Sayfa 19 Toplam 21 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 17 18 19 20 21 SonuncuSonuncu
Toplam 517 adet sonuctan sayfa basi 451 ile 475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Avrupa'dan Basketbol

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Ivan Buva, medi Bayreuth maçına Prkacin gibi başladı.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Brandon Jennigs Eurocup'ta mücadel eden Zenit'le anlaştı. İlk hafta Telekom'a karşı 7/14 FG, 20 sayı 9 rib 8 ast 1 to ile oynadı.

*

NBA Efsanesi koç Larry Brown da Avrupa'ya geldi. FIAT Turin'la Eurocup oynuyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Daçka ve Efes in euro league maç biletlerini nereden alacagiz? Biletix te göremedim
    Kusur değil, çare bulun.

Henry Ford

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tunç Tosun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daçka ve Efes in euro league maç biletlerini nereden alacagiz? Biletix te göremedim
    Efes'inki TixBox'ta abi.

https://www.tixbox.com.tr/etkinlik/4...18-2019-sezonu

Darüşşafaka kombineleri kendi sitesinde:

https://darussafakabasketbol.com/shop/

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efes'inki TixBox'ta abi.

https://www.tixbox.com.tr/etkinlik/4...18-2019-sezonu

Darüşşafaka kombineleri kendi sitesinde:

https://darussafakabasketbol.com/shop/
    Sağol ama ben kombine değil de yalnızca bu hafta yapılacak euroleague maçlarına bilet almak istiyorum. Hala biletix e düşmediler..

Edit : aha Efes in biletler çıktı;

https://www.tixbox.com.tr/etkinlik/4...efes-zalgiris3
    Konu Tunç Tosun tarafından (12.10.2018 Saat 01:02 ) değiştirilmiştir.
    Kusur değil, çare bulun.

Henry Ford

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Şampiyonlar Ligi bu akşam başlıyor. Eskişehir çekildi, Sakarya İsviçre takımına elendi. Beşiktaş'la Banvit var kupada bu sene.

Henüz çok erken ama Beşiktaş'in bir dış atletik skorere ihtiyacı var gibi göründü. Bir süre daha seyretmek lazım tabii. Bu akşam Almanya'da oynayacaklar.

Banvit hakkında yorum yapmayacağım.
    Ivanovic'i biraz tanıyorsam böyle bir hamle yapacaktı. Jason Rich'le anlaşmışlar. Böyle penetreyle çembere giden doğal skorer birine ihtiyaçları vardı.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul
    Kusur değil, çare bulun.

Henry Ford

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tunç Tosun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cuma günü olsa giderdik abi. Bu hafta EL'de takımlar ikişer maç yapacakmış.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

CL'de Beşiktaş çok düşük enerjiyle oynadığı maçta Neptunas'a kaybetti. Hücumda bireysel bir yetenek aradı, öyle olunca da takım disiplininden uzaklaştılar.

Millet Pressey'yi gömedursun, Kyle Gibson son üç maçta 0/17 FG oldu.

Üç yazdır bizim transfer başlığında paylaştığım pivot Jerai Grant'in iki pota altındaki etkisi de Neptunas için en büyük artiydi.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (20.10.2018 Saat 11:54 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Promethias - Bjk maçını seyrettim. Savunmada uzunları tepeye açıp, topsuz katlara izin verince kolay sayılar yiyorlar. Yabancıları bir türlü ısındıramadılar. Yerliler de elinden geleni yapıyor. Burak Can İBB maçına damga vurduktan sonra dün de takımı ateşlemeye çalıştı.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Dün akşam Bjk Sompo Japan - Bologna maçı vardı. Tribünler boş... Biz yıllarca Trabzon'da şikayet ettik ama buralar da farklı değil. Üstelik Şampiyonlar Ligi maçı...

Kyle Gibson nihayet skorer gibi oynadı. Ancak yetmedi. Beş lig, beş Avrupa maçı oynadılar. Sezon öncesi çalışamamanın sıkıntılarını yaşıyorlar. Tabii ödeme sıkıntıları da var.

Aslında savunmada mücadele ediyorlar. Ancak hücum planı net değil. Oyun temposu düşük. Halbuki Büyükçekmece maçında sahayı çabuk geçip özellikle Joe Alexander'la bitirdiklerinde savunmanın ödülünü alıyorlar.

Bireysel performans istikrarı da henüz yok. Bir maç zirve yapan oyuncu iki maç yerlerde... Dün Dusan öyle iki ribaundu elden Qvale'ye verdi ki... Gibson ve Rich faul hakkı dolmuşken ve süre biterken öyle basit fauller yaptılar ki...

Ivanovic de bir yerden sonra yeterli olamıyor. Elindeki bütün kadroyu kullanıyor. Yeri geliyor çift gard oynuyor, yeri geliyor Benzing'i 4 numaraya çekiyor. Dün Gibson ve Rich'i aynı anda kullandı. O beşin pivotunu Buva yerine Alexander olarak seçip savunmada bir tık daha atletik kalabilirdi bence. Aradori ve Taylor'ın bire bir hücumlarını iyi kullandı Bologna.

Şimdi Olimpija ve Ostende maçlarını kazanıp, rövanş serisine 3 G - 4 M ile girebilirler.

*

TOFAŞ - ALBA maçını da seyrettim. Normal sürenin son iki dakikası harika geçti. Fark Tofaş lehine dörtken Giffey faulleri kaçırdı fakat Tofaş ribaundu alamadı. Giedraitis üçlüğü gönderdi. Sonra hiç beğenmesem de Peno köşede yine Giedratis'i gördü.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (08.11.2018 Saat 11:22 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Dün ligde kötü giden Banvit, Anwil'i yendi. Rakip takımda Josip Sobin istikrarlı oyununu sürdürdü.

https://forum.bordomavi.net/showthre...post1920555866

Ardından Tofaş Eurocup'ta Arka Gdynia deplasmandaydı. Orada Josh Bostic'i seyrettik.

https://forum.bordomavi.net/showthre...post1920986177

Tofaş uzunları biraz daha sert olsa, oyunu daha kolay koparabilir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

GS, Ulm maçına çok kötü başladı. Üst üste top kayıpları sonrası Emir Gökalp oyuna girdi. Arapovic'le birlikte takım gibi oynamaya başladılar. Ulm'de Javonte Green'i ilk defa doğru dürüst seyrettim. Önü açık...

*

Bjk Belçika deplasmandaydı. Pressey ve Alexander olmadan kazandılar. Üçüncü çeyrekte yedi dakika sayı yemediler (15-0 seri). Rich de oyunun tıkandığı bölümde devreye girdi. Oostende pivotu Maric hareketli bir uzun. Geçen yıl Çekmece'ye gelmişti galiba. Takip etmek lazım.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (15.11.2018 Saat 15:59 ) değiştirilmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Çorum

daha güzel bir spor için

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Hocam Joan Plaza, Zenit'le anlaştı ve CSKA Moskova'yi VTB'de yendiler.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Bjk, Strasbourg'un ardından Bologna'dan da galibiyet çıkardı. Evinde kaybetmeyen grup liderini yendiler. Sampiyonlar Ligi'nin en skorer ikinci takımını (İlki Hapoel Jerusalem) 70'de tuttular. Çok fazla hücum ribaundu vermelerine rağmen ilk devre skoru 24-46'ydı. Alexander ve Samet sakattı üstelik. Şimdi son altı maçını kazanan Oostende'yi ağırlayacaklar. Grupta büyük şansları var.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Çankırı

bu sezon tüm takımlar çöküşte

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Şampiyonlar Ligi Son 16 Turu'nda Banvit Brose'yle, Beşiktaş Nanterre'le eşleşti. İki takım da saha avantajına sahip.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Zamanında Trabzonsporumuz için takip ettiğim Patrick Richard Romanya'ya gitmiş. İlginç bir kariyer grafiği oldu. Almanya, İsrail, ACB, İtalya ve Romanya... Birçok oyuncu için İspanya kritik durak. Oradan sonra yapacağı transfer çok önemli istikrar adına. Türkiye, VTB, Yunanistan, İtalya ve hatta Fransa'nın üst sıra takımlarına giden oyuncu az çok tutunuyor.

Bence Jason Rich'in yerine Beşiktaş'a da uyardı. Üstelik maliyeti de düşük...
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (23.07.2019 Saat 08:21 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Bjk için bahsettiğim forvet Jarrell Eddie Murcia ile anlaşmış.

*

Bu sene yakından seyrettiğim çaylak gard Matt Mobley Pau-Orthez'e gitti.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Takdir ettiğim uzunlardan Dejan Kravic, Bologna'dan İspanya'ya transfer olmuş. BSL'de iş yapacak türden biri... Ayakları çabuk, çember savunuyor. İkili oyun bitiriyor.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Eurocup başladı. Şanlı Unicaja epey çehre değiştirdi. Josh Adams dün Buducnost maçında çılgın atmış. Ukraynalı Guren'i detaylı takip etmek istiyorum. Suarez oyuna girince yine kaptanlığını yapt, arka arkaya soktuğu şutlarla maçın kaderini değiştirdi.

Buducnost'taki Bamfort da fena oyuncu değildir.

*

Darüşşafaka'nın Ljubljana deplasmanına da göz attım. Bizim Stipanovic oradaymış. Arkasında Alman Zirbes, yanında Sırp Simonovic ve tanıdık isim Mikael Hopkins. Koç ise eski Tofaşlı Rimac...

Kısa rotasyonunda ise Blazic, Muric, zamanında Trabzonspor için takip ettiğim Ryan Boatrright ve Codi-Miller-McIntyre... Bu takım da takip edilebilir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Dün Brescia - Darüşşafaka maçını biraz takip ettim. Brescia evinde 35 sayı atabildi.

Aklıma 43 - 76 kaybettiğimiz Eurocup ikinci tur Karşıyaka maçı geldi. GS'lilerin bu sene beğenmediği Lazeric Jones harika oynamıştı. Galiba takıma da yeni katılmıştı.

*

CL'deki Bjk - Zaragoza maçı harikaydı. 16 sayı geri düştü Bjk ilk yarıda. Sonra geri dönüp öne geçti. Son on saniyede Theodore çizgide iki atışı da kaçırdı. 0,4 kala Birlan Seeley'nin üç sayılık şutunda faul yaptı.

Ivanovic neden harika bir koç olduğunu gösteriyor.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Türkiye'deki ulema cahilliğiyle bir daha övünebilir! Buradan kovalayıp kovdukları Ivanovic, Baskonia'yı şampiyon yaptı.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Türkiye'deki ulema cahilliğiyle bir daha övünebilir! Buradan kovalayıp kovdukları Ivanovic, Baskonia'yı şampiyon yaptı.
    hala şoktayım kendisinin başarısı kadar barcelona'nın real'in bu kadrolarla nasıl şampiyon olamadığına şaşırıyorum...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)