Sayfa 8 Toplam 21 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 7 8 9 10 18 ... SonuncuSonuncu
Toplam 518 adet sonuctan sayfa basi 176 ile 200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Avrupa'dan Basketbol

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Kirk_Cooley Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yukarıdaki yazdıklarını bir oku istersen 40 yılda bir gelen başarılar Türk takımları artık bunları aştı falan yazmışsın, şimdi ise günümüzden konuşuyoruz diyosun gerçekten ilgin

Madem Fransızlar sömürdükleri Senagal'li,Gine'li yani afrika kökenli oyuncular sayesinde başarılı oluyor, o halde Afrika takımları neden hiç bir basketbol turnuvasında başarıyı yakalayamıyor ?

Ersan-Özbek

Emir-Sloven

Cedi-Makedon

Hidayet-Boşnak

Dusan Cantekin-Sırp

Aklıma gelen isimlerin ırkları Hiç birisinin dedesi 100 senedir burda değil ayrıca.
    Oralari astik derken eurocup ve eurochallenge gibi kupalari kast ettim, oralarda fazla kasmiyor bizim takimlar, biz bile bu seneden sonra eurochallenge'i küçümseyip eurocup'u gözümüze kestirecegimizden eminim (gider kupayi aliriz anlaminda degil, o kupada oynama isteginden bahsediyorum)
    Sörmürgelere gelirsek, evet orda Fransizlar'in +'si olabilecek bir seyi belirtebilirim = altyapi... altyapilari fena degil evet, ha ona ragmen alt kategorilerde fransizlar bir çok kez gerimizde kalmistir, onu da belirtelim

Emi, Cedi, Dusan, bunlar tamam da, Ersan'in bir tarafi Türk, Hidayet'in de öyle diye biliyorum ama yanilabilirim...
    Bizden Bosnak asillilari falan çikar yine bir yerlere geliriz de, Fransizlar o sömürgeleri çikarsin bakalim ne oluyor haydi kiyak yapayim guadalupa falan adalardak sömürgeleri kullansin, yine olmaz yapamazlar

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart TBL 11. Hafta | İstanbul Bşb 69-78 TRABZONSPOR | Maç Sonucu

Kazan'dan Jerrels'ı söylemek yerine Langford,Zizis,Kaimakoglou,White'ı neden tercih etmedin acaba

Veya Kuban'dan Kalnietis,Khimki'den Koponen ???
    Langford = Boby Dixon
    Türkiye Ligi'ndeki yıldızları sayarken Jamon Gordon, Seibutis, Perperoglou falan demediğim için
    Koponen'in yolu var daha
    Neyse biz senle anlayamıyoruz iyi geceler

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Türkiye ligi Vtb liginden iyi diyen bir insan basketbol takip ediyorsa bile anlamıyordur.

Ayrıca Sefer kardeşim şimdi de Erman Kunter Türk takımlarında iş bulamıyor demişsin Erman Kunter geçen sene Bjk genel koordinatörüydü kendisi bırakıp gitti, değerli bir isimdir ve çok rahat iş bulur Türkiye'de.
    Bulamiyordu ama bir ara bir kaç yil önce, yanlis miyim Türkiye'de rahat is buluyorsa Fransa'da ülkeye adim attigi an is bulur herhalde
    Ayrica kendisini kötülemek için yazmadim o yorumu, degersizlestirmek istedigim anlasildiysa kusuruma bakmayin, niyetim o degildi

Mustafa Yılmaz.20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyüme halindeler dersen katilirim da, gördük Bayern'i ayni euroleague'deki fransiz takimlari gibi oynadiklari maçlarin neredeyse hepsini kaybettiler, daha çook firin ekmek yemeleri gerek bunlarin
    Rekabete girersek fransa kadar rekabetlisi yok, hepsi birbirine yakin, strasbourg nanterre levallois falan, ama kalite yerlerde sürünüyor, euroleague'de boy gösterenleri ancak eurocup'ta biraz ilerleyebiliyor ve eurochallenge'de favori olabiliyor, yetersizler yani
    Yunanistan'da pao ve olymp hariç takim yok diyorsun, dogrudur, çok bilmiyorum gerisini, ama bir kaç yil öncesine kadar aris falan da vardi, paok ta var aslinda fena olmayan, çok da rezil sayilmazlar, ama ülkeyi vuran kriz onlari da vurdu, pana bile eskisi gibi degil futboldaki gibi baskette de yedi darbeyi, bir tek olympiakos pek darbe yemedi...
    Mesela brose ve almba berlin, bizim orta sinif takimlarimiz bunlari yenemez mi ? Bizim takim 2 düzgün adam alsa onlari da yener, bence yetersizler almanlar falan, ilerleyen zamanda bilmem ne olur o ayri mesele
    Bayern bu sene euroleague de büyük hayal kırıklığı oldu, geçen sezon son 16'ya kalmışlardı. Bu sezon özellikle Delaney'in yerini dolduramadilar. Eurocuptan devam edecekler orada iddialı olacaklardır. Bence Alba Berlin ve Brose'yi fazla kucumsuyorsun Yunanistan'da iki takım dışında bu takımları yenebilecek takım yok. Brose Baskets'de eurocupta iyi gidiyor. Alba zaten euroleague'de devam ediyor. Almanya ligini pek beğenmiyorum ama Yunanistan'a tercih ederim şahsen.
    33# DRAGO GABRIC
    61# IBRAHIMA YATTARA #11
    13# Steve Nash
    10# Kerem Tunçeri

6# Aleksander Rasic

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Çanakkale

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Langford = Boby Dixon
    Türkiye Ligi'ndeki yıldızları sayarken Jamon Gordon, Seibutis, Perperoglou falan demediğim için
    Koponen'in yolu var daha
    Neyse biz senle anlayamıyoruz iyi geceler
    Langford ve Boby Dixon

Koponen dediğin adam amatörlerden kurulu Finlandiya'yı gruptan çıkartıyor neredeyse her turnuvada.

Tekrarlıyorum Türkiye ligi Vtb'nin yarısı olamaz daha iyi diyen insan basketboldan anlamıyordur.

İyi geceler
    Konu Kirk_Cooley tarafından (21.12.2014 Saat 01:56 ) değiştirilmiştir.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Ya var ya konu disina çiktik ama, su kongreydi bilmem neydi ocu bucuydu falan filandan çiktik iyi oldu, sevdim bu tartismayi, anlasamasak ta saygi çerçevesinde tartisalim sabaha kadar varim
    yok avukat Nusret ne dedi
    yok baskanin bilmem hangi yardimcisi ne dedi
    yok su yuhalandi
    yok bu alkislandi
    3 kahpeler 3 puani aldi
    sikecilerde hedef 1 milyon penalti

Biktim bunlardan, basketbolla ilgilenecegim arkadas

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Langford ve Boby Dixon

Koponen dediğin adam amatörlerden kurulu Finlandiya'yı gruptan çıkartıyor neredeyse her turnuvada.

Tekrarlıyorum Türkiye ligi Vtb'nin yarısı olamaz daha iyi diyen insan basketboldan anlamıyordur.
    Langford'ın tek artısı Euroleague oynamış ve oynamakta olması
    Türkiye Ligi'ni Vtb'den daha üstün gören anlamıyorsa Türkiye Ligi 6.sırada diyen adamın zerre alakası yoktur
    Ama sen iddaa'da kazanıyordun di mi pardon

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Mustafa Yılmaz.20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bayern bu sene euroleague de büyük hayal kırıklığı oldu, geçen sezon son 16'ya kalmışlardı. Bu sezon özellikle Delaney'in yerini dolduramadilar. Eurocuptan devam edecekler orada iddialı olacaklardır. Bence Alba Berlin ve Brose'yi fazla kucumsuyorsun Yunanistan'da iki takım dışında bu takımları yenebilecek takım yok. Brose Baskets'de eurocupta iyi gidiyor. Alba zaten euroleague'de devam ediyor. Almanya ligini pek beğenmiyorum ama Yunanistan'a tercih ederim şahsen.
    Simdi benimkisi biraz bilerek, yani taktik, yani bizi pohpohlayip onlari küçümseyip ayni seviyeye koymak amacim
    Saka bir yana, alba ve brose hep basarisiz gelmistir bana, hep elenirler ilk asamada, alba'nin geçmesi beni sasirtti zaten
    Yunanistan liginde evet rekabet yok 2 takim var, ama onlarin çekismesi bile izlemeye deger gerçekten

Onu bunu birakalim da Trabzonspor ne zaman oralarda oynayacak ?
    Bence çok uzun sürmez yakinda oralardayiz
    Eurocup bizim için çok iyi bir kupa, eurochallenge'de elensek bile bizim yerimiz orasi degil, bizi kesmez o kupa, eurocup anca keser bizi, en azindan beni

Nereden
    Çanakkale

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Langford'ın tek artısı Euroleague oynamış ve oynamakta olması
    Türkiye Ligi'ni Vtb'den daha üstün gören anlamıyorsa Türkiye Ligi 6.sırada diyen adamın zerre alakası yoktur
    Ama sen iddaa'da kazanıyordun di mi pardon

Bana göre 6. evet ama keskin bir dille 6. diyemem, fakat keskin bir dille Vtb ligi Türkiye ligini ikiye katlar derim Aynı şekilde Langford Dixon'ı ikiye katlar.

İdda ile alakalı bir konudan bahsettim mi şu an. İdda'nın bana artısı bu forumda kimse benim kadar basketbol maçı izlemiyordur ama benden daha iyi bilenler vardır bu işi.
    Konu Kirk_Cooley tarafından (21.12.2014 Saat 02:03 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Akademik camiada cevapsiz sorular/cozumsuz meseleler vardir ve hocalar bunu bildikleri halde tartisirlar. Ozellikle Fen Fakulteleri'nde yasamin kaynagi fizik midir matematik midir cikmazi gibi...

Sizinki de öyle

Kriterleriniz ne? Ligin nesini tartisiyorsunuz? Pazarlanmasini mi? Yildiz oyunculara odenen paralari mi yoksa ucuz kadrolarla her sene farkli sampiyonun ciktigi ligleri mi?

Alba gibi bir alt yapi fabrikasini mi?
    Adriyatik gibi yas ortalamasinin bizim genc takimlara denk olan ihracatci ligleri mi?

Vs vs

Beklenti ne?

Bircok kriter goz onunde bulunduruldugunda ACB en iyi lig olarak gosterilir. Gerisi degisir.

Oynanan basketbol bile farkli. Mesela İsrail'de bire bir onemlidir, Almanya da oyle..

Fransa'da atletik oyuncularla kos kos tempoda takimlari goruyoruz.

Rekabet derseniz Fransa'dan buyuk lig yok bence. Cunku butceler arasi ucurum yok ve her sene bir baska yakim sampiyon olabiliyor.

Vtb, Adriyatik, Baltik farkli yapilar.
    Yunanistan da Aek, Aris, Paok'un yukarıyi zorladigi donem geride kaldi.

Turkiye? Yuksek butcelerden dolayi en buyuk paranin dondugu bir iki ligden biri. Ama bu en iyi bir iki oldugu gostermiyor.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (21.12.2014 Saat 02:06 ) değiştirilmiştir.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Nereden
    Çanakkale

Simdi benimkisi biraz bilerek, yani taktik, yani bizi pohpohlayip onlari küçümseyip ayni seviyeye koymak amacim
    Saka bir yana, alba ve brose hep basarisiz gelmistir bana, hep elenirler ilk asamada, alba'nin geçmesi beni sasirtti zaten
    Yunanistan liginde evet rekabet yok 2 takim var, ama onlarin çekismesi bile izlemeye deger gerçekten

Eurocup bizim için çok iyi bir kupa, eurochallenge'de elensek bile bizim yerimiz orasi degil, bizi kesmez o kupa, eurocup anca keser bizi, en azindan beni
    İnşallah dediğin gibi olur kardeşim gönül ister ki şikeciler oynayacağına biz oynayalım Euroleagu'de umarım o günleri görürüz

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

İnşallah dediğin gibi olur kardeşim gönül ister ki şikeciler oynayacağına biz oynayalım Euroleagu'de umarım o günleri görürüz
    Ah uleynn ah, Trabzonspor ve euroleague, gözlerim yasariyor arkadas, oturdugum yerde heyecan yapiyorum
    sikeciler diyoruz da, baskette sike yapmadiysalar gerek yok, iyi de basketbol oynuyor esekler, avrupa'da yine de desteklerim her Türk takimini, bilmem yanlis mi yapiyorum...

Nereden
    İstanbul

İnşallah birkaç sezon içinde bizde eurocup'a katilabiliriz. Koç değişikliğiyle iyi bi hava yakaladık. Bunu surdurebilirsek neden gelecek sene olmasın? Tabi sağlam adımlarla gitmek daha iyi. Bu sezon eurochallenge bize en azından bi Avrupa tecrübesi katıyor. Bu sezon F4'e kalabilirsek (belki Trabzon'da oynanır) hem taraftar hem kulüp için önemli bi aşama olur.
    33# DRAGO GABRIC
    61# IBRAHIMA YATTARA #11
    13# Steve Nash
    10# Kerem Tunçeri

6# Aleksander Rasic

Nereden
    Çanakkale

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akademik camiada cevapsiz sorular/cozumsuz meseleler vardir ve hocalar bunu bildikleri halde tartisirlar. Ozellikle Fen Fakulteleri'nde yasamin kaynagi fizik midir matematik midir cikmazi gibi...

Sizinki de öyle

Kriterleriniz ne? Ligin nesini tartisiyorsunuz? Pazarlanmasini mi? Yildiz oyunculara odenen paralari mi yoksa ucuz kadrolarla her sene farkli sampiyonun ciktigi ligleri mi?

Adriyatik gibi yas ortalamasinin bizim genc takimlara denk olan ihracatci ligleri mi?

Vs vs

Beklenti ne?

Bircok kriter goz onunde bulunduruldugunda ACB en iyi lig olarak gosterilir. Gerisi degisir.

Oynanan basketbol bile farkli. Mesela İsrail'de bire bir onemlidir, Almanya da oyle..

Rekabet derseniz Fransa'dan buyuk lig yok bence. Cunku butceler arasi ucurum yok ve her sene bir baska yakim sampiyon olabiliyor.

Turkiye? Yuksek butcelerden dolayi en buyuk paranin dondugu bir iki ligden biri. Ama bu en iyi bir iki oldugu gostermiyor.
    Hakan'ın kriteri Türkiye'deki büyük oyuncular ve yıldızlarmış ama gösterdiği yıldızlar içinde Erceg falan var

Ben Langford ismini öne atınca eşittir koyup Boby Dixon falan yapıyor kendisi ilginç yani anlamadım.

Abi dediklerine katılıyorum bana görede en rekabetçi lig Fransa takımlar birbirlerine çok yakın ve şampiyon her sene değişebiliyor.

Vtb ligini yüceltmemin nedeni lig içerisinde bulunan takımların Avrupa tecrübesi,kadro kalitesi ve basketbolda ekol olmuş ülkelerin takımları olması benim için kriter bu ve Türkiye ligi bana göre Vtb ile kıyaslanamaz.

Nereden
    Çanakkale

Ah uleynn ah, Trabzonspor ve euroleague, gözlerim yasariyor arkadas, oturdugum yerde heyecan yapiyorum
    sikeciler diyoruz da, baskette sike yapmadiysalar gerek yok, iyi de basketbol oynuyor esekler, avrupa'da yine de desteklerim her Türk takimini, bilmem yanlis mi yapiyorum...
    Ben her Türk takımını desteklemem hele milli takımı hiç mi hiç desteklemem nefret ediyorum diyebilirim.

Biz hariç Banvit ve Karşıyaka'yı desteklerim sadece.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sizinki de öyle

Vs vs

Beklenti ne?

Abi karistirma simdi isleri, en iyi 2 3 liglerden 1'iyiz tartisma/itiraz istemem
    Yalniz aek aris falan kaybolup gittiler ya, futbolda da öyle, onlarin zamaninda acayip zevkliydi basketbol da futbol da, basketbol liglerini izlemesem de avrupa'da boy gösterirlerdi arada görürdüm, liglerinde sonuçlara bakardim sasirtan sonuçlar olurdu, taraftarlari acayipti....
    Yalniz "kriter" meselesi gerçekten dogru, ona göre siralama yapilir
    Ama benim siralamam, hepsini kapsayan bir siralama, daha dogrusu genel bir siralama, çünkü ayrintilari bilmem pek

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

İnşallah birkaç sezon içinde bizde eurocup'a katilabiliriz. Koç değişikliğiyle iyi bi hava yakaladık. Bunu surdurebilirsek neden gelecek sene olmasın? Tabi sağlam adımlarla gitmek daha iyi. Bu sezon eurochallenge bize en azından bi Avrupa tecrübesi katıyor. Bu sezon F4'e kalabilirsek (belki Trabzon'da oynanır) hem taraftar hem kulüp için önemli bi aşama olur.
    Markoviç bu gidisle takimi sampiyon yapar, Oguz abi pek te sevinmemisti onun gelmesine, daha dogrusu Pashutin'den sonra onun takima gelmesi biraz hayal kirikligi yasatmisti ona
    Eurochallenge'i alanbilsek iyi olur yaa, 27 Ocak'ta Mons'a gitmeye çalisacagim takimimizi desteklemeye
    F4 derken eurochallenge f4'ü daa ?
    Gerçi ligde f4'ün bir sehirde oynanmasi gibi bir olay yok galiba, onun için evet eurochallenge'i kast ettin

Ben her Türk takımını desteklemem hele milli takımı hiç mi hiç desteklemem nefret ediyorum diyebilirim.

Biz hariç Banvit ve Karşıyaka'yı desteklerim sadece.
    Basketbol Milli takimini da mi ? Peki neden ?
    Basketbolda pek kin beslemem ben, gs bjk kazansin isterim, Efes zaten küçüklügümde Türk basketbolunu sevdiren takim, onun yeri ayridir
    Konu Sefer A. tarafından (21.12.2014 Saat 02:19 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Herkes benim şu rekabet kelimeme takıldı İlla iyice açmam mı lazım Rekabet derken kimin şampiyon olacağı belli değil olarak bakıyorsunuz sadece. Öyle bakınca saçma sapan ligleri ilk sırada söyleriz tabi.

Benim söylemek istediğim güçlü takımlar arasında rekabet. Simdi Barcelona-Real Madrid rekabetiyle Limoges-Strasbourg rekabetini bir mi tutuyorsunuz. Buraya gelip basketbol konuşan herkes zaten aradaki farkı biliyor. Neden ısrarla bir kelimeye takılıp ayni şeyleri söylüyorsunuz
    33# DRAGO GABRIC
    61# IBRAHIMA YATTARA #11
    13# Steve Nash
    10# Kerem Tunçeri

6# Aleksander Rasic

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Herkes benim şu rekabet kelimeme takıldı İlla iyice açmam mı lazım Rekabet derken kimin şampiyon olacağı belli değil olarak bakıyorsunuz sadece. Öyle bakınca saçma sapan ligleri ilk sırada söyleriz tabi.

Benim söylemek istediğim güçlü takımlar arasında rekabet. Simdi Barcelona-Real Madrid rekabetiyle Limoges-Strasbourg rekabetini bir mi tutuyorsunuz. Buraya gelip basketbol konuşan herkes zaten aradaki farkı biliyor. Neden ısrarla bir kelimeye takılıp ayni şeyleri söylüyorsunuz
    Limoges - Strasbourg
    Nanterre - Paris Levallois

Aldi baa bi gülmek yerim onlarin çakma rekabetlerini

Nereden
    Çanakkale

Biri anket açsın Vtb ligi mi daha kaliteli Türkiye mi diye gerçi Türkiye çıkar yüksek ihtimal.

Türkiye o kadar başarılı bir ülke ki takım bazında en büyük başarısı Efes'in Koraç kupası ve 2 kez final four oynaması başkada bir halt yok, pardon pardon Bjk'nin efsanevi Eurochallange şampiyonluğunu unutuyordum az daha

Arkadaşlar ben Türk insanı kadar kendini övmesini seven bir ırk görmedim bu sadece basketbol için değil her konuda bu böyle atıyorum en güçlü ordu Türk ordusudur bir efsanedir herkes bunu söyler bu topraklarda

Nereden
    Çanakkale

Markoviç bu gidisle takimi sampiyon yapar, Oguz abi pek te sevinmemisti onun gelmesine, daha dogrusu Pashutin'den sonra onun takima gelmesi biraz hayal kirikligi yasatmisti ona
    Eurochallenge'i alanbilsek iyi olur yaa, 27 Ocak'ta Mons'a gitmeye çalisacagim takimimizi desteklemeye
    F4 derken eurochallenge f4'ü daa ?
    Gerçi ligde f4'ün bir sehirde oynanmasi gibi bir olay yok galiba, onun için evet eurochallenge'i kast ettin

Basketbol Milli takimini da mi ? Peki neden ?
    Basketbolda pek kin beslemem ben, gs bjk kazansin isterim, Efes zaten küçüklügümde Türk basketbolunu sevdiren takim, onun yeri ayridir
    Pardon Efes'i unutmuşum Efes'i de severim bir kinim yok onlara karşı. Benim kendini sürekli öven olmayan başarılarını bağıra çağıra kutlayan takımlara kişilere karşı inanılmaz bir sinirim var.

Mesela her turnuva başladığında Milli takımı favori gösterenler falan oluyor çok iyi hatırlıyorum 2013 Avrupa şampiyonası başlarken Ntvsporda Türkiye bu kupanın favorilerindendir denilmiş ve grupta sonuncu olunmuştu, her yenilgiden sonra hakemler diye ağlayan salak spikerler ve yorumcular maçlarda sayı yememek üzerine konuşulan sıkıcı sohbetler bu ülkenin basketboldan anladığına inanmıyorum. Emir Preldzic günlerce kral ilan edildi Avustralya macından sonra.

Neyse mesela Gs'nin geçen euroleagude gruptan çıkışı efsaneleştirildi ulan Gs ne kadar eksik olursa olsun son 2-3 maça kadar hiç de eksik değildi ayrıca grupta neredeyse arkasında kalacağı takım Neptunas'tı bu takım belkide Arroyu'nun tek başına aldığı yıllık ücreti zor alıyor ve maçtan sonra bakıyorsun İsmail Şenol'un manşetine yürek nasıl ölçülür

Nefret ediyorum bu ülkeden ve insanlarından.

Nereden
    İstanbul

@Kirk Cooley

Yanlış hatırlamıyorsam son turnuvada ben çeyrek final imkansız değil derken 'rüya görmeyin, Türkiye'yi gözünüzde çok büyütüyorsunuz' diyordun. Yanlış mı hatırlıyorum?

(Konusu açılmışken söyleyeyim dedim )
    Konu Mustafa Yılmaz.20 tarafından (21.12.2014 Saat 02:36 ) değiştirilmiştir.
    33# DRAGO GABRIC
    61# IBRAHIMA YATTARA #11
    13# Steve Nash
    10# Kerem Tunçeri

6# Aleksander Rasic

Nereden
    Çanakkale

@Kirk Cooley

Yanlış hatırlamıyorsam son turnuvada ben çeyrek final imkansız değil derken 'rüya görmeyin, Türkiye'yi gözünüzde çok büyütüyorsunuz' diyordun. Yanlış mı hatırlıyorum?
    Evet doğru normal şartlarda bu zaten imkansızdı Emir salağının bulduğu 2 saçma 3 lük ve Avustralya koçunun rotasyon yanlışları yüzünden bu gerçekleşti normal şartlar altında Türkiye'nin Avustralya'yı geçme ihtimali bulunmuyor.

Adam yüzde 30 ile şut attığı turnuvada o iki 3 lügü atarak benim 85 bin liramı hiç etti neyse Bursa'ya gelmesini bekliyorum.
    Konu Kirk_Cooley tarafından (21.12.2014 Saat 02:39 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Evet doğru normal şartlarda bu zaten imkansızdı Emir salağının bulduğu 2 saçma 3 lük ve Avustralya koçunun rotasyon yanlışları yüzünden bu gerçekleşti normal şartlar altında Türkiye'nin Avustralya'yı geçme ihtimali bulunmuyor.

Adam yüzde 30 ile şut attığı turnuvada o iki 3 lügü atarak benim 85 bin liramı hiç etti neyse Bursa'ya gelmesini bekliyorum.
    Tamam da bu bakış açısıyla dünya spor tarihi değişir. Geçen sezon Maccabi'nin ya da Ivkovic'le Olympiakos'un kazandığı euroleague F4'lerini muhakkak izlemissindir. O maçların nasil döndüğünü de gördük. Sporun içinde bunlar hep var.

(Kaybettiğin bahis için üzgünüm ama Preldzic'in yaptığı tek şey formasını giydiği takıma galibiyette yardim etmekti.)
    Konu Mustafa Yılmaz.20 tarafından (21.12.2014 Saat 02:47 ) değiştirilmiştir.
    33# DRAGO GABRIC
    61# IBRAHIMA YATTARA #11
    13# Steve Nash
    10# Kerem Tunçeri

6# Aleksander Rasic

Nereden
    Çanakkale

Tamam da bu bakış açısıyla dünya spor tarihi değişir. Geçen sezon Maccabi'nin ya da Ivkovic'le Olympiakos'un kazandığı euroleague F4'lerini muhakkak izlemissindir. O maçların nasil döndüğünü de gördük. Sporun içinde bunlar hep var.

(Kaybettiğim bahis için üzgünüm ama Preldzic'in yaptığı tek şey formasını giydiği takıma galibiyette yardim etmekti.)
    Haklısın basketbolun içinde bu var fakat Türkiye iyi bir oyun oynamadı turnuvada ve hep böyle mucize şekilde maçları aldı hatırla iyi bir oyun ortaya koymuş olsalar lafım olmazdı emin ol tek olay mucize Avustralya macı değildi yani Finlandiya maçında Koponen gibi bir adam serbest atışta 2 de 0 falan atıp dönen topta Cenk üçlüğü göndermişti.

Emir konusuna gelince o şerefsiz ben üst oynasam 2 de 0 atıp 24 kullanır Fener'e versem her türlü top kaybı yapar maçı diğer takıma verir, o adamla ilgili çok ilginç duygular besliyorum onunla ilgili kinimde tek o maça dayanmıyor .

Birde o maçtan sonra kendisini Langford'ın üstünde tutan bir basınımız vardı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)