Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 48 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 48 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziya Hoca?ya 22 gün ceza verildi!

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

dedigim gibi ya aslinda konu etmeye bile degmez bu.. yazan arkadaslar da öyle sanki çok büyük bir seymis gibi slogan seklinde yazmasinlar bence.. sakince bekleyelim maçi... ziya hocanin görüntülerde hakeme bir temasi var.. kolundan çekmeye mi çalisiyor ne.. anlamadim... herhalde ondan aldi cezayi... corleone gibi düsünmek dah mantikli olacak..

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Pozisyonu görmedim ama bildigime ve duyduguma göre sahaya girmis.Ve sahaya girdigine göre federasyon hakli olarak gerekeni yapmak zorunda.Hakli bir karar duyduguma ve bildigime göre.Bana ters gelen taraf 20 günün fazla olmasi.

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu resme bayildim. Ama o masum hiçbir seyden haberi olmayan hayvanin ne günahi vardi? "Konu etmeye degmeyecegine" katilmiyorum. Bizi asindarmaya böyle ufak ufak basliyorlar; sonra sira büyük oyunlara geliyor. O cezayi verenler binlerce telefon, fax ve mail almaliydilar ki bu camianin sahipsiz olmadigini ve her kusun etinin yenmeyecegini görsünler!

Nereden
    İstanbul

Neden ceza verilmemeliydi sizce?

Tahkim kurulu basurcu emre'yi (asik) affetti (ne akla mantiga ve af sinirlarina dayanarak). Fakat kirmizi kart gören ve itiraz eden ouncusunu disari çikarmak için OYUNUN DURDUGU BIR ANDA bir anlik alan ihlali yapan Ziya Hoca'mizi bu kritik dönemde tribüne gönderdi. Bildigim kadariyla o maçta Ziya Hoca'miz bir ihlal yapti, a.gücü hocasi maçi sahanin içinde geçirdi neredeyse. Eeee bu ne simdi is mi? Aklim dimagim almiyor, gerçekten söyleyecek söz bulamiyorum. Allah en hayirlisini verir insallah. Allah hakliyi haksizi ayirt eder, Allah bu adamlari islah etsin.

Milli takim rezaletinin üzerine bu ceza rezilligini ortaya çikaran fenerasyona [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı osmanozcilingir Nickli Üyeden Alıntı

ayni sekilde diyarbakirin hocasi ümit kayihan sahaya girdi gol sevincinin turunu atti ama ceza almadi.

Guests
    Ziyaretçi

BESIKTAS - Fenerbahçe maçinda Nobre'ye yaptigi el hareketi kameralar tarafindan tespit edilen ve PFDK tarafindan iki maç ceza verilen Emre Asik'in cezasi sürpriz bir sekilde kaldirildi. Tahkim Kurulu dün yaptigi toplantida Besiktas'in itirazini inceledi. Inceleme sonunda kurul, esitlik ilkesine uygun olmadigi gerekçesiyle 4'e karsi 1 oyla ceza kararini bozdu.

futbol futboldan çikmazsa bundan sonra iyi herkes birbirini parmaklamaya basliycak gibime geliyor.

ha unutmadan bu hareketin cezasi kaldirildiysa ziya hocaninda kesin kalkicaktir kimse kafasini takmasin.Edited by: ÖzGüReisEsenLer

Analyzer
    Ziyaretçi

Ziya hocaya ceza verilmesindeki amac, hepimizin bildigi gibi Trabzonspor camiasini germektir. Büyük maclar öncesi gerilime girmenin zararlarini hepimiz biliyoruz zaten. Eger bu yüzden gerilime girersek, onlarin amacina hizmet ederiz. Sakin olmakta yarar var.

Nereden
    İstanbul

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı osmanozcilingir Nickli Üyeden Alıntı

ayni sekilde diyarbakirin hocasi ümit kayihan sahaya girdi gol sevincinin turunu atti ama ceza almadi.

Maçtan sonra degil miydi o

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı Analyzer Nickli Üyeden Alıntı
    Ziya hocaya ceza verilmesindeki amac, hepimizin bildigi gibi Trabzonspor camiasini germektir. Büyük maclar öncesi gerilime girmenin zararlarini hepimiz biliyoruz zaten. Eger bu yüzden gerilime girersek, onlarin amacina hizmet ederiz. Sakin olmakta yarar var.
    Bence de sakin olmakta yarar var. Bu tür polemiklere kapilirsak, gerek futbolcular gerekse taraftar olarak konsantrosyonumuz bozulur ve oyunlarina geliriz. Ziya Hoca'nin trübünde olmasi dezavantaj gibi gözükse de, bu sorunu biz Cts.günü rahat asariz.

Nereden
    Trabzon

madem ceza verilmis simdi bekleyip cezali oldugumuz süreçte hocanin olmamasinin nasil etkileyecegini görecegizama bu federasyon böyle bir ceza verdiyse kesin olumsuz biseydir, bizimle ilgili hayirli bir rüya görmez ki bunlar.

GenTLeMaN 2 grafiginde harika olmus, eline saglik[img]smileys/smiley36.gif[/img]

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı GenTLeMaN Nickli Üyeden Alıntı

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

haberlerin birinde duyduguma göre hakem raporunda ziya dogan için ''hakeme ulan dedi'' diye yazmis ama ziya dogan da ben öyle bise demedim demis...

olayin ilginç yani yanlis anlamadiysam ilk yari tribüne gönderilen ankaragücühocasinin 14 gün ceza almasi...adam hakeme itiraz için sahaya girdi amabizimki tayfun'u sahadan çikarmak için girdi...

bu arada ziya hocanin ceza kararindan önce bi röportajini okudum fanatikte... hocam söyle diyo:''ben kulübede degilsem ne olmus? benim futbolcularim artik profesyonel...her sekilde çikip mücadelelerini verirler...''

Alıntı corleone Nickli Üyeden Alıntı

kesinlikle katiliyorum ziya hocanin maç anindaki hareketlerine bi bakin takima sizce güven mi veriyor kaygi mi veriyor onun korkusundan celalettin ve emrahin istedigi gibi oynayamadigini herkes biliyor bence de futbolcular daha rahat olaacklar ve febeyi yenecegiz

kesinlikle katilmiyorum... özellikle emrah ziya dogan gelmeden önce kendisine hiçbir konuda güvenmiyordu...top ayagina gelice panikten ne yapacagini sasiriyordu... ama ziya hoca geldikten sonra bütün futbolcular gibi muhtesem asama kaydetti...

Maçi izlerken aklima gelen basima geldi. Maçtan sonrada Ziya Hoca'miz basin toplantisinda ayni konuya degindi. Konu su: Ziya Hoca'nin kulübede olmamasi Yattara konusunda müthis dezavantaj oldu, yani maçi döndürecek adam konusunda dezavantaj yasadik. Adam topu alip ileri gidecegine, ileride top bekleyecegine geride durdu, aldigi toplari ortaya dogru sürerek harcadi. Ziya Hoca ayni seyleri tek tek söyledi. Demekki neymis? Hoca kenarda olmayinca çok sey degisebiliyormus. Yine bir senaryoya kurban gittik.Tabiiki kötü futbolumuza ek olarak.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

UNUTMA

UNUTTURMA

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ibrahim sahinde bu konu ile ilgili aciklamalar yapmisti...

Bu serefsizler Daumun cazasini simid neden kaldirdilar?? madem bu cezayi kaldiriyorsunuz neden verdiniz o zaman Karaktersiz inslanlar[img]smileys/smiley7.gif[/img]

serefsiz+dönek+karaktersiz+azizenin usakligi=LEVENT BICAKCI(domuzcugu) saygilar[img]smileys/smiley36.gif[/img]

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ula daumunkine ne oldu ya bunlar serefsiz ya bukadar da olmaz açik açik yav delirecem..

Nereden
    Ankara

yahu herseyi geçtim de bu medyadaki yazarlar, yorumcular hatta sunucular (yeri geldiginde bizans takimlarini savunuyolar) neden bunlari gündeme getiripte sormuyolar??? neden demiyolar ki ziya dogana trabzonsporun basindayken sahaya girdi diye ceza verildi! daum daha beterini yapti ve giray bulak'a saldirdi! neden bunun cezasi daha hafif ve daha sonra neden kaldirildi diye sormuyolar!!!!

bu medyadaki insanlar sürü mü ? bence sürü![img]smileys/smiley7.gif[/img]

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

nedenseBizanslilarda hic böyle kurallar uygulanmiyo [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)