Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 167 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Artık Hücum Futbolu Oynayan Bir Trabzonspor İstiyorum!

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Ya huseyinle kalakmiyoruz hucuma.Musa bence defans onunde oynamali oynarsa kardom
    Jefi
    ??* Fatih Stephanov Murat Ocak

Syzmek
    Gokdeniz Marcelinho Musampa
    Umut Ersen
    Ya biz Cem denen Usagi unuttuk
    13 Vitor Hugo

Nereden
    İstanbul

ziya hoca bence kendini aşmış gene korkak ama eskisi kadar değil ... eski ziya dogan dan iyi ... eger hüseyini satarsak ki umarım satarız o zaman çok sorun çözülür .. bence ön libero da şimek ve musabma oynarsa takım çok daha iyi görünür ... ziya dogan asla ama çift forvet oynamaz ... kendini keser gene oynamaz maglup olursak hariç ..3 ön libero hemde hucum güçleri sıfır ...oha yani oha ... gerçi çok da kızmak gereksiz kimi koyacak formsuz şimek ve musabma yı koysa şu an için daha kötü olur .. ah yattara ah gene yoksun

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ne savunması Allah aşkına? Savunma yapmak sahanın 70-80 metrelik kısmını rakibe bırakıp ceza sahası civarında kümelenmekten mi ibarettir. Doğru yerlerde durulsa ona da razı olacağım ama nerde? Trabzonspor'un son 10 senedir yediği gollere bir bakın! Büyük bir kısmı savunma yaptığımızı iddia ettiğimiz anlarda yenmiştir. Modern futbolda savunmanın ana felsefesi topu kendi kale ve ceza sahandan mümkün olduğunca uzak tutmaktır. Bizim müdafaa oyuncularımız topu kendilerinden uzak tutarak bu prensibi bayağı çarpıtıyorlar.

Ayrıca savunma en ileri uçtaki adamdan başlar. Kendi kaleniz önünde kapılan topla bir adamınızın 80 metre depar atarak ya da ileri vurulan topları yakalayıp tek başına bütün rakip defansla boğuşarak gol pozisyonu üretme ihtimali çok zayıftır. Rakibi çıkarken bastırma, orta sahada top dolaştırma gibi olmazsa olmaz meziyetler bizde maalesef yok. Hoca Osasuna'nın nasıl savunma yaptığını da mı görmedi.

Bu arada Szymkowiak'ın akşamki performansı hiç de fena değildi. İnşallah daha da iyiye gider.

Ziya Hoca'nın bir önceki döneminde derbi başarısızlığından şikâyet edenler vardı. Şimdi de derbi dışında maç kazanamıyoruz. Bunun ortasını bulmak için Hoca'yı bir daha gönderip geri çağırmamız mı gerekiyor? Ya o zaman hepsini kaybedersek?!...Resmen TrCell Süper Ligi'nin Köroğlu'su olduk. Zenginden alıp fakire veriyoruz. Bu gidişatla şampiyonluk büyük hayâl olur.
    Konu poetricus tarafından (03.10.2006 Saat 20:39 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

ben dün akşam canlı olarak izledim takımı. tek diyeceğim bu takımı bu kadar defansif kafalı adamla oynatmak bu kadroya ve seyirciye ihanettir.
    not:szymek, son 1 seneden beri gördüğüm en istekli szymekti...

Nereden
    Hakkari

Hüseyin ile bu takım nasıl hücuma kalkacak anlamıyorum doğrusu. Bu adamın maç boyunca ilerideki oyuncuya verdiği pas 1 veya 2 dir... Kağnı gibi ilerleyen bir orta saha ile nasıl olacak o da başka bir mesele..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı sweetrose Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hüseyin ile bu takım nasıl hücuma kalkacak anlamıyorum doğrusu. Bu adamın maç boyunca ilerideki oyuncuya verdiği pas 1 veya 2 dir... Kağnı gibi ilerleyen bir orta saha ile nasıl olacak o da başka bir mesele..
    önlibero mevkiine ümit karanın transfer edilmesi için talepte bulunalım..çok hücüm ederiz manyak olur dimi..

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fatih manyakmısın olum bence oraya titayı alalım !

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı onurkaradeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fatih manyakmısın olum bence oraya titayı alalım !
    bazen diyorum acaba çok mu şey bekliyoruz insanlardan..elimize kalem kağıt alıp futbol oyun sistemini,bu sistemde farklı tarzda oyunculara ihtiyacımız olduğunu,o oyuncuların hepsinin göze hoş gelen futbol oynayamayacağını anlatmamız mı lazım acaba?

firidin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bazen diyorum acaba çok mu şey bekliyoruz insanlardan..elimize kalem kağıt alıp futbol oyun sistemini,bu sistemde farklı tarzda oyunculara ihtiyacımız olduğunu,o oyuncuların hepsinin göze hoş gelen futbol oynayamayacağını anlatmamız mı lazım acaba?

sana tugay KERİMOGLUNU öneririm arkadasım yok o olmadı dersen EMRE BELÖZOGLUnu öneririm(hüseyinin oynadıgı mevkide)İngiltere liginde oynayan topçular ki bence Türkiyenin yetiştirdigi ender futbolculardan biridirki(emre) bak sen su tesadüfe hüseyinin oynadıgı yerde oynuyor demekki oluyomus dimi kardesim oluyomus!!!!!!göze hos gelen futbol her mevkide oynanıyormus!!!sadece hücümcular iyi futbol oynamaz(göze hos gelen futbol)tamam kabul ediyorum defans futbolcusunda o kadar iyi bi teknik olması sart degil ama oyunu geride kurucak futbolcunun teknik kapasitenin yüksek olması grekmiyormu?zira oyunu geriden KURMAKTAN bahsediyoruz!!!ayrıca bilmem farkındamısın önliberodaki adamın atamadıgı topun daha zorunu(kaleci kalesinde varken)setepanov(DEFANS OYUNCUSU)attı.

saygılarımlaaa.......

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

defansif oynamıyoruz biz ama çok defansif oyuncu var sahada şu 3 ün 1 tanesini oynatmaması lazım artık bence ferhat ı oynatmamalı en ii defans hücumdur die boşuna demediler hasan ve ferhat çıktıktan sonra biz defans gücümüzü kaybetmiş görünmememize ramen atak yemedik ziya hoca bunu düşünmeli benim umudum çok fazla takımdan

Nereden
    İstanbul

şimek toparlanıyor sanırım

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

ATAK OUT, DEFANS IN ==> ben demiyorum kupa kazananlar diyor

Nereden
    Hakkari

Alıntı agantha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi kupa kazananlar diyor bilmiyorum ama şu ana kadar defansif futbolla bir lazaroni şampiyon olmuştur... Forvetsiz bir takımı şampiyon yapmak ütopya olsa gerek

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı agantha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam bu söyledikleri doğru olabilir ama bunu söyleyenlerin takımlarındaki oyunculara bakmak gerekir Trabzon şu anda elindeki futbolcularla sadece hücum oynayabilir hemde mükemmel hücum bu silah elinde iken rakibe hasan-hüseyin-ferhat silahını vermek tamamen yanlış bir taktiktir eğer elinde apiah ve aurello var ise defans dörtlüsünün önüne koy bunları gözün kapalı şampiyon olursun ama hasan ile hüseyin ile ferhatla bu sistem tutmaz tutmaz tutmaz...
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Alıntı TSunami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla ben de ortasaha futbolu oynayan takım istiyorum.
    en azından ortasaha futbolcusu olan takım istiyorum.

orta sahasız bir takım ne defans yapabilir ne de hücum.
    bunun başka bir izahı yok...

hucuma kalkacagız orta sahayı havadan hüseyine topu carptıramdan gecmek zorundayız ne yazık kii.. rakip atak yapacak orta alanı yürüme gececekk.. bu takım bunca eksikle cok iyi yerlerde valla
    Trabzonspor

oskayb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

konuyu savunma futbolu-hücüm futbolu gibi kesin çizgilerle birbirinden ayırıp bütün yorumları bu ayrım üzerinden yapmak baştan yanlış bence. çünkü futbolda artık ne savunma eski klasik savunma ,ne de hücum eski klasik hücum anlayışı ile yapılıyor. futbol daha çok basketbola benzemeye başladı ,yani top sizde iken herkes toplu olarak hücumda ,top kaybedildiğinde kaybedildiği yerde ve kaybedildiği andan itibaren herkes savunmada . bu anlayışta yine klasiğin dışında savunmacılar ve forvetler gerektirmekte , çok yönlü ,çok koşan , oyuncu tipi.
    bence takımımızı , oyuncularımızı ve oyun sistemimizi (hocalarımızı)bu mantalite üzerinden eleştirmek ve değerlendirmek daha doğru.
    TERKETMEDI SEVDAN BENI

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

fanatikte yazan habere göre ibrahim akınla tekrar ilgileniliyomuş
    inş. bu sefer almayı başarırlar

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sweetrose Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi kupa kazananlar diyor bilmiyorum ama şu ana kadar defansif futbolla bir lazaroni şampiyon olmuştur...
    yunanistan...
    VERENA (KIRANKAŞ)

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bizim oyunumuzun defansif futbolla ilgisi yok..hüseyin ve milan pozisyona girip gol atıyor..bu nasıl defansif anlayıştır. yunanistan pozisyona girmeden kornerlerle şampiyon oldu, o ayrı..bizim sorun, defansın önünde oynayanların teknik kapasiteleri.ikisi farklı şey...
    Rüyaları gerçeklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktır...

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

.ziya hoca geldiğinden beri defans oynatmadı bence.defansif özelliği olan oyuncularla oynamak defans oynamak değildir..orta sahayı kalabalık tutmak bugünün oyun anlayışlarında olmazsa olmazdır.orta sahaya hakim olana rakip dayanmaz.
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence ferhat-hüseyin-hasan 3lüsünden 2 si kesilip yerlerine szymek ve musampa oynamalı böyle oynarsak sorun kendiliğinden hallolur zaten
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Özgür Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hüseyin olmasın her zaman atak futbol oynarız biz
    Ne zaman atağa kalksak ve hüseyin e top gelse geri oynuyor...
    Bunu anlamış değilim hala

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

defansif oynamıyoruz defansif oyuncularımız ın sayısı fazla sadece ankaragücü maçında kim diyebilirki defansif oynadık defansif oynayan takım 10 dan fazla gol pozisyonuna girmez
    birde defansif anlayışla şampiyon olan italya ve yunanitan var

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

4-3-2-1 Sistemi defansiftir. Özellikle de genelde sabit olan dürtlünün önünde oynayan üç kişi Ferhat Hüseyin ve Hasan gibi top kesmekte maharetli ama kullanmakta aciz iseler. Zaman zaman 4-2-3-1'e döndüğümüz oluyor ama değişen bir şey olmuyor.

Özsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar panik yok. Ziya hoca gelenden beri him maç kaybetmedik, ama gereksiz beraberlikler alarak puan kaybına uğradık. Ankaragücü maçındada çok şanssızdık. Her şeye rağmen Ziya Hocanın biraz daha ofansif çıkmasını bekliyoruz. En azından tek önlibero ile çıkmasını bekliyoruz. Her şey çok daha güzel olacak inşallah..
    Şampiyonluk için bekliyoruz..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)