Sayfa 51 Toplam 213 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5323 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Óscar René Cardozo

B.Yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Standart Ynt: Óscar Cardozo

Cardozo Benficayi ozledim demis..

Bunda abartilacak bir sey yok orda senelerini harcamis.. Dogal olarak ozlenir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Haberde ne ararsak onu bulabiliriz. Mevcut zamanda bize zarar vermek için kasıtlı da denilebilir haber için. Bende kasıt buluyorum şahsen ...
    9 # Osvaldo'

Tevez Apo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ozlesin kardeşim Özler tabiki bu beni ve hicbir Trabzonluyu uzecek bir haber değil. Sacma sapan haberler deryasi.
    TeVeZ Ap0
    RaB'La ARaNa GiReN ŞiFReYi ÇöZ !

gabriel omar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Adam yıllarını geçirdiği takımı ve Lizbon gibi bir şehri özleyebilir elbette bundan ne çıkar ?

Adam sahada mücadele ediyor mu ediyor,golünü atıyor,ben yıldızım bana laf geçiremezsiniz diye artistik hareketleri var mı ?O da yok.Hatta 90 + da oyuna girmekten bile gocunmuyor.E bundan gayrısı beni ne ilgilendirir , adam ister Benfica'yı özler ister Paraguay'daki köyünü.

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Standart Óscar Cardozo

Ersun hocayla cosacaktir
    keske tezahuratlara sigsaydin sen,ve keske bir siirle anlatilsaydi renglerine olan askimiz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çıplak gözle adamın nasıl mücadele ettiğine şahit olmasam şüphe edebilirdim belki...
    Hamiş

Erkan YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

avni akerin dolu tribünleri varken luzu nie özledin şaştım reis

SALDIRAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yattara'da özlüyor bizi ona bakarsanız Siz durun hele. Bu adam gollerine devam ettikçe ne haberler çıkacak.

"Cardozo A.Madrid yolunda" vs. vs.
    Bir Sevdasın Trabzonspor'um..

Samet GÜVEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Óscar Cardozo

Alıntı Emre İskender Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seni Samet Güven le oynarken hayal ettim Cardozo...

Neler kaçırdığını tahmin edemezsin...

O fırsatı kaçırdı maalesef.😎
    Oscar CARDOZO
    Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçek değeri gittikten sonra anlaşılacak olan bir sanatçı. Ortaçağ döneminde ''farklı'' olduğu için idam edilen insanlar gibi.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Armağan Dere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cardozo: Benfica'yı özledim

Trabzonsporlu Oscar Cardozo Türkiye'de bile eski takımının maçlarını izlediğini söyledi, "Benfica'yı özlüyorum" dedi.

12 Kasım 2014, Çarşamba Yorum Yaz A+ A-

Trabzonspor'un sezon başında Portekiz'in Benfica takımından transfer ettiği Oscar Cardozo eski takımıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Pasaportuyla ilgili konular nedeniyle Lizbon'a giden ve burada Portekiz basınına konuşan golcü oyuncu, "Benfica'yı özlüyorum" diye konuştu.

Cardozo, "Benfica'yı özlüyorum. Luz Stadı'nın ışıklarını özlüyorum. Portekiz'de Benfica'dan başka bir takımın formasını giymem. Kendimi farklı bir takımın formasını giyerken hayal bile edemiyorum. Orada bir çok yakın dostumu bırakarak ayrıldım. Ancak Benfica'nın maçlarını hala takip ediyorum. Örneğin Estoril maçını izleyebilmek için hemen otele koştum" dedi.

Benfica'nın parlayan yıldızı, Brezilyalı forvet Anderson Talisca ile ilgili görüşlerini de açıklayan Paraguaylı futbolcu, "Onu çok yakından tanıyorum. Gerçekten çok iyi bir oyuncu. Kendisiyle çıktığım ilk idmanda yeteneklerini fark etmiştim. Benfica'ya çok şey verecek ve zamanla daha da iyi olacak bir isim" değerlendirmesini yaptı.

Kaynak: Milliyet
    Klasik bir açıklama, uzun yıllar formasını giydiği bir takım hakkında böyle konuşması gayet normal.

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cardozo'nun nereye geldim ben? dediğini duyar gibiyim. adamın oynadığı takım boş tribunlere oynuyor (4-5 bin kişi ile) Benfica nereye Trabzonspor nereye? Adamın motive olmasını da bekleyemeyiz. Ancak karakterli futbolcu olduğundan sıkıntı çekmiyoruz

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı SALDIRAY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yattara'da özlüyor bizi ona bakarsanız Siz durun hele. Bu adam gollerine devam ettikçe ne haberler çıkacak.

"Cardozo A.Madrid yolunda" vs. vs.
    Çok merhametlisin renktaş, ben "Fener yolunda" başlığı bekliyorum.

Nereden
    Kuzey Amerika

Tam bir yok edici. Ceza sahası icinde topla bulusunca hem gol hem asist potansiyeli cok yüksek.. Bunun icinde cevresindeki oyuncuların cok hareketli olması ve bosluklara kacması lazım..

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben hala ceza sahasının dışından, sağ taraftan, sol köşeye gol bekliyorum

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Seyirci neden gelmiyor.Müthiş bir kadro kurulmuş süper oyuncular var.Neden gelmiyorlar.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Alika87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Salvio ve Gaitan yerine Yusuf Erdogan ve Fatih Atik gelmis, bu durumda bende özlerdim Benficayi

Hüseyin Başoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oynadığı futbolcuları ligi felan geçtim adam Benfica'nın stadından sonra bizim rezil çekirdekçi stadı görünce değil özlemek koşarak kaçmadığına dua etmek lazım.

Tacuara61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

İstanbul medyası yine iş başında ertem ahmet çakardan sonra şimdide fanatik. Bu demek oluyor ki çok iyi yoldayız

Doğan BULAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yattabareyle birlikte oynarlarsa çok daha fazla gol pozisyonuna girer ve atar diye düşünüyorum..
    Kızlar !! evlenecekseniz Trabzonsporlu biriyle evlenin. Senelerce çekmediği kahır kalmadığı halde Trabzonspor'u bırakmadıysa sizi hiç bırakmaz.

signal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

''Trabzon'da çay sever oldum. Sokakta yürürken kolumdan tutup işyerlerine oturtup çay içiriyorlar. Ne konuştuğumuzu ben de bilmiyorum ama bol bol sırtıma vurup gülüyorlar. Hep küçük bir balıktan bahsediyorlar. Onu yemeye başladığımda asıl gollerimi atacağımı söylüyorlar. Bunu da sonra öğrendim.''
    -Oscar Cardozo-

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

"Aslında değişiklik seven bir insan değilim. Benfica'dan gönderilmeseydim futbol hayatımı Lizbon'da tamamlar ve ömrümün sonuna kadar orada yaşardım. Trabzon'a gelmek ise kötü bir karar olmadı. Zaman zaman zor sıkıntılı ve kafa karıştırıcı günler yaşadım ama yeni bir ülke, yeni bir dil, yeni yemekler ve yeni insanlar... ama insanlar çok iyi, çok çabuk alıştım onlara. Onlar da beni sanki yıllardır tanıyorlarmış gibi davranıyorlar. Burada çay sever oldum. Sokakta yürürken kolumdan tutup işyerlerine oturtup çay içiriyorlar. Ne konuştuğumuzu ben de bilmiyorum ama. Bol bol sırtıma vurup gülüyorlar. Hep küçük bir balıktan bahsediyorlar. Daha zamanı gelmeyen. Onu yemeye başladığımda asıl gollerimi atacağımı söylüyorlar. Bunu da sonra öğrendim"

.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu adam gercekten bizim oyuncumuz dimi
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

signal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"Sırtıma vuruyorlar"
    Bu sözü çok komik. Bizim karadeniz insanını tanımaya başlamış. Konuşurken elimiz ayağımız durmuyor. illa karşı taraftaki kişiye bir şey anlatmak için vurmak, okşamak istiyoruz

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Tayfun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Aslında değişiklik seven bir insan değilim. Benfica'dan gönderilmeseydim futbol hayatımı Lizbon'da tamamlar ve ömrümün sonuna kadar orada yaşardım. Trabzon'a gelmek ise kötü bir karar olmadı. Zaman zaman zor sıkıntılı ve kafa karıştırıcı günler yaşadım ama yeni bir ülke, yeni bir dil, yeni yemekler ve yeni insanlar... ama insanlar çok iyi, çok çabuk alıştım onlara. Onlar da beni sanki yıllardır tanıyorlarmış gibi davranıyorlar. Burada çay sever oldum. Sokakta yürürken kolumdan tutup işyerlerine oturtup çay içiriyorlar. Ne konuştuğumuzu ben de bilmiyorum ama. Bol bol sırtıma vurup gülüyorlar. Hep küçük bir balıktan bahsediyorlar. Daha zamanı gelmeyen. Onu yemeye başladığımda asıl gollerimi atacağımı söylüyorlar. Bunu da sonra öğrendim"

Balık zamanı geldimi seyircilerde gelecek(!)
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

beratika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Niye sırtına vuruyonuz adamın ayıp

Oscar Cardozo: Trabzon'da hep küçük bir balıktan bahsediyorlar. Onu yiyince golleri atacağım

He bu arada Cardozo,hamsi küçük bir baluk da bakıp da aldanma,soyu çok kalabaluk yan gözüyle bakma
    Bordo Mavi bayrağım kanatlansın sonsuza.
    Genç, yaşlı, erkek, kadın; verdik omuz omuza.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)