Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 224 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Neden Hasan ve Hüseyin?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Neden Hasan ve Hüseyin?

Trabzonspor'da özellikle son üç sezondur acımasızca eleştirdiğimiz insanlar bunlar. Her top alışlarında 'Tamam şimdi hata yapacak' dediğimiz, hata yaptığında ise yerden yere vurduğumuz, acımasızca eleştiri oklarını üzerine cevirdiğimiz, evde duvarları yumruklamamızın sebebi olan futbolcularımız.

Sanırım Trabzonspor kurulduğundan beri hiçbir futbolcu böyle acımasızca eleştırılmemiştir. Son üç sezondur bu insanları Trabzonspor'a dur diyen el freni gibi gördük. Çoğu zaman eleştirilerimiz hakaret sınırına bile dayandı. Başarısız olduğumuz zamanlarda bahane belli, vurun abalıya misali Hasan ve Hüseyin.

Peki doğru mu yapıyoruz. Bu şartlar altında bırakın başarılı olmayı, futbol bile oynayamaz insan. Bir futbolcuyu eleştirme hakkına sahibiz, ama hakaret etme hakkına asla sahip değiliz. Bu arada eleştirilerde de yapıcı olmalıyız kanımca.

Arkadaşlar son üç dört sezonda Trabzonspor'u çalıştıran hocalara bakacak olursak (Samet Aybaba, Ziya Doğan, Şenol Güneş, Halilodzic, Lazaroni) hepsinin takımda olmazsa olmazı bu futbolcular. Ya bu teknik adamlar bu işi bilmiyor, yada bizim futbol anlayışımızı gözden geçirmemiz gerekiyor kanaatindeyim.

Yalnış yapıyoruz Arkadaşlar. böyle yaparak bu insanlara zarardan başka birşey vermiyoruz. Bu insanlar Trabzonspor'un başarısı için ter döküyorlar. Bu insanları futbola hayata küstürüyoruz da farkında değiliz. Hasan ve Hüseyin hata yapınca ruhsuz oluyorlar, ama milyon dolarlar vererek getirdiğimiz Marcelino veya Yattara hata yapınca futbolcudur deyip geciyoruz. İşte yalnışın ta kendisi bu. Ne olur sanki bu oyunculara da aynı töleransı tanısak. Ne olur sanki bu insanları dörty beş maç bağrımıza bassak, top kaybedince ıslıklamasak, çiçekler atsak. Öyle olmadı birde böyle deneyelim. ne kaybederiz. Bu insanlar bizim ve aynı zamanda bizim kadar Trabzonspor'lu

Neyse fazla başınızı ağırtmak istemiyorum. Yazım uzun ama özü bu. Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür eder saygılarımı sunarım.
    CAFER KILIÇSOY
    Konu Cafer KILIÇSOY tarafından (30.09.2006 Saat 12:15 ) değiştirilmiştir. Sebep: Paragraf hatası
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

cınar#7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hasan Üçüncü en azından ofansifte katkı yapıyo ama Hüseyin tam tersi butun ataklarımızı bozuyo pasları ya geriye ya 1 metre yanındaki adama yada rakibe veriyo vede cok yavas onun yerine oyun kurabilecek biraz hızlı bi oyuncumuz olsaydı şimdi ligde liderdik

Nereden
    Trabzon

evet haklısın bu takımın hasan ve hüseyin'e ihtiyacı var. onlara sahip çıkmamız gerekiyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuğrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben bunu herzaman yakın çevreme söylüyorum.Suç bu futbolcularda değil ben ne Hasan'a Hüseyin'e kızarım.Kızanı da hiç anlamam doğrusu. Bu adamın kalitesi bellidir.

BEnim kızacağım şeyler bu takımda bunu gördüğü halde bu bölgeye transfer yapmayan Yönetimler ve de Yönetimlerin transfer yapmayacağı gördüğü halde onlara ses çıkarmayan ve protestosunu yapmayan (belki bende dahil) taraftarlardır.
    Her Asker Kısa Dönem olamaz :)

Nereden
    İstanbul

Hasan gerçekten kendini geliştirdi ama hüseyin için aynı şeyi söyleyemeyecegim yaptıgı tek iş aldıgı topları gerideki adama atmak eleştiriyorsak takımın iyiliği için eleştiriyoruzz.

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Soru şimdi neden Hasan ve Hüseyin,geçtiğimiz yıllarda da neden Tayfun,neden M.Yılmaz,neden M.Aktaş vs idi..

Anlayacağımız bizim tahammülsüzlüğümüz "bizden" bellediğimiz futbolculara.Bir Marcelinho beklenenin çok altında verimle oynamasına rağmen (sebepleri tartışılır ayrı konu),yeteneklerinin sınırlı olduğunu bildiğimiz iki oyuncu için beklentilerimizi çok yüksek tutuyoruz,sonuç da doğal olarak hayal kırıklığı oluyor.Buna paralel bu tip futbolcular üzerindeki ağır yük ve psikolojik baskı da kendilerini geliştirmelerini engelliyor.

Çözümü nedir bu sorunun?O bölgeye direkt katkı yapabilecek futbolcu transfer etmek veya yetiştirmek ya da Hasan ve Hüseyin'in yükünü hafifletici önlemler alarak bu futbolcuların verimini maksimize etmek.(en azından kesici özelliklerini kullanabilmek)
    Her daim TRABZONSPOR!
    Türkiye Kyoto'yu imzaladı
    "7"

keramiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ya bi insan kaç senedir kendini bir gıdım olsun geliştiremiyorsa bişe demeye gerek yok..hasan hüseyinden kat kat iyi..eskiden katılıyorum hasan tam bir faciaydı ama hasan kendini çok geliştirdi iseyin gibi deil..şimdi yine yazacaklar ziya doğan bu adamı oynatıyor,fatih terim milli takıma çağırıyor..ya kardeşim 1.ziya doğan ne yapsın elinde olan bu,2. si fatih terim değil mi ergüne umut bağlayıp milli takıma çağıran.. bırakın ALLAH aşkına..
    TS yaz 6761 e gönder..

achil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

2 side XXXX boşwer şunları artık onların yerinde 2 tane en azından orta düzeyde topcu olsa cok daha iyi olur
    Konu Kaya tarafından (01.10.2006 Saat 00:03 ) değiştirilmiştir. Sebep: FORUM KURALLARINI OKUYUNUZ LÜTFEN!..
    GOKDENİZ KARADENİZ

---------61---------

hem büyük başarı bekleyip hemde hasanı hüseyini sevelim bağrımıza basalım her maç oynatalım diyene bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derim!

3. XXXX unutmayın. ömer rıza.

özellikleri
    1. boş alanlarda sürekli koşar fakat top ayağına geldiğinde hücuma hızlı çıkamaz. neden? topu eline ayağına dolaştırır.

hadi çıksa birisi dese ya ben ömer rızayı bizim bir maçımızda hızlı atağa çıkarken gördün eline ayağına topu dolaştırmadan topu süratle taşımıştı dese ya birisi!! kimse diyemez çünkü yok öyle bir maç

2. son vuruşlarıda berrrbat!!! klas bir gol atmıştı bizde desin hadi birisi.. zaten attığı gol parmakla gösterilecek kadar bile değil onlarda belli, nasıl atılmış. basit rahat goller..

3. hızlı olsa ne olur faul yapmadan topmu alabiliyor.

akşama kadar sayarım böyle bu adamın yetersizliğini doğan hoca nasıol görmüyor hele hele kapanan takımlara karşı sonlarda onu sokmuyormu oyuna sanki birşey yapacakmış gibi, saçımı başımı yoluyorum. ossasuna maçındada umut girmeliydi..
    Konu Kaya tarafından (01.10.2006 Saat 00:03 ) değiştirilmiştir. Sebep: FORUM KURALLARINI OKUYUN!..

Nereden
    Hakkari

Han kendini son iki sene içerisinde biraz da olsa geliştirmeyi bilmiştir... Ya Hüseyin... Hüseyin hersene parasına para katerken futboluna hiç bir şey katmamıştır. tarafatara saç baş yolduran, takımın huzurunu bozan böyle futbolcuların takımda barındırılması yanlış bence...

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı AtalaY_BuğrA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bunu herzaman yakın çevreme söylüyorum.Suç bu futbolcularda değil ben ne Hasan'a Hüseyin'e kızarım.Kızanı da hiç anlamam doğrusu. Bu adamın kalitesi bellidir.

BEnim kızacağım şeyler bu takımda bunu gördüğü halde bu bölgeye transfer yapmayan Yönetimler ve de Yönetimlerin transfer yapmayacağı gördüğü halde onlara ses çıkarmayan ve protestosunu yapmayan (belki bende dahil) taraftarlardır.
    katılıyorum. 4 sol kanat, 5 forvet, 7 forvet arkası al. en önemli mevkiiye kimseyi alma. sonra hüseyinle hasana suç bul. ne yapalım hüseyine teknik hasana bilmem ne mi enjekte edeceğiz.

ama asıl söyleyeceğim şu an en azından devre arasına kadar (belki daha da fazla) bu oyuncularla devam edeceğiz. tam takım oturmaya başlarken verebileceğimiz en büyük zarar isim isim oyuncuların varlığını tartışmak olur. şimdi ufak tartışmalar tribünde tepkiye dönüyor. bence yapacağımız takıma ve bilhassa hocaya tam destek olup transfer dönemlerinde bir daha acemice davranılmamasını sağlamak olur.
    :::TS:::

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı eys_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Soru şimdi neden Hasan ve Hüseyin,geçtiğimiz yıllarda da neden Tayfun,neden M.Yılmaz,neden M.Aktaş vs idi..

Anlayacağımız bizim tahammülsüzlüğümüz "bizden" bellediğimiz futbolculara.Bir Marcelinho beklenenin çok altında verimle oynamasına rağmen (sebepleri tartışılır ayrı konu),yeteneklerinin sınırlı olduğunu bildiğimiz iki oyuncu için beklentilerimizi çok yüksek tutuyoruz,sonuç da doğal olarak hayal kırıklığı oluyor.Buna paralel bu tip futbolcular üzerindeki ağır yük ve psikolojik baskı da kendilerini geliştirmelerini engelliyor.

Çözümü nedir bu sorunun?O bölgeye direkt katkı yapabilecek futbolcu transfer etmek veya yetiştirmek ya da Hasan ve Hüseyin'in yükünü hafifletici önlemler alarak bu futbolcuların verimini maksimize etmek.(en azından kesici özelliklerini kullanabilmek)
    Arkadaşım güzel yorumun için teşekkürler. Görüşlerine katılıyorum
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

TSunami tarafından
    ama asıl söyleyeceğim şu an en azından devre arasına kadar (belki daha da fazla) bu oyuncularla devam edeceğiz. tam takım oturmaya başlarken verebileceğimiz en büyük zarar isim isim oyuncuların varlığını tartışmak olur. şimdi ufak tartışmalar tribünde tepkiye dönüyor. bence yapacağımız takıma ve bilhassa hocaya tam destek olup transfer dönemlerinde bir daha acemice davranılmamasını sağlamak olur.[/quote]

İmza: Cafer Kılıçsoy
    Konu Cafer KILIÇSOY tarafından (30.09.2006 Saat 13:59 ) değiştirilmiştir.

maskeli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Alıntı piranha61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hem büyük başarı bekleyip hemde hasanı hüseyini sevelim bağrımıza basalım her maç oynatalım diyene bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derim!

3. kazmayı unutmayın. ömer rıza.

özellikleri
    1. boş alanlarda sürekli koşar fakat top ayağına geldiğinde hücuma hızlı çıkamaz. neden? topu eline ayağına dolaştırır.

hadi çıksa birisi dese ya ben ömer rızayı bizim bir maçımızda hızlı atağa çıkarken gördün eline ayağına topu dolaştırmadan topu süratle taşımıştı dese ya birisi!! kimse diyemez çünkü yok öyle bir maç

2. son vuruşlarıda berrrbat!!! klas bir gol atmıştı bizde desin hadi birisi.. zaten attığı gol parmakla gösterilecek kadar bile değil onlarda belli, nasıl atılmış. basit rahat goller..

3. hızlı olsa ne olur faul yapmadan topmu alabiliyor.

akşama kadar sayarım böyle bu adamın yetersizliğini doğan hoca nasıol görmüyor hele hele kapanan takımlara karşı sonlarda onu sokmuyormu oyuna sanki birşey yapacakmış gibi, saçımı başımı yoluyorum. ossasuna maçındada umut girmeliydi..
    işte yazmış arkadaş
    ****TRABZONSPOR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEGİLDİR DAHA ÖNEMLİDİR****
    **ARSİNLİ AKREP**
    **61*77**

oflu2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence türkiyede hasanın oynadığı futbolun çok daha iyisini oynayan çok futbolcu var..her takımdan bir isim sayılabilir.hasan ın en büyük faydası çok ahlaklı bir fubolcu olması.varsa yoksa ortya koyuyo...ama büyük takım topçusu değil.hüseyin de daha fazla çalışması lazım...çünkü lider topçu olarak bakılıyo ona...

neden hasanmı hüseyinmi diyerek bunları kimse savunmasın sakın .. oyundan oynayamayan bir oyuncu cıkarılması lazımken tam tersi oluryor hasan hüseyin trabzonun evladı diye sahaqda yabancılardan biri dışarıda ya diger oyunculardan asıl haksızlık diger oyunculara yapılıyor..
    Trabzonspor

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dünkü maçta Ersen ilk yarı boş kafa vuruşunu gol yapsa veya ofsaytla sayılmayan golümüz verilseydi bugün bu tartışma açılmazdı. Sorun şu ki biz faturayı ya Hasan Hüseyine ya da Jefferson'a çıkarmayı alışkanlık haline getirdik. İşin kötü tarafı onların yerine oynayan Ferhat,Szymek de bunlardan nasibini alıyo. Tolga da Jeff'in yerine girince hemen eleştiriliyo. Kaleci ve önlibero takımın hamalıdır. Hata yaptığı saniyede göze batar. Ama her kaleci her önlibero hata yapar çünkü rakibin en etkili oyuncuları direk bu futbolcularla oynar. Pas hatası konusunda katılıyorum herkese bu oyuncuların pas olayında özrü vardır doğrudur. Ama Hasan ve Hüseyin şu an gayet iyi oynamaktadır. Son maçın faturası onlara değil derbilerde müthiş oynayıp bu maçta duran Gökdeniz ve Ersen, geldiğinden beri toparlanamayan Marcelinhodadır. Marcelinho da pas hatasında 2H den aşağı kalır değildi bence. Ben hatalarıyla da beraber Hasan (özellikle seviyorum onu ayakları da çabuklaşmış kaliteli bi oyuncu gibi durmaya başladı) ve kaptan bu takımın vazgeçilmezidir.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

ÇaGaTaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

o teknik direktörlerin yanında bi de fatih terim var... Biz antrenör değiliz o kadar da anlayamıyoruz demekki...Bütün t.direktörler salak mıdır bu kadar kötü oynayan bi oyuncuyu sahaya sürsün?

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı aliihsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dünkü maçta Ersen ilk yarı boş kafa vuruşunu gol yapsa veya ofsaytla sayılmayan golümüz verilseydi bugün bu tartışma açılmazdı. Sorun şu ki biz faturayı ya Hasan Hüseyine ya da Jefferson'a çıkarmayı alışkanlık haline getirdik. İşin kötü tarafı onların yerine oynayan Ferhat,Szymek de bunlardan nasibini alıyo. Tolga da Jeff'in yerine girince hemen eleştiriliyo. Kaleci ve önlibero takımın hamalıdır. Hata yaptığı saniyede göze batar. Ama her kaleci her önlibero hata yapar çünkü rakibin en etkili oyuncuları direk bu futbolcularla oynar. Pas hatası konusunda katılıyorum herkese bu oyuncuların pas olayında özrü vardır doğrudur. Ama Hasan ve Hüseyin şu an gayet iyi oynamaktadır. Son maçın faturası onlara değil derbilerde müthiş oynayıp bu maçta duran Gökdeniz ve Ersen, geldiğinden beri toparlanamayan Marcelinhodadır. Marcelinho da pas hatasında 2H den aşağı kalır değildi bence. Ben hatalarıyla da beraber Hasan (özellikle seviyorum onu ayakları da çabuklaşmış kaliteli bi oyuncu gibi durmaya başladı) ve kaptan bu takımın vazgeçilmezidir.
    olay budur !!!

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı ÇaGaTaY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o teknik direktörlerin yanında bi de fatih terim var... Biz antrenör değiliz o kadar da anlayamıyoruz demekki...Bütün t.direktörler salak mıdır bu kadar kötü oynayan bi oyuncuyu sahaya sürsün?
    sonra bide ersun yanal
    nekadar görmesekte bi gercek varki hüseyin bu dünyadaki en iyi türk ön libero
    ve bence hüseyin osasuna macinda harika oynadi en fazla 4-5 pas hatasi vardi
    evet ikimisi maclarda cok büyük hatalar yapiyor ama ben buraya yaziyorum ister inanin ister inanmayin iki sezon sonra hüseyin dünyanin en iyi ön liberolarindan sayilacak ve real, chelsea, barca gibi takimlar onu alabilmek icin kapisacak sizin dediginiz o "kazmaya"
    sonra hic kendini gelistirmemis diyorsunuz iyi bi izleyin ,tamam defansa katkisini hep 1. planda tutuyor ama okadarda olacak
    bide bi arkadas cok yavas yazmis ben bugüne kadar bi forvetle kosu duelosunda hüseyinin kayibettigini görmedim kim varsa cig cig yemisdir bunu milli takimdada ts dede yapmistir

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ya istesekte istemesekte hüseyine muhatciz bukadar basit

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence hasan bu takımda oynayabilecek kapasitede değil hüseyin şuan mecburi oynuyor yerinde başka futbolcu yok yada ferhat koyulabilir ama oda bu görevi kaldırabilirm o muamma

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fazla değil 1 hafta geriye dönelim hüseyinin oynamadığı maça hemde cinconlara karşı olan maça bu takımın nasıl oynadığı belli o yüzden hüseyini yedek soyunduracaksın akılı başına gelsin. avrupa maçında baktım tek yaptığı geri oynamak niye bu kadar geri oynar anlamam
    [ille d' 7]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yerlerine daha iyileri gelmedikçe Hasan da Hüseyin de bu kadroda yer bulur.Ferhat diyen arkadaşlara şaşıyorum doğrusu,adama top gelince ne yapacağını şaşırıyor.
    Hasan&Hüseyin'in kapasiteleri belli,kimse onlardan Patrick Vİeira,Makalele gibi futbol bekleyemez.Yalnız benim Hüseyin'e bir çift lafım var:"Tamam iyi top kesiyorsun da kaç senedir futbolu ters tarafa doğru oynuyorsun.Biraz da rakip kaleye doğru top atsan iyi olur be..."

lakerta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Trabzonspor da hüseyinde gerçekten fiyatı arttıkça performansı kötüledi bunu göz ardı etmeyelim neden hüseyin neden hasan???Hasan kötü oynadıgı maçta yuhalandı ve sesini çıkarmadı çalıştı deliler gibi çalıştı ve açıklarını kapamaya başladı yakın zamanda bana göre hüseyinin yerini almalı.Hüseyin ise tam tersi hata yaptıkça daha da hata yapmaya başladı ben ne yapıyorum demedi kendime geliyim demedi.paramın hakkını vermem lazım demedi.Hüseyin bu sezon symekle beraber aynı sorunu yaşıyolar bence gitmek istediler gidemediler ve biz neden burdayız diye bu şekilde hareket ediyolar.Hüseyin bilmeliki başka hiç takım ve trabzon halkı dışunda kimse bu kadar sabredemez düzel artık ya...
    HERYERDE YILDIZ VARDIR AMA AY BIR TANEDIR.....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)