Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þu Fotoðrafa Bir Bakýn...

zeki gursoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    49

dostum ellerine yüreðine saðlýk...
    duygulandýk sabah sabah...

Alýntý argentina Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    merhaba kazým,

nasýl geçiyor günlerin orada?

sen sevmezsin heyecansýz yaþamý. her þey düzenlidir þimdi oralarda. karmþa yok, trafik yok.

istiklal caddesi var mý orada da? mis sokak’ta kaçak çay veren garsona kýzdýðýn gibi “rize çayý” getirin bana diyor musun oradaki hizmet eden meleklere de? yeþil parkaný giyip yaðmurlu günde taksinin ön koltuðuna otururken taksici seni tanýmasýn diye dua ediyor musun hala?

hamsi piþiriyor musun orada? piþirirken de “ben seni sevduðumi dünyalara bildurdum” türküsünü söylüyor musun? sahi kazým cennette hamsi var mý gerçekten? hamsi olmadan cennet bile çekilmez deðil mi?

güzelliðini hopa daðlarýndan almýþ sesinle “ dido”yu söylüyor musun? manu chao’nun konser vermesi için orada da uðraþýyor musun?. hala st.pauli gelip gelince seviniyor musun?

pazar günleri trabzonspor’un maçlarýný radyodan mý dinliyorsun hala? spikerin mikrofonlarýmýz avni aker’de diyene kadar sýkýntýdan patlýyor musun? aytekin’in verdiði bordo-mavi çubuklu (reklamsýz) formaný mý giyiyorsun hep? yenildiðimizde aðlýyor musun hala?

kazým bir kemençe veya bir tulum çalan bulabildin mi orada?

yalnýz mýsýn orada?

kalabalýk mý trabzonspor tribünleri?

dozer cemil’de orda mý?

birini daha soracaðým sana kazým;

1996 yýlýnda 12 yaþýndayken þampiyonluðu kaçýrdýðýmýz için kendini incir aðacýna asan þehidimiz mehmet dalman’ý gördün mü? mutlaka cennette karþýlaþmýþsýndýr. ne yapýyor memedim? iyi mi? büyümüþ mü kazým? o trabzon þivesi ile yanýna gelip sana o soruyu sordu mu? ona acý haberi verdin mi kazým?

"memedim 22 yýl oldu ve trabzonspor hala þampiyon olamadý" dedin mi ona? söylemeseydin keþke. dayanamaz memedin yüreði. bir kez daha yýkýlmasýn o küçük dünyasý.

sarýldýn mý ona sýkýca? daha çok küçük o kazým.. sýký sarýl ona.hiç býrakma. kimsesi yok orda memedin. onu ilk kez trabzonspor maçýna getiren babasýný çok özlemiþtir þimdi. babalar gününde sarýldýn mý ona? sana hediye almak isterdi ama parasý yoktur ki orada memedin. olsaydý eðer bil ki son kuruþuna kadar paraya kýyýp sana bir kaþkol alýrdý. en güzel bordo-mavi duyguyla örülmüþ.

orada da havalar karadeniz daðlarýndaki gibi soðuk mudur acaba? havalar soðuyunca sýký sarýl ona kazým. senin yanýnda götürdüðün bordo-mavi çubuklu formayý ona ver. daha çok küçük o, üþümesin memedim. sen de bilirsin o forma sýcak tutar adamý; çoooook sýcak..

koynunda uyut onu. hopa’ya giderken zigana daðlarý'na bakan gözlerinle bak ona. trabzonspor diye baðýran dudaklarýnla öp onu. söyle ona: “memedim, 22 yýl oldu þampiyon olamadýk. ama þampiyonluk için uþaklar hala uðraþýyor”

bir de kazým...

trabzon maçýný izleyenler arasýnda trabzon 100-0 yenilse bile televizyona en yakýn oturan, en çok çay içen, en çok baðýran ve lakabý kama yýlmaz olan birini görürsen bil ki o da benim babamdýr. senin gibi onu da kanser aldý bizden. bir bayram sabahý memedi de yanýna alýp benim için babama bir kez sarýlýr mýsýn ve söyler misin ona: “yýlmaz amca oðlun evlendi. 20 gün önce de kýzý oldu.ve kýzýna senin doðduðun köyün adý “alona” yý vermiþler. babasý alona’nýn kulaðýna ezan okuduktan sonra “þampiyon trabzon” diye seslenmiþ”.demeyi de unutma emi....

memede sýký sarýl. o daha çok küçüktür. söz. þampiyonluk kupasýný alýnca bir senin bir de memedin mezarýna getireceðiz. deðil 22 yýl, bin yýl beklesek dahi...
    .... yok, sadece takým deðil; bir yaþam biçimidir Trabzonspor!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

merhaba kazým,

nasýl geçiyor günlerin orada?

sen sevmezsin heyecansýz yaþamý. her þey düzenlidir þimdi oralarda. karmþa yok, trafik yok.

istiklal caddesi var mý orada da? mis sokak’ta kaçak çay veren garsona kýzdýðýn gibi “rize çayý” getirin bana diyor musun oradaki hizmet eden meleklere de? yeþil parkaný giyip yaðmurlu günde taksinin ön koltuðuna otururken taksici seni tanýmasýn diye dua ediyor musun hala?

hamsi piþiriyor musun orada? piþirirken de “ben seni sevduðumi dünyalara bildurdum” türküsünü söylüyor musun? sahi kazým cennette hamsi var mý gerçekten? hamsi olmadan cennet bile çekilmez deðil mi?

güzelliðini hopa daðlarýndan almýþ sesinle “ dido”yu söylüyor musun? manu chao’nun konser vermesi için orada da uðraþýyor musun?. hala st.pauli gelip gelince seviniyor musun?

pazar günleri trabzonspor’un maçlarýný radyodan mý dinliyorsun hala? spikerin mikrofonlarýmýz avni aker’de diyene kadar sýkýntýdan patlýyor musun? aytekin’in verdiði bordo-mavi çubuklu (reklamsýz) formaný mý giyiyorsun hep? yenildiðimizde aðlýyor musun hala?

kazým bir kemençe veya bir tulum çalan bulabildin mi orada?

yalnýz mýsýn orada?

kalabalýk mý trabzonspor tribünleri?

dozer cemil’de orda mý?

birini daha soracaðým sana kazým;

1996 yýlýnda 12 yaþýndayken þampiyonluðu kaçýrdýðýmýz için kendini incir aðacýna asan þehidimiz mehmet dalman’ý gördün mü? mutlaka cennette karþýlaþmýþsýndýr. ne yapýyor memedim? iyi mi? büyümüþ mü kazým? o trabzon þivesi ile yanýna gelip sana o soruyu sordu mu? ona acý haberi verdin mi kazým?

"memedim 22 yýl oldu ve trabzonspor hala þampiyon olamadý" dedin mi ona? söylemeseydin keþke. dayanamaz memedin yüreði. bir kez daha yýkýlmasýn o küçük dünyasý.

sarýldýn mý ona sýkýca? daha çok küçük o kazým.. sýký sarýl ona.hiç býrakma. kimsesi yok orda memedin. onu ilk kez trabzonspor maçýna getiren babasýný çok özlemiþtir þimdi. babalar gününde sarýldýn mý ona? sana hediye almak isterdi ama parasý yoktur ki orada memedin. olsaydý eðer bil ki son kuruþuna kadar paraya kýyýp sana bir kaþkol alýrdý. en güzel bordo-mavi duyguyla örülmüþ.

orada da havalar karadeniz daðlarýndaki gibi soðuk mudur acaba? havalar soðuyunca sýký sarýl ona kazým. senin yanýnda götürdüðün bordo-mavi çubuklu formayý ona ver. daha çok küçük o, üþümesin memedim. sen de bilirsin o forma sýcak tutar adamý; çoooook sýcak..

koynunda uyut onu. hopa’ya giderken zigana daðlarý'na bakan gözlerinle bak ona. trabzonspor diye baðýran dudaklarýnla öp onu. söyle ona: “memedim, 22 yýl oldu þampiyon olamadýk. ama þampiyonluk için uþaklar hala uðraþýyor”

bir de kazým...

trabzon maçýný izleyenler arasýnda trabzon 100-0 yenilse bile televizyona en yakýn oturan, en çok çay içen, en çok baðýran ve lakabý kama yýlmaz olan birini görürsen bil ki o da benim babamdýr. senin gibi onu da kanser aldý bizden. bir bayram sabahý memedi de yanýna alýp benim için babama bir kez sarýlýr mýsýn ve söyler misin ona: “yýlmaz amca oðlun evlendi. 20 gün önce de kýzý oldu.ve kýzýna senin doðduðun köyün adý “alona” yý vermiþler. babasý alona’nýn kulaðýna ezan okuduktan sonra “þampiyon trabzon” diye seslenmiþ”.demeyi de unutma emi....

memede sýký sarýl. o daha çok küçüktür. söz. þampiyonluk kupasýný alýnca bir senin bir de memedin mezarýna getireceðiz. deðil 22 yýl, bin yýl beklesek dahi...

ben hayatýmda bu kadar duygulandýðýmý hatýrlamýyorum.abi hepimizin baþý saðolsun.
    T R A B Z O N S P O R

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

bu fotoðrafý da güzelmiþ... kazým abiyi hiç bir zaman unutmayacaðýz!
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Bu maç için arkadaþlarla beraber nasýl uðraþtýðýmýzý bilenler biliyor. o günkü ambyansa katkýda bulunup, Kazým Koyuncu'nun gururlanacaðý bir tabloya vesile olanlara tekrar teþekkür ediyorum. Karþý tribunden taraftarýmýzý izlemek ona nasýl keyif vermiþtir kimbilir.

Gözleri ve tebessümü aslýnda herþeyi anlatýyor...
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr MrbLack - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    37

müthiþ bir maç,müthiþ bi ADAM..seni unutmayacaðýz

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hepimiz öleceðiz kimimiz çok acýklý bir þekilde, kimimiz aniden, kimimiz belki de uzun yýllar yaþayacak. Þu kýsacýk ömürde önemli olan adam gibi yaþamak, kültürüne, insanýna hizmet edip gelecek nesillere bir þeyler býrakabilmektir. Kazým Koyuncu bunu baþardý ne mutlu kendisine....
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

lakerta - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    42

Salý akþamý trt2 de konseri vardý gerçekten kazým abimizin yerini hiç bir sanatçý alamayacak.O Enerji o yürek o sevda kimsede olamaz...Rahmetle anýyoruz ve lütfen Kazým abimizi artýk siyasi ve kendi çýkarlarý için kullanan insanlardan uzak tutalým...
    HERYERDE YILDIZ VARDIR AMA AY BIR TANEDIR.....

keramiya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ALLAH rahmet eylesin tekrardan sanki acýmýz tazelendi
    TS yaz 6761 e gönder..

zisinoli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    56

Darlandum gene/Yapmayýn böle uþaklar/ALLAH/Hepinize uzun ömür versin/Gidenlerin mekanýný cennet...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Resim süper ama resmin ana konusu ''Kazým Koyuncu posterini Avni Aker'e asalým''.Bence bunu söylemek için Kazým Koyuncu'nun bu tarz resimlerini buraya koymak doðru deðil.Sonuçta hüzün veriyor insana...

Kazým Koyuncu her zaman yüreðimizin en güzel köþelerinden bir tanesinde yeri hazýrdýr.Ama artýk þu posterini Avni Aker'e asalým lafý beni rahatsýz ediyor.Bu konuda daha önce posterin asýlamamasý ile ilgili bir çok açýklamalar yapýlmýþtý.Hala daha ýsrarla bu konuyu gündeme getirmekteki amacý anlayamadým.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

Ýslam Sezer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Arkadaþýn minibüsüyle 18 arkadaþ gitmiþtik o maça ve o gün çok mutluyduk.Orda onu görememiþ olduðumu öðrenmek ise þimdi bana çok büyük bir acý verdi.Makamý cennet olsun abimin...
    Adam aldýrmada geç git, diyemem aldýrýrým.
    Çiðnerim, çiðnenirim, hakký tutar kaldýrýrým!

Özsu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Nur içinde yatsýn Kazým abimiz.. Ahhh ahhh içimizdeki acý hiç geçmedi , geçmycekte..
    Þampiyonluk için bekliyoruz..

Mehmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    59

Yaþantým da güzel günlerim olduðu kadar
    zor günlerim oldu.
    Çok zor günler geçirdim.

Buna raðmen;
    Hayatý seven hep umutla bakan umutlarýný yitirmeyen
    Gerektiðinde agresif gerektiðinde masum olurum ama
    en kötü yaným kýyýmsýz olmamdýr. Üzüntü veren olaylar için aðlama
    duygularýma yenik olurum. Yine aðladým oruç oruç þimdi..

Ahým þu güzel takýmýn güzel taraftarýnýn halinden anlamayan yöneticileredir.
    Þu intaar eden çocuðun da bizim Görele'den olmasý beni ayrýca üzüyo duygulandýrýyor.

Ýnþallah özlediðimiz o mutlu günleri göreceðiz birlikte.

mitralyoz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Koyverdun gittun bizi oyyyyyyyyyyyy......
    de get nuri albayrak

deniz_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Alýntý Badaloðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Resim süper ama resmin ana konusu ''Kazým Koyuncu posterini Avni Aker'e asalým''.Bence bunu söylemek için Kazým Koyuncu'nun bu tarz resimlerini buraya koymak doðru deðil.Sonuçta hüzün veriyor insana...

Kazým Koyuncu her zaman yüreðimizin en güzel köþelerinden bir tanesinde yeri hazýrdýr.Ama artýk þu posterini Avni Aker'e asalým lafý beni rahatsýz ediyor.Bu konuda daha önce posterin asýlamamasý ile ilgili bir çok açýklamalar yapýlmýþtý.Hala daha ýsrarla bu konuyu gündeme getirmekteki amacý anlayamadým.

Hala ýsrar ediyorum çünkü ona karþý görevimizi tam anlamýyla yerine getirmediðimizi düþünmüyorum.Ayrýca hangi takýmýn böyle bir deðeri var hangisinin.Stat ýþýklarý demþtiniz indirilmesinin nedenini peki stadta baþka bir yer yok mu?(Örneðin;Yol tarafý Kale Arkasý)

Bu arada bu kadar kiþiden tek siz neden bu konu hala tartýþýlýyor dediniz hem de yönetici olarak.Yöneticiler olarak bu konuyu daha ciddiye alýr düþünmüþtüm ,istemiþtim ki bir yönetici çýkýp yönetimle konuþtuk tekrar asacaðýz demesiydi,ama kimse birþey demedi.Ne diyim üzgünüm.Ayrýca son cümlenizi anlayamadým,hala ýsrar etmekte ki amacým sevgiden baþka ne olabilir ki...
    Konu deniz_61 tarafýndan (06.10.2006 Saat 13:38 ) deðiþtirilmiþtir.
    TRABZONSPOR'U SEVÝYORSAN,KÜFÜR ETME,SEYÝRCÝSÝZ OYNAMAYA MAHKUM ETME TEPKÝ GÖSTERECEÐÝMÝZ KÝÞÝLERÝN YERLERÝ BELLÝ AMA SAHA YERÝ DEÐÝL

Misina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý deniz_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar aþaðýda ki fotoðrafa dikkatlice bakýn.Bize çoook yakýn olan biri var orda, tanýyabildiniz mi?Resmin tam ortasýnda bize gülümsüyor.Evet o KAZIM KOYUNCU. Ýstanbulspor-Trabzonspor maçýnda her zaman ki yerini almýþ o hasta haliyle.Tabi ki
    5-0 yeniyoruz.Kanser olmuþ,o güzelim saçlarý dökülmüþ ve belkide bu hayatýnda ki son maçý olduðunu bile bile inatla bize ve hayata gülümsüyor, ama þimdi bakýnca biz gülümseyemiyoruz Kazým abim.
    Kazým Koyuncu posterinin stada asýlmasýnda hala ýsrar ediyorum.

eline saðlýk yazdýklarýna katýlýyorum.Ve taraftar olarak Kazým Koyuncu için biþeyler yapmamamýz gerektiðini düþünüyorum.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Baþýmdan Mezarlýðýn,
    Seher Aydýnlýðýnda Taze Ýnsan Yanýk Benzin Kokusu

galyanlim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

memedin resmi varsa onu da asalým abi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý deniz_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hala ýsrar ediyorum çünkü ona karþý görevimizi tam anlamýyla yerine getirmediðimizi düþünmüyorum.Ayrýca hangi takýmýn böyle bir deðeri var hangisinin.Stat ýþýklarý demþtiniz indirilmesinin nedenini peki stadta baþka bir yer yok mu?(Örneðin;Yol tarafý Kale Arkasý)

Bu arada bu kadar kiþiden tek siz neden bu konu hala tartýþýlýyor dediniz hem de yönetici olarak.Yöneticiler olarak bu konuyu daha ciddiye alýr düþünmüþtüm ,istemiþtim ki bir yönetici çýkýp yönetimle konuþtuk tekrar asacaðýz demesiydi,ama kimse birþey demedi.Ne diyim üzgünüm.Ayrýca son cümlenizi anlayamadým,hala ýsrar etmekte ki amacým sevgiden baþka ne olabilir ki...
    Kazým Koyuncu, Trabzonspor taraftarý ve BMN için özeldir.Bu konuda kimse ile tartýþmakta deðildir amacým.Benim dikkat çektiðim konu durup durup ayný konu ile baþlýklarýn açýlmasý konusudur.Konuyu farklý yerlere çekmeyelim.

Yöneticiler bu konularý yeterince ciddiye alýyor merak buyurmayýnýz.Öyle olmazsa o poster yapýlmazdý ve Kazým Koyuncu'ya (baþka bir taraftar grubundan aldýmý bilmiyorum)BMN adýna kendisine son konserinde plaket verilmezdi.Herþeyin bir sýrasý var.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sevgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Ýstanbulspor-Trabzonspor maçý kýzlarý bir araya toplamak için çýrpýndýðým bir gündü bir orda bir burdaydým koþuþtururken birden Kazým Koyuncuyu kýrmýzý beresiyle karþýmda gördüm ve duraksadým kendimi inanýlmaz derecede kötü hissettim hýçkýrýk boðazýmda düðümlendi ve hýzla arkadaþlarýn yanýna gittim.Bir süre sustuktan sonra Kazým Koyuncu ilerde diyebildim.Ölüm haberini aldýðýmdada þimdide o hali gözümün önüne geliyor,gözlerim doluyor ve keþke görmeseydim diyorum
    Kazým Koyuncu seni çok seviyoruz ve her zaman seninle birlikte olacaðýz

Turan AKYILDIZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

offf offf aðlayasým geldi þimdi ha.ula nerden açtýnýz bu konuyu bilmemki bu oruçlu oruçlu hüzünlendim þimdi.sen rahat uyu müziðin asi çocuðu karadenizin þair ceketli çocuðu 22 yýl deðil yüz yýl sürse bile bilki þampiyonluk kupasýný çok sevdiðin trabzonsporun mutlaka getirecektir.offf koy verdin gittin bizi ...
    t.akyildiz

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

içim bir fena oldu be onu çok özlüyorum

Nereden
    Trabzon

resim konuþuyor zaten... yoruma gerek yok bence

ayrýca 61. mesajým da kazým abiye denk geldi...

BOZOHAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

valla bende kötü oldum. bu kadar trabzonspor sevdalýsý bir insan... çok geç farkedildiði kanýsýndayým.

galyanlim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

abi deðil 22 sene 10000000000000 senede geçse o kupayý alýp onlara götürecez

Trabzonspor Kongre Üyesi

Enes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    38

rabbým nasip ederde kupayla zýyaret ederýz mezarýný ýnsallahh

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)