006 Saat 21:37 ) deðiþtirilmiþtir.
    TRABZONSPOR'U SEVÝYORSAN,KÜFÜR ETME,SEYÝRCÝSÝZ OYNAMAYA MAHKUM ETME TEPKÝ GÖSTERECEÐÝMÝZ KÝÞÝLERÝN YERLERÝ BELLÝ AMA SAHA YERÝ DEÐÝL

Recep Çaltepe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

off bi kötü oldum...

Büyük ihtimalle izlediði son maçýydý rahmetlinin. Muhteþem bir oyun oynamýþtý takým o gün, bir o kadar da muhteþem bir seyirci vardý. Böyle uðurladýk demek Kazým'ý.

Yakýþmýþ...
    Konu Recep Çaltepe tarafýndan (05.10.2006 Saat 21:27 ) deðiþtirilmiþtir.

Kemençeci - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    40

Yazýk yazýk çok yazýk.

Ben de üzüldüm þimdi tekrardan.

eren_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

duygulandým yaa.valla gereken vefayý mutlaka göstermeliyiz
    inadýna TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

Bartuð13 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

ah kazým abi ah
    HADDÝNÝ BÝLEN MERTTÝR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTÝR,CUMHURÝYET ÝÇÝNDE CUMHURÝYET KURAN NAMERTTÝR!NE MUTLU TÜRKÜM DÝYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMÝN KAHRÝMAN,AHMET MUHAMMET DEMÝREL VE MESUT KELEÞ!SÝZÝ HÝÇ UNUTMAYACAÐIZ!21.12.2009

Takým tutmak farklý, adam tutmak farklý...

eys_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Yaþ
    38

maçtan önce mini bir konser vermesi de düþünülmüþtü diye hatýrlýyorum kazým abinin ama býçakçý fenerasyonundan izin çýkmamýþtý.ne moral olurdu aslýnda...
    Her daim TRABZONSPOR!
    Türkiye Kyoto'yu imzaladý
    "7"

Erman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

O poster oradan niye indi ki? Hem galiba bu sezon Kazim Abi'ye yakisir bir futbol oynayacagiz gibi gozukuyor. Asalim da Kazim Abi bizle birlikte izlesin maclari...
    Çok yaþa Trabzonspor

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Bende gercekten çok hüzünlendim þu durumda bile maça giden ve trabzonsporlulugunu her platformda dile getiren bir kiþiye karsý bizlerde vefa borcumuzu fazlasýyla ödemeliyiz.

deniz_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Alýntý eys_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    maçtan önce mini bir konser vermesi de düþünülmüþtü diye hatýrlýyorum kazým abinin ama býçakçý fenerasyonundan izin çýkmamýþtý.ne moral olurdu aslýnda...
    Evet aynen dediðin gibi kardeþ.Kazým abi de bu konseri çok istiyordu hem de çok ama nedense izin verilmedi.
    TRABZONSPOR'U SEVÝYORSAN,KÜFÜR ETME,SEYÝRCÝSÝZ OYNAMAYA MAHKUM ETME TEPKÝ GÖSTERECEÐÝMÝZ KÝÞÝLERÝN YERLERÝ BELLÝ AMA SAHA YERÝ DEÐÝL

Nereden
    Ýstanbul

super foto ben en basta tahsýn usta dýkkatýjý cektý onla ýlgýlý bý resým sandým ama kazým abý hey gidi yav

ayrýca arkadaký bý bayanda gurbetcý gencler atkýsý var gozume carptý býzde yokken o bayan nerden bulmus
    Gurbetçi Gençler.

Özgür Yazýcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Abi cok kötü yaaaa
    ne denir ki bilemiyorum

Cabri61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

bencede bir þey yapmamýz gerekiyor.... maç kazanmaktan da daha önemli

oflu2 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Seni çok özledik kazým koyuncu çoook...
    KARADENÝZ,
    DEV BÝR DALGADIR,
    ÖZGÜR BÝR SUDUR.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Þahinoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Heyt be Kaki gene hüzünlendurdun bizi oysaki hep horon ettururdun coþtururdun , istanbul maçýndan 2-3 hafta önce evine ziyare gitmiþtik kemoterapiden yeni gelmiþti yiðeni Mehmet arkadaþýmdýr durumu pek iyi deðil isterseniz gitmeyelim dedi 20 kiþi filan vardýk olmaz dedik illa görecez , telefonunu çaldýrdý Mehmet ancak cama çýkabiliyo dedi olsun dedik görelim yeterki , demez olaydýk ayakta zor duruyodu Kaki bizi gördü gülümsedi bi horon kurduk yýktýk cihangiri baðýrmaktan sessiz sessiz diyerek elini aðzýna getirdi hemþire gibi komþularý rahatsýz etmeyelim diye o gün anlamýþtýk durumun çok ciddi olduðunu herkez binpiþmandý geldiðine nerden geldik dedik lanetettik tabi kýzlar dayanamadý aðladý, ve istanbul maçýna o haliyle bile geldi Kaki nefes almakta zorlanýyodu baya baya o dönemde , maçtan önce onun konser verme olasýlýðý yoktu bence çýksada 1 þarký playback yapacaktý sanýrým Volkan Konak için konser izni almaya uðraþtýlar ama vermedi diye biliyorum neyse hep kalbimizdesin Kaki.
    DOZER CEMÝL

BDiler61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

koyverdun gittun bizi
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Þahinoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu arada Kazým abinin yanýndaki 1 deðil 2.görünen kýz Kazým Koyuncu'nun Trabzonspor'umuz için söylediði Dalga DAlga Fýrtýna þarkýsýnýn söz yazarý Þehnaz Yeygel'dir.
    DOZER CEMÝL

argentina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

Standart kazýma mektup

merhaba kazým,

nasýl geçiyor günlerin orada?

sen sevmezsin heyecansýz yaþamý. her þey düzenlidir þimdi oralarda. karmþa yok, trafik yok.

istiklal caddesi var mý orada da? mis sokak’ta kaçak çay veren garsona kýzdýðýn gibi “rize çayý” getirin bana diyor musun oradaki hizmet eden meleklere de? yeþil parkaný giyip yaðmurlu günde taksinin ön koltuðuna otururken taksici seni tanýmasýn diye dua ediyor musun hala?

hamsi piþiriyor musun orada? piþirirken de “ben seni sevduðumi dünyalara bildurdum” türküsünü söylüyor musun? sahi kazým cennette hamsi var mý gerçekten? hamsi olmadan cennet bile çekilmez deðil mi?

güzelliðini hopa daðlarýndan almýþ sesinle “ dido”yu söylüyor musun? manu chao’nun konser vermesi için orada da uðraþýyor musun?. hala st.pauli gelip gelince seviniyor musun?

pazar günleri trabzonspor’un maçlarýný radyodan mý dinliyorsun hala? spikerin mikrofonlarýmýz avni aker’de diyene kadar sýkýntýdan patlýyor musun? aytekin’in verdiði bordo-mavi çubuklu (reklamsýz) formaný mý giyiyorsun hep? yenildiðimizde aðlýyor musun hala?

kazým bir kemençe veya bir tulum çalan bulabildin mi orada?

yalnýz mýsýn orada?

kalabalýk mý trabzonspor tribünleri?

dozer cemil’de orda mý?

birini daha soracaðým sana kazým;

1996 yýlýnda 12 yaþýndayken þampiyonluðu kaçýrdýðýmýz için kendini incir aðacýna asan þehidimiz mehmet dalman’ý gördün mü? mutlaka cennette karþýlaþmýþsýndýr. ne yapýyor memedim? iyi mi? büyümüþ mü kazým? o trabzon þivesi ile yanýna gelip sana o soruyu sordu mu? ona acý haberi verdin mi kazým?

"memedim 22 yýl oldu ve trabzonspor hala þampiyon olamadý" dedin mi ona? söylemeseydin keþke. dayanamaz memedin yüreði. bir kez daha yýkýlmasýn o küçük dünyasý.

sarýldýn mý ona sýkýca? daha çok küçük o kazým.. sýký sarýl ona.hiç býrakma. kimsesi yok orda memedin. onu ilk kez trabzonspor maçýna getiren babasýný çok özlemiþtir þimdi. babalar gününde sarýldýn mý ona? sana hediye almak isterdi ama parasý yoktur ki orada memedin. olsaydý eðer bil ki son kuruþuna kadar paraya kýyýp sana bir kaþkol alýrdý. en güzel bordo-mavi duyguyla örülmüþ.

orada da havalar karadeniz daðlarýndaki gibi soðuk mudur acaba? havalar soðuyunca sýký sarýl ona kazým. senin yanýnda götürdüðün bordo-mavi çubuklu formayý ona ver. daha çok küçük o, üþümesin memedim. sen de bilirsin o forma sýcak tutar adamý; çoooook sýcak..

koynunda uyut onu. hopa’ya giderken zigana daðlarý'na bakan gözlerinle bak ona. trabzonspor diye baðýran dudaklarýnla öp onu. söyle ona: “memedim, 22 yýl oldu þampiyon olamadýk. ama þampiyonluk için uþaklar hala uðraþýyor”

bir de kazým...

trabzon maçýný izleyenler arasýnda trabzon 100-0 yenilse bile televizyona en yakýn oturan, en çok çay içen, en çok baðýran ve lakabý kama yýlmaz olan birini görürsen bil ki o da benim babamdýr. senin gibi onu da kanser aldý bizden. bir bayram sabahý memedi de yanýna alýp benim için babama bir kez sarýlýr mýsýn ve söyler misin ona: “yýlmaz amca oðlun evlendi. 20 gün önce de kýzý oldu.ve kýzýna senin doðduðun köyün adý “alona” yý vermiþler. babasý alona’nýn kulaðýna ezan okuduktan sonra “þampiyon trabzon” diye seslenmiþ”.demeyi de unutma emi....

memede sýký sarýl. o daha çok küçüktür. söz. þampiyonluk kupasýný alýnca bir senin bir de memedin mezarýna getireceðiz. deðil 22 yýl, bin yýl beklesek dahi...
    Eðer Papa Fakirleri O Kadar Düþünüyorsa Önce Altýn Kubbeleri Satýþa Çýkarsýn

Diego Armando Maradona

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

çok acý bi durum keþke olsa þimdi

Muhammet_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Abi ne olursa olsun gereken herþeyi yapalým herkesi ayaða kaldýralým açalým þu resmi ve pankartý statta. Abimize olan borcumuzu ödeyelim. Bize yakýþaný yapalým
    Hamsilerin gözyaþlarý denizde gözükmez.

Nereden
    Ýstanbul

ya abi bu ne büyük bir sevgidir ya...yok böyle bir sevgi....yok böyle sevgi dünyanýn hiç bir yerinde...getirin artýk þu kupayý bizede Kazým abimize, þehitlerimize götürelim

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý laz_hayri_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ya abi bu ne büyük bir sevgidir ya...yok böyle bir sevgi....yok böyle sevgi dünyanýn hiç bir yerinde...getirin artýk þu kupayý bizede Kazým abimize, þehitlerimize götürelim
    Amin
    Allah rahmet eylesin
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Off KAZIM USTA ooofffff
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Bende þans olsaydý da Kazým Abiyi orda görseydim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

ah kazým abim ahh ben bir sanatçýyý bukadar seveceðimi aklýmýn ucundan geçirmezdim Trabzonspor dergisinde albümünün çýktýný örendiðimde tuhaf olmuþtum ilk kez böyle bi þekilde dinlemeden bilmeden gidip bir albüm aldým albümünü ilk alanlardanýmdýr...Sora okadar sevdimki albümünü seni..Sora zuðaþinini albümlerini buldum senin için gülbeyazý sevmeme raðmen tekrarlarýný izledim sýrf 2 kare göriym müziðini duyim die.. off off Kazýma bi tanýþmamýz gibi bizleri terkedeþinde çok tuhaf oldu...Sezon sonu þampyion oclaz bende iyileþmiþ olucam diyordun..Birgün nette gezinirken son dakikada o kara haberi bizi koyveriup gittuðuni öðreneceðim aklýma gelmezdi.. Umarým huzurlusundur umarým orda iyisindir..Biz buralarda hep seni arýyoruz müziklerine sarýlýyoruz..Rahat uyu..
    Bir Gün Mutlaka Aslýna Döneceksin. Dönmek Zorundasýn. Bu Senin Genlerinde var...

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

ey gidi kazým abi...Nur içinde yatsýn.
    Özkan SÜMER

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)