Sayfa 3951 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 2951 3451 3851 3901 3941 3949 3950 3951 3952 3953 3961 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100009 adet sonuctan sayfa basi 98,751 ile 98,775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası -9-

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Waris Çin iddialarına baya bi güldü.
    Waris'i ne zaman sahada görsem aynı şeyi ben de yapıyorum.

- you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Poor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Duyumcularimizdan da ses yok. Firtina oncesi mi yoksa??
    2010 2011 takımıni kurmamiz icin cardozo yerine sprinter bi forvet lazim. Cardozoyu buraga attigin gibi paslar atip kosturamazsin.

Bizim oyniyacagimiz oyun klasik buyuk takim oyunu. Rakip sahada top tutup bosluk ariycaz ortalarla cardozoyu beslicez. Bunu da top kullanmasini bilen orta saha ve beklerle yapabiliriz. Bizde suan ikisi de yok.

Poor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Bosingwa sakat diye yok dedim. Linc etmeyin hemen.

Reis ilk yari hem yattaranin hem serkan balcinin görevini yapti valla helal olsun..

Buarada serkan da fena bek degildi he. Ben seviyodum.
    Konu Poor tarafından (09.06.2015 Saat 19:03 ) değiştirilmiştir.

Alika87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dandik süper lig için diyorum. avrupa dan elit takımları, elit oyuncuları saymayalım şimdi. onlar konu dışı. ayrıca adamların ön liberoları bizim ligde pogba olur, seviyeyi yükseltmeyelim. ))
    onlar Swansea, Celta Vigo, Werder Bremen, Genua gibi takimlara karsi oynuyor, bizde Akhisar, Mersin yada Sivasa karsi. Kendileri daha güclüyse, rakipleri de Güclü. Yani onlar ön Libero kullaniyorsa, biz neden kullanmiyalim?

Ikili cift yönlü orta saha yok artik. Beklerin ofansta önemi ve etkisi cok artti modern futbolda, böylece ön Libero sart. Tabi beklerin Cale ve kismen Serkan Balci gibi defansif oyuncular ise, o zaman ön liberosuz oynarsin. Ama iki tane ofansif bek + ön Libero hücumda cok daha etkili ve bu yüzden büyük takimlar (kücükler de aslinda) ön liberodan vazgecmiyor.

Nereden
    Ankara

Şu Mbiayı bi halletsekte rahata kavuşsak ya. Benim için namus meselesine döndü
    #TRABZONSPOR#

Pasarella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herkese iyi akşamlaar son gelişmeler nedir arkadaşlar
    TRABZONSPOR BİR SEVDA...HAYDİ FIRTINAA!

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    m'bia da 4 2 3 1 düzeninde oynuyor. merkezde tek başına durmuyor.oyuncu tipi olarak baya önlibero saydığım isimler ama 2'li ortasaha düzeninde oynuyorlar. yoksa veli'nin oyunu yönettiği bir maçına rastlamadım. sen oyun düzeni olarak önliberoya karşıysan onu anlarım.ben de ikili olarak oynamanın daha iyi olduğunu düşünüyorum.

mbia yı hiç izlemedim, kamerun maçı saat kaçta bilmiyorum ama link felan bulup izlemeye çalışacağım. ön stoper diye tabir ettiğim türden çıkarsa iki elim kafamda düşüncelere dalarım sessiz sessiz söverim herhalde.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

mbia ispanya liginin en az top kazanan adamlarından biri. mbia gelir bourceanu mbiayı keserse burada herkes şaşırmasın.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Alıntı Pasarella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi akşamlaar son gelişmeler nedir arkadaşlar
    Ne biliyorsan o hiç bir gelişme yok

Nereden
    İstanbul

Süleyman Hurma Belçika ya Mbia için mi gitmiş heralde Dr Kongo-Kamerun maçı Belçikadaymış

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Es Es’te İbrahim Sissoko sözleşmesini tek taraflı fesh etti.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    İstanbul

Erkut Öztürk ‏@ErkutOzturk

Trabzonspor Sportif Direktörü Süleyman Hurma Belçika'da Dr Kongo-Kamerun maçını izleyecek. Akşam ya da yarın imza fotoğrafını görürüz.

Nereden
    Hatay

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Es Es’te İbrahim Sissoko sözleşmesini tek taraflı fesh etti.
    Bizimle oynayan 2 maçı video yapsın istediği takıma transfer olur.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Alika87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onlar Swansea, Celta Vigo, Werder Bremen, Genua gibi takimlara karsi oynuyor, bizde Akhisar, Mersin yada Sivasa karsi. Kendileri daha güclüyse, rakipleri de Güclü. Yani onlar ön Libero kullaniyorsa, biz neden kullanmiyalim?

Ikili cift yönlü orta saha yok artik. Beklerin ofansta önemi ve etkisi cok artti modern futbolda, böylece ön Libero sart. Tabi beklerin Cale ve kismen Serkan Balci gibi defansif oyuncular ise, o zaman ön liberosuz oynarsin. Ama iki tane ofansif bek + ön Libero hücumda cok daha etkili ve bu yüzden büyük takimlar (kücükler de aslinda) ön liberodan vazgecmiyor.

swansea ile, bremen ile de mersin i, sivas ı karşılaştırmayalım o kadarda değil yaw. sen hep olaya bundesliga penceresinden bakıyorsun. dandik süper lig i alman, ingiliz ligleriyle karşılaştırman zaten başlı başlına hata.

günümüzde asıl çift yönlü box to box orta sahaların önemi arttı, tam tersi yani. herkes modern orta saha diye bu tip oyuncuları kovalıyor, tolgay mesela tam aradığımız isimdi, bundesliga da rağbet görmeyen adam süper lig in flaş transferi oldu, yıldız statüsüne yükseldi. bize bu tarz birisi lazım.

illa ön libero oynatacaksak dediğin gibi bekler çok önemli ve ek olarak mutlaka ofansif yaratıcılığı olan, vızır vızır çalışacak bir isim daha alınması gerekir yani 4-3-3 oynayacaksak sadece mbia yetmez, ekici nin yanına bir kardeş daha lazım.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    Almanya

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    swansea ile, bremen ile de mersin i, sivas ı karşılaştırmayalım o kadarda değil yaw. sen hep olaya bundesliga penceresinden bakıyorsun. dandik süper lig i alman, ingiliz ligleriyle karşılaştırman zaten başlı başlına hata.

günümüzde asıl çift yönlü box to box orta sahaların önemi arttı, tam tersi yani. herkes modern orta saha diye bu tip oyuncuları kovalıyor, tolgay mesela tam aradığımız isimdi, bundesliga da rağbet görmeyen adam süper lig in flaş transferi oldu, yıldız statüsüne yükseldi. bize bu tarz birisi lazım.

illa ön libero oynatacaksak dediğin gibi bekler çok önemli ve ek olarak mutlaka ofansif yaratıcılığı olan, vızır vızır çalışacak bir isim daha alınması gerekir yani 4-3-3 oynayacaksak sadece mbia yetmez, ekici nin yanına bir kardeş daha lazım.
    Yani Arsenal - West Brom ve Trabzon - Akhisar arasinda ki güc farki birbiriyle kiyaslanmayacak büyükmü?

Kovalabiliyorlar, ama ayni zaman hic biri ön Liberodan vaz gecmiyorlar. Tolgay Bundesliga'dan neredeyse kovuldu, bizim türk balon takimlari haric bir tane adayi bile cikmadi. Ön liberosuz olmaz, olmayacak ve futbolda büyük revolusyon olmazsa 5-10 sene sonra takimlar hala ön liberoyla oynayacak.
    - 1 Kaleci
    - 2 Stoper
    - 2 Ofansif bek
    - 1 ön Libero
    - 2 merkez orta saha
    - 2 Kanat yada Kanat forvet
    - 1 Santrfor

modern futbolun sablonu bu. Git bak bi sistemden disari cikan kac takim var (italyanlar haric).

Nereden
    Almanya

Alıntı echoes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bu önliberonun gereksizliği, modern futbolda yerinin olmayışı falan direkt kolpa. ön liberonun hücum gücünün yüksek olması gerekliliği de boş muhabbet. herkes tutturmuş hücumcu önlibero diye. krychowiak olsun medel olsun topal olsun ersun hoca'nın tam isteyeceği tipte önlibero oyuncuları. hangisinin ofans yönü ne kadar kuvvetli?
    hcumcu ön Libero mu olur? Böyle sacma bir kelime olamaz

ozzy! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mbia Trabzon'da haberi doğru mu?
    ''Adalet yumruklarının gücü kadardır''

OĞUZHAN061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

http://www.mackolik.com/Futbolcu/229...e-Mbia-Sevilla
    http://www.mackolik.com/Futbolcu/441...howiak-Sevilla
    sevilla'nın 2 ön liberosunun istatistiklerine bakmanızı tavsiye ederim.Bu m'bia yı fazla izlemedim ama zokoradan tek artısı 4 gol atması bence..
    http://www.mackolik.com/Futbolcu/133...ni-Trabzonspor medjani
    Konu OĞUZHAN061 tarafından (09.06.2015 Saat 19:21 ) değiştirilmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Yani Arsenal - West Brom ve Trabzon - Akhisar arasinda ki güc farki birbiriyle kiyaslanmayacak büyükmü?

Kovalabiliyorlar, ama ayni zaman hic biri ön Liberodan vaz gecmiyorlar. Tolgay Bundesliga'dan neredeyse kovuldu, bizim türk balon takimlari haric bir tane adayi bile cikmadi. Ön liberosuz olmaz, olmayacak ve futbolda büyük revolusyon olmazsa 5-10 sene sonra takimlar hala ön liberoyla oynayacak.
    - 1 Kaleci
    - 2 Stoper
    - 2 Ofansif bek
    - 1 ön Libero
    - 2 merkez orta saha
    - 2 Kanat yada Kanat forvet
    - 1 Santrfor

modern futbolun sablonu bu. Git bak bi sistemden disari cikan kac takim var (italyanlar haric).
    katılıyorum.
    peki sizce tolga ciğerci gibi kucka gibi veya fellaini gibi adamlar bu sistemin merkez orta sahası olarak iş yapabilirler mi? ben bu isimleri daha çok 4-2-3-1 için uygun görüyorum.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

hcumcu ön Libero mu olur? Böyle sacma bir kelime olamaz
    ofansa katkı sağlayan ön libero işte, topla rakip ceza yayı civarı fazla kes buluşan oyuncular. hani forum jargonuyla zokora gibi olmayan ön libero.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı ozzy! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mbia Trabzon'da haberi doğru mu?
    twitterdaki trolleri diyorsun sanirim
    milletle dalga geciyorlar
    nick ve kullanici isimlerine bakarsan anlarsin
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

ozzy! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    twitterdaki trolleri diyorsun sanirim
    milletle dalga geciyorlar
    nick ve kullanici isimlerine bakarsan anlarsin
    Bi an görünce heyecanlandım. Önceki uçak fotoğraflarını hortlatmışlar. Amramat ve Mbia için borsaya bildirildi haberleri de baya bir dönüyor.
    ''Adalet yumruklarının gücü kadardır''

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ben şahsen takımın toplam direnci, pres yapan oyuncular, oyun düzeni gibi konulara karşı takıntılıyım.ayrıca takımdaki yıldız sayısı, altyapıdan gelen oyuncular ve beraber oynama süreleriyle de çok ilgiliyim. çünkü ne zaman iyi, başarılı bir takımı incelemeye kalksam bu konularla ilgili baya veri görüyorum.

her başarılı takımın kendine has bir oyun pratiği var.tek maç izleyip hiç bir şey yapmıyor dediğiniz oyuncu sezon genelinde takımın direncli olmasında büyük pay sahibi olabiliyor. öndeki oyuncuların rahat hareket etmesi, geri dönüşlerde takımın defansına ve ortasahasına güvenmeleri çok önemli. defansta ve hücumda brbirinden kopmayan takımlar başarılı oluyor. bunu sağlayacak olan da ortasahadaki ikili veya üçlü. oyuncu tipleri tek tek benim için önemli değil.toplam olarak ne sağladıkları önemli. takımın yüksek enerji, defansif disipline de ihtiyacı var, yüksek pas yüzdesine de ihtiyacı var.

pirlo-gattuso, scholes-keane gibi ikililer zamanında en başarılı takımların ortasahasını taşıdılar. tek başlarına mükemmmel, her yönden yeterli oyuncular değildiler ama kurdukları ortaklık mükemmeldi. iyi takım olmak biraz da arkadaşına ihtiyaç duymaktan geçiyor galiba.

Nereden
    Almanya

Alıntı echoes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ofansa katkı sağlayan ön libero işte, topla rakip ceza yayı civarı fazla kes buluşan oyuncular. hani forum jargonuyla zokora gibi olmayan ön libero.
    medjani iste, daha ne ariyoruz

Nereden
    Hatay

Alıntı ozzy! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi an görünce heyecanlandım. Önceki uçak fotoğraflarını hortlatmışlar. Amramat ve Mbia için borsaya bildirildi haberleri de baya bir dönüyor.
    Borsaya bildirilse yedi cihan duyar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)