Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hakkýmýzý yiyen adam!!!

Özsu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Standart Hakkýmýzý yiyen adam!!!

Ewt arkadaþlar fener-Trabzonspor maçýnda þampiyonluðu elimizden alan adamdan kurtulduk.. fenerliler bu habere çok üzülecek ama uðruna yürüyüþler düzenlediðimiz, hakkýmýzý her yerde herzaman arayan biz Trabzonsporlulara müjde....

Cem Papila hakemliði býraktý
    01 Ekim 2006 14:45

Beþiktaþ-Samsun maçýnda gösterdiði 5 kýrmýzý kart sonrasý müthiþ bir popülarite saðlayan Papila, FÝFA'dan düþürülünce hakemliði býrakma kararý aldý...

Son hazýrlanan listede Yusun Yýldýrým'la birlikte FIFA'dan düþürülen Cem Papila, resmi açýklamasýný yarýn yapacak. Özellikle Beþiktaþ-Samsunspor maçýnda gösterdiði 5 kýrmýzý kart sonrasý müthiþ bir popülarite saðlayan Papila, iki yýldýr FIFA kokartý taþýyordu.

Henüz 40 yaþýnda olan ve bu yýl içinde Avrupa'da üç maçta görev yapan Papila, Türk hakemliðinin önemli isimleriden biri olarak dikkat çekiyordu. FIFA listesinden çýkartýlmasý sürpriz olarak deðerlendirilen Cem Papila, karizmasý ve otoritesi ile ön plana çýkýyordu.

Bilindiði gibi FIFA listesinden Cem Papila ile birlikte Yunus Yýldýrým çýkartýlmýþ, yerlerine ise Bülent Yýldýrým ve Kuddusi Müftüoðlu alýnmýþtý. Çýkartýlan hakemlerin, yýlbaþýna kadar da FIFA kokartý takma hakký bulunuyordu. Papila'nýn býrakmasý ile Turkcell Süper Lig'deki hakem sayýsý 28'e düþtü..

Bu kararý bekliyordum...
    A Klasmaný futbol hakemlerinden Cem Papila, ''FIFA listesinden çýkartýlmam benim açýmdan sürpriz olmadý, özel sebeplerden dolayý böyle bir kararýn alýnacaðýný tahmin ediyordum'' dedi.

Sorularý yanýtlayan Papila, Merkez Hakem Kurulu Baþkaný'na hakemliði býraktýðýna yönelik sözlü bilgi verdiðini, yazýlý olarak ta yarýn kararýný sunacaðýný söyledi.

Ýstifasýyla ilgili basýn toplantýsý þeklinde açýklamalarda bulunmasýnýn söz
    konusu olmadýðýný anlatan Papila, þöyle konuþtu:

''Her zaman hedefli hareket eden biriyim, hedeflerim de vardý.
    Beklentilerim, FIFA'da yükselmekti. Bir kademe yükselmiþtim, dördüncü kademeye yükselmeyi hedeflerken böyle bir karar alýndý. Ben de hedef kalmayýnca istifa etmeyi uygun gördüm. FIFA listesinden çýkartýlmam benim açýmdan sürpriz olmadý, özel sebeplerden dolayý böyle bir kararýn alýnacaðýný tahmin ediyordum. Spor hukukçusu veya spor adamý olarak bu camianýn içinde kalmak istiyorum. Camia derken de spor camiasýný kastediyorum. Kýsmet olursa ileri ki günlerde gözlemcilik gibi düþüncem var.''
    Þampiyonluk için bekliyoruz..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40
    Güçlülerin Ýktidarýna Karþý; Trabzonspor!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)