Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 68 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 68 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: "TS Medical Park" - FIBA'da Trabzonspor'un adı Yok!

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

İlk açıklanan Genel Kurul ilanı: http://www.trabzonsporbasket.com/Hab...EL-KURUL-ILANI

İkinci Genel Kurul İlanı: http://www.trabzonsporbasket.com/Hab...EL-KURUL-ILANI

Aradaki farklar:

7.Dernek tüzüğünün 10.maddesinde yer alan Yönetim Kurulu üye sayısında değişiklik yapılmasının görüşülmesi
    8. Dernek tüzüğünün 14. Maddesinin yetki belgesi başlıklı bendinin görüşülmesi

*

Trabzonspor gidiyor, Medical Park Spor geliyor! Ne de olsa Trabzonsporlular üçüncü lig futbolcularıyla ilgileniyor.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Twitter'da olduğu FIBA'da karakter sınırı koymuş olmasın.

İşin şakası bir tarafa kulübün isminin kısaltılması rezalet.

Hani bu anlayış yerel ligde yapılsa ciddiye alınacak birşey değil.

Ama uluslararası ortamda.

Tanınırlık, bilinirlik ve marka değeri gibi olgular gözetildiğ için bu tutum kabul edilemez.

Elin İspanyolu, İtalyanı skorboard'da, ekranda TS Medical Park ismini gördüğü zaman ne tepki verir.

Bence kafasında İngiliz takımı intibası oluşturur.

Ancak spiker araya girip, detaylı bilgi verirse bir sonuca ulaşırlar.

Bu yanlış süratle düzeltilmelidir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

http://www.tbf.org.tr/docs/default-s...i.pdf?sfvrsn=2

FIBA'dan sonra TBF'de de takımın adı Ts Medical Park olarak yazılmış.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Futbolda transfer bitti. Artık şu konuya hassasiyet gösterilir belki...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Önce FIBA EuroChallenge, ardından TBF Lig ve Türkiye Kupası fikstür çekimlerinde takımımızın adı "Trabzonspor ..." değil "TS Medical Park" olarak yazılmıştı.

Bugün Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi grupları ve fikstürü belli oldu. Bu lige Trabzonspor genç takımıyla "TS Medical Park Gelişim" adıyla katılıyor.

Yani koca Trabzonspor ismi yine bir kısaltmayla anılıyor.

http://www.tbf.org.tr/docs/default-s...r.pdf?sfvrsn=2

Takım isimlerindeki diğer kısaltmalar şöyle:

S.K. - Spor Kulübü
    Bşb. - Büyükşehir Belediyesi
    Bld. - Belediye
    Üniv. - Universitesi
    Klj. - Kolejliler

*

"Çok uzundu, sığmıyordur" bahanesi geçersizdir. Çünkü;

TS Medical Park = 13 karakter + 2 Boşluk

Trabzonspor MP = 13 karaker + 1 Boşluk

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oğuz bu konuyla ilgili bir haber yaparsan ana sayfamızdan yayınlamak isteriz...
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

M. Usta: "Her sponsor başarı bekler. Konya gibi bir takıma evinde ruhsuzca yenilmenin tek sorumlusu koç ve ekibidir. Yazık hem de çok yazık."

Trabzonspor Basketbol takımının ne kadar yönetildiğinin ispatıdır.

Usta, sponsor kimliğiyle konuşuyor, sponsorun çıkarlarından bahsediyor. Geçenlerde de karşılıksız destek verdiğini söylemişti. Trabzonspor'un düştüğü durum umrunda değil her zamanki gibi...

Takımın adı Ts Medical Park olarak yazıldığında belliydi. Sağolsun, hiçbir ciddi olayda gereken tepkiyi veremeyen koyunlaşmış Trabzonspor camiası meleklerin cinsiyetini tartışmaya devam etsin.

Zamanında boşuna demedik, basketbol takımının ayrı dernek statüsüne son verin, Trabzonspor Kulübü'nün branşı yapın!

*

2011'de konuştuğumuz durumlar 2014'de tekrarlıyor. Aynı tas aynı hamam...

Evet, sıradaki koç gelsin... Sonra o gitsin...

*

Bir de olayın şu boyutu var: Aynı koçla geçen sezon evimizde Türk telekom ve RH Gaziantep maçlarını kaybettik. Banvit'e son saniyelerde kaybettik. Deplasmanda Konya'ya kritik haftalarda kaybettik. O zaman neden devam ettin?

Neresinden tutsalar ellerinde kalıyor. Ama kendilerinde hata yok. Onlar süperler. Getirdikleri ve çok güvendikleri genel menajer kusursuz.

Ayrıca, merak ediyorum, sponsor istedi diye yönetim kurulu boyun mu bükecek (Cevabı belli sorular)???
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (12.10.2014 Saat 00:55 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

25 yıldır basketbol izlerim hayatımda ilk defa bir sponsorun böyle zıpladığını gördüm hem de ilk lig maçından sonra.

Muharrem Usta basketbola yatırım yapıyor ama basketbolun en temel kuralından bile habersiz:Her takım her takıma yenilebilir.Güç dengesi arasında dağlar olan takımların birbirini yendiğine binlerce örnek bulunabilir.

Ayrıca daha ilk maçın sonunda "başarısızlık" nasıl oluyor anlayabilmiş değilim.Oyunu,koçu eleştirebilirsin ama daha ilk maçtan "başarısızlık "dersen hele de böyle keskin bir açıklama yaparsan el insaf derler adama.

Bunları yazıyorum ama Muharrem Usta'nın bu çıkışının nedeni aslında bu başlıkta gizli.Ona göre kendisi sponsor değil aslında takımın sahibi.Takımın asıl ismi de M.P gerisi yani Trabzonspor teferruat.Salonu,şehri ve taraftarı kullandığı bir araç Trabzonspor.

Muhtemelen Trabzon gibi ilginin tamamı futbola olan bir şehirde basketbola para veriyorsam benim dediğim olacak kafasında.Daha ilk maçın sonunda koçu yemek istiyorsa demek ki kendi koç planı da var.

Daha önce basketbol ve futbolda başka kulüplere de sponsor oldu.Bıraktım gs basketbol sponsorluğunda böyle bir şey söyleme ihtimalini Antalyaspor küme düştü başarısızlığın babası oldu yani bu tür açıklama hatırlamıyorum.

Basketbol da sponsor hayati önem taşır ama bir sponsporun daha ilk maçtan sonra bu açıklamayı yapması haddi değildir.Hele de Trabzonspor'da.Muharrem Usta'ya son olarak Yaşar Usta'nın meşhur repliğini hatırlatmak istiyorum.

"Sen mi büyüksün?Hayır ben büyüğüm yani Trabzonspor büyük." Bunu aklından hiç çıkarma.
    Konu winner tarafından (13.10.2014 Saat 14:40 ) değiştirilmiştir.
    ÖNCE TRABZONSPOR DİYECEKSİN…ENDÜSTRİYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DİREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBİMİZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOĞLU

Hazar_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Linkin üzerine tıklandığında Trabzonspor Medical Park yazıyor

http://www.fibaeurope.com/eurochalle...dID_10371.html

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Üst satırdaki TEAMS ve SCHEDULE bölümüne bakar mısın?

Nereden
    İstanbul

Tofaş Spor Kulübü de "Tofaş SC" olarak yazılmış.

Yani takımın ismi "Tofaş".

Ama bizimkinde "TS Medical Park"yazılmış buradan çıkan anlam takımın adı "Medical Park"

Linkteki ana sayfada takımın tam resmi ismi yazılmış ama her yerde team ve schedule de yazıldığı gibi kısaltılmış şekliyle geçecek yani "TS Medical Park" şeklinde.Yani maçları izleyen bir Avrupalı diyecek ki bu Medical Park takımı yeni kurulmuş galiba ismini hiç duymadık.Ne bilsin TS'nin tüm dünyada tanınan Trabzonspor olduğunu.

Hiçbir organizasyonda takımın ismi kısaltılmaz demek ki takımın ismi Trabzonspor değil Medical Park.

Yani yarın öbür gün Real Madrid bir sponsor alsa ismi "RM bilmem ne olmaz"

fb'nin ismi de "fb ülker" olarak yazılmıyor tamamı yazılıyor.

gs euroleague de Medical park sponsorluğuyla oynarken ismi "galatasaray mp" olarak geçiyordu her yerde.

Bu fiba'nın yapabileceği bir şey değil demek ki bu şekilde yazışma yapılıyor ya da direkt böyle söylenmiş onlar da bu şekilde yazmış.

Geçmişte gs'nin sonuna ama taraftarı!! olduğu kulübün isminin önüne şirketinin ismini yazdırandan beklenecek yaklaşımda budur zaten.
    Konu winner tarafından (13.10.2014 Saat 16:20 ) değiştirilmiştir.
    ÖNCE TRABZONSPOR DİYECEKSİN…ENDÜSTRİYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DİREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBİMİZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOĞLU

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı winner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tofaş Spor Kulübü de "Tofaş SC" olarak yazılmış.

Yani takımın ismi "Tofaş".

Ama bizimkinde "TS Medical Park"yazılmış buradan çıkan anlam takımın adı "Medical Park"

Linkteki ana sayfada takımın tam resmi ismi yazılmış ama her yerde team ve schedule de yazıldığı gibi kısaltılmış şekliyle geçecek yani "TS Medical Park" şeklinde.Yani maçları izleyen bir Avrupalı diyecek ki bu Medical Park takımı yeni kurulmuş galiba ismini hiç duymadık.Ne bilsin TS'nin tüm dünyada tanınan Trabzonspor olduğunu.

Hiçbir organizasyonda takımın ismi kısaltılmaz demek ki takımın ismi Trabzonspor değil Medical Park.

Yani yarın öbür gün Real Madrid bir sponsor alsa ismi "RM bilmem ne olmaz"

fb'nin ismi de "fb ülker" olarak yazılmıyor tamamı yazılıyor.

gs euroleague de Medical park sponsorluğuyla oynarken ismi "galatasaray mp" olarak geçiyordu her yerde.

Bu fiba'nın yapabileceği bir şey değil demek ki bu şekilde yazışma yapılıyor ya da direkt böyle söylenmiş onlar da bu şekilde yazmış.

Geçmişte gs'nin sonuna ama taraftarı!! olduğu kulübün isminin önüne şirketinin ismini yazdırandan beklenecek yaklaşımda budur zaten.
    Aynen öyle abi. Bunu benzerini bir başka takıma yapamaz, yapsa tepki alır. İşte biz bunlara topluca tepki göstermediğimiz için, adamlar rahat rahat hareket ediyor. Tepkiden anladığımız "koç gitsin"den ötesi olmadığı için biraz da müstehak...

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    M. Usta: "Her sponsor başarı bekler. Konya gibi bir takıma evinde ruhsuzca yenilmenin tek sorumlusu koç ve ekibidir. Yazık hem de çok yazık."

Trabzonspor Basketbol takımının ne kadar yönetildiğinin ispatıdır.

Usta, sponsor kimliğiyle konuşuyor, sponsorun çıkarlarından bahsediyor. Geçenlerde de karşılıksız destek verdiğini söylemişti. Trabzonspor'un düştüğü durum umrunda değil her zamanki gibi...

Takımın adı Ts Medical Park olarak yazıldığında belliydi. Sağolsun, hiçbir ciddi olayda gereken tepkiyi veremeyen koyunlaşmış Trabzonspor camiası meleklerin cinsiyetini tartışmaya devam etsin.

Zamanında boşuna demedik, basketbol takımının ayrı dernek statüsüne son verin, Trabzonspor Kulübü'nün branşı yapın!

*

2011'de konuştuğumuz durumlar 2014'de tekrarlıyor. Aynı tas aynı hamam...

Evet, sıradaki koç gelsin... Sonra o gitsin...

*

Bir de olayın şu boyutu var: Aynı koçla geçen sezon evimizde Türk telekom ve RH Gaziantep maçlarını kaybettik. Banvit'e son saniyelerde kaybettik. Deplasmanda Konya'ya kritik haftalarda kaybettik. O zaman neden devam ettin?

Neresinden tutsalar ellerinde kalıyor. Ama kendilerinde hata yok. Onlar süperler. Getirdikleri ve çok güvendikleri genel menajer kusursuz.

Ayrıca, merak ediyorum, sponsor istedi diye yönetim kurulu boyun mu bükecek (Cevabı belli sorular)???
    birde bu sonradan görmeyi baskan yapacagiz kulübe ha? kusura bakmasin, araplara satalim kulübü daha iyi.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

AdemS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adıyaman

Bu rezilliğin düzeltilmesi için kulüp hâla neyi bekliyor acaba merak ediyorum...
    Tasavvuf, kalbi Allah (cc) ile tanıştırıp huzura kavuşturma yollarını öğreten ve bunu bizzat gerçekleştiren bir terbiye sistemidir.

~ S. Saki E. ~

AdemS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adıyaman

Konuyla ilgili kulüpten dönüş alan oldu mu?

Benim mail'e cevap gelmedi.
    Tasavvuf, kalbi Allah (cc) ile tanıştırıp huzura kavuşturma yollarını öğreten ve bunu bizzat gerçekleştiren bir terbiye sistemidir.

~ S. Saki E. ~

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

FIBA resmi kısaltma olarak takımımız için MED kullanıyor.

Yani MEDICAL PARK!

Trabzonspor'un ruhuna el Fatiha...

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    FIBA resmi kısaltma olarak takımımız için MED kullanıyor.

Yani MEDICAL PARK!

Trabzonspor'un ruhuna el Fatiha...
    Maçtan sonra İsmail abinin programında Abiş Hopikoğlu cevap verir umarım bu sorulara. Trabzon kafası , yayın hakları ve Med.. Bu akşam alınacak galibiyet umarım programı etkilemez. Üstünün örtülmemesi gerekiyor bu konuların.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

MED büyük rezillik gerçekten. Rastgele birisi açıp şu maçı takip edeyim dese Trabzonspor'la hiçbir alaka kuramayacak.. Resmen takımın adı Medical Park olmuş..
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)